Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dziewczyny już to widzę jak nasza Iwcia będzie panikować kiedy zaczną sie ruchy bobaska w brzuszku :) Jak trafi na leniuszka i będzie dużo spał to Iwcia będzie czarne chmury widzieć. Iwcia jeszcze raz powtarzam jesteś w ciązy i czekam aż zostanę wirtualną ciocią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) oj tam oj tam:) Malami teraz jakieś 2 tyg trzymamy kciuki. Kurcze zacznij nowy pozytywny peleton tutaj...Ritta z ******* malucha masz racje, dopiero będę tutaj panikowac;) gdzieś Catarina nam się zapodziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale potrzebna taka panikara jak ty Iwcia bo przynajmniej mamy co czytać. Jak tak piszesz to chyba bardziej martwię się niż ty....ciągle sprawdzam czy piszesz..czy jesteś....ojjjj ale mam z tobą ;) Catarina pewnie nadal remontuje i nie ma czasu pisać....ale myślę,że się odezwie :) Właśnie malamii trzymam także zaciśnięte piąstki jak bobas w brzuszku u naszych mamusiek :) Musisz dbać o siebie zeby jajeczko zamieniło się w piękny zarodek i za 2 tyg. wysoka beta ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia przestań panikować bo na pewno wszystko jest dobrze. Małami teraz odpoczywaj i myśl pozytywnie. Ritta życzę Ci jeszcze dużo siły i nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dzieki dziewczyny za wsparcie:)) Iwcia jutro po wizycie zaraz nam tutaj pisz jak maluszek czy to on czy ona:)))i sie nie denerwujjj:** Rita to jutro bedziesz miala dzien swietowania-wierze,ze kolejne urodziny spedzisz juz z malenstwem:))) Hope a gdzie Ty zniknelas?wczoraj mialas juz transfer??dobrze kojarze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami trzymam kciuki . Musimy się teraz udać. Dokładnie Hope chyba wczoraj miałam transfer. Iwcia wszystko będzie dobrze, nie stresuj się. Elusiowo super że walczycie dalej. Ritta jutro świętujemy twoje urodziny :-) trzymam kciuki za każdą z was aby nasze marzenie się spełniło. Bimbalka już niedługo i wizyta. Ja dalej czekam na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope już miała transwer? no to chyba jakiś post przegapilam. Grania strzel sobie winko a najlepiej podgrzane może to przyspieszy okres. Ja kiedyś wypiłam pół butli i rano juz wstalam z @ ale nie wiem czy to zasluga wina czy akurat dostałam bo przyszła ta pora. Jutro jak usłyszę że jest wszystko ok to zasuwam po jakiś pierwszy oficjalny ciążowy strój żeby sobie humor poprawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Tak Iwcia :) ja już po transferze miałam w poniedziałek, więc teraz sobie grzecznie czekam :). Nie czuję totalnie nic... Nawet nie mam żadnych takich skurczy jak za pierwszym razem - dziwnie jakoś tak. Nie wiem co z tego wyjdzie ale staram się o tym nie myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania, Malamii tak transfer był w poniedziałek. Więc czekamy, podobno mam iść na betę również 12 dnia. Zastanawiam się czy nie mogę zrobić wcześniej w sumie to 5 dniowy zarodek więc może już koło 9,10 można by testować? Iwcia pamiętasz kiedy robiłaś test, ty najpierw tego sikańca chyba miałaś z którym rzeczywiście się pośpieszyłaś, a test miałaś w 8 dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) RITTA kochana spełnienia tego jednego najskrytszego marzenia, dużo zdrówka i siły żebyś walczyła, niegasnącej wiary w to że się uda, przytulamy się mocno i ślemy buziaka urodzinowego:* Iwcia wariatko na pewno wszystko jest dobrze i wieczorem będziemy wspólnie świętować z Ritta. Daj znać po powrocie i nie wydaj za dużo na tych zakupach;p Małamii dużo odpoczywaj jak możesz, leżenie i oszczędzanie się nikomu nie zaszkodziło:) trzymamy kciuki za powodzenie IUI. Bimbałka słyszałam kilka pozytywnych opinii o dr H, może warto spróbować i porównać co obaj powiedzą. Nie wiem sama, trudno coś doradzić w takiej sytuacji. Porozmawiaj z M, czasem oni maja trafne uwagi. U nas dzisiaj rusza remont łazienki już pełną para, więc trochę utrudnień będzie, załatwiania i....sprzątania:( Jutro wizyta kontrolna w gyn, a jakaś wysypka mi wyskoczyła (na szyi z przodu i obok ucha taka jakby sucha skóra lekko czerwona)nie wiem czy czegoś nie zjadłam, ale nie panikuje jutro zapytam dr J czy można np. wapno pić. Ostatnio zajadam się jabłkami z biedronki (zielonymi i czerwonymi) wiem wiem że to jakieś "sztuczne" ale takie pyszne twarde i kwaśne, myję ****ardzo dokładnie i jem ze skórką nie wiem czy to z tego czy z czegoś innego.... Miłego dnia dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dobrze że się odezwałaś, trzymamy kciuki