Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Cześć dziewczyny, ja dzisiaj wyjezdzam i do poniedziałku mnie nie będzie. Zycze Wam Zdrowych, Spokojnych, Radosnych Świąt. Spełnienia wszystkich marzeń a w szczególności tego jedynego ..chyba u Wszystkich z nas tego samego i najbardziej wymarzonego. Odpocznijcie przez te dni a potem Proszę podwinąć rękawy i do dalszej walki. Oby te Święta były ostatnimi gdzie nie ma maleństwa, kolejne już z brzuszkami a nawet z dziciaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa mamuśkom;) duuuuuzo takich zdrowych od serca kopniaczków;) i delektowania się każdym dniem ciąźy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Dziewczyny zrobilam test dwie kreski po swietach ide na bete. Ale nieciesze sie bo roznie bywa. Lece do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! I to oczym mażycie sie spełnioło kochane dziewczyneczki :) pozdrawiam was goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dziewczynki zdrowych i wesołych Świąt i mokrego Dyngusa :) Elusiowo zrób jeszcze 2 testy żeby mieć pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Elusiowo a to wiadomość:-) ja też zaczynam brać te wit D i mam nawet w domu bo mi też Cz ją kazała brać ale dziwne że tylko przy 2 transferze. Wam też dziewczymy zycze Wesołych i rodzinnych Świąt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
A mnie już mega brzuch boli chyba dostane okres za niedługo, jak w środe odstawiłam tabletki to nie za wcześnie? W sumie już chce to mieć za sobą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii89
Zdrowych i Spokojnych Świąt Dziewczyny:):) Elusiowo powtarzaj test aby mieć większą pewność:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wesołych Świąt :-) spełnienia wszystkich marzeń a przede wszystkim tego najważniejszego. Dla mamusiek dużo dobrego samopoczucia dużo spokoju i promocji w sklepach w akcesoriami dla dzieciaków ;-) Elusiowo super :-) szkoda że nie zdążyłaś zrobić bety ale teraz odpoczywaj i wszystko będzie dobrze rośnie świętach będzie piękna beta i już nie będziesz musiała stresować się pracą. Widzisz jak się wszystko ładnie ułoży. Bardzo się cieszę że jest jakaś dobra wiadomość na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro powtorze test a beta po świętach. Dziewczynki wesołych świąt smacznego jajka i mokrego dyngusa dla was i fasolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
Wesolych Swiat!!!!! Nis mam dostepu do neta:( jestem tylko na chwile i widze ze fuzo sie dzieje a mnie to omija:( nadrobie s poniedzialek :) Elusiowo superrrr!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Elusiowo są dwie piękne krechy?! Pisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Są tylko ta druga jasno różowa ale widoczna. Dziś zrobiła drugi z rana juz nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
A miałaś z tej samej firmy test? czasem różne inaczej pokazują. Ważne że jest widoczna i po świętach będzie wysoka beta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Elusiowo skoro 2 testy potwierdzają to wszystko będzie ok :) Radosnych Świąt :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo dlatego że dwa różne testy. Będzie piękna beta jak już testy pokazują 2 kreski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia wróciłaś:):) Jak tam podróż ?:) wytrzymałaś?:* Ja się cieszę,że już po świętach...wkońcu jutro do pracy i człowiek już będzie mniej o tym wszystkim myślał:( Elusiowo jutro na bete śmigasz?:) ale się cieszę ,że Ci się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie lubię świąt dobrze że już po..... może nie samych świąt ale tych rodzinnych spotkań. Teraz poczytam co można zrobić żeby zwiększyć szanse powodzenia in vitro bo to już tuż tuż..... w czwartek wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Tak śmiga do gyn na bete ale dalej w to nie wierzę i się bo strasznie ze się rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Grania teraz będziemy razem walczyć:) Bo ja mam wizytę w środę...więć się okaże kiedy zaczynam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróż nie była tragiczna bo miałam pod tyłkiem 2 poduszki i powiem Wam że nie czuć tak tych dziur. Mam nadzieje że będzie wszystko ok bo kopniaki czuję caly czas:) ja tez nie przepadam za świętami. Jeszcze trochę i będziecie już kroczek od in vitro :) Elusiowo myślę że 2 testy się nie mylą, 2 kreski to już musisz miec we krwi hcg a ono tylko wystepuje w ciąży. Poczekaj na betę bedziesz pewna i wtedy powolutku można zacząć się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczyny. Po przejsciach z Invimedem trafiam do Was, a rczej do Gyncentrum. Kwalifikacje mamy 15.04, mamy nadzieje podejsc w maju, bbbaaardzo bym chciala. Prosze o przyjecie i kciuki. Obecnym bladorozowym kreskujacym gratuluje po cichu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 10 letnia corke. Mamy bardzo slaba armie, ale okazalo sie tez, ze na 90% mam niedrozne jajowody. Badalismy sie prawie rok i tak trafilismy z Invimedu do /dr M do Gyncentrum. Mielismy juz podchodzic do AID kiedy okazalo sie, ze mam cos z tymi jajowodami. I tak chcemy szybko podejsc z nasienia mojego T, mamy nadzieje, ze znajda sie zolnierze godni uwagi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chcecie podchodzić od razu z rządowego programu in vitro? Ja jestem akurat zadowolona z Gyn bo trafiłam do nich pod koniec lipca a w listopadzie juz miałam 2 udany transwer.Daleko masz do Katowic? Bo ta poprzednia klinika to chyba Wroclaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×