Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Madalinka w moim przypadku dzwonili tylko wtedy gdy zarodki były do zamrożenia. W drugiej próbie 4 zarodki klasy 4 i 5 AA mi umarły ( wszystkie jednocześnie i nagle) i nie zadzwonili o tym powiedzieć. Potem byłam na wakacjach i zanim wizytę umówiliśmy minął ponad miesiąc od transferu tego po punkcji. I pytamy lekarki czy robimy transfer w tym cyklu a ona ze nie ma zarodków. Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc . Madalinka to jest nr do labolatorium +48662506154 do gyn cen w katow jak tam macie wizyty mi raczej zadzwonili az 2 razy ze zarodki sie nie przyjely a po punkcji lekarz i polozna pytali mnie co zreszta maja zrobic to ja powiedzialam ze zamrazamy i powiedzieli mi ze to zglosza w labolatorium no nie wytrzymam kazdemu z nas osobna mowia i prowadza inaczej a jak sie nie dopytasz to ci nic nie powiedza tak od siebie tylko przepisza skierowania na badania i trza je wykonac bo potrzebne. Milej niedzieli zycze ja juz po sniadanku z M i pijemy kawke ;) ide gotowc obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratunku zrobilam zastrzyki godzine po czasie :( czy cos sie stanie? Mialam zrobic o 6 a zrobilam o 7:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ale jakie zastrzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, chyba nic cie nie stanie z tym zastrzykiem. Ja tylko jeden bralam o okreslonej godzinie ten przed punkcja ale ktory to byl to juz nie pamietam a reszte to bralam różnie bo zalezy jak zmiane mialam w pracy ale mi nikt godzin nie wydzielal na zastrzyki poza tym jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny mam do Was pytanie...bo zaczelam plamic czyli @ przyszla.... tylko czy ja jako pierwszy dzien cyklu mam uznaccaly dzien krwawienia? Pielegniarka mi mowila ze zastrzyki mam sobie dawac od drugiego dnia krwawienia a nie plamienie... Zaczynam sie stresowac tym wszystkim...jeszcze @ pospieszyla bo miala przyjsc w srode.... Malaa niewiem czy godzina roznicy cos zmienia mi mowili aby starac sie dawac rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami mi mówili ze do godz 20 jesli przyjdzie @ to mam ten dzien liczyc jako pierwszy, pozniej juz liczyc kolejny dzidn jako pierwszy ale jak masz delikatne plamienie to bym chyba ten dzien nie liczyla. Może rano zadzwoń i dopytaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc co do zastrzykow to chyba sie nic stanie a co do @ to ja jak ja dostalam pod wieczor to na drugi dzien bralam zastrzyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Zastrzyki ( do stymulacji) nie muszą byc podawane z dokładnością co do godziny. Natomiast te na pękanie czyli ovitrelle i pregnyl muszą być na 36 godz przed punkcja wiec nic się nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane!!! W takim razie sie nie stresuje;) MalaMi zastrzyki robilam w drugim dniu obfitego krwawienia:) Super ze zaczynamy razem;) ja dzis mam 2ds:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zacznę stymulację od wtorku....bo jak narazie krwawienie mi się nie rozkręciło.... No to zaczynamy razem - tylko ja 3 dni za Tobą:) Muszę zadzwonić jutro do gyn umówić się na sobotę na wizytę-ciekawe czy dr Cz będzie.....czy znowu będzie jakiś problem...już bym chciała byc po tym wszystkim i już czekać na wynik bety:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat dziękuję za tel do lab. Jutro dzwonię, bo nie wytrzymam. Ciągle myślę czy już się udało a jak nie to co z moimi pozostałymi zarodkami. Co do godziny zastrzyków, to mówią, żeby starać się podawać o jednej porze, ale bez wskazania, że o tej samej godzinie. Też miałam różnie podawane i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mówili, że 1 dc liczy się dopiero wtedy kiedy pojawia się