żeby kropeczka została u Ciebie:* oszczędzaj się teraz bardzo.... Ja miałam podany 2-dniowy zarodek i betę robiłam 10 dpt i już wyszła na +, więc u Ciebie 7-8 dpt powinno już wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki dziękuje za zyczenia.......zeby się spełniły,a szczególnie to jedno ;) Pijemy wirtualną kawkę i jemy torcika z bitą śmietaną :) Hope brak objawów to dobry objaw, czekamy na pozytywny wynik za 8 dni. Bo pewnie zrobisz wcześniej :) Grania i masz już tą @?? Iwcia myślę o tobie i o wizycie...czekamy na nowinki Malinka czyli remont w najlepsze.....nie przemęczaj się za bardzo,uważaj na kurz!!!! Malamiii jak samopoczucie? No to mamy dwie nowe mamusie na forum :) Dziewczyny liczę na was że podniesiecie statystyki GynC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka mam pytanie ...dlaczego miałaś podany 2dniowy zarodek? Masz jakieś mrozaczki? Pytam bo szukam najlepszego wyjścia przy trzecim podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RITTA !!! sto lat!!!! Życzę Ci upragnionej i wyczekiwanej fasolki;) Szczęścia i radości:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta bo ja miałam punkcję i po niej transfer - udany. Punkcja w czwartek a transfer w sobotę czyli dwu-dniowe zarodki miałam podane oczywiście dwa. Zostały nam jeszcze dwa mrozaczki rożnej klasy tylko teraz nie pamiętam jakiej, w domu to mam napisane a jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka dzięki za info. Pytam bo 2 dniowe podają rzadko...tylko jak nie ma więcej zarodków bo boją się ze nie dotrwają do 5 doby. Ale ty masz mrozaki a jednak podali w 2giej dobie. No to trochę się uspokoiłam bo myślałam ,że mój taki słab ybył i dlatego nie czekali do 3 lub 5 doby. Cóż " szukam chyba dziury w całym" ale gdzieś musi być przyczyna że nie zostaje ze mną kropka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta mnie się wydaje że zaraz po punkcji to w większości przypadków podają dwu-dniowe, pozostałe utrzymują do 5 dnia i mrożą, ale może się mylę. Takie wnioski wysunęłam z tego co czytałam. Kochana nie analizuj tylko umów się do dr M i porozmawiajcie konkretnie, jak on widzi kolejne podejście i ewentualne rozwiązania żeby zakończyło się sukcesem. Pamiętaj że czas działa na naszą niekorzyść. Zrób sobie prezent z M i zadzwońcie do gyn. Mocno Wam kibicuję i codziennie myślę o Tobie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta życzę Ci jak najszybciej takiego duuuuuzeeeego brzusia a w nim wymarzonego malenstwa:) i czego tylko sobie jeszcze zapragniesz:) Hope ja robiłam sikanca 7dpt i byla 1 kreska a 9dnia beta juz byla 32 takze powinna Ci juz 9 wyjść. A ja dziś widziałam siuuuuusiaka:) a miała być córeczka mamusi;) mąż w 7 niebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Pierwsze: Ritta Wszystkiego Najlepszego:*:)Życzę CI zdrówka, cierpliwości i tego jednego Wymarzonego, małej fasolki ! Trzymam baaaardzie kciuki:) Positive wszystko się ułoży, głowa do góry. Grania na okres czerwone wino:) Malamii teraz duzo leniuchuuj:)uważam że IUI na pękniętym pęcherzyku ma większe szanse na powodzenie niż na niepękniętym. Będzie dobrze:* Hope - może to dobry znak:D Ja niestety dostałam L4 na 2 tygodnie i mam odpoczywać w domu przez te plamienia co były. Teraz chodzę do dr P - i powiem Wam że w porównaniu z dr Cz to jest niebo a ziemia. Wspaniała kobieta która na wizycie poświęciła mi tyle czasu, wszystko wyjaśniła a co najważniejsze, jak jej powiedziałam że coś mnie piecze to nie powiedziała że tak ma być bo to przez tabsy dowcipne, tylko sprawdziła co i jak. Pierwszy raz lekarz omówił mi dokładnie wszystkie wyniki z badań, do teraz jestem w szoku, pozytywnie zaskoczona. A moja fasolka ma 5,5 mm i ma się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia a mówiłam że będzie chłopak bo tak marudzisz słodko.....a synuś mamusi będzie kochany!!!! Mąz pewnie dumny jak paw :) Ancia leż i odpoczywaj żeby było wszystko dobrze :) Jeszcze raz dziękuje Wam za słodkie zyczenia .....tak marzę o tym jedynym,upragnionym...."brzuszku z fasolką" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta ja również dołączam się do życzeń, życzę ci wszystkiego dobrego, dużo wytrwałości i wiary w dążeniu do swojego największego celu. Ritta jeśli chodzi o transfer dwudniowych zarodków to tak jak napisała Malinka, jeśli ma się punkcję to transfer odbywa się w 2 dobie, a reszta pozostałych zarodków jest hodowana do stadium blastocysty. Wydaje mi się, że jeśli zarodek jest silny i dobrze się rozwija to nie ma to najmniejszego znaczenia czy jest to 2 czy 5 doba. Żywym