Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Noo właśnie nie wiem :) trochę mi głupio zmienić dr CZ. Bo potem w razie gdyby dr M nie mógł mnie przyjąć i trafię do dr CZ to będzie dziwna gęsta atmosfera ;) Ja też mam 10 szt ale to już na następny raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zmianę jic nie mówią, zawsze mozesz powiedzieć, że tak Ci akurat tylko pasowalo przyjechać;) sluchaj ja juz bylam u całej trojki, najpierw dr M, potem dr Cz, potem dr M a teraz dr P :) przynajmniej mam teraz porownanie:) i nie wiadomo u kogo dalej wyląduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w poniedziałek po 8 rano. Juz się boję, ale bolą mnie piersi i nadal mam cofki także mam nadzieję, że jest wszystko ok. Hope próbujcie jeszcze z mężem sie przytulać miedzy tym 2 transwerem bo jest wiele przypadkow, że po stymulacji i nieudanych transwerach czesto udaje się w kolejnym cyklu naturalnie:) ale psychicznie juz nie mysl nawet o tym, odpocznij, mi to pomoglo bardzo i M również, sam mi potem o tym powiedział. Teraz Wam sie uda ja w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, zawsze dobrze mieć porównanie. Zasięgnąć języka. Tym bardziej że mamy podejrzenie że te niektóre zabiegi są naciągnę. Dziś znajoma zapisała się do programu w Provicie, będzie miała robiona histeroskopie na NFZ. Sama się zdziwiłam. Chodź skoro piszą że to zwiększa szanse i w ogóle sam pomysł już wygląda na konkretny i logiczny. Ja osobiście bym zaryzykowała... można z wielu rzeczy zrezygnować ale aby osiągnąć ten jedyny cel zdecydowalibyśmy się nawet na kredyt. Takie jest moje zdanie. Kasy i tak poszło już multum... a Leki do kolejnej stymulacji to znów spory wydatek już nie mówiąc o obciążeniu organizmu -w stosunku do tej kwoty. Ja bym poszła na te wizytę do dr M. Chodziłam do dr Cz bo tak trafiłam,potem przez przypadek do dr M i miałam porównanie, teraz pewnie od razu gnała bym do niego. Umówić się zawsze możesz.Powiedzieć szczerze, że słyszałam o nim świetne opinie i chciałaś zasięgnąć języka przed podjęciem decyzji. Trzymam kciuki za Was, podziwiam Cię za spokój i opanowanie-Jesteś wielka Maleńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia oznaki masz dobre więc będzie wszystko dobrze :) Trzymam za ciebie mocno kciuki, pewnie dopiero w poniedziałek jak zobaczysz swoje maleństwo będzie się czuła spokojniejsza. Catarina w sumie to masz rację to tylko wizyta, taka konsultacyjna więc z drugiej strony czemu nie. Muszę to przegadać z M :) pewnie mi ułatwi podjęcie decyzji. Tak naprawdę nic nie tracę a będę mogła mieć porównanie. Dzięki dziewczyny za rady i wsparcie to dla mnie dużo znaczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jesteście super można na was liczyć i chodząca encyklopedia jesteście ;-) można od was wiele się nauczyć. Takie dzielne jesteście. Hope pij póki możesz za udaną kolejną próbę :-) i relaksuj się... teraz ci to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. Mąż ma małą ilość plemników a ja pomyślałam że przebadam się dokładniej. Chodzę regularnie do ginekologa ale myślę że tam mnie lepiej zbadają i doradzą co robić dalej w naszym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gosciu ja też Ci polecam dr M mój M ma ten sam problem co Twój i poszliśmy do dr Cz i żałuję tego, pod razu drogie badania a na mnie nawet nie zwróciła uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki raz jeszcze bo mąż leczy się u androloga też w Gyn a ja nie wiem czy mam brać np Luteinę żeby w razie zajścia podtrzymać czy nie. Właściwie to nie wiem czy mogę zrobić coś więcej żeby było lepiej. Może tam coś podpowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu koniecznie umowcie się razem na wizytę. Lekarz prowadzący zrobi konieczne badania ,biorąc pod uwagę problemy męża - wyznaczy dla Was odpowiedni czas do działania i na pewno przepisze konieczne leki. Nie będziesz musiała sama się zadręczać wątpliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak macie czas to zaraz na tvn style będzie program "o matko!" w stylu " wiem co jem , wiem co kupuje "tylko o ciąży i macierzyństwie, bardzo fajny-polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Catarina5567 Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gosciu ja też Ci polecam dr M mój M ma ten sam problem co Twój i poszliśmy do dr Cz i żałuję tego, pod razu drogie badania a na mnie nawet nie zwróciła uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tasia1989 Tasiu Tobie też dziękuję za polecenie dr M. Androlog przepisał zastrzyki Pregnyl ale po nich wyniki się pogorszyły :( Czekamy teraz na wizytę i zobaczymy co dalej. A twój mąż jak jest leczony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dostał Clo na trzy miesiące i ma ponowić badania, właśnie w