Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej dziewczyny...od wczoraj trochę zabiegana jestem i chwilowo troszkę mnie mniej ;) mówiłam ze dr P jest fajna i powinniście być zadowoleni ;) no i czekam na wasze betki kochane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dziś z zębem czuje się lepiej tylko mam smaki na jedzenie zawsze tak jest jak się czegoś nie może ;) W czwartek mam monitoring przed IUI ale na razie żaden jajnik mnie nie boli ostatnio bolał mnie ten gdzie były 2 pęcherzyki ale może to za wcześnie dziś dopiero wzięłam 3 tabletkę. Dziewczyny wasze betki muszą być wysokie :) i okresu nie będzie. Czekam na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza taka u nas...pewnie weekendowo u was. Ale miałam ból brzucha dzisiaj...masakra..aż boję sie pomyśleć co to mogło znaczyć.Pewnie nic dobrego tak coś czuję ;) Bimbałka i jak u ciebie. Elusiowo a u ciebie jak z objawami? Grania bądz dobrej myśli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziewczyny samopoczucie ? u mnie dzisiaj do bani i jeszcze ból podbrzusza. Wyniki moczu też jakieś inne niż ostatnio..wysłałam wynik meilem dr P i odpisała żebym brała urosept do kolejnego badania, mam nadzieję że nie ma tam nic złego. Ostatnio nie wyszlo mi w moczu wcale wit c a teraz 20<20 ehhh nic nie wiem, wyczytalam że za dużo chyba jem owoców typu mandarynki. Zmykam bo mam jakiś ciężki dzień...kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki i przyszłe mamuśki. Śliczna zima zawitała u Was też? ;) Iwcia mocz zawsze jest inny w ciązy,nic zie nie przejmuj,jak nie masz białka w moczu to jest okey. Ale cytrusy to nie za dużo w ciązy jedz. Bo coś tam,coś tam.....ale wiem,że za bardzo to nie służą. Bimbałka jak twoje kropki? Fajnie,że już jutro masz badania. Ja jeszcze 3 dni do bety. Takie końcowe odliczanie. Dużo pozdrowień i miłej niedzieli kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Kobitki :) u mnie też śnieżnie,pokusiliśmy się nawet na lepienie bałwana ale śnieg się nie klei i w konsekwencji psiaki zjadły całą marchewkę :) pięknie za oknem! a nie długo kolejne piękne wiadomości, nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Dzień dobry :) u mnie również śnieżnie, ale nawet nie wychodzę bo dzisiaj z kolei pęka mi głowa :( o 5 rano brałam tabletkę, chwilowo przeszło ale wróciło. Ritta właśnie teraz mi wyszło również białko a ostatnio brak, co będzie to będzie wyniki wysłałam dr P, teraz widzę że trzeba nawet dla samej siebie robić badania co jakiś czas bo się zmieniają szybko. Bimbałka jutro trzymam kciuki....a za resztę mamusiek w kolejne dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Witajcie dziewczynki, mam stresy przed jutrzejszą betą i ogólnie nie za dobrze się czuje pobolewala mnie brzuch, mdli mnie i serducho mi łopocze. Mialyscie tez zaparcia od tego lutinusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka ja już nie wiem czy mam zaparcia czy biegunkę...leki to jest masakra jakaś. Nie stresuj się...będzie jutro wypasiony wynik. Iwcia biało to zle,ale może masz malutko podwyższone z racji mętnego moczu. Pewnie będziesz musiała powtórzyć. i powiem ci,że zrobiłabym dla spokoju jutro jeszcze raz to badanie podstawowe moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta a bolą cie cyce? ;) Ja dziś jak rano wstałam to myślałam że każdy waży po 10 kg masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bimbalka wszystko o czym piszesz wskazuje że się udało. Trzymam kciuki za jutrzejszą betę musi być wysoka musi !!! Już wystarczy tych niepowodzeń i tej walki. Ritta u ciebie tak samo. Trzymam kciuki !!! Za wszystkie starające się oczywiście Iwcia i reszta naszych ciężarówek ;-) Cieszcie się każdy efektem ubocznym nawet tymi