Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iwcia gdybym dalej miała dodatnią betę to oczywiście dalej bym brała Lutinus gdyż nie zmieniłabym leku w trakcie. Będę zaczynać od nowa.. więc mam zamiar spróbować. Catarina ja ich postawie pod faktem dokonanym, że niestety ale nie wykupię Lutinusa w aptece i proszę o przepisanie tego leku na receptę gdyż niestety mój fundusz mi na to nie pozwala. W sumie taka prawda, teraz brałam nawet 9 tabletek na dzień + duphaston i w sumie nic to nie dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Catarina to jest to samo. Mam je za 2.5 tyg w Gyn, potem za tydzien wizyta i juz chyba przechodzę u siebie do lekarza, tak mi zasugerowala dr P. Mówiła, że jesli paty maja daleko do Gyn to po badaniach i odstawieniu wszystkich leków juz sobie chodzą do lekarzy u siebie. Wczesniej lepiej nie bo wiadomo, że lekarze nie majacy kontaktu z lekami in vitro potem nie wiedzą co robic. Dzisiaj nawet dostalam 2 różne zdjecia usg:) na jednym gdy powiedzialam, że dzidzia wyglada kształtem jak myszka to M sie prawie oburzyl;)aaa i byly takie korki, że przyjechałam na styk, pobieglam na górę a M jeszcze musial wysikac psa bo zabieramy go zawsze ze soba:) no i oczywiscie nie zdążył wejść ze mna do gabinetu...a takie były plany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam z tym netem, zawiesza mi się i raz widac co napisalam a za chwilę juz tego nie widać i nie wiem czy dodalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja cię rozumiem z tymi lekami co niby in vitro refundowane a leki takie drogie a są inne wyjścia. Sama boje się tych kosztów ona pewno to mnie bez kredytu się nie obędzie tylko ile... Mam jeszcze takie pytanie w sobotę mam monitoring przed inseminacją to 10 dzień cyklu nie wiecie kiedy mogę mieć inseminację? Tak w waszego doświadczenia cykle mam ok 28 choć teraz mi się przedłużył ten ostatni do 31. Kurcze mam problem z urlopem w pracy i strasznie mnie to stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja cie rozumiem z tymi kosztami niby in vitro refundowane a koszt leków jest kosmiczny. Ja też boję się tych kosztów wiem że bez kredytu się nie obejdzie tylko ile.... Mam jeszcze takie pytanie w sobotę mam monitoring przed inseminacją to 10 dzień cyklu nie wiecie tak z doświadcznia kiedy mogę mieć inseminację? cykle mam ok 28 dni choć teraz ostatni mi się wydłużył doo 31. Mam problem w pracy z urlopem i już się tym stresuje czy dostanę na dzień który będę potrzebować chciałabym się jakoś nastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
gościu mój M robił te badania, ale jeszcze ich nie odebraliśmy bo nie chcemy na razie wiedzieć jakie są wyniki, ale chyba tam zadzwonię bo nie pomyślałam że może ich nie być, miały przyjść po 6 tygodniach, a kiedy Ty robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wpuszcza nie na tą stronę:( nie wiem czy to ogolnie ze strona jest cos nie tak czy u mnie z netem, nawet nie widac moich wczorajszych wpisów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gościu, mój M też robił te badania, ale nie odebraliśmy jeszcze wyników, ale muszę tam zadzwonić bo miały być za 6 tyg, a jak mówisz że Twoich nie ma to muszę to sprawdzić. A kiedy robiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gościu, mój M też robił te badania, ale nie odebraliśmy jeszcze wyników, ale muszę tam zadzwonić bo miały być za 6 tyg, a jak mówisz że Twoich nie ma to muszę to sprawdzić. A kiedy robiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia super wiadomość:) :) :) cieszę się bardzo. Mnie się właśnie wydawało na początku że między nami są dwa tygodnie różnicy, ale jak napisałaś w którym jesteś tygodniu to wyszedł tydzień, a tu jednak powrót do dwóch tygodni ;) W ogóle to wczoraj napisałam długi post i mi nie dodało, a Wasze pokazują się raz do godz. 13,50 wczorajszego dnia a jak odświeżę to jest więcej wpisów, dzisiaj mam tak samo, więc jak coś pominę to przepraszam. Iwcia a co postanowiłaś z tym lekarzem, idziesz do siebie? M był z Tobą na wizycie? Ciekawa jestem jego reakcji:) Catarina a u nas też dokładnie 