Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hey Grania :) jeśli wszystko będzie dobrze to pewnie transfer będę miała koniec lutego, początek marca, 14 dni + 5 dniowy zarodek, czyli tak 19 dzień cyklu. Ancia trzymam jutro mocno kciuki, chociaż w moim przypadku testy się nie sprawdzają. nawet teraz gdy beta była dodatnia z ciekawości zrobiłam sikańca i nawet bladego cienia nie widziałam, więc może u ciebie to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hope:) ja również baaardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie, który to Twój transfer? .. robiłam w końcu ten test, wyszła druga moooocna krecha:D:D:D:D.. no tak ale nie ma co za wcześnie sie cieszyc bo nigdy nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
@ nadeszła wiec jutro umawiamy wizytę do dr M. Wiecie może w jakie dni przyjmuje po południu? Wiem że w czwartek bo tak ostatnio byłam. Ancia dr Cz mi właśnie wspomniała o acardzie ale nie mówiła tego z przekonaniem dlatego za bardzo go nie brałam.Ostatnio dopiero wyczytałam ze jest na zagniezdzanie :/ będę próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ancia, fantastyczna wiadomosc, to w ogole musi byc wspaniale uczucie zobaczyc dwie (albo i trzy:-P) kreski :-) :-) Jutrzejsza beta to tylko formalnosc! Hope, bedziemy mooocno trzymac kciuki za drugi transfer, poczatek marca juz blisko :-) Bimbalka to super, ze @ nadeszła tylko sie pewnie kiepsko czujesz:-( ale to dobrze, ze pierwszy dzień wypadł w weekend, zawsze mozna sie zwinac w kulke i przeczekac..a co do popoludniowych wizyt u dr M to chyba tylko czwartki wlasnie..ale reki nie dam sobie uciac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ancia super jutro już będziesz pewna :D Positive nawet czuje się dobrze, brzuch mnie wcale nie boli czasem któryś jajnik poboli ale jest ok. Bałam się ze będzie masakra a jest normalnie. Przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Jak tam humorki? Grania,Positive,Elusiowo jak się tam czujecie po inseminacji??:) Teraz tylko czekać na wysokie betki:) Ja we wtorek zrobię sobie teścik ale wątpie aby coś wyszło...bo czuję się jakbym @ miała dostać...tyle to jeszcze wytrzymie dla formalności... Bimbałka ja się raz pytałam o dr M to tylko w czwartki po południu przyjmuję-dr Cz po południu dwa razy w tygodniu..ale dr M tylko raz...ale może się coś pozmieniało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Malami jutro zadzwonię i się umowie ale wychodzi ze na czwartek 26. Dr kazał się pokazać 10 dc tak mniej więcej a to będzie 12 wiec chyba nie za późno? Mam mieć usg i nie biorę żadnych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie :) Ancia nio to będą może bliźniaki jak aż trzy kreski albo trojaczki ;) beta będzie jutro piękniusia :) Wszystkim czekającym przypominam - bóle jak na okres towarzyszą początkom ciąży :) w sumie każda z nas tak miała! Także... pozytywnie! A Ty Hope nie zaniedbuj nas :) wszystkie mamuśki którym rosną kruszynki przypominam o ananasie i o dużej dawce relaksu :) Malinka jak się tam czujesz mamuśko??Na kiedy masz wyznaczony termin? Zdecydowałaś gdzie będziecie rodzić??Myślałaś o cc może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) My dzisiaj wyjazdowo, dzień na świeżym powietrzu, dobre jedzonko i tak się rozleniwiliśmy że zaraz do łóżka zmykamy;) Ancia powodzenia jutro, czekamy na wieści z niecierpliwością. Hope super że się odezwałaś:* cieszę się, że dalej walczycie i transfer tak blisko. Musi się teraz udać!!! Pamiętaj że z mrozaczków są podobno większe szanse. Catarina czuję się dobrze, po zmianie leków z lutinusa na luteinę miałam straszne bóle głowy ale już przechodzą - organizm się chyba przyzwyczaił. I luteina w ogóle mi