nieprzyjemnymi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka własnie,że cyce nie bolą mnie wcale....i to chyba zły objaw. Mam większe.pełno żyłek,ale zero bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka moje lada dzień eksplodują;) cały dzień leżę ledwo żywa z bólu głowy:( wysłałam M po Apap bo nie wyrobie. O ktorej jutro beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta mnie cyce po transwerze wcale nie bolały, dopiero może koło 8tyg zzaczęły ale teraz nie mogę ich dotknąć...tykajace bombki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO tamtym transferze bolały mnie bardzo,ale to był pewnie wpływ hormonów i luteiny. Iwcia niech juz głowa przestanie cię boleć bo to takie męczące jest. Grania super,że w nas wierzysz.....no w nasze kropki kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Jutro jadę tak przed 9 ale wyniki dopiero po 14, dziewczyny trzymajcie mocno kciuki bo chce żeby to była moja ostatnia i udana próba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny trzymam kciuki za Wasze bety. Musimy być dobrze. Musimy się w końcu udać już chyba tych cierpień wystarczy w końcu czas na nagrodę ;-) Bimbalka jutro znać jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki,miłego dnia ;) Jak wasze samopoczucie cięzarówki Iwcia,Malinka,Catarina. Grania co z zębem..lepiej.. ;) Bimbałka jestem z tobą ..czekam na cudowną betę. Ale masz fajnie,że to już dzisiaj ;) Ancia jak twoje objawy...są jakieś? ,Elusiowo,Positive co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, znowu mam problemy z netem. Robie trzecie podejscie i znowu nie wiem czy moj post wskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O może teraz już bedzie ok. Juz mi przeszła głowa, oby sie nie powtarzało za czesto. Rita czy Tobie juz minął termin @? Bimbalka..strasznie mocno trzymam kciuki i mam nadzieje ze sie teraz uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia w sumie to wczoraj lub jutro powinnam mieć @ bo mam w 26 lub 28dc.....;) Dobrze,że już lepiej się czujesz. Powiem ci,że mam ochotę zrobić już albo krew albo sikany ale chyba poczekam jednak do 12dpt. Bo wtedy to już tak na 100% jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie wytrzymała;) a dzisiaj ktory masz dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam 10dpt,ale był 2dniowy zarodek. Dlatego poczekam do środy żeby być pewnym na 100% Ostatnio robiłam w 10dpt i potem był płacz,ale też nadzieja,że za wcześnie. Dlatego teraz zrobię tak całkiem na pewniaka żeby nie wmawiać sobie że za 2 dni coś się zmieni ;) Ciekawe jak tam Bimbałka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Wam się dziewczyny uda bo każda tak bardzo na to czeka i liczy. Ja kiedyś przechodzilam przez to samo i teraz doskonale rozumiem co sie czuję. Bedzie dobrze,,, musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja dopiero teraz wróciłam z badania. Wkurzyłam się bo najpierw poszłam pieszo do przychodni a tam baba mi mówi że wynik będzie dopiero na jutro!? I musiałam jechać do szpitala bo tam zawsze robiłam a teraz chciałam gdzie indziej zrobić. W ogóle to w szpitalu beta kosztuje 28 zł a w przychodni 15 zl. troche kapa. No ale kolo 12 dzwonie o wynik. Ritta czekaj do środy wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
Hej Laseczki, emocje rosna..Bimbalka, ritta przezywamy z Wami!! Oby oby :-) :-) Ja o 13:00 ogladam pecherzyk i molestuje dr M o in vitro.. trzeciej IUI juz nie chce, no albo, ze nie bede miec wyjscia.. Zobaczymy co powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Helołłłłłłłłłł minęła godz12!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita15
no iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dziewczyny wyszło 5,89 to chyba za mało? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×