Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Binuś nie załamuj się. Jesteśmy w tobą, tak mi smutno fajnie by było gdyby in vitro miało 100% skuteczności. Tak mi smutno ale wierzę że następnym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nie mam jak dojechac dzisiaj do labolatorium bo mi wszystkie auta zabrali i na to wychodzi ze dopiero jutro zrobie w gyn pozdrawiam i zycze milego slonecznego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) dziś ostatni dzień ladnej pogody a potem dopiero od wtorku. Na niedziele wyciągać futra i rękawiczki;) Kwiat...czy Ty chcesz nas doprowadzić do zawału?;) zrób sobie na spokojnie w Gyn..tylko tam jutro nie jest otwarte tylko do 14? Ja juz popijam kawke, mały wirc***eta rano dał mi popalić:) A niech sie wierci ile popadnie w koncu czekalam na to tyle lat. Dziewczyny myslicie ze na kolekcjonowanie ubranek jeszcze za wczesnie czy juz powoli mozna? Mogę sobie odkupić fajne dobrej jakosci ubranka od jednej dziewczyny ale nie wiem co zrobic bo czasem gadają żeby nie zapeszac i wczesniej tyle miesiecy nie kupować. No i mam dylemat a wiem ze potem takich w tej cenie tez nie dostane...hmmmm...doradźcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Iwicia :) normalnie ci zazdroszczę ze czyjesz swoje maleństwo ale tak jak piszesz należy ci sie wkoncu to twoj największy skarbek i tak długo oczekiwany :). Ja w zabobony jakis szczególnie nie wierze wiec chyba bym brała bo nie zdążysz sie obejrzeć i juz bedzie sierpień, a na ostatnia chwile... Bierz jak sa ładne i nawet sie nie zastanawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope błędami się nie martw bo ja dopiero je robię:) sama od siebie a potem jeszcze tablet co nieco dodaje od siebie;) juz się umówiłam na 18 i pojadę zobaczyc te ubranka bo faktycznie czas zleci a niech tak jeszcze miedzy czasie mnie położy do szpitala to potem M będzie spanikowany że nic nie ma. Ty w poniedziałek na betę? Myślę ze będzie dobrze i teraz pójdzie mocno w górę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ogladajcie w okularkach jakie ładne zaćmienie slonca mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ładne zaćmienie mamy. Wasze ostatnie pranie udzieliło się i mnie od rana piórem juz wywiesilam na balkon trochę przesłanie. Zaraz zabieram się do robienia obiadku, m na ogródku ale będę miała tulipanów mnóstwo, narazie mam krokusy. Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Tak zięcia dzisiaj jadę po leki do Gyn, w poniedziałek beta i w srode umówie sie do doktora M :) moze juz cos bedzie widac jesli do środy beta bedzie na poziomie 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia kupuj ubranka i w przesądy nie ma co wierzyć :-) dziewczyny trzymam kciuki za wizyty i bety :-) ja mężowi powiedziałam po IUI że następnym razem do gyn pojadę już w ciąży bo na pewno się udało :-) jestem pozytywnie nastawiona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia kupuj ubranka i w przesądy nie ma co wierzyć :-) dziewczyny trzymam kciuki za wizyty i bety :-) ja mężowi powiedziałam po IUI że następnym razem do gyn pojadę już w ciąży bo na pewno się udało :-) jestem pozytywnie nastawiona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo aż Ci zazdroszczę tych tulipanów:) ja mam w wazonie ale tylko takie biedronkowe;) Hope betka będzie dobra a na usg może juz coś bedzie widać...który bedziesz miala dpt? Grania a Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dzisiaj jest 18 dpt, czytałam ze ładny zarodek widac jak beta jest powyżej 1000 wiec jeszcze muszę poczekać bo ten moj slimaczek jakoś powolutku pełza do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne że sobie pełza i będzie:) czasem powoli sobie rosnie a potem szybko przyrasta..a mi wreszcie te moje cofki chyba przeszły:) pewnie juz bym panikowala ze cos się stało ale skoro wczoraj slyszalam serduszko to jest dobrze i ten 2 trymestr jest o wiele dla mnie lepszy niż 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć, Wszystkim dzięki za dodanie otuchy dziś już się ogarnęłam ja niestety nie mam mrożaków więc zaczynam od nowa całą procedurę została mi ostatnia próba i szczerze jak na chwilę obecną to mam dosyć ... w przyszłym tygodniu idę na konsultacje i zobaczę co mi powiedzą ... Kwiat mam nadzieje że tobie wyjdzie dobry wynik ... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Leki juz mam :) chciałam sie zapisać na srode ale jest takie oblężenie ze najbliższy wolny termin jest dopiero 1.04 no cóż, moze to znak ze mam cierpliwie czekać :). Binus walcz dzielnie kochana i nie poddawaj sie, nie wolno - trzeba wykorzystać wszystkie szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Binius, ważne że masz jeszcze podejście z refundacji także nic sie nie martw teraz się uda:) Hope masz wizytę na 1.04? bo ja i malaaa również. A ja juz mam pierwsze ubranka i dosyc sporo:) ale jeszcze trzeba ho ho ho...M jak zaczął czytać ulotkę co potrzebujemdo szpitala ja i dziecko a potem dziecko do domu to doznał szoku;) i mówił żeby juz lepiej te gruszki do nosa, grzebyczki itd itd zacząć kupowac;) w sumie takiemu malenstwu to najwiecej potrzeba body, spoioszkow bo w tym najwiecej w domu lezy i mu najwygodniej. Ja nie moglam się oprzeć i kupilam 2 pary takich malusich trampek:) chociaz nie wiem czy i gdzie je w ogole założę;) w sumie to dresy tez nie wiem czy sie przydadza ale uwierzcie że jak sie widzi te ubranka to sie chce wszystko. Jak bym chciała żebyście tez juz były na etapie kupowania ubranek...ale lada moment i bedziecie:) idę coś zjeść bo maluch się domaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia cudownie się czyta co piszesz:-) za niedługo dołączymy do was dziewczyny. Fakt ubranka dla dzieci są teraz piękne i ten wybór. Binuś jeszcze masz jedno podejście i ono zakończy się sukcesem. Ja mam betę robić za tydzień w sobotę ale wtedy jesteśmy w mężem w górach wiec dopiero w poniedziałek zrobię chyba że okres wcześniej przyjdzie ale tego nie przewiduje ;-) oby tak było. padnięta dziś juz jestem mieszkanie posprzątałamobo jutro nie mam czasu i padam na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
:)) Iwcia no to szaleństwo zakupowe oficjalnie zostało rozpoczęte :) Tego troszkę jest a potem i tak pewnie czegoś zawsze brakuje wiec lepiej juz zacznijcie robić zapasy hihi. Ubranka sa slodziudkie dla dzieciaczków takie kolorowe :), a jak tam wybieranie imienia wam idzie? Juz zadecydowaliacie lub ibstawiacie jakies konkretne typy? Nie wem czy sie bedziemy miały okazje spotkać ja bede z samego rana zaraz po 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja mam wizytę pod 3 przed 10 a malla 10.30 u dr M takze mozliwe że cała trójca się spotka:) co do imienia to pewnie bedzie problem...ciężko wybrać. Grania no to poszalejcie w gorach z M bo potem stypa jak u mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Noo to ja mam byc tak na 10 :) Noo to sie widzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Cześć dziewczyny Iwcia czy ty pamiętasz jak długo brałaś Encorton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka sobotnie śpiochy!:) Hope nie pamietam dokladnie, jak chce Ci sie cofac forum to gdzies tam pisalam kiedy odkladalam, ale brałam go dosyc dlugo a potem stopniowo odstawialam. Mialo być zimno a tu taka piękna u mnie pogoda:) a ja ciagle glodna znowu jestem...chyba mi kg przybędzie że hohoh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Cześć dziewczynki piękna wiosna za oknem :) Na poprawę humoru zaliczyłam kilka sklepów i wiosna również w mojej szafie a co ;) iwcia ja nie jestem jeszcze w ciąży i tez ciągle jestem głodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka wcinaj wcinaj żebyś miala rozgrzewkę przed ciążą:) w mojej szafie tez wiosenka juz by sie przydała,..tyle fajnych ubranek wisi w sklepach ale nie chce szalec i za wiele na ciążę kupowac bo 3-4 miesiace zlecą a ja mam zamiar potem wrócić do swojej starej wagi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka chyba osobiście kafelkuje łazienkę że jej tu nie widać;) pisz i to szybko łobuziaro jak bedziesz po prenatalnych ile Twoja niunia juz waży itd:) Catarina....czy Ty po wyjezdzie M zapadlas w sen wiosenny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Od ponad miesiąca planuję się do Was przyłączyć ale postanowiłam, że najpierw przeczytam całe forum od początku - no i nie wytrzymałam - jestem aktualnie na postach z końca stycznia ale miałam tak silną potrzebę ujawnienia się i przywitania się z Wami :) (oczywiście lekturę forum nadrobię aby być na bieżąco). Krótko o mnie (bo mam wrażenie, że o Was wiem już prawie wszystko ;) ) W gyn leczę się od 2012 roku, od początku u doktor P - jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza, mamy córeczkę z pierwszego podejścia a teraz wracamy po rodzeństwo. Dlatego bardzo chciałabym byście mnie do siebie przyjęły i zaraziły swoją dobrą passą. Całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja ;) Jestem taka szczęśliwa i podekscytowana tym, że w końcu się ujawniłam, że chyba dziś nie zasnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×