Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

To z nfz trochę się czeka na to wszystko..a mnie ten szkrab tak kopie że obawiam się czy to tak ma być juz na tym etapie skoro Catatina i Malinka aż tak nie mają. Mnie to czasem nawet zaboli:/ musze zapytać teraz na wizycie bo wieczorem to ten maluch mi tam chyba tańczy;) oj dziewczyny żeby Wam się teraz udało i żebyście już mogły się też cieszyć swoimi brzuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Hope całkiem możliwe że ta nasza tarczyca jest powodem niepowodzeń, dzięki musze o tym poczytać. Bimbałka czekaliście 2 miesiące? To super ja dziś dzwoniłam i doznałam szoku: w genomie na nfz na dzień dzisiejszy termin za 4-6 mcy no i najpierw konsultacja, a prywatnie 500 zł od osoby:|, w gyn tak jak hope pisała 450zł ale terminy juz po świętach, a teraz hit :p w Zabrzu na nfz termin konsultacji wrzesień a badanie krwi po nowym roku. Szaleństwo! Ale za to prywatnie termin na maj i koszt 350zł od osoby, więc umówiłam nas na 25 maja. Myśle ze juz taniej nie znajde a maj szybko przyjdzie poza tym i tak po poronieniu chyba z 3 miechy trzeba miec przerwy, poza tym ja tej przerwy potrzebuje:) Bimbałka powiedz dały Wam coś te badania? Miały sens? Bo tak myśle w czym to moze pomóc.. musze doczytac jeszcze w tym temacie. Iwcia u mnie mega biało i dalej sypie, a ja se myśle i dobrze niech nas zasypie, juz mi to wisi:p miłego dnia kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Linka u nas te badania wyszły dobrze jak każde inne. Lekarz nic nie mówił ze takie badanie istnieje a to podstawa przed ivf. Sami wyczytalismy ze trzeba takie robić i zrobiliśmy. Dopiero wtedy lekarz stwierdził że bardzo dobrze :p Dopiero po 10 kwietnia ma być pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terminy niezłe z nfz co? Tragedia żeby człowiek placil tyle składek a potem i tak musi iść prywatnie i płacić znowu tyle kasy. Ale mam bajzel w kuchni;) jeszcze z godzinkę i mam po gołąbkach. U mnie juz po śniegu teraz wychodzi słoneczko a za godzinę pewnie znowu zadyma. Bimbalka do 10 juz jie tak daleko;) bierzesz sobie L4 po transwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jak już mówimy o terminach to właśnie się dowiedziałam że w Provicie wizyty kwalifikacyjne do rządowego są wstrzymane do końca roku. Załamałam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Ojej Tasia:( a to czemu, tyle ludzi ze nie ma juz miejsc czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, nie wiem co mam robić na pewno nie mam zamiaru być w zawieszeniu przez 9 miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze yo dluuugoooo. A nie chcesz przejść do Gyn? może tam jest krótszy okres wyczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Tasia spytaj w gyn o terminy. Iwcia jeszcze nie wiem czy wezmę l4 w sumie może wezmę od śr do piątku bo wtorek i tak mam wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie wiem co mamy zrobić, myślałam o Gyn ale mamy trochę średnie wspomnienia po wizytach tam. Musimy to przemyśleć razem. Ciągle coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linnka jeszcze dzisiaj znalazłam 370 zł 40-065 Katowice, Mikołowska 53, materiał pobierają od poniedziałku do środy od 7:00. Wynik za około 5 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Dzięki hope zadzwonie tam po świętach jakie mają terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
