Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Malaa ja mialam do pierwszego transweru podane 2 zarodki 8A, ponoć bardzo dobre a żaden nie zostal także nie ma chyba reguly . Najlepsze są już blastocysty ktore podzielily sie chyba do konca, blastusie mialam podane w drugim transwerze. Nie wiem jak jest w GC bo może kliniki maja różne oznaczenia ale z tego co ja wiem cyfra to liczba na jaką podzielil się juz zarodek a literka najlepsza jest od A. Na to raczej nie patrz bo czasem slabe zarodki sie przyjmuja a te lepsze nie, ja miałam za pierwszym razem takie dobre i nic to nie dało. Czekaj cierpliwie i tyle a my razem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! Powodzenia dziasiaj wszystkim szczególnie malamii! Udało mi się umowic wizyte do dr M na jutro! I dzieki tamu troche mi ulzylo. Teraz jade na bete - zobaczymy... Miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale mamy piękne słoneczko za oknem to znowu dziewczyny łapiemy witaminkę D :-D Małami powodzenia na punkcji, pisz od razu jak wrócisz:-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki i przyszłe mamuśki:) ja jeszcze się przewracam w swoim łóżku ale zaraz wstaje bo piekne słoneczko a od jutra u mnie juz niby chlodniej i deszcze. Malami powodzenia a Kas Tobie pięknej bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dzisiaj dziewczyny, dawajcie znac co i jak :-) wydaje mi sie, ze moze ten watek juz nie wydala po tylu stronach, ciagle sa jakies problemy z dodawaniem wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny ja to mam pecha:((( Juz leze w domu..mam 5 komorek tylko ciekawe ile z nich sie zaplodnia:(( Transer nie mam w tym cyklu bo progesteron mi pidskoczol...w piatek byl ok a w sobote juz nie:(( dr M ze niby mam byc dobrej mysli bo on nie wie czemu tak sie dzieje. Nawet jakbym miala transfer w tym cyklu to i tak by sie nie udalo.. teraz mam czekac na @ i przyjsc na wizyte zdecyduje czy w danym cyklu bedziemy robic cz jeszcze w kolejnym JEDNYM SLOWEM TOTALNA ZALAMKAAA:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi nie smutaj się kochana:*....może to dobrze ze badaja ten progesteron...przynajmniej nie marnują zarodków jak niby i tak miało by się nie udać... Odpoczywaj teraz ....ścisskam i całusiam mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami tak jak mowi dr M musisz byc dobrej myśli. Oni wiedzą co robią i skoro trzeba poczekać to trzeba:-( będzie dobrze Kochana nie martw się! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny badałyście progesteron po transferze? w innych klinikach sa te weryfikacje ale ja bety nie chce za zadne skarby robic. Zastanawiam sie tylko nad progesteronem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami wiem że smutno bo jednak nastawiliscie się na dzisiaj ale skoro teraz nie ma sensu robic to trzeba poczekać i uzbroić się w cierpliwość. Może akurat wszystkie komoreczki ładnie się zapłodnią i podzielą do samego blastusia a mrozaczki są silne także główka do góry:) malaaa ja robiłam tylko bety jaki mialam progesteron nie mam pojęcia, ogólnie w wynikach swoich to byłam zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Cześć dziewczyny☺ dzisiaj wizyta była pozytywna jest serducho i nawet słyszałam☺ to co jest obok to dr M twierdzi ze pusty żaden krwiak i nie zagraża maleństwu. Mam umówiona wizytę do dr P. Jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka to super:) usłyszeć bicie serduszka bezcenne nie? mnie nawet bardziej wzruszylo gdy uslyszalam niz zobaczyłam. A ktory masz tc? Z dr P bedziesz zadowolona, ja nie moge sie dodzwonic do lekarki u ktorej chce teraz byc do końca ciąży, albo ma zajęte albo nie odbiera:( jak się nie dodzwonie w ciagu tyg to wracam do