przykładem tego jest Malinka - dwudniowy zarodek i wszystko jest ok. Mi dr M powiedział, że najprawdopodobniej beta zaczęła spadać w moim przypadku bo zarodek przestał się rozwijać. Z drugiej strony lepiej z dwojga złego jak przestanie się rozwijać na tak wstępnym etapie niż w 2, 3 miesiącu. Nie masz kochana co się doszukiwać błędów, wiem, że człowiek jest taką istotą, że chciałby nad wszystkim mieć kontrolę ale czasem się nie da. Wierzę w to, że za niedługo i ty zostaniesz szczęśliwą mamusią i wszystko będzie dobrze. Anciaa to super, że dzidzia rośnie i jest wszystko dobrze :) Iwcia daj znać jak tam po wizycie no i czy już wiadomo czy dziewczynka czy może chłopczyk mieszka w twoim brzuszku. Jak mnie wkurza ta cholerna reklama, co przesuwam suwak w dół to ona wyskakuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia ja również chodzę do dr P i jestem od samego początku z niej mega zadowolona. Dzisiaj zapytała czy juz chcę sobie u siebie chodzić do lekarza czy jeszcze u nich zrobie drugie badania prenatalne i ostatnia wizyte a nastepna już u siebie. Powiedziałam ze jeszcze zostane u niej na badania i wizyte. Zrobila mi wymaz a cytologie ma mi zlecic moja panstwowa ginekolog bo wtedy nie place. W sumie to chyba duzo nie kosztuje takze moglam zrobić i mialabym spokój. Dala mi jakies nowe leki na metny mocz i coś mi tam spada w wynikach takze jakies tabletki mi przepisala, a i jeszcze cos na śluz bo mam jakies uplawy delikatne. Musze potem pójść do apteki bo tam byłam tak zszokowana tym siusiakiem;) że już podarowalalm sobie u nich aptekę:) nawet nie wiecie jak sie bałam gdy sprawdzala mi cos tam na usg dopochwowym a ja zobaczylam takie nieruszajace sie malenstwo leżące:( tylko czekałam na usg brzuszne i zeby uslyszec że serduszko bije...no i malutki spał ale serduszko dudnilo...boszzzzee jak się ucieszylam nie macie pojęcia. Mowilam dr P że latam co 5 min siusiu, w poczekalni byłam 4 razy az mi juz wstyd bylo chodzic ale nie mogłam wytrzymac, niby to normalne w ciąży ale ja doslownie wychodzę z ubikacji i juz mi się znowu chce; ( już jestem na chwile spokojniejsza:) musze prenatalne przelozyc bo mam na 9 kwietnia a M ma wtedy 1 zmianę i mu nie pasuje. Kurcze bylam tak nastawiona na dziewczynkę a tu chlopczyk;) i komu sukieneczki będę zakładać i robić kucyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia super, że z maluszkiem jest wszystko dobrze. Cała ty hihi a malutki sobie tylko smacznie spał. Dobrze, że słyszałaś bicie serduszka bo pewnie wyszła byś z siebie ;) To teraz jak znasz już płeć możecie myśleć nad imieniem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia będziesz miała wnuczkę to kupisz sukieneczki :) a teraz planuj jakie piłki do gry będą kopać twoi mężczyzni ;) Hope własnie jak czytam na niektórych forach to mają podane wszyscy 5dniowe....i to nie mrozaki tylko po transferze na swieżo. Normalnie szukam sama nie wiem czego. Ale dziękuje że odpowiadacie na pytania bo zaraz mi lżej jak nie jestem z tym sama. Umówiłam się na wizytę w końcu!! W przyszłą środę pojadę porozmawiać z dr.M. jaki ma plan. Potem będziemy dalej myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to fajnie że miałaś dzisiaj takieeee widoki;) Ancia uważaj dziewczyna na 'Was", stosuj się grzecznie do zaleceń i niech kruszynka rośnie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta to nam teraz tez zrobiłaś prezent z tą wizytą:) nawet nie wiesz jak się cieszę:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Iwcia jak Twoja waga? U mnie ostatnio podchodzi systematycznie w górę i już jestem 3,2 kg na plus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta pięknie że wizyta zaplanowana :) Malinka u mnie waga powoli zaczyna drgac, prawie 3 kg do przodu od początku ciąży ale po plaszczu widzę jak brzusio się powieksza bo mam juz guziki zapięte na styk;) mdłości mam nadal, czasem zanikają na 2 dni ale potem powracają. Piersi nie bolały juz tak mocno ale chyba znowu zaczynają o sobie przypominać. A Ty kobitko zmykaj juz na L4:) daj temu maleństwuni sobie pospać rano dłużej!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia czy waga podobnie nam idzie do góry. ja ostatnio staram się słodycze ograniczać żeby nie była za dużych skoków;) Co do spania maleństwa to ja jestem ranny ptaszek ale za to po 22 często już zasypiam. Ubrania też już mam ciasnawe...ale to cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ogromne gratulacje z synusia:D:) cieszę się że wszystko w porządku i dzidzia rosnie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×