Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość ani___ani
to amh 5,66 to moje tylko zapomniałam się podpisac, jutro wyniki badania nasienia i uż mamy wszystko co chciałam miec na tą wizytę :) byle do czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
sil...trzymam kciuki za jutrzejsza a właściwie to już dzisiejsza wizytę. Mam nadzieję, że przebiegnie tak jak planujesz :) KOniecznie daj znać co i jak. Też mam w czwartek pierwszą wizytę Grania- widzę, że masz podobny charakter do mojego...mimo, że wiem, że u każdego stymulka przebiega inaczej to lubie dokładnie wiedzieć co i jak tak samo jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, Grania pytała o to samo. Nim ja odpowiedziałam na jej pytanie,pojawiło sie pytanie od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Hej dziewczyny! Iwona to Cię widziałam bo też byłam o 17 u dr S. Ja miałam białe spodnie i granatowa bluzkę i siedziałam sobie z mężem kolo 4. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczeta;-) Witam sie z kawa, trymam kciuki za dzisiejsza wizyte sil, za czwartkowa ani ani;-) czy ktoraz z Was bedzie jutro? ja bede na 10.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! Milego dnia! I udanych wizyt! ;) gubię sie kto kiedy i gdzie... Trzeba poszukać jakiegoś wirtualnego kalendarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
Kas dobrze prawisz:-D idzie sie zamotac;-) ja juz po kawce witam Was wszystkie. Grania, jak tylko chcesz daja L4 id dnia punkcji na 2 tyg. Ja wzielam, bo nie wiedzialam jak sie bede czula. Nastepnym razem (tfu tfu) wezme max na tydz, wystarczy. Elusiowo fajowo, ze Tobie sie po drugiej iui udalo! W pewnym momencie przestalam wierzyc w skutecznosc tej metody, a tu prosze:-) Iwcia i wszystkim ktorym sie udalo po ivf (obiecalam nie meczyc, ale niepewnosc zabija) po kilku dniach od transferu do dnia testu mialyscie jakiekolwiek objawy i przeczucie, ze sie udalo czy nie ma co liczyc na tak wczesne symptomy? Wcz mialam pobolewanie podbrzusza jak na @ ale to przeciez za wczesnie. Schizuje :-) Milego, slonecznego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka,pod oknem? Dziewczyny co do kalendarza :) właśnie założyłam konto na kalendarzu :) Mam login i hasło założone pod nas. Jeśli chcecie,napiszcie do mnie podam Wam login i hasło. Każda z nas będzie mogła się wpisać :) Co Wy na to? :) Brzuch mnie pobolewa i nie wiem czy się martwić czy nie :) Już mnie tyłek boli od leżenia :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
cześć Dziewczyny, ja juz po wizycie u Dr M. Dostałam 2 opakowania antyków i kolejne podjeście do IVF w lipcu. Mam nadzieję, że @ mi nie zwariuje i , że zadnej torbieli nie dostanę w międzyczasie. Jak tam smaopoczucie u Was? Malej i Bimbałki cos tu długo nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona ja chętnie ale nie wiem gdzie Ci mam napisać ;) :D możesz mi wyslac na maila kas21_g@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka78
I po wszystkim moje amh spadło do 0.631 a jeszcze niedawno 2.55 tsh spadło do 0.007 ale to może wynik stresu ...nie kwalifikuje się do programu hmmm czyli teraz nie wiem czy jest szansa jeszcze na dziecko:; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc Dziewczyny:))) MArtinka czemu sie nie kwalifikujesz??skora amh masz powyzej 0.5? Iwona je tez chce moj email:izaa04@o2.pl :)) Ale dzisiaj mialam sen iwcia i grania snilyscie mi sie hihi jakie czlowiek ma juz schizy:P ajj masakra wszystkie takie realne z tego co kojarze to juz wszystkie w ciazy bylysmy bo gadalysmy o mdlosciach hihi:P Ja juz bez tego forum zyc nie umie:P musze wszystko ja biezaco sledzic:P Kas to teraz czekasz na @ i od razu zaczynasz stymulacje,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka78
