Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość IwonaPD
Trochę mnie uspokoiłyście :) beePositive85 trzymam kciuki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do inseminacji mialam zastrzyki puregon to się chyba nazywało, takie w penie jak chorzy na cukrzyce sobie dają. Potem o ile pamietam Pregnyl na pęknięcie pęcherzyków a po juz tylko duphaston. Positiv jak najwiecej odpoczywaj i lezakuj no i musowo ananas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Positive teraz wcinaj ananasa i leż jak najwiecej :) trzeba myśleć pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka super! :-D Positive odpoczywaj i niczym się nie stresuj;-) Małami trzymam kciuki obyś mogła jak najszybciej mieć transfer:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Bimbalka super fajnie uslyszec serducho:) Positive odpoczywaj i wcinaj ananaska. A my z dziewczynami rozsylamy fluitki ciazowe. Wyprawilam m do pracy i juz pospane odechcialo mi sie. Mykam tv sobie poogladam, ale chyba pogoda dzis ladna bedzie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja już też odprawlam M do pracy i potem jade po wynik..troche się boje ale co będzie to będzie. A i posyłam Wam wirtualnego torcika bo mi dzisiaj strzelila 36;) kurcze jak ten czas zasuwa ehhhh..dobrze ze nie odwrotnie 63;) no ale wtedy by mnie na tym forum to raczej nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat!!!! Wszystkiego naj naj najlepszego Iwcia! Jakbyś miała 63 hmmm... Kto wie nie takie cuda sie teraz zdarzają. Ostatnio pokazywali 60 paro latke ktora byla surogatką dla dziecka syna - skomplikowane to... W każdym bądź razie dzieki in vitro byla w ciąży. Ale to w United Kingdom albo USA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia Sto lat sto lat! Niech żyje, żyje nam! :-D Kochana wszystkiego najpiękniejszego;-) no i zdrowego synusia:-) ale mam smaka na tego torta hihi miłego dnia wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Sto lat Iwcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Positive trzymam kciuki za maluchy ;)) Nie wiem o co chodzi z tym ananaskiem ale skoro wszystkie pisza, zebys wcinala to napisze i ja...wcinaj ananaska :)) Milego dnia dzdziewczęta :) ja mykam lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
czesc dziewczyny Iwcia wszystkiekiego najlepszego i 100 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ani ani ananas jest na zagniezdzanie zarodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytskiego najlepszego Iwcia, piekny wiek :-) w sam raz na macierzynstwo! Caluuuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Iwcia10 Wszystkiego najlepszego 100 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia Wszystkiego Najlepszego:):) Dużo zdrówka:*:):):) Ja już po wizycie.....mam miesiąc przerwy-za 2 tygodnie mam przyjechać do kontroli od kolejnego cyklu zaczynam.... Więc odliczam dni do kolejnej@:( i takie to czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i z tego co usłyszałam to mam blastocystę 4B ? nie wiem czy to jest dobra jakość czy zła??;/ Jakoś się tym wszystkim przejęłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej malamii ja mialam zarodek 4B i mowili, ze b. ladny, jesli tak samo jest z blastocysta to idealnie, bedzie dobrze nic sie nie martw:-*:-) Dziewczynki dziekuje za wsparcie, lezakuje ile sie da:-) Iwcia, skoro marzenia Ci sie tak pięknie spelniaja, to pozostalo mi duuuzo zdrowia zyczyc:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bositive a jak Ty się czujesz po transferze?:) teraz dbaj o siebie i odpoczywaj dużo:) fajnie,że Ci dwa zarodki podali:):) Ile ogólnie miałaś pobranych komórek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami miesiąc szybko zleci i ani się obejrzysz będziesz odliczac dni do bety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii wszystko dobrze, co prawda po punkcji brzuch troche pobolewal jak na @ i byl dosyc wzdety i tak do wcz praktycznie, ale mozna jesc nospe max i to mi pomagalo. Pobrali mi 7 kom, 5 sie udalo zaplodnic, wiec jeszcze 3 beda mrozone (jesli sie rozwina w ladne blastocysty-mam czekac na info). Boje sie tylko, ze skoro z zaplodnienieniem nie ma problemu, problem tkwi w zagniezdzeniu..stram sie nie gdybac, ale wiadomo glowa pelna mysli..:-) Przed Toba tez pierwsze podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziołuszki za życzenia i wysyłam wirtualnego torta;) Fifaszek co do wieku na dzidziusia to nie wiem nie wiem;) znam juz babcię w moim wieku takze wiesz;)może nie będę miała problemu wyprostowac się wyciagajac maleństwo z łóżeczka;) chyba wynik mam dobry 77 na czczo, 99 po 1h i 111,8 po 2h, znacie się na tym? Znalazlam na necie ze stan przedcukrzycowy jest od 140 no to chyba mam ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam pobranych 5 komórek z czego tylko jedna się zapłodniła:( więc u nas i problem z zapłodnieniem....nie podali mi od razu bo miałam wysoki poziom progesteronu i dr M zdecydował aby tego nie podawać....teraz mam miesiąc przerwy i od kolejnego cyklu zaczynam... Pierwsze podejście z jednym mrozaczkiem:( Wziełaś sobie teraz L4 z gyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Dzwoniłam do Bytomia do apteki o lutinus niema i narazie niebedzie bo mają braki nawet w hurtowni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic... dziewczyny powoli startuje w strone Katowic.... zawsze serce mi szybciej bije kiedy tam jade ale dzis stresuje sie wyjątkowo mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii z tym progesteronem jest tak, ze przy za wysokim poziomie zarodek i tak by sie nie przyjął, wiec dobrze, ze nie podali go teraz. I super, ze jest jeden ladny, to wlasnie ten jeden, ktory wystarczy:-*:-) I tak jak dziewczyny pisaly mc szybko zleci! W gyn daja L4 od punkcji na 2 tyg, wiec korzystam. Jesli sie nie uda w tym cyklu, przynajmniej reset od pracy sie przyda:-) Kas21 powodzenia, daj znac po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi jeszcze nic nie zdecydowałam:( narazie @ przyjechała wyjątkowo bolesna i mam wrażenie że niekończąca się..... Trzymam za Was wszystkie tylko odsunęłam sie troche do cienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×