dr P i tyle. Kas jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Nie wiem co się dzieje z forum znowu urwał mi wpis. Dziewczyny wierze ze Wam się uda ja też musiałam swoje odczekać ale było warto... Co do ilości to nic nie znaczy ja miałam 6 jeden podany , 2 przetrwały i czekają. Musicie mieć pozytywna energię i nie kombinować za dużo szkoda stresu. Nie żebym ja tego nie robila☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka gratulacje!!! ;) mala czekanie jest beznadziejne ale lepiej zrobic transfer w dobrym cyklu niz zmarnowac maleństwa ;) Ja byłam rano w gyn w bielsku! pani dr P przyjeła mnie z marszu do gabinetu i troche opowiedziala co dalej jezeli nie wyjdzie. Droznosc pomiedzy 8 a 12 dc i mam brac Lamette - ktora po dzisiejszej wizycie wiem dlaczego została mi przepisana bo z ulotki to niewiele mogłam sie dowiedziec a dr Cz nic nie powiedziala tylko wreczyła recepte. Beta zrobiona ale wynik najwczesniej dzisiaj po 18 ewentualnie jutro rano bo w bielsku tylko pobieraja material i wioza go do katowic :( takze czekam, ale na nic nie licze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
No teraz musze piczekac bo nic nie zrobie:(( jakies fatum normalbie ... oby komorki sie zalplodnily....najgorsze czekanie na ten telefon:(( Iwcia Ty przez ile dni bralas tabletki do kolejnego transeru??i od ktorego dnia cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Lenka super ja w czwartek jadę na usg i mam nadzieje ze tez coś zobaczę i usłyszę ;) Kas zaciskam mocno kciuki do 18. Małami cierpliwie czekaj na @ i będzie dobrze na pewno w nast cyklu lepiej tak niż zmarnować zarodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mnie irytowac to forum, pisze i pisze, ale postow nie dodaje, moze rzeczywiscie przeniesiemy sie gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam numer do labu podany przez Kwiat jest poprawny;) Dzwonilam ale niestety nie bylo juz embriologa i nie wiem czy moj zarodek jeszcze zyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami ja bralam do 2 transweru tylko encorton i estrofem o ile dobrze pamietam to od 3dc i potem jakos kolo 12tc zaczynalam odstawić. Bimbalka jak Ty się czujesz? Kas trzymam kciukole i daj potem znac czy masz juz wynik. Może ten zastój postów jest tu chwilowy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka przy tak wysokiej becie nie ma opcji zebyś nie zobaczyła serducha:-) a moze dwa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ja wlasnie wrocilam z pracy i po obiedzie jestem:) dzwonili do mnie z gyn ze wizyte mam w czeartek na 9 ta i musze znowu brac wolne z prcy :) slonce swieci mi prosto w twarz i tak cieplutko jest ze nawet nie chce sie wchodzic do domu :)zycze powodzenia dziewczyna betujacym i mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Czuje się ciągle zmęczona i śpiąca ale spać nie mogę. Czasem mnie też muli ale to rzadko i jak Ty iwcia ciągle patrze czy nie ma plamienia i na razie nie ma. Chce juz czwartek... Najgorzej ten mój brzuch te dwa stare sińce dalej są i nie chcą zejść a na udach mam pełno takich 1,5cm siniakow. Wyglądam jak ofiara domowej przemocy od tego fragminu :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Kas jak beta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka czyli masz prawidłowe ciążowe objawy:) a w czwartek zobaczysz jak Cię w gardle ściśnie gdy zobaczysz ten biały punkcik na ekranie a jeszcze pulsujacy to tym bardziej:) siniaki Ci zejdą, moja siosta brała w ciąży zastrzyki bo krwawila i miała straszne jakby była dosłownie bita i późno bo późno ale wszystko jej zeszlo takze zejdą zobaczysz. Czy nowe mamuśki juz się komuś pochwaliły o ciązy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×