poniedziałek się zapisuje, tylko że my przeszliśmy do provity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasiu, ciekawe jak u was będzie po Clo z wynikami. Mój mąż ma mieć podobno dołączone Clo do Pregnylu ale czekamy na wyniki hormonów a później jedziemy na wizytę. Po samym Pregnylu byłam załamana wynikami bo kilkakrotnie się pogorszyły :( Mój mąż ogólnie wszystkie hormony ma w normie i nie wiemy jaka jest przyczyna małej ilości plemników 4 mln w 1 ml. A dlaczego przenieśliście się do Provity ? Uważacie że tam są lepsi lekarze ? Pytam bo my też myślimy nad inną jeśli to leczenie okaże się nieskuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M nie ma w ogóle plemników:-( na pierwszej wizycie pani dr powiedziała że M ma zrobić badania genetyczne i w zasadzie na tym polegała ta wizyta, badania kosztowały 1500 zł a androlog stwierdził że te badania i.tak nam nic nie powiedzą, na mnie pani.dr nawet nie zwróciła uwagi nawet po tym jak jej powiedzialam że też mam problemy. Nie odebrałam dobrze tej wizyty i mój M też. mój gin polecił mi provite i konkretnego lekarza wiec chcemy spróbować, mamy wizytę 11 lutego bedziemy mieli porównanie. A to będzie Wasza pierwsza wizyta, nie leczyliscie się wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiące temu mięliśmy w Gyn pierwszą wizytę u urologa - androloga. Mąż miał zlecone badania hormonów oraz zrobione usg jąder. Z wynikami przyjechaliśmy ponownie i dr przepisał właśnie Pregnyl. Chcieliśmy jednak sprawdzić w trakcie kuracji czy jest jakaś poprawa i okazało się że wyniki drastycznie się pogorszyły. Teraz powtarzamy hormony i jedziemy na wizytę z zapytaniem "co dalej?" A Wam ten androlog w Gyn nic nie pomógł ? Bo jeśli nie to może niepotrzebnie tam tracimy czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogłabyś podać nazwisko tego lekarza w Provicie ? My chyba zaśmiecamy tu dziewczynom wątek :/ Zaraz nas wygonią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o ginekologa to w Gyn jeszcze nie miałam wizyty bo uważałam że to niepotrzebne gdyż w swoim mieście chodzę do ginekologa i u mnie podobno jest dobrze. Nie miałam nigdy sprawdzanej drożności jajowodów gdyż nie przypuszczałam że w ogóle mamy jakieś problemy a na zapas chyba nikt tego nie robi. Nie wiem czy jest sens w ogóle sprawdzać u mnie teraz drożność. Może lepiej poczekać na poprawę u męża i wtedy gdybym przy prawidłowych parametrach nie mogła zajść to skupić na mnie. Właśnie dlatego chcę się tam wybrać na pierwszą wizytę żebym nie miała tysiąca pytań i wątpliwości. Miesiączki mam regularne co 28 dni. Testy owulacyjne wykazują owulacje ok 14-15 dnia. Temperatura też zachowuje się książkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie nie zaśmiecacie wątku, po to jest żeby pytać. Powiem Ci szczerze, że ja również mam miesiączki jak w zegarku co 28 dni, testy owulacyjne również wykazują owulację. Temperatura to samo. Jednak po badaniu drożności, wyszło że jeden jajowód niedrożny i co najśmieszniejsze podczas stymulacji do punkcji, tylko na tym niedrożnym były pęcherzyki. Wydaje mi się, że taką drożność warto zrobić, zawsze to krok do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A boli takie sprawdzanie drożności ? Słyszałam,że jest strasznie nieprzyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ja nadal z tym okropnym bólem głowy a boje się jakaś tabletkę łykać:( Gość ja miałam droznosc robioną w szpitalu, nie wiem czy prywatnie to też robią w klinikach? i nie strasząc Cie powiem, że u mnie nie bylo to nic przyjemnego. Dostałam głupiego jaska także w połowie mbylam świadoma, ale ból mimo wszystko czułam. Potem w domu caly czas spałam i wymiotowalam ale to zależy od organizmu. Da się przeżyć, czym są te wszystkie zabiegi do tego aby mieć upragnione dziecko:) gdyby trzeba było to jeszcze 100razy bym to pprzeżyła gdybym miała gwarancję ze to pomoże:) i myślę, że to badanie warto zrobic a lekarz i tak Cie pewnie na to pokieruje z czasem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) gościu ten lekarz nazywa się Grettka jest dyrektorem provity specjalistą od niepłodności i andrologiem. Ja mam zaufanie do swojego gin dlatego stwierdziłam że posłuchamy go. Jeszcze nie wiemy czy coś sie poprawiło u M bo dopiero jutro zapisze się na badania, kiedyś czytałam że takie leki mogą pogorszyć wyniki ale u nas nie ma co sie pogorszyć. Ja miała drożność badaną przy okazji laparoskopii bo miałam PCO całe szczęście że mój gin mnie na to zabrał bo tak to bym miała znowu pare miesięcy w plecy bo w GYN nawet nie zbadali mnie a już w tedy powinnam iść na laparoskopie. Gościu pytaj, dla mnie też jest ważny ktoś kto mam podobne problemy jak my. Nam od razu mój gin mówił o in vitro lub o dawcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×