nie wypływa, normalnie szok. Co do terminu to wg kalendarza mam na 1.08. a wg usg na 29.07. i na ostatniej wizycie dr J stwierdziła że bardziej realny jest ten wcześniejszy. U nas też zasugerowała cc i ja nie mam nic przeciw, nawet się cieszę. No i podobnie jak Wy chcemy rodzić u niej czyli w Bytomiu. Zastanawiamy się też nad szkołą rodzenia ale bardziej pod kątem postępowania z maluszkiem, bo tego też uczą, a u nas w rodzinie to będzie pierwsza kruszynka więc wiedza jest nam potrzebna. Nawet rozważamy dojazdy do Bytomia bo dr J bardzo chwaliła tamtą szkołę właśnie. Mamy jeszcze czas na decyzję bo to się zaczyna po 20 którymś tc. A Wy jakie decyzje podjęliście? Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny dzisiejszy dzień? Jakieś bety, objawy, przeczucia? Ja w pracy dziś ledwo żyje. Wczoraj byłam na 50 twarzy Greya fajny filmikami komuś podobała się książka to polecam. Nie ma zachwytów ale książka też super ambitna nie była ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka mnie właśnie koleżanka wyciąga do szkoły rodzenia ale ja chyba zainteresowana nie jestem. Jakoś nie sądzę bym dowiedziała się więcej niż wie mój M i teściowa którą mam na miejscu. Zaplecze lektur też czeka i jeszcze się powiększy. To dobrze że tak fajnie zareagowałaś na te Luteinę i że bóle szybko minęły. Ja wczoraj byłam u mamci na obiedzie i przesadziłam z sosem czosnkowym... jednak za ciężki jak dla nas niestety,pół nocy nie spałam :( U mnie dziś pogoda straszna a samopoczucie chyba tylko do kocyka, herbatki i książki. Może polecicie jakiś fajny babski film???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dziś taka cisza? Wszystkie takie zapracowane? Mam nadzieje że czujecie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Hej kobietki!! Ale tu cisza taka.....Iwcia co u ciebie? tak nagle ucichłaś ;) Ancia i jak beta? pewnie jesteś mega szczęsliwa :) Grania jak samopoczucie? może rośnie mały książe w brzuszku? Positive,Malami jak Wasze objawy? Bimbałka mam nadzieję,że dobrze się czujesz i ruszasz z wielką mocą po mrozaczki. U mnie emocje zabily wszystko....jednak mam za słabą psychikę na kolejne niepowodzenia..... ale cieszę sie Waszym szczęsciem,waszą nadzieja. Pamiętajcie,że trzeba walczyć do ostatniej chwili bo Dzieciątka które się nie narodziły wrócą w pózniejszym czasie tylko musimy w to wierzyć. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia pewnie ma znów problem z netem. Ale Ancia? ??? Rita powolutku... I nie mów ze jesteś słaba. Bo właśnie najsilniejsza ! Daj sobie czas... wszystko wróci do normy. Jestem z Tobą cały czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... beta 476 !:D:D:D:D tylko troche martwie sie moim TSH bo jest 2,97, miałyście może sprawdzane TSH? jakie wyniki? Caterina ten ananas ma jakiś zbawienny wpływ?:P Ritta wiem że jakiekolwiek niepowodzenia podcinają skrzydła ale dajcie sobie 2,3 cykle czasu.. również jestem myślami z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia gratulacje:):) Dajesz innym nadzieję:) Ja miałam TSh 3,02 ale dr M powiedział,że nie jest źle niby w normie alu ciut mogłoby być niższe.Przepisał mi tabletki i codziennie rano naczczo mam brać. Ale się cieszę,że Ci się udało!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Małami:) a jak samopoczucie, jakieś symptomy?;) A tak wogole to ide dzisiaj na Greya troche sobie popatrzec:P po tym zakichanym Lutinusie nadal mam TAM problemy i nic nie moge!!;((;( Jest już lepiej w sumie niż ostatnio ale szału to ni ma:| Mój Mężuś wyjechał i będę sama przez 2 tygodie!! ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę się za robienie testu,ale się boję i niewiem czy warto czy poczekać aż sama @ przyjdzie... Niby mam nabrzmiałe piersi i jajnik prawy mnie pobolewa ale to pewnie wszystko przez te leki....;/ ojj Biedna to sama zostałaś:( no ale w sumie nie sama bo masz już maleństwo w brzuszku:) a Ty przedtem też miałaś IUI? Bo teraz miałaś in vitro tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy masz dostać @? bierzesz jakies leki typu Lutinus/ Luteina? zrób test będziesz pewna. Ja tez miałam jedno IUI i brałam Luteine, test i wyszedł negatywny, odstawiłam leki i dopiero wtedy przyszła @. Co do piersi to tez mnie bolały ale to tez moze swiadczyc o tym ze sie udało:) Teraz in vitro jak na razie jest dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia gratulujemy mamusiu! Ananas jest bogaty w kwas foliowy zalecany zwłaszcza na początku ciąży ale pomaga też na zagniezdzenie-i my to wiemy. Piękna beta! O ile pamiętam miałem podobną:) to teraz jeszcze proforma badanie za dwa dni do dokumentacji i Juz luksus blues. Bierzesz Lactowaginal? Albo Iladian? Kiedy mialas robiona cytologie? Moze cos sie przyplatalo. Mnie wlasnie tez tak ciut swedzialo i okazalo sie ze wynik mowi do leczenia. Co do przytulanek to daruj sobie narazie.Niech zarodwek dobrze sie zagnizdzi. Skurcze nie sa wskazane.Na poczatku to nawet usg nie beda Ci robic dopochwowego. Co do tsh..mmJa nie miałam problemów z tarczyca i nie robiłam tego badania później, tylko na początku starań. To mamcia teraz dba o siebie baaardzo.Nic nie dzwiga-max butelka 1.5 litrowa. Nie bierze gorących kompieli. Odpoczywa i dużo mówi do brzuszka:) i jest najszcześliwsza i o nic się nie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test no i niestety jedna kreska:( Teraz niewiem czy ten lutinus już mam odstawić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Catarina, dziękuje:* Lactowagical nie, provag zel. Nie mam juz w sumie problemu ze swedzeniem tylko ze hmm.. powiedzmy ze peka mi w tamtych oklicach skóra i są rany i piecze cholernie:/ Z seksu i tak narazie nici bo moj Mąż wyjechał także mogę sobie tylko pomarzyć :))) Tak, teraz to tylko wypoczywać:))) A Ty jak się czujesz? w sumie to który masz już tydzien?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami, głowa do góry, jak nie teraz to nastepnym razem na pewno się uda:) ps, ja bym odstawiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnciaS gratulacje :-) tak się ciesze. Małami i kiedy miałaś testować? Ile jest po inseminacji? Ja bym odstawiła chyba choć test to mało betę powinnaś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) czytam Was cały czas, ale od soboty powalił mnie do wczoraj ból głowy i mialam wstręt do wszystkiego co świeci, gada, gra itd;) dziś juz ok chociaż mam propozycję zamiany mieszkania i teraz będę troszkę zaganiana;) Ancia wielkie gratulacje:):) Malami to Twoj 12 dzien? Ja bym poczekała albo zrobiła betę, są różne czulosci testu na hcg i jesli masz niskie to sikacz nie wykaże. Mi 2 dni przed beta sikaniec nie wskazał jeszcze ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie odstawiaj Małami aż bety nie zrobisz. A będę w 12 dpt. Który dziś? Iwcia tak miała, sikaniec jedna kreska a beta była. Ancia u mnie to 14 tc. Anią zadzwoń do położnej z gyn i powiedz jakie masz dolegliwości bo może ten lek co piszesz jest za mocny i podrażnia. Może możesz coś kupić nawilżająco-kojącego.Bo z tego co piszesz to wygląda na spore podrażnienie. Wspolczuje takich dolegliwościml. Ale nie wazne-udało się! Teraz dopiero się zacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Ancia super serdecznie ci gratuluję :))) teraz tylko wypoczywaj i beta niech nam ładnie przyrasta :)) Ancia nie chce mi się szukać ;) ty miałaś Inseminację czy transfer? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×