Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
...mam pytanie dziewczyny czy orientujecie jak dlugo trzeba czekac na kwalifikcje do programu rządowego?? czy u dr M wykonuje sie zawsze histeroskpie przed..?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas21 ja też miałam IUI na jeszcze niepeknietych pecherzykach (3). I doktor M powiedział ze to bardzo dobrze. Wiec bądź dobrej myśli a ja trzymam kciuki mooooocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas ... jak mus to mus pracować trzeba teraz lezakuj i wcinaj ananaska:) gość kolejek tam pomoc nie ma skoro dziewczyny teraz się załapały a co do histetoskopi to mi akurat dr M o niej nawet nie wspomniał tylko dr Cz mi kazała zrobić jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dr Mercika miły profesjonalny lekarz. jestem przygotowywana do inseminacji od 6 lat staramy się o dzieciątko mam tylko 1 jajnik i wiele innych problemow a mimo to dali mi nadzieje i to mega mocną wierze ze już starczy nam z góry tego złego i teraz nas spotka cos dobrego. mam pytanie w pracy musze nosic ciężary jak to wygląda po inseminacji czy jest szansa na l4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Iwcia to dzisiaj już ostatni raz byłaś w gyn?? Teraz przenosisz się do swojego ginekologa tak?:) Teraz się dużo oszczędzaj-:* Brak słow na temat tej p. dr A;/;/ Elusiowo suuuper :) teraz już możesz się cieszyć-super,że Ci się udało :) Kas2 wypoczywaj teraz dużo i podjadaj ananaska;) 3mam kciuki:) Mała jak tam przed jutrzejszą wizytą? Powodzonka- i staraj się,aż tak nie stresować:) Ja jeszcze do soboty muszę czekać....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspomnij o pracy to powinnaś dostać L4 bez problemu. Ja juz się tyle naczytalam o tym niskim łozysku że beczeć mi się chce. Jeszcze rozmawialam z siostra która bedac w 3 miesiącu ciąży po podróży na drugi dzień zaczęła krwawic i leżała potem dlugo w szpitalu i w domu to właśnie mnie poinformowała że miała wtedy obniżone łozysko..ehh byle to maleństwu nie zagrażalo to mogę leżeć byle chociaz w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Małami, teraz chce chodzic tutaj gdzie będę rodzic jakies 25 km dalej bo u mnie szpital ma miano "rzeźni" także odpada w mojej miejscowości. Do Katowic mam ponad 70 km i jednak zdecydowaliśmy tutaj blizej a dr P jeszcze mnie w tym uświadomiła. Mam nadzieje że decyzji nie będę żałować, bede sie rejestrować na maj pod koniec kwietnia bo wczesniej nie rejestrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Kas 21 myśmy poprawili na wieczór po iui i na następny dzień. I tez wcinalam ananasa. A najgorsze były te dwa tygodnie czekania po iui. To trzymam kciuki żeby się udało dziewczyna i wysyłam fluidyyy:) mykam spać śpiąca się robie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam że Elusiowo ostro walczyła bo jej na forum nie było;) ja to jeszcze trochę i na nowo dziewicą zostanę;) najpierw nie mogłam się przełamać a jak już jakoś poszlo to teraz nie mogę;) biedny ten moj mężuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam wynik TSH: 0,68 ... Msm dalej brac Euthyrox? Kurcze jutro mam wizyte w Gyn ale dr M nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik chyba dobry bo ja też miałam zero coś tam. Nic się nie bój bo dr P myślę że godnie go zastąpi, Kas po dzisiejszym dniu tez jest z niej zadowolona:) jeszcze bedziesz chciała u niej zostać tak jak ja;) ja tez szlam do niej na zastępstwo i juz u niej zostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo bardzo się cieszę razem z Tobą:-) teraz uwazaj na siebie. Fifaszek ja mam 28 lat i za kazdym razem miałam podane 2 zarodki więc nie trzeba miec 35+ więc dawaj dwa zawsze to większe szanse:-) Kas21 to teraz wypoczywaj i się niczym nie stresuj i będzie wysoka beta, ja trzymam kciuki :-) i Malaaa za Cb tez! O której masz wizytę? A wynik masz przeciez dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Hej dziewczyny jestem tu nowa...do Gyn...trafiłam w lutym jesteśmy już po pierwszym nieudanym podejściu :( ...w poniedziałek mam wizytę ,żeby zdecydować co dalej bo musimy zaczynać od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powodzenia dzisiaj! Samych dobrych