Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Positive nie martw się torbiel na pewno się wchłonie a przez te 3 mies organizm się wyciszy i będzie dobrze przygotowany na ivf :) trzymaj się cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Positive aż mi łezka poleciała. Tak mi przykro wiem co to oznacza 3 miesiące czekania tego w ogóle nie bierze się pod uwagę. Nie opuszczał nas. Zobaczysz że szybko zleci te 3 miesiące. Ja czekam na okres nadal go nie ma ale już chyba kwestia kilku godzin. Tyle czekam na ten okres czasu to oznacza że jajeczko mi nie pękło i nie było szansy w tym miesiącu na powodzenie. Ja mam nadzieje że nie będę miała torbieli ale to nie wiadomo. Od razu zaczynam stymulację do kolejnej inseminacji. Zobaczymy jak to będzie niestety nie można to wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy choc raz moze byc pozytywnie?! Caly czas jakies doly... BeePositive trzymaj sie jakos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie Himalaje a na szczycie parking z wozkami, dla kazdej z nas tam wozek jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive 3maj się tam Kochana:*:* Tak jak piszecie dziewczyny ta nasza droga jest baardzo dłuuga i ciężka:(:( Szkoda,że na to wszystko tak długo trzeba czekać:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive zobaczysz jak to szybko zleci i będziesz lada moment podchodzić do in vitro:) dziewczyny uda Wam się zobaczycie, kiedyś bylam w podobnej a może nawet takiej samej sytuacji jak Wy, byl moment zwątpienia, rezygnacji, płaczu i zalamania, 3 inseminacje potem pierwszy nieudany transwer po ktorym myslalam że juz chyba nigdy się nie uda a teraz mam żywą istotke pod moim sercem i jeszcze troszke czasu a bedziecie na tym samym etapie:) główki do góry..żeby dojść na szczyt trzeba iść pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive trzymaj się dielnie..moze potrzebujecie tej przerwy żebysię wyciszyć :) Potem in vitro i uda się ....nic się nie martw i nie stresuj...... Pozdrawiam wszystkie kobietki...po weekendzie....czas zacząć nowy tydzień..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny jestescie najlepsze :-) :-* Macie racje, kolejne mce zleca szybko, trzeba brac byka za rogi i sie nie poddawac :-) Oczywiscie bede tu dalej zagladac, miejmy nadz, ze w kolejnych tyg będa same dobre wiesci ! :-) Ja juz do lozka zmykam, dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Co tam u Was?Jak tam samopoczucia? Ja już po wizycie u dr Cz dostałam zastrzyk 2xpregnyl i jutro na 15-stą mam inseminację.Mam jeden większy pęcherzyk coś ponad 18mm a drugi mniejszy...zobaczymy co z tego teraz wyniknie... Ale już rozmawiałam z nią o in vitro i że jak się teraz nie uda to ona coś wymyśli i nas zakwalifikuję na rządowe in vitro..Najbardziej to się w aptece ucieszyłam bo za zastrzyki dałam 20zł:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Małami :-) nastaw się pozytywnie. Fajnie że dr Cz cos wymyśli żeby potem już podejść do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) jakoś szybko ten weekend zleciał...u mnie zawsze za szybko:( u nas jeszcze tylko tak jakby trzy dni w czwartek wizyta w gyn, zobaczymy co powie p. dr, może pójdę na L4? Beepositive przykro mi że tak wyszło z Twoją torbielą, ale tak jak pisały dziewczyny czas szybko zleci, organizm się wyciszy i potem ruszycie z "siłą wodospadu" ;) Myśl pozytywnie kochana. Małamii czyli jutro wielki dzień? Dobrze że dr Cz obiecała Wam pomóc z in vitro, jestem pozytywnie zaskoczona jej reakcją, ale to fajnie:) Jutro trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też dzisiaj zaskoczyła :) ale zobaczymy jak wyjdzie czy tylko to takie gadanie...? więc jutro o 15 wielka chwila...zobaczymy za 2 tygodnia jaki będzie wynik-sama mi powiedziała,że ta pierwsza IUI była za późno:( Grania a Ty jak?@ już dostałaś? kiedy masz kolejną wizytę w gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny w sobote dostalam@ od dzis juz biore lamette po dwie tabletki. Rozmawialam z m podchodzimy do trzeciej iui. Dobrze ze mu juz minelo bo juz nie mialam sily naprawde az tylko plakac mi sie chcialo. Ojj czego my kobiety nie musimy przejsc ile znosic porazek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie caly czas obawiam ze dr mi przesunie stymulacje przez to ze biore Bisocard na cisnienie i jeszcze teraz ta tarczyca wyszla:( Wizyte mam w piatek, alee sie bojeee:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, w koncu mi dzisiaj połączyli neta :) Malami trzymam jutro kciuki! A ja mam w środę wizytę ni bardzo się jej boję. Jakieś dziwne klucia mam w dole brzucha i juz wariuje czasem co to jest...mam nadzieję że to maluszek drapie mnie już tam nóżkami;) aaaa oczywiscie mdłości wróciły ale piersi juz mało co bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny okresu jeszcze