Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iwcia ale ja mówie o tych badania genetycznych typ kariotyp i CTFR i AZF u nas robił to tylko M i własnie byliśmy zaskoczeni że jeżeli jest się w programie rządowym to te badania są za darmo a my wydaliśmy w sumie chyba z 4000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie kobietki. Śliczna wiosna zawitała...wszystko cudnie rośnie. Kwiat dalej odpoczywaj i w czwartek pewnie będzie wielka radość bo beta urośnie konkretnie. Malinka wcale nie dziwię się Twojemu M. że ciągle ogląda płytkę z maleństwem. To musi być piękny widok. Imię fajne...Hania takie milutkie. Iwcia a moja pralka cicho dzisiaj bo od rana dzwonię po lekarzach i już mnie uszy bolą i język od gadania. Nawet prywatnie są problemy zeby załatwić coś na już. Grania relaksuj się w Wiśle..a w poniedziałek będziesz miała super bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Po pierwsze i najważniejsze- Grania super pomysł z ta Wisłą, ale mam nadzieje że zdajesz sobie sprawę że jeśli wybierasz się na bąbelki do Gołębiewskiego to je jak i saune musisz totalnie odpuścić. Pogoda piękna więc spacerom, nie za dużym będzie służyć. Kwiat, beta rośnie nio to czekamy... z ogromną niecierpliwością. Hope, Tasia a możecie mi wytłumaczyć co te cholernie drogie badania genetyczne mogą ustalić i co zmienić? Czy jak coś wyjdzie nie tak to można temu zaradzić? Nie jestem w temacie... Moja znajoma też leczy się z Provivie i tam mają właśnie więcej refundowanych rzeczy albo robią na NFZ u nich.Tyle że trzeba czekać... Rita to gdzie kolejne wizyty? Jaki dalszy plan działanie?? Malinka, Hanusia super imię :) moja chrześnica tak się nazywa, swoją droga niezły szogun z niej. Iwcia,co Ty nie znasz staraj zasady która mówi że pierwszy raz nigdy nie jest idealny? ;) Ja wiem bo też mnie przy tym nie było... tylko ciałem, podobno. Ale kolejne już trochę lepsze będą. Uwierz.Trzeba masować tam wszystko. Kobiety które współżyją ponoć lepiej znoszą poród i jest mniejsze ryzyko wcześniejszego porodu. Także ze względu na Szymcia, zaciskaj zęby ;) U mnie niby ciepło ale wiatr okropnie zimny... M wraca zamiast dziś dopiero jutro w nocy :( aaaa.....wzięłam się za wiosenne porządki, ale to moje tempo... wczoraj znów miałam ciśnienie 90/60... słabo mi się robiło nawet jak siedziałam. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina mój M miał je robic bo nie miał plemników w ogóle ipierwsze badanie kariotyp mówił o tym czy nie ma więcej chromosomów X niż Y jeżeli by tak było to w tedy wiadomo że dzieci nie ma szans mieć i jakiś zespół na K który powoduje wady genetyczne u dzieci, a te CTFR I AZF to tez jakaś dominacja ale już na poziomie zarodków plemników tyle zrozumiałam, u nas wszystko wyszło dobrze i tak naprawdę nic te badania nie zrobiły bo wszystko jest ok a oni i tak nie wiedzą czemu tych plemników nie ma ale musialiśmy je zrobić bo to będzie potrzebne do dokumentacji do in vitro w naszym przypadku. A powiedz mi ta Twoja koleżanka kiedy się zapisywała, bo my od lutego jesteśmy na liście do rządówki ale jeszcze nic nie wiadomo i trochę mnie to denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina niskie masz bardzo to ciśnienie....oszczędzaj się jak najwięcej. Robię badania narazie,w piątek jadę do Bielska. Muszę mieć opinię przynajmniej 3 lekarzy co dalej robić aby było dobrze. No i wtedy podejmujemy decyzję czy GynC i program 2+1 albo zabieg plastyki. Cięzka decyzja przed nami. Nigdy nie wiadomo co zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny super pogoda ja gotuje obiad robie zapiekanke ziemniaczana ulubiona mojego m . A potem jedziemy na ogrodek wykorzystac pogode. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Catarina Ty uważaj bardzo z tym ciśnieniem!!! Co lekarz na to? Ja w ciąży też mam niższe niż normalnie ale nie aż tak. Ostatnio słabo mi się w kościele zrobiło, myślę że tak od żołądka, musiałam wyjść, dobrze że M był ze mną. Odpoczywaj żeby powitać M pełnią sił;) Iwcia próbuj próbuj jednak tych igraszek bo czasami doznania są o wiele intensywniejsze niż normalnie;p Ritta dasz radę dziewczyno, pamiętam jak się zapierałaś że to już koniec a tu proszę...dzwonienie, umawianie się na wizyty.. Trzeba chwilkę odpocząć i walczyć dalej!!! Grania udanego wyjazdu:) Elusiowo podaj w wolnej chwili przepis na zapiekankę bo ja bardzo lubię a jakoś nie potrafię trafić na fajny przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na przepis na zapiekankę :) już mi ślinka leci... Rozpoczęłyście już sezon grilowy ? Ja takiego z prawdziwego zdarzenia jeszcze nie miałam przywitania , ale już nie mogę się doczekać. Mówiłam dr J o tym , mówi że to normalne, wujek Google też tak mówi. Gorsze są skoki,a le ich nie mam. Tak słabo to wygląda tylko rano, wieczorem jest ok, wtedy też są wizyty i w karcie ciąży jest prawidłowe.Muszę ją jeszcze pomęczyć w tym temacie.Dziś np już ok, to chyba zależy od zmiany pogody. Po kawulcu wczoraj przeszło, ale musiałam cały kubek wypić . Tasia ta moja koleżanka zapisała się do programu pod koniec roku, wizytę kwalifikacyjną ma dopiero przed sobą, chyba w okolicy miesiąca jak dobrze pamiętam. Tyle że jej się nie śpiesz z początkiem. Mają już jednego synka który lada moment skończy rok-też in vitro, a tym razem chcą skorzystać z rządówki. Rita, wiadomo że będzie ciężko podjąć decyzję... ale przeanalizuje się wszystkie aspekty. Trzeba pytać na jaki czas ta plastyka pomoże, czy jest jakiś czas. Malinka, a Ty wróciłaś do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia to ja coś namieszalam z tymi genetycznymi;) Catarina i Malinka...proszę mnie już nie wkrecać z przytulankami;) Catarina Ty juz się szykuj na przyjazd M bo będzie bardzo stęskniony:) ja może jutro skocze do 5-10-15 pooglądać wózki itd to dam Wam znać czy jest coś ciekawego. Ritta czytałam wlasnie na czym polega w Gyn to 2+1 i ja raczej bym to brała ale to oczywiscie tylko moje zdanie a Twoj wybór:) 2 podejscia.. jeśli sie nie uda to trzecie gratis a gdy uda sie pierwsze to 7100 Ci zwrócą..dobrze to rozumiem? Myślę że z tych 2 jedno wyjdzie:) może jakoś bardziej stawiam na in vitro bo mi sie udalo za 2 razem a o tej plastyce jakoś mało wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia kocham Twoj optymizm i ide tym tropem!!! Czyli ze to bedzie moje drugie podejscie i na bank szczesliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam ze invitro powinno byc skuteczne za pierwszym no gora za drugim razem;) ehhh jakie to bylo by piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jakie to byłoby piękne gdyby tak za drugim razem zawsze sie udało :) Iwcia no propozycja jest ciekawa ta 2+1...dlatego myślimy namiętnie ;) A TY jak już utraciłaś to ciązowe dziewictwo to nie pozwól żeby znowu zarosło ;) bobasowi nie zaszkodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że w ogole mamy coś takiego jak in vitro bo bez tego masa ludzi pozbawionych jest całkowicie maleństwa. Ritta, M juz powiedziałam ze teraz musi poczekac na "dziewictwo poporodowe";) ani mi się sni wcześniej;) byle se kobity na zastepstwo innej nie poszukal; ( aaa to chyba jednak od czasu do czasu jakoś dam radę;) glowa mnie coś boli chyba z