Doktor M powiedział mi ze musi być 0.7 czemu przez rok tak spadlo:(i czy stres mógł tak wpłynąć na tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Elusiowo nie ma sprawy sprzedam nast razem;) Positive Ty masz który dzień po transwerze ? Mnie okolo 3 dnia kuło z lewej strony a potem pobolewalo podbrzusze i ogólnie czułam ze zaraz dostane @ wiec w 7dpt juz byłam po becie:) jakoś od 26 strony forum chyba bylam z Catarina po transwerach i pisalysmy co ktorej dolega także jesli chce Ci się cofnąć to poczytasz;) ja z kalendarza nie skorzystam bo już mam tylko wizyty raz na jakiś czas czy maleństwo zdrowe takze Wam wpisywanie swoich wizyt bardziej się tam przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinka,a może musisz zrobic badanie jeszcze za jakiś czas i będzie już ok? :) malami poszedł mejl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka78
Czy amh może wzrosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny ile powinno wynosic TSH? JA na poczatku stycznia mialam 3,02 po zazywaniu euthyroc 25 spadlo mi do 1,8 dr M powiedzial ze jest ok ale euthyrox mam dalej brac.... Iwona dzieki za email:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martinka z tego co ja wiem to ponizej 0.5 mogą Cie nie dopuścić do rządówki, napisz do M zdrowia zapytanie w tej sprawie. Szanse na dzidziusia są bo czytalam o tym gdy malej wyszlo niskie amh. Poszperaj po forach czym można troche podniesc amh, jakies ziola czytalam że dziewczyny podawaly do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Iwona tak siedziałam pod oknem :-) widać że dość często można się spotkać w gyncentrum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii tak. Teraz czekam na @. Mam nadzieje ze po luteinie szybko przyjdzie. Od 2 dc mam 2x lamette. Oby tylko zadzialala :( Martinka nie poddawaj sie! Posłuchaj dziewczyn... Moze jest jeszcze szansa! Iwona dzieki za maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas21
Iwona bardzo Cie prosze wrzuc mi jeszcze linka do tego kalendarza bo chyba jestem przysłowiową blondynką nie wiem gdzie on się znajduje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam podac linka :D sorry,zakęcona jestem :) juz wysyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
martinka, stres nie wplywa na wzrost tsh, ale tsh wpływa na hormony płciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martinka przykro mi że cię nie zakwalifikowali ja też się obawiam wizyty 18 maja czy będzie dobrze. Kurcze nie wiem jak to jest ale zauważam że chyba dr M robi większe problemy z kwalifikacją niż dr Cz. To już 2 dziewczynak która z podowu AMH nie jest zakwalifikowana u dr M. Jak się na ten kalendarz zalogować i gdzie :) myślę że jest tp fajne bo będziemy wiedziały jak tam nasze terminy i co u której się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FDziewczyny, nie bardzo inetersuje mnie polityka, ale tknelo mnie dzisiaj, ze jednej z nas "pozalil" sie dr M, ze jezeli wygra PiS wybory to mozemy sie zegnac z refundacja in vitro. A wiecie, ze Duda dwa lata temu podpisal sie pod projektem ustawy "dwa lata wiezienia dla lekarzy leczacych metoda in vitro"? dla mnie to jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie (nawet kilka godzin), ale że w pracy nie za bardzo mogę korzystać z forum, więc piszę teraz. Dr M bardzo miły i przyjemny. Zapoznał się z kartoteką i powiedział, że kwalifikujemy się do rządowego programu. Środki mają i spokojnie - do procedury przystąpimy w tym roku (powiedział, że nie wiadomo co będzie w 2016 roku jak Duda wygra, stwierdził, że on prace znajdzie, ale jak kliniki w Pl pozamykają, to my będziemy miały spory problem). Nic tylko emigracja. W związku z @ nie przepadał mnie dziś, a że małż ma dużo leukocytów (czekamy na wyniki posiewu), to mi również posiew na wszystko co możliwe zrobić musi. Jestem umówiona na wizytę we wtorek na 12:45. Może już będą wyniki małża i ruszymy z kopyta. Póki co pozostaje czekanie. Wyniki (moje) wydają się być dobre: E2: 23,88; LH: 9,06; FSH: 5,93 O co chodzi z tym kalendarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek ja też się polityką nie interesuje ale o Dudzie jako wielkim przeciwniku in vitro i o tym że ma zamiar karać lekarzy wiezieniem to wiem..d**ek i tyle..a jak wygra to az się właśnie tego obawiam bo chce wrócić po rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×