nie mam masakra. W ciąży nie jestem robiłam betę. Brzuch boli mnie od piątku jak na okres czasu tu nic. Nie wiem czy to normalne. Może ta luteina? Poczekam 2-3 dni jak nie to umawiam się do gyncentrum niech sprawdza czy wszystko jest ok. Ja też dziś mam depresję brzuch boli okresu nie ma. Powiedziałam mężowi że mam już dosyć tych starań :-( itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania nie łam się i nie poddawaj. Tez miałam takie momenty, ale gdybym się poddała nie miałabym teraz maleństwa w brzuszku, przyjdzie Wasz czas i Wasza pora zobaczysz:) i wtedy będziesz pisać dziewczynom ktore dopiero będą na poczatku drogi że też miałaś chwile zwatpienia a teraz nosisz już dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko,że to wszystko tak długo trwa:( ale każda z nas swoją drogę musi przejść:(:( Ciężkie te nasze życie:( Ja dzisiaj miałam pierwszą rozmowę z teściową dot naszego problemu(zawsze z M na ten temat rozmawiała) może i ta rozmowa troszkę mnie podniosła na duchu bo w sumie to jedyna osoba,która wie o naszym problemie...;/ Grania głowa do góry:* grunt to się nie poddawać:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRANIA a probowalas goracej kapieli albo kompresu na brzuch? U mnie to zawsze skutkowalo. Moze nalej goracej wody do wanny i do tego lampka wina i sproboj sie zrelaksowac ( o ile slowo relaks jeszcze pamietasz bo pewnie wielszos z nas juz zapomniala co to jest) ... Luteina moze przesunac miesiaczke do 7 dni... Kurcze trzymam kciuki za Twoja @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Mam gorsze dni co ten brzuch mnie meczy a okresu nie ma. Znowu wszystko się przesuwa. Oby przyszedł szybko. Gorące kąpiele już były i na razie nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki...witam z bajkowej,śnieżnej krainy ;) Co tu tak cichutko? Grania nie stresuj się,@ nadejdzie..tylko spokojnie. Iwcia to już jutro wizyta .....w moje urodzinki :) zaraz napisz jak maleństwo rozwija się w brzuszku...no i pewnie poznasz płeć bobaska. Bimbałka co tam u ciebie> grzecznie czekasz na moment kiedy mrozaczka zabierzesz :) Malaaa bedzie dobrze.dr.M.wie co robi...nie martw się. Elusiowo super że dalej próbujecie,z M.tak jest że muszą dłużej odpocząc....zanim zdecyduja co dalej...dobrze że tak szybko ruszacie do następnego ataku :) Cała reszta mamusiek i przyszłych dużo uścisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny dzis wolne bylam na zakupach w poniedzialek mam wizyte u dr Cz i chcemy podejsc do kolejnej iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta jakbym jutro zapomniała to już dziś życzę Ci bobasa w brzuszku :* Ja w sobotę mam wizytę u dr M a w czwartek u dr H w Bytomiu. Tylko cały czas mam wątpliwości czy jest sens jechać do dr H :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta a Ty kiedy jedziesz na wizyte? Ancia a Ty jak tam? Wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...Ritta no to jutro świętujesz:) szykuj wirtualnego szampana;)mam nadzieję że po wizycie bede miała powody świętowania z Tobą. Bimbalka chyba faktycznie w tym momencie nie ma sensu jechać do dr H, może zobacz jak to sie potoczy dalej i wtedy w razie W sobie pojedziesz, chociaż mocno wierze w to, że już takiej potrzeby aby tam jechać nie będziesz miała. Ja się boję jutrzejszego usg, tak się teraz czuję jakbym w ogóle w ciąży nie była i tego się obawiam:( no ale do jutra jakoś wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta 15
Iwcia klapsa wirtualnego dosteniesz.jestes w ciąży i nie wątpić mi tutaj!!!!! Jakoś pasuje mi chłopczyk do ciebie bo tak marudzisz;-). Bimbalka zostań w GynC bo tam masz mrozaki....teraz uda się. Witaminy jakieś bierzesz żeby organizm zregenerowac??? Kobietki jutro swietujemy moje 40+.....iza maluszka Iwci.a Malamiii chyba też jutro ma inseminacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka nie wiem kiedy pojadę do GynC. Jeszcze myślimy czy walczyć nadal :).Bardzo chcę tego,ale potem tak boli. Chyba mam słabą psychikę która długo się regeneruje ;) Pewnie ok.10 marca pojadę zanim @ dostanę. Bo na kontrolę i tak muszę jechać. A za życzenia nie dziękuje żeby nie zapeszyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny ja juz jestem w domku leze i odpoczywam po inseminacji. Znowu pecherzyk mialam pekniety i niewiem czy to dobrze czy zle?:(niby drCz pow ze to lepiej... zobaczymy:(teraz2 tyg czekania .... dr Cz bardzo mila dluzej mi to robila niz dr M (przynajmniej mam porownanie). Iwcia co Ty tu piszesz? Dobrze ze ta wizyte masz juz jutro bo przynajmniej sie nam uspokoisz:)z maluszkiem pewnie wszystko ok:))) Elusiowo super ze podchodzicie do kolejnej proby:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamiii oooo;) to dzisiaj miałaś,no to świętujemy już teraz :) a jutro ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×