Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Tak, to ma byc rzadowy program. A Invimed tez w K-cach otworzyli. Mam 10 km do Katowic, wiec rzut beretem. Mam nadzieje, ze szybko to pojdzie, bo nasz armia szybko sie kurczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy cię fifaszku w otwartymi ramionami. Wspieramy się tu kibicujemy i im więcej nas tym lepiej. Trzymam kciuki oby szybko poszła kwalifikacjia.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Was wczesniej na inseminacje nie wysylali bo nie wiem czy nie trzeba miec przed in vitro ? U mnie w Gyn szybko poszło, kohiec lipca pierwsza wizyta a we wrzesniu już transwer tylko ze miałam juz ze sobą wszystkie wyniki badan i na nic nie musialam czekać. Moze tez szybko u Was to wszystko pójdzie:) Elusiowo rano robisz betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma z czego inseminacji robic i na czym ;-) mam niedrozne jajowody :-) I komplet badan tez juz mamy, takze mysle sobie ze szybko pojdize, mam juz przepisane antki. Powiedzcie mi ile u Was trwal dlugi protokol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam akurat krótki..no to tylko czekać na braciszka lub siostrzyczkę dla córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Hej dziewczyny :-) Fifaszek a kiedy mieliście pierwszą wizytę w Gyn? Ja jestem w provicie ale właśnie się dowiedziałam że do końca roku nie ma kwalifikacji i zastanawiamy się co robić. A co to znaczy ze macie małą armię? My też mamy z tym problem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Cześć dziewczyny, witam Fifaszek:-) Twoja córka 10 letnia też jest z in vitro? w końcu po świętach, mnie też męczą zawsze te rodzinne posiadówy, ja to wole kocyk, tv i nic nie robić hehe Bimbałka trzymam kciuki za transfer! Oszczędzaj się:-) Elusiowo o której jedziesz na bete? Pisz od razu jaki wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj mamy ponizej 1mln. tak naprawdze to mamy pojedyncze plemniki w calym preparacie. Na 1 wizycie bylismy jakis miesiac temu w Gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ma któraś wizytę w piątek około 18? Bimbalka trzymam kciuki a po powrocie prosze leżeć i leniuchować:)Elusiowo daj znać jaka betka ale przy 2 kreseczkach powinna już być ładna:) niech ta wiosna i ładniejsza pogoda przyniesie nam tutaj coraz więcej mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobitki :) no my mieliśmy 0 żołnierzyków, zwiększyło się do 15 miliona. Dziewczyny doradźcie mi co mamy robić, wolałabym zostać w provicie bo lekarza mam fajnego ale nie stać nas na prywatne in vitro a czekać rok też nie chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Trochę się tu podziało przez te kilka dni jak mnie nie było, za bety trzymam mocno kciuki i za wizytujące w tym tygodniu też - oby były dobre wiadomości. Witaj Fifaszek. Tasia to może Ty wracaj do Gyn, skoro Fifaszek była miesiąc temu na wizycie i może w maju podejdzie to chyba idzie wszystko na bieżąco, szkoda czekać do nowego roku. Iwcia dobrze że szczęsliwie wróciłaś i mały kopie :) Teraz już jest taki troszkę spokojniejszy i pewniejszy okres, nie tak jak wyjazd na Boże Narodzenie zaraz na początku ciąży. Ja chyba poczułam też poczułam ruchy tzn coś innego niż to bulgotanie-przelewanie. Mam taki odczucia jakby uderzenie piłki o coś miękkiego...nie wiem czy to coś takiego ma być? A poza tym to po tych Świetach jestem wykończona, tak jak u Was najbardziej męczące są wizyty i siedzenie i nic nie robienie;) ufff nawet się cieszę że do pracy wróciłam:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Witam juz po oddaniu krwi zapomniałam się zapytać o której może być wynik. Jutro o 14 mam do dr. CZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo to zadzwoń i zapytaj kiedy będzie wynik, pewnie telefonicznie Ci podadzą:) Chociaż z tego co obserwuję to Ty masz silną psychikę i pewnie poczekasz do jutra do wizyty;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hehe dziś pojadę nie no juz tyle razy nam się nie udawało ze teraz olalismy to i mówimy a zawsze mi się lubi spóźniac itd ze teraz jak juz minęło po inseminizacji czas to nie robiłam bo ja miałam różnie cykle. Ale ja teraz oprócz lametta