No Iwcia masz racje:) Hope dzięki:-* w zasadzie mam podobnie km do kato co do zabrza, musz z M pomówić jak sie zapatruje jeszcze w kwietniu na badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Ha ha Iwcia rozbawiłaś mnie do łez :) Malaga jeszcze jedno poczytaj tez na temat witaminy D przy in vitro, reszta starających sie zreszta tez. Ona jest podobno bardzo ważna przy zaplodnieniu pozaustrojowym z tego co widziałam w laboratorium analitycznym ( śląskie laboratoria analityczne) pod GYN jest promocja za 30 zł. Wiekszy odsetek ciąż jest jesli poziom jest ok. My z niedoczynnością mamy nawet wskazane łyknie witaminy D. Jestem na etapie diety i dlatego na razie mam jakiegoś bzika i przeczytałam juz chyba całe google :). Jesli chcesz poczytać na temat niedoczynności to możesz wstąpić na stronkę tutaj taki pan opisuje jaka powinna byc suplementacja witaminowa: http://commed.polki.pl/dieta-i-supl-przy-nied-tarczycy-i-chor-hashimoto-vt50353.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny największą ilość witaminy D dostanie Wasz organizm na słoneczku, kazdy lekarz Wam to powie i "przepisze":) nic nie zawiera jej tyle co wytwarzają w organizmie promyki..tylko że teraz przy tej pogodzie to szybciej się deprechy można nabawić niż złapać jakiś promyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Hope co my byśmy bez Ciebie zrobiły;) oczywiście że przeczytam, podsyłaj co tam tylko masz, każda wiedza się przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
O matko poczytałam i jestem w szoku jak sama sobie szkodziłam jedzeniem:( to ja też musze koniecznie zmienic diete! Hope jesteś wielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Właśnie czytałam o tej witamice D, słonko pomaga ale w naszym klimacie trzeba uzupełniać suplementami. Nie mogę nigdzie znaleźć jaka dawkę j.m można by przyjmować przed ivf bo są 1000 i 2000 j.m. w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny nie robiłam nic czekam po świętach zrobię bo mi @ się lubi spóźnia. Z objawów to niemam@ ale za to piersi mnie trochę bolą i czasem brzuch boli jak na @ wiec czekam parę dni jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka..za chwilę Rutkowska Ci znajdzieni poda dawkę;) Elusiowo......no nie! Podziwiam za wytrwałość bo ja już bym testowała w 9 dzień:) ktory Ty już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jestem :) oglądałam film na TVP. Ja zamierzam zakupić D-Vitum Forte 2000 120 tabletek Podobno te 2000 jest ok, i można śmiało łykać. Witamina D wpływa również na jakość komórek jajowych więc moim zdaniem warto :) Podaję jeszcze jedną stronkę odnośnie tarczycy http://www.endokrynologia.net/content/niedobór-witaminy-d Prawidłowy poziom witaminy D nie powinien być niższy niż 30 (tym bardziej przy staraniach) i na tej stronce właśnie pisze, że wtedy należy przyjmować 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dzięki Hope tez ta chce kupić choć najpierw powinnam zbadać czy mam niedobór ale mam objawy które i tak na to wskazują. Mój katar nadal trwa jutro już 14 dzień musiałam kupić ibuprom zatoki bo zaczęły mnie boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka ja też zaraz po świętach zrobię tą witaminę D, bo też bym chciała wiedzieć jaki mam poziom, suplementację i tak zacznę. Bardzo dużo jest artykułów na temat witaminy D, "Jak donoszą naukowcy z Kanady, skuteczność in vitro w znacznej mierze zależy od poziomu witaminy D w organizmie kobiety"... :))) No i oczywiście OMEGA 3, bo w naszym organizmie jest przewaga OMEGI 6 :). Po tych wszystkich lekach za niedługo będziemy świecić jak stroboskop ;) Zobaczymy dziewczyny musimy walczyć :) nie ma co się poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Zupełnie zapomnialam... mnie w czasie stymulacji dr Cz juz kazala brac wit. D. nawet bez badan.W naszym klimacie wszyscy mamy niedobory. Co do tarczycy to sadze ze to glo6główna winowajczyni. Obecnie nie znam dziewczyny co by nie miala problemu z ciążą a nie miała też problemu z nią. Tasia załamałam sie Twoja wiadomoscia. Ja mialam podobnie... w Mysliwicach juz mialam podchodzic do pierwszej procedury po 3 miechach leczenia gdy okazało sie ze do konca roku brakli im funduszy.Z miejsca zabralam dokumenty i zmienilam realizatora.Właśnie na Gyn.Mój lekarz stamtąd mówił że same inf to juz pestka, idzie jak fabryka, nie wazne gdzie. I w sumie sie z nim zgadzam w 100%. Najwazniejsze to przygotowac organizmy, wyprowadzić wyniki. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Noooo to ja jutro kupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×