krew. Plamienia nie liczymy. Jeśli rzeczywiście po 20-21 to jako pierwszy jest następny dzień jak się zacznie na całego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny ja zaraz jadę do gyn na bete zrobić żeby na środę mieć wynik czy coś ładnie podrosło Ładna pogoda nam się dziś szykuje. Miłego ranka życzę pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry, Elusiowo, trzymam kciuki za betka, coby mamusie cieszyla :-) Ja czekam na @, spoznie sie juz troche niedobra, a chcialam juz zaczac tabsy brac. Jak nie trzeba to jest, a jak czekamy to nigdy jej nie ma. /Takie oto poranne przemyslenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala jest @ i to jak...ale chociaz bie mam tak jak ostatnio..jest mniej obfita hihi od jutra zaczynam zadtrzyki. Umowilam sie na sobote na 9 50 do dr Cz....ciekawe co wychoduje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam stracha jak nie wiem co....boję się że nic nie wyhoduje:( W czwartek na 10:00 mam podglądanko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
No ja mam to samo....strach w oczwch:(( Mala a to jest Twoje pierwsze podejscie?? Bo juz nie pamietam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee...to moje drugie podejscie. Pierwszy raz miałam 2 komórki, jedna sama umarła a druga zapłodnili...podali mi zarodek 4B i nic z tego nie wyszło:( Dlatego teraz trzepie majtami bo się boje powtórki z rozrywki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aaa:( czyli juz swoje przeszlas:(( A jak pecherztki Ci rosly w miare? I w ktoryn dc mialas punkcje robiona? Jajestem ciekawa jak u mnie beda rosnac bo do inseminacji bralam menopur 75 inie rosly zbyt fajnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rosły bardzo nierówno:( ale ostatnio miałam tylko Gonal 150. Teraz dołożyli mi do tego Menopur75. Punkcje miałam w 12dc czyli w 11ds a transfer w 14dc...ehhh booje sie strasznie;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Koszmarny dzień... dzwoniłam do laboratorium - 3 zarodki, które nam zostały przestały się rozwijać w 4, 5 dobie i nie wytworzyły blatocysty. :( Straciłam nadzieję, że ten który mi transferowali mógłby się zagnieździć. Co prawda powiedzieli, że podają najlepszego i najszybciej rozwijającego się i ma większą szansę niż pozostałe, bo rozwija się w środowisku naturalnym. Jak myślicie? Jest szansa? Jutro mam 10dpt, chyba zrobię betę. Miała któraś z Was taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka czyli nie mrozili żadnego ? Ja mialam 10 zarodkow, 3 obumarly 7 przeżyło. Wykorzystalam 4 to mam jeszcze 3 blastocysty także mam inną sytuacje. Idz na betę bo juz Ci wyjdzie i nie bedziesz się stresować. Ja to juz bym dzisiaj leciała;) no ale ja zawsze wczesniej robilam bo jestem z tych co nie mogą wytrzymać do konca. Nie zamartwiaj się bo to nic nie da a rano idz na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny dzwonilam beta 5702 taki wynik po tygodniu od tamtej mowila ze dobry ladny przyrost zobaczymy co w srode powie dr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalinka podejdź jutro na betę, nie wiem co powiedzieć ....przykro mi że nie przetrwały... Czasem mam wrażenie że w tych klinikach nie za bardzo umieją się z tym "cudem" obchodzić...kurcze.... Bądzmy jednak dobrej mysli i wierzmy ze jednak sie udalo;) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie zamrozili żadnego. Myślałam, że będzie dobrze, bo podczas punkcji pobrali 23 pęcherzyki, w których było 10 komórek. Można było zapłodnić tylko 6 (regulamin), z czego 4 się zapłodniły. Podali jeden zarodek najlepszy, a te 3 pozostałe się nie rozwinęły do blastocysty. Jutro idę sprawdzić betę. W razie czego jaka powinna być w 10dpt? Ty Iwcia jaką miałaś w 9dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×