miałam trzy zastrzyki z menopur 75 bo słabo rósł pęcherzyki. Nic zobaczymy popołudniu jaki będzie wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba być dobrej myśli, w końcu dwa testy wyszły ok, a to chyba dobrze wróży. No i jak widać postawa spokojna, bez wielkich oczekiwań przynosi efekty...po nas tez to zaobserwowałam:) czekamy więc na wynik z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia to jest Wasza decyzja, ale ja bym przeszła do Gyn jesli tam nie ma kolejek. Wiem do kogo się tam zrazilas bo ja miałam podobnie, ale zawsze mozesz chodzić do dr M lub dr P. A myślę że nie mają takich złych wyników w in vitro takze ja bym próbowała bo do konca roku to jeszcze dlugo a zawsze w trakcie mozesz przenieść się do innej kliniki z tego co wyczytalam kiedyś. Malinka ciężko określić te ruchy co?;) u mnie to jakby rybka plywala ale czasem to jakbym i mocno piłką dostała. Ale teraz nawet najmniejsze poruszanie sie od razu rozpoznaje:) A ja sobie poparzylam skórę na brzuchu gorącą wodą i mialam z lekka bolesne święta, tak mi woda z garnka prysnela że przez bluzkę zdarlo mi skórę:( nawet M mnie opierniczyl w pierwszej chwili jak to zobaczyl no ale juz czlowiek tak uważa a i tak czegos nie przewidzi. Mam takiego ropnego już strupa ze jak pojade w piatek na wizyte to ciekawe co mi lekarz powie:/Elusiowo zadzwon sobie tak o 12 czy juz jest wynik to Ci powiedzą o ktorej będzie:) jeju juz widzę jak się denerwujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo a ktory Ty masz już dzien po inseminacji i ile spóźnia Ci się @? Ten monopur powoduje że wynik moze wskazywac inny? Bo ja wiem ze gdy mialam jakis zastrzyk to do 12 dnia lekarz zabronil mi robic sikacza bo powiedzial ze wyjda 2 kreski no ale i tak zrobilam juz chyba w 6 dniu i faktycznie 2 kreski byly ale za kilka dni juz wskazywalo jedną. Tylko ze Ty juz masz chyba z 16 dzien to raczej zastrzyk nie powinien nic miec z tym wspolnego:) Ty nie czekaj do jutra tylko potem zadzwon bo ja nie będę mogla do jutra wytrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
16 marca miała iui 30 powinnam testować ale nierobila bo myślałam że nic z tego wiec zrobiłam w wielką sobotę pierwszy test drugi w niedziele. Teraz też zrobiłam dzis i są dwie bo kupiliśmy w aptece na dole jak wy chodziliśmy test bo mąż chciał i znów mam dwie wyraźne juz kreski. Ale dopóki bety nie zobaczę to nie uwierzę siedzę jak na szpilkach. A najlepsze to ze w pracy mam nocki cały kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witamy Cię wstępnie w gronie mamusiek:) beta to juz raczej formalność. Ladnie po tej inseminacji musieliscie jeszcze wtedy z M poszaleć;) pracą to sie nie martw, za jakiś czas jak bedzie wszystko ok mozesz oddać zaswiadczenie że jesteś w ciąży i nocek nie mozesz miec. Dzwon po tą betę bo ja się tu denerwuje tak jak Ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Dziewczyny beta 1142 zadzwoniłam i mi podała ze piękna beta jest położna powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo jaaaaaa:):):) aleee wielka:) Kobitko w ciąży jestes! Oszczedzaj się teraz bardzo i nic nie dzwigaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny rozpoczynamy wiosnę nowymi mamusiami:) Bimbalka teraz kolej na Ciebie, jak po transwerze? robił Ci dr M? Elusiowo ale się cieszę. ..na każdą przyjdzie ta pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Elusiowo gratuluje:) teraz sie oszczedzaj i dbaj o siebi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Dziękuję dziewczyny sama w tonie wierze za dwa dni mam powtórzyć bete powiedziała położna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betę sobie powtórz, ale jak już masz tak wysoką to będzie wszystko dobrze:) Ty w pracy na tych nockach dźwigasz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do pracy zmienia mi grafik ale dziś musze iść żeby pokazać co i jak koleżance. Ale ja choruje na nadciśnienie wiec nie wiem czy od razu mi nie da parę dni zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Zadzwoniłam do koleżanki czy da się zmienić grafik bo tak wyszło ze boje się nocke teraz i mi zmieniła ze tylko dziś idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×