news'ów ;) Ja na nieszczescie jeszcze złapałam jakąś jelitówkę. I straszliwe kolki mam :( w nocy 37.5 jestem przerażona bo boje się ze juz "po wszystkiemu". Przez pół godziny zastanawiałam się czy wziąć apap. Dzisiaj tez lezakuje :( O co chodzi z tym ananasem? słyszlam gdzies ze mozna go jesc przed owulacja a później to juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lilaaa, uwierz że jak uda się za pierwszym podejściem to trzeba mieć wielkie szczęście. Mi pierwsze tez nie wyszło a teraz maluch robi fikołki w brzuszku także Wam tez się uda:)malaaa trzymam kciukole za wizyte, ma ktoś jeszcze dzisiaj? Kas..ananas ma duzoooo kwasu foliowego i jest dobry na zagniezdzanie takze wcinaj, potem w ciazy juz nie bardzo mozna go jeść niby. Lez i odpoczywaj, ja tez lezakuje bo wczorajsze info o niskim łozysku mnie dobiło. Maluch chyba znowu ulozyl mi sie posladkowo bo tak mnie kopie na dole od rana że zaraz go opiernicze;) wczoraj miał tam główkę no ale chyba z główki mamcie tak nie bije co?;) no chyba że pilkarz będzie:) Bimbalka jutro betujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia bedzie dobrze! leż i odpoczywaj, lepiej dmuchać na zimne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas21 - jesteś chyba kopia mnie :) ja po IUI byłam tez chora. Ale to masakrycznie. Gorączka kaszel katar. Okropnie się czułam. Czułam ze nic z tego nie będzie. A tu zobacz. Udało się. O ile dobrze pamiętam wzięłam parę apapow bo gorączka była. I nic więcej. I leżałam tydzień w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosienka "jak nie urok to ... " jak tu się nie wkurzać!!! masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas mi dr P pozwoliła brac nawet do 6 apapow na dobę jesli będę miała silne bóle głowy. Mówiła ze gorsze dla mnie i dziecka jest lezenie i meczenie się niż tabletki które nie zaszkodzą takze raczej spokojnie sobie przynajmniej 1 połknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Piekarz przecudowna! A u mnie tak: 4 pecherzyki i pare malych dostalam cetrotide od jutra i gonal z menopurem do poniedzialku mam brac. W poniedzialek wizyta rano. Chyba kolejna porazka mnie czeka... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Piekarz przecudowna! A u mnie tak: 4 pecherzyki i pare malych dostalam cetrotide od jutra i gonal z menopurem do poniedzialku mam brac. W poniedzialek wizyta rano. Chyba kolejna porazka mnie czeka... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia zmroziła mnie infono Twojej wizycie. Jak to możliwe. .. czy w ciagu tyg moglo to łożysko opaść? Czy ona źle widziała? Przeciez to taki dobry specjalista.Chodz ta druga do ktoeej z Malinka chodzimy pokoc w ogole swiatowej klasy, jedna z najlepszych w kraju.Tak mowi dr.J.Leż Mała i sie nie denerwuj. Tylko lez zupelnie na plasko a nie tak ze na pol siedzac.Znajoma tez tak miala i po miesiacu wszystko wrocilo do normy i obylo sie bez szpitala.Tylko wlasnie mega waze jest to by lezec tylko na plasko. Co do kopniaków to mnie np właśnie bardziej boli jak jest główką do dołu, dr tłumaczyła że dlatego ze jest twarsza. A kompniaki to ja czuje tylko po bokach, takze tez dziwnie.Ja się przeziebilam, chyba załapałem wirusaam po m.Glowa, zatoki, ucho, gardlo i osłabienie.... także świetnie! Tak się boję o Maluszka...Lecze sie domowymi sposobami, m.dzis kupil jakies leki dla kobiet w ciąży natuealne bo boje sie zeby na oskrzela nie poszlo bo u nas panuje jakas epidemia. :( Witam nowe kolezanki! Super-rodzinka z Gyn.coraz wieksza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała a nóż w poniedziałek będą piękne trzy dominujące :D bedzie dobrze - zobaczysz. Ja jak jade na wizyty to mam po drodze zawsze odmówiony cały różaniec i koronkę :D ;) tak się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala a co Ci powiedziala na Twoj wynik Tsh?? Nie martw sie do poniedzialku duzo czasu wiec jeszcze podrosna:)) a w pon do kogo idziesz? Do dr M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek na 10:15 do dr M. A Euthyrox mam dalej brać bo wynik 0,68 jest jak najbardziej pożądany przed transferem. Jak się czujesz MałaMi? Jak idzie kłucie? kiedy wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×