niewyspania. Malaaa uda sie uda zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia głowa cię boli bo za duzo myślisz ;) od czasu do czasu dasz rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę że i Ritta się dołączyła do męczenia seksualnego Iwci;) hi hi hi "Będzie Mąż zadowolony" ;) Catarina wróciłam do pracy od poniedziałku, póki co jest ok, ale nie wiem na jak długo. Iwcia co do wózków to nam polecili dwa (gondola i spacerówka) albo Bebetto Silvia lub firmy Adamex - Pajero do tego adapter do wpięcia fotelika i fotelik np. Maxi Cosi cabrio fix. też czytałam o tym programie 2-1 w Gyn, jest to kuszące jak nie ma możliwości rządowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny grzadki warzywne zrobione posadzone warzywka czekac tylko na zbiory. Juz mam dosc na dzis ide sie wykompac i do lozka. Jutro juz do pracy wracam pozdrawiam i kolorowych snow dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę potem poszukać te wózki, nie wiem czy nie kupię takiego od razu 3 w 1. Jeszcze tak niedawno pisałyśmy jakie mamy bety a potem że za jakiś czas bedziemy wybierać tutaj imiona dla naszych maleństw i ten czas już nastał..ale zleciało co? takze dziewczyny Wam też szybciutko zleci i nawet się nie obejrzymy a to Wy bedziecie wybierać imiona:) Elusiowo zmykaj na przytulanki i spij spokojnie bo się napracowałaś przy warzywkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Przepraszam, że na razie nic nie piszę ale na bieżąco Was podczytuje oraz nadrabiam zaległości (jestem juz w okolicach walentynek). Chyba będę musiała jeszcze trochę poczekać na transfer :/ Dowiedziałam się wczoraj, że M 23.04 ma 3 dniowy wyjazd służbowy, boję się, że transfer wypadnie właśnie w tych dniach (@mam dostać 6.04). Normalnie nie było by z tym problemu ale przy 1,5 rocznym dziecku nie ma szans na spokojne leżenie i oszczędzanie się. Poza tym nie mam prawa jazdy a wracać z maluchami tramwajem jakoś mi się nie widzi. Także chyba będziemy musieli przełożyć nasze plany na maj, zresztą jutro jedziemy do Gyn to zobaczę co powie P dr. A Wy pamiętacie może w którym dc mialyscie transferowane mrozaczki? Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli mogę się wtrącić w temacie wózków to polecam Emmajunga nie zamienilabym go na żaden inny ; ) W ogóle w tematyce dzieciowej chętnie służę pomocą i radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie miałam pobudki o 3:) yupiii, ale za to moj mały bokser juz się obudził i mnie boksuje od rana. Malisia ja mialam transwer 17dc z mrozaczkow, podejrzewam że jesli @ przyjdzie w terminie może Ci to akurat wyjść na ten wyjazd M, ale porozmawiaj z dr P może przy mrozonych nie trzeba az tak celowac w konkretny dzien? Co do wózka właśnie oglądałam, fajny jest tylko ja tak szukam do 2 tys a te są trooochę drozsze;) ale jak co będę Cię molestowac pytaniami odnośnie wszystkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tyle się napisałam i mi nie dodało. Jestem teraz w pracy, odezwę się później. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
hej:) ja już w pracy ale dzisiaj tak fajnie mam że mogę do Was zaglądać. Co do wózka to my też chcieliśmy 3 w 1 ale podobno w takich te foteliki nie mają wszystkich atestów i lepiej kupić 2 w1 a fotelik osobno właśnie z maxi cosi. Też chcieliśmy się zmieścić w 2 tys. ze wszystkim i w tych modelach jest taka szansa. Generalnie jesteśmy na początku w tym temacie, jeszcze musimy pojeździć i się podowiadywać. Iwcia daj znać co Ci polecili w sklepie. aaa ja dziś też miałam spokojną i długą noc bez wizyty w toalecie;) Miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dziewczyny