2 tyg różnicy wg lekarza,bo ja wczoraj miałam 11 tydz i 2 dzień :) Co do bóli to nie pomogę bo ja takich nie ma. Jak będzie się nasilać to weź paracetamol i proszę nie zwracać uwagi na sny, pewnie za dużo zjadłaś przed pójściem spać. Jak tak mam i wtedy mi się koszmary śnią, więc koniec krakania!!! Słychać tam???? Hope ciekawe wiadomości o tym leku, a wyliczenia szokują. Pytanie tylko jak w klinice będą się zapatrywać na takie ewentualne zmiany? Catarina mnie się wydaje że te badania Iwci to właśnie prenatalne, ja jadę w sobotę i już mnie łapie lekki stres:/ IWCIA i pamiętaj ZERO SŁODKOŚCI paskudo mała;) Uściski dziewczyny dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Naprawili już to forum? Hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny to ja tasia1989 coś mi się dzieje z forum bo nie widzę nowych wpisów, sprawdzam czy doda mi wpis jako gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Dziewczyny da sie tylko odczytac co ktora napisala jak sie wejdzie na jej nazwę. Nie wiem czy nawet to odczytacie jak wejdziecie na moja nazwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Ej wczoraj żadnego wpisu....? Co to za dzień stracony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam nawy wątek Gyncentrum II- nie wiem czy się rorientowałyście ale jak wejdziecie na swój profil to witać co pisałyście ostatnio, ale nie zamieszcza tego na stronie forum. Może któraś będzie miała przeczucie i wejdzie w mój profil to odczyta... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze takie pytanie w sobotę mam monitoring przed inseminacją to 10 dzień cyklu nie wiecie tak z doświadcznia kiedy mogę mieć inseminację? na jednym monitorinku się skończy czy jest tego więcej?? cykle mam ok 28 dni choć teraz ostatni mi się wydłużył doo 31. Mam problem w pracy z urlopem i już się tym stresuje czy dostanę na dzień który będę potrzebować chciałabym się jakoś nastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Wreszcie działa:-) Grania ja mialam raz 13 a raz 14 dc robioną inseminację. Cykle pod kontrolą od 28 do 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka a jeden monitoring miałaś i tak zdecydowali w którym dniu masz inseminacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam za każdym razem dwa monitoringi, pierwszy w 8 lub 9 dc i zawsze mi dokladali leki a kolejny chyba w 12 dc i wtedy decyzja kiedy zastrzyk na pęknięcie i termin zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Podczytuję Was już od pewnego czasu. Też leczę się w Gyn.. czekam na pęcherzyki.....może urosną... Pierwsza próba była nie udana....było to w pazdzierniku. Super,że udało się Wam.....mam nadzieję,że wszystkie będziemy za pewien czas szczęśliwe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na pęcherzyki przed in vitro...jestem na cyklu maturalnym...mam tylko clo..bo słaba reakcja była na hormony.... tak po cichutku się modlę zeby był jakiś pęcherzyk albo dwa.... miałam wcześniej też in vitro...kurcze psychicznie myślałam,że nie dojdę do siebie. Ale zmieniłam klinikę i do boju.....podchodzę prywatnie.... mam pytanie co przepisują po punkcji w Gyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już byłam przerażona że Was straciłam !!!!Nie wiedziałam co robić :( założyłam nowy wątek "Gyncentrum II" w razie kolejnego problemu. Grania, z tego co mi się przypomina to ja do każdej insemi miałam chyba ok 3 monitoringów, jeździłam co dwa dni. Ale ja słabo szłam na te leki... Ritta, czyli to Twój pierwszy kontakt z Gyncentrum? Jaki lekarz Cię prowadzi? Napisz nam coś więcej o sobie, co jest Waszym problemem , jak wyniki badań? Bo my takie wścibskie, ale pomocne ;p Po samej punkcji nie podpisywałam niczego, na wizycie z betą dodatnią na pierwszym monitoringu, podpisywałam decyzje (która ustaliłam tel. z embriologiem) odnośnie mrożenia zarodków i całą ogólną umowę odnośnie mrożenia i przechowywania zarodków i całej procedury i zalecenia po punkcji- tak właśnie jakoś po fakcie dopiero przyszedł czas na papierologie ;/ a czym się martwisz odnoście tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×