Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Mnie nie bolało ale tak jak mówiłam wczesniej, ile dziewczyn na forach to kazda ma inne objawy. Elusiowo w czwartek masz wizyte u dr P? Ona w środy przyjmuje..zmieniło się cos? Ja wstepnie znowu się do niej zarejestrowalam na 13 maja bo tutaj jakas tragedia zeby babka telefonu nie odbierała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Trzymam kciuki za ten transferek u dr Cz :-) Ja w niedziele koncze tabsy, czekam na @ i zaczynam stmulacje. z moich obliczen wynika, ze transfer, jezeli wszystko pojdzie oki bedzie okolo 19.05, alez sie ciesze :-D Buziaki dla Was na caaala majowke, szkoda tylko, ze nie jest naprawde wiosennie tak, jak na poczatku tygodnia bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dzięki za kciuki:* Nie dzwonili jeszcze.... czekam...nie mam po co dzwonić bo wczoraj mi mówił,że i tak czy siak muszą zadzwonić poinformować jak mrożą(bo muszę umowę podpisać) i jak nie mrożą.... Może jeszcze obserwują:( ajj oby tylko się nadał:(:( Teraz już jestem bezradna bo nic nie poradzę na to... A Ty mała nie stresuj się tak:( bo to zaszkodzi Twoim maleństwom:***Te parę dni do betki musisz jeszcze jakoś wytrzymać:( bo kiedy robisz?? we wtorek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwon to bedziesz wszystko wiedziec a tak sie niepotrzebnie denerwujesz czekajac. A ja mam skurcze caly czas takie malpowe, wczoraj okropnie bolal mnie jajnior:( mam mdlosci po progesteronie i wogole jestem rozjechana jak zaba na A4:( ... Takie mam przeczucie ze nic z tego nie wyjdzie:( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też , ja też byłam wczoraj :) u dr J :) przesyłam więc fluidy ciążowe!! Nasz Mikołajek waży już całe 600 g i ma coraz ciaśniej. Znów spał w czasie wizyty i wcale nie miał ochoty pozować. Bimbałka, to może widziałyśmy się wczoraj bo ja byłam już po 17 a siedziałam jeszcze do 18 bo zabrałam obie mamy na przegląd. A siedziałam właśnie pod gabinetem dr M. Cudne wiadomości :) nio to mamcia dbaj teraz o Was :) Iwcia Ty masz problem z majtkami, ja nie wiedziałam jak założyć wczoraj rajstopy... A golenie w wannie, jakiś cyrk! Mały u mnie też ułożył się nóżkami do dołu, ale ponoć ma czas jeszcze by wrócić. Malinka co do krzywej cukrzycowej, należy ją zrobić między 26-28 tyg. Dostałam skierowanie chodź ponoć nie jest konieczne. Ja muszę aż trzy razy oddać krew, nie wiem od czego to zależy, bo można też dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Catarina ja wczoraj weszłam o 17 i była tylko jedna para na tym białym fotelu, a tak to pustki. Chyba że przyszłaś a ja już wychodziłam. Fajna ta dr J? Przyjmuje po południu w czwartki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Tak przyjmuje w czwartki popoludniu i pracuje w szpitalu w Bytomiu. Bardzo komunikatywna i spokojna. Wszystko tlumaczy i cały czas podkreśla że gdybym miala jakieś pytania a nie mogla doczekac się wizyty to mam pisac lub ddzwonić. To tez bardzo fajne:) wzielas l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Na razie nie biorę l4 czuje się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Iwcia w czwartki tez dr.P przyjmuje ale rano na 8 mam wizytę. Bimbalka w środę będzie 9 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Elusiowo ja będę mieć we wtorek 7tc. A kiedy słyszałaś serducho pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mamy piękna majową pogodę;) az się na zewnatrz nie chce wychodzic. Malaa czekamy powoli na Twoja betę:) malami nie wiem czy tam dzisiaj ktoś odbierze ale jak chcesz to próbuj. Catarina ja się dzisiaj produkowalam z założeniem rajstop, mąż i pies patrzyli na mnie co ja za gimnastykę prowadzę;) golenie to faktycznie cyrk u mnie rowniez, juz mowilam M że lada tydzien on to bedzie robił:) minę miał coś marudzącą. Elusiowo to dr P ma chyba dodatkowe dni wizyt bo byla tylko w środy od rana. Ja zaraz mam gosci a najchetniej to bym się położyła bo nie wiem jak wysiedze kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka jeszcze nie słyszałam tylko widzieliśmy ten pulsujacy punkt widziałam jeszcze na wizycie u dr. Cz a potem już u dr. P dłużej bo przyjmowała w 3 a potem na usg wzięła nas do gabinetu nr 5 i tam miałam usg i pokazywała najpierw zarodek a potem potem puls i mówiła ze to serduszko i tłumaczyła mi wszystko ile ma zarodek i ze u każdej kobiety to inaczej jest , że jest wszystko w porządku i mój mąż był ze mną to mówi no to tatusia poprosimy bliżej i jemu wszystko pokazywała i tłumaczyła a on miał niezła minę. Pytała się czy jakieś pytania mamy długo miałam te usg bo wizyta ponad godzinę trwała. I powiedziała nam ze termin porodu mam na 5 grudzień ze będziemy mieć prezent na Mikołaja. A ja jej mowie miałam prezent na zajączka dwie kreski na teście teraz w maju będę miała urodziny a na Mikołaja maluch się urodzi śmiała się ze noo nieźle. Zobaczę w czwartek co i jak z fasolka. A ty juz znasz termin porodu? Ja to jeszcze musze do diabetologa wziąść skierowanie ale to od internisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No to moja wizyta trwała z 10 min z czego usg 1 minute. Dr M pokazał że to jest macica tutaj jest pęcherzyk ciążowy a tu widać przepływ czyli to pulsowanie i tyle. Nie mówił nic który tydzień kiedy poród ani nic tylko ze za tydzień znowu mamy przyjechać. Powiedział tylko ze na tym etapie ciąży wszystko jest tak jak powinno i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
