Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dzien dobry dziewczyny. Trzymam dzisja kciuki za betke! Maja byc pozytywne mysli, dzieciaczki lubia optymistyczne mamusie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala 3mam kciuki:*** A ja dalej czekam nikt mi nic nie moze powiedziec a embriolodzy sa zajeci.maja oddzwonic:(( Lekcewazenie ludzi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń tam o 12 MałaMi to juz będą po punkcjach i transferach..totalny brak empatii;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
No bede dzwonic bo zwariuje zaraz...a Ty mala bylas na becie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszłam jeszcze ...cały czas sie waham bo to wczesnie jescze 9dpt a zarodki 2 dni:/ ..... tylko ten lutinus mi spokoju nie daje...luteine mam ale boje sie zmieniac na własną reke bo jeśli tam w mojej cieplarni żyje życie to nie darowałabym sobie gdyby przez moje głupie decyzje cos się stało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
To lepiej mala idz po ten lutinus a nic na wlasna reke nie zmieniaj:(( na Twoim miejscu bym zrobila bete przynajmiej juz cos bym wiedziala:) no ale wiadomo rob jak uwarzasz:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) malaaa może zadzwon do GC zapytaj ze do rana juta masz lutinus a jutro betujesz i czy mozesz luteine sobie zapodać. Mi raz braklo do wizyty to popoludniu dalam tylko 1 ale wieczorem juz 2.Malami może lada moment zadzwonia z jakąś informacją, dobrą oczywiscie. Malaaa najlepeij zasuwaj na betę a nóż juz wyjdzie i nie bedziesz sie tak stresowac i bedziesz wiedziala co z lekami przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Cześć mamuśki,przyszłe mamuśki i te panikary nasze!! Małami dzwoń i nie przejmuj się ;) Malaaa nie zamieniaj lutinusa...chociaż nic się pewnie nie stanie jeżeli zabierzesz luteinę. I idzna betę bo zamęczysz maleństwo tym stresem....9dpt już będzie na plusie!! wierzę w twoją kropke ;) Iwcia i jak leżaczek z lidla ..kupiłaś? Bimbałka gorące gratulację...teraz już z górki ;) dbaj o was ;) Całą resztę pozdrawiam i trzymam kciuki bardzo mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ritta, lezaczek jakieś sępy zwineły zanim ja go znalazlam, ale na necie tez są takie ..chociaż z taką pogoda to nie wiem czy się przyda;) rano sie trochę wystraszylam bo sporo rzadkiego śluzu mi wylecialo:( od razu przypomniala mi sie moja fryzjerka ktora urodzila w 26tc bo jej wody wylatywaly..boszeeee wiecznie ten stres. Kursze dopiero teraz doczytałam ile jest porodow w tych tygodniach juz..obłęd jakiś..no ale nie panikuje bo malutki bedzie kopał bardziej;)Ritta co tam u Ciebie? Jutro albo s środę ide na tą krzywą cukrową, glukoze musze kupic w aptece bo dzwoniłam do laboratotium, potem pobiora mi krew i wypije to świństwo, potem po godzinie znów krew a potem po 2h i mam zakaz wychodzenia w tym czasie z poczekalni, nic nie pic i nie jesc...wrrrr;) Catarina Ty pisałaś że masz 3 razy? To jeszcze lepiej niz ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny:)))))))))) Jest!!!!mam jedna sniezynke!!!:))))))ale sie ciesze jak glupia:))) a tak sie balam, ze nic nie bedzie:((az sie poplakalam:((( Jednak musze Was sluchac;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami:-D super! I od teraz tylko pozytywne myślenie! Zero zwątpień! Bardzo się cieszę razem z Tobą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi!!!! ale radochaaa ;) superrr!!! teraz dobrze się odżywiaj i spokojnie czekaj na maleństwo;) Tak z drugiej strony to podziwiam Cie że tyle czekałaś;) Ritta 9dpt 2 dniowych zarodków ...to chyba wczesnie:/ Ja mialam test w szufladzie sprzed iluś miechów ale jeszcze ważny i sikkkłam i nawet kontrolna się nie zapaliła;) chyba był zepsuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami no widzisz :)a tyle stresu i po co?:) Jak zabierzesz juz do domku malenstwo to masz kategoryczny zakaz stresowania!:)Malaa nie robisz betki? Malinka robiła 2 dniowe w 10dpt i juz miała betke, zrob tak jak Ci serducho podpowiada ale ja bym zrobiła przy Twoim stresie i ograniczeniu jutro leków. Bimbalka miała w 9 czy 10dpt blastusia juz ponad 300 takze Ty 2 dniowe tez juz mozesz mieć wynik bety pozytywny...ja chyba wszystkich pobiłam betując w 7dpt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii a pisałam..tylko spokój ;) gratulacje..