tyle tych wózków jest że pewnie trudny wybór przed wami. A ile kolorów. Malinka musimy Iwcie molestować bo przecież biedny ten M.od niej. Śliczna pogoda dzisiaj....kwiatki super już kwitną....biorę sie za okna bo w końcu święta tuż..tuż.... A nasze mamuśki już w następne święta "te w grudniu"będą spędzać z bobasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff...mam chwilę to może teraz się uda. Iwcia te wózki rzeczywiście są bardzo drogie ale my kupiliśmy używany za 1,5 tysiąca. Był i nadal jest w tak idealnym stanie, że nikt nam nie wierzył, że to używany. Plusem jest też bardzo duża gondola wiec córcia ( urodzona w sierpniu ) przejezdzila w niej całą zimę aż do kwietnia. Poza tym nasz model (Mondial duo combi) jest ze skóry więc mimo, że bardzo jasny nie ma problemu z utrzymaniem go w czystości, wystarczą chusteczki nawilzane (takie dla dzieci ). No i te amortyzatory dzięki którym można fajnie pobujac dzidziusia ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy kobitki ... u mnie w Częstochowie są sklepy gdzie można wózek kupić prosto od producenta albo z mega zniżkami i koleżanki w ostatnim pół roku kupowały tam wózki i za takie już 3 w 1 albo że nosidełko osobno dały max 1500zł ale to już takie naprawdę wow. Standardem są ponoć takie na wypasie za 1300zł. Jeszcze osobiście nie zwiedzałam tych sklepów ale pewnie w ciągu najbliższych tyg zdam Wam relację. Może będzie opłacało się zrobić wycieczkę do "świętego miasta" :) Jak ja Iwcia zazdroszczę Ci Tych kopniaków... ja znów mam ten okres, gdzie zraz przed wizytą pojawiają się nerwy i pytania... Czuję tylko jakie gniecenie jak w czasie jajeczkowania tylko w różnych miejscach i szybko się przemieszcza.Ja też jestem szczuplaczek a dzidzia ponoć jest duża i ma długie nogi...a ja wyrodna matka nic nie czuję! ;( była bym spokojniejsza.... jeszcze dziś obudziłam się z bólem głowy i znów mi słabo. Jak nie urok to przemarsz wojsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dzisiaj nie zdążę pooglądać bryk od mojego syncia także moze jutro mi się uda. Catarina ja ogladalam w Smyku i na necie a Smyk to za tani czasem nie jest, jeszcze po takich typowo sklepach pochodze. Co do ruchów to nie wiem czy lepiej jak się je wczesniej czuje. Siostra mi mówiła, że dopiero będę panikowac jak dziecka jakiś czas nie poczuje no i wykrakala. Rano sie wiercil a do tej pory cisza no i mamuska już wystraszona dlaczego sie tak dlugo nie wierci; ( noo ale teraz wyszłam na sloneczko i się zaczęło:) o tyle dobrze ze jesli sie kreci to wiem że wszystko ok i tak sie nie boje :) Catarina kiedy masz wizyte? Co do wózka zwracam tez uwagę na jego wage i powiem ze sie zdziwilam bo ten za 1300 wazyl 13kg a jeden za 1600 17kg myslalam ze bedzie odwrotnie. Malisia no to udalo Wam sie z wózyczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak udało się ale niestety dzisiejszą wizytę u dr P musiałam przełożyć na za tydzień. Wróciliśmy właśnie z córką ze szczepień i jest strasznie śpiąca i marudzi, cały czas płacze więc nie chciałam jej fundowac tej przyjemności i ciągnąć ja w takim stanie do gyn a sama niestety nie mam jak zajechać :( Szkoda bo myślałam, że dziś już dowiem się na czym stoję no ale nic to w końcu tylko tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz wizyte tez 1.04?:) ja mam wtedyi malaaa tylko ze ja chyba będę przekladac na 16.04 jutro zadzwonie i się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki miała któraś laparoskopie? ;) jakieś wnioski,sugestie,czego się bać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×