A płaciłaś za całą wizytę czy za samo usg juz u dr P? 130 czy 80zl? Bo ta wczorajsza wizyta była już ostatnia bezpłatna w programie i teraz będą już płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam że piszę trochę nie na temat ale to forum żyje najbardziej wśród tych które obserwuję :) Czy po lekach do stymulacji się tyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Gość to zależy jak Twój organizm reaguje na różne leki czy hormony ja stosowałam leki do stymulacji 4 razy i waga się nie zmieniła ani raz jestem szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz tabletek antykoncepcyjnych po których nie tyłam to nic innego nie przyjmowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie mam tendencję do tycia. Jestem szczupła ale muszę się pilnować z jedzeniem i ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc jak sie bedziesz objadac to przytyjesz. Wszystko zalezy od podejscia. Ja musze przyznac ze nie przytylam ani w ciagu 3 miesiecy na antykach ani podczas stymulacji. Brzuch jest wiekszy ale to zrozumiale bo w koncu cos tam rosnie w ilosci wiekszej niz zwykle. Po punkcji tez troszke wiekszy bo spuchniety ale u mnie w trj chwili plaski jak deska- taki sam jak przed cala stymulacja:) Dziewczyny ktorym sie udalo zajsc w ciaze pisaly ze brzuch pozostal wiekszy:) mnie to jak widac minelo;) Pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Bimbalka płaciłam 130zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objadać się nie będę jeśli leki nie spowodują zwiększonego apetytu. Nie spytałam lekarza czy jeśli zauważę że tyję lub puchnę to w każdej chwili mogę odstawić. Muszę się dopytać podczas następnej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka :-);-):-D to mamy kolejną Mamuśkę! bardzo się cieszę ze wszystko w porządku:-) Malaaa nie płacz, musisz byc spokojna dla maleństw w brzuszku:-* wtorek tuż tuż:-) Małami jak samopoczucie? Wiadomo już coś? Catarina super ze Mikołaj rośnie zdrowo! Reszta mamuś jak się czujecie? Kwiat to zaniedługo tez dołączysz do grona Mam, trzymam kciuki za transfer:-) Juz tez bym chciała zacząc stymulacje ale muszę cierpliwie czekac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo to na świeta już będziecie z maluszkiem:) Gość ja wcale nie tylam po lekach, brzuch był nabrzmialy ale waga bez zmian. Bimbalka wizyty u dr P sa chyba najdłuższe. Ja ostatnio bylam jakies 40 min i zawsze wszystko Ci wytlumaczy na ekranie tak jak Elusiowo opisala. Kiedys jak czekalam na wizyte to do dr P weszla jedna para a w tym samym czasie u dr M byly juz 4 takze czasowo roznica w wizycie jest wielka. Za wizyte z usg placisz 130zl a bez 80, tylko że kazda jest jednak z Usg bo ja nawet tak wolę. Potem wizyty sa co 3-4 tyg takze nie ma tragedii, gorzej z tymi lekami zanim sie odstawi bo sporo kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Linka, jeszcze troszkę i bedziemy czekac na Twoją betę:) u mnie była koleżanka po 2 cesarkach i odradza mi cc..no i zgupialam co wybrać, ile dziewczyn i ciąż tyle opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka super wiadomości:) oby więcej takich było. Iwcia czy jesteśmy w podobnym klimacie wózkowym, my też póki co mamy upatrzony adamex pajero;) Co do lekarki która nie odbiera tel. to może po prostu wybierz się do niej, chyba w końcu Cie przyjmie tym bardziej że u niej chcesz rodzić. Catarina dzięki że zapytałaś o tą krzywą cukrową, ja mam wizytę w czwartek podczas trwania 28 tc więc zapytam i najwyżej zaraz w piątek zrobię. Ale się uśmiałam z tego golenia;) u mnie to podobnie wygląda, najlepiej w wannie;) Elusiowo faajnie Ci się to wszystko ułożyło terminowo, ale najważniejsze że wszystko dobrze:) U nas dalej zimnawo i bez słonko, ale i tak mamy pracę domową więc dziś znowu intensywny dzień. Miłego dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) jak tam weekend majowy? U mnie zimno, a myślałam ze się grilla zrobi:-( jakoś dziś cicho na forum;-) chybaze znowu postów nie wyświetla.. Miłej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×