śnieżnka będzie bardzo silna ! Malaa uciekaj na betę...;) będziesz spokojniejsza. Ja też już robiłam przy 2dniowych w 9dpt ,a potem po 2 transferze czekałam do 12dpt i większe nerwy tylko. Kurcze jakoś wierzę ze masz bobasa w brzuszku ;) Iwcia ja nadal się leczę ..nie mam jakiś pałeczek mlekowych w organizmie hahhah..pewnie zle napisałam.. Podobno to jest bardzo ważne przy in vitro. Cóż co lekarz to inna bajka. Spokojnie czekam do końca maja. A potem dostanę szału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie.....Malaaa byłam taka pewna jaka ta beta jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Małami no widzisz panika była nie potrzebna :) Malaaa zrobiłaś betę? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala robilas bete?czy sikanca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta <1,2 Progesteron: 12,10 I tyle chcialam napisac.... Rezygnuje z rzadowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Malaaa nie poddawaj się, nie rezygnuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami Gratuluje mrozaczka :-) Mala bardzo mi przykro, sciskam cie mocno, podejmij decyzje, jak juz troszke ochloniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mala tak bardzo mi przykro:((sciskam Cie mocno:***3maj sie jakos Kochana:( Zycie jest takie niesprawiedliwe:(( Jezeli nie musisz to nie rezygnuj z rzadowki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala tak mi przykro :( kazda z nas wie jak zle sie teraz czujesz ale ochlon i wtedy podejmuj tak ważne decyzje! Malamii gratuluje kolejnego kroku do sukcesu... Powoli i do przodu dziewczyny. Co ma być to bedzie i tak nic nie zmienimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc;) Malami super ze masz mrozaczka gratuluje wam;) Malaaa tak mi przykro zastanawiam sie nad toba czy czasami nie mosisz jechac do gyn po te leki i zrobic nastepna bete bo ja robilam bete w 12dpt i mialam 3 dniowe blastusie a potem w 14 dniu robilam zadzwon sobie do poloznej i ona powinna ci powiedziec co dalej masz robic wiem co czujesz bo ja tez tak sie czulam jak ty ;/ ale tu dziewczyny potrzymuja na duchu i wzielam sie w garsc po tych slowach co nas nie zabieje to nas wzmocni Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz chyba widze, na osobnej kartke od dr Gonal 75, Menopur 75? To chyba dawki sa, pomozcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny malami super wiadomosc a tak sie balas a tu prosze;) malaaaa tak mi przykro tak sie zastanawiam nad toba czy czasami nie powinnas zadzwonic do gyn a najlepiej do poloznej ona powinna ci powiedz co dalej masz robic czy jechac po leki czy tez czekac na 2ga bete ja tez pierwsza bete mialam bardzo niska w porownaniu do dziewczyn na tym forum wiec zadzwon do poloznej jeszcze dzisiaj i nie poddawaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz korcze dodalo mi posta a myslalam ze nie dodali i tak sobie pomyslalam jak zjem obiad to napisze 2go a tu prosze dwa sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc ja bralam leki menopur 75j i gonal150j to byly zastrzyki zawsze rano bralam obydwa jeden po prawej stronie wbijalam w brzuch a drugi z lewej strony i na przemiennie podam ci na przykladzie mojej @ wiec 22.03 dostalam @ od 2go dnia cyklu mialam brac zastrzyki zawsze rano w 6tym dc mialam usg potem w 9tym dc usg a od 7 dc bralam cetrotide jeszcze a w 07.04 byla punkcja a 10.04 mialam transfer a z gory mowie ze kazdy przechodzi inaczej ja dalam ci moj przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×