Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej Dziewczynki ja jeszcze czekam na wynik. Kwiat84 sciskam Cie b.mocno, tak mi przyyykro:-* w ktorym jestes dpt? Czuje, ze i ja nie bede miec dzisiaj dobrych wiesci, ale nie poddamy sie! Nie dzis, to wkrotce. Wierze w to. Dzisiaj mam szal zakupow, spacerow, kawek i pogaduch z kumpel. Wynik sprawdze wieczorem z mezem, nie chce, zeby mi cokolwiek zepsuło ten sloneczny, majowy dzien.. Pozdrawiam Was cieplo, jestesmy w kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec u mojego meza stwierdzono bakterie nie wiem jaka ma torbiela na jaderku i ma zylaka i na dodatek ma zle wyniki w nasieniu probuje go namowic na operacje ale narazie nie ma rezultatu boi sie na ta bakterie bral antybiotyk ale zapomnialam jaki bral go przez 2miesiace po 2 tabletki :) u mnie brak mrozdzakow bo to byl moj 2 transfer ale za to mam zamrozone oocyty 7 szt chyba tak to sie nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam za wsparcie gdyby nie wy i moj maz to napewno bym teraz plakala i slapala nosem be positiv trzymam mocno kciuki za twoja bete i badz dobrej mysli ciekawa jestem co mi powie Cz jak sie dowie ze sie nie udalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia w srode mialam transfer 2 mrozdzaki byly podane to dzis wypada 10dpt a mrozdzaki byly 5dniowe blastycoza tak to sie chyba pisze. Dziewczyny jak mnie teraz napierniczaja jakniki i krzyz az siedziec nie moge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat czyli rządowe podejscie masz pierwsze? drugi transwer i zamrożone oocyty o ile nic nie pomieszalam. Czyli nie musisz miec na nowo punkcji, beda Ci teraz chyba zapladniac te komorki tak? To nievh wszystkie się ładnie zapladniaja a Ty wracaj szybko po malenstwa. Masz u mnie medal "pozytywnie nastawionej przyszłej mamy",wiem jak ciezko po ujemnej becie bo sama mialam kiedys 0, ale nastawienie masz prawidlowe:) walczyc i się nie poddawać. Dla mnie chyba zawsze przykladem takiej walki do konca bedzie nasza "weteranka" Bimbalka, chyba z 10 transwerow i kobitka teraz już ogląda 2 cm maleństwo:):)Positiv Ty juz nas nie stresuj bo wiesz ze nam nie wolno..śmigaj po ten wynik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat ja mialam miesiączkę po pierwszym transwerze bardzo bolesną gdzie nigdy poza plecami nic mnie nie bolalo a wtedy w srodku nocy myślałam ze na pogotowie pojade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat przykro mi :( choc Twoja postawa jest bezbłedna! zazdrosze siły ale taka prawda ze na pewne rzeczy nie mamy wpływu! Byle do przodu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochana zgadza sie to moje 1wsze invitro w gyn ale za to 2 podejscie no i teraz to chyba te moje oocyty co mi zostaly wzanadrzu bedzie chyba wliczone w to pierwsze invitro przynajmniej ja tak mysle w poniedzialek bede dzwonic do gyn zeby umowic sie na wizyte do cz i co nas bedzie czekac dalej az boje sie myslec co ta cz powie i jakie badania zleci dodatkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat jesli raz mialas punkcje w GC to dopóki jie wykorzystasz wszystkich mrozakow liczą Ci jako pierwsze podejscie, myślę że tak samo jest gdy zagrażają oocysty. Moze próbuj się umówić do dr M? Mi akurat on nic nie wymyślal a tylko poszłam za tydzien na wizytę do dr Cz to od razu wyskoczyl mi polip i musialam mieć z dnia na dzien histeroskopie;) mialas juz ją robiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mialam histeroskopie robiona u nich za 1100zl i mi nic nie wyszlo wszystko ok jest u mnie robil mi ja dr serafin jajniki ok i macica ok problem tkwi teraz chyba z zagniezdzeniem transferu albo obumarly w srodku ja tak teraz wymyslilam a te dwa transfery co mi sie nie udaly to mi robil drM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze o ten klej zapytaj? Ja po moim 1 transwerze bylam przekonana ze tez mam problem z zagniezdzaniem bo na 10 zarodkow mialam 7 ktore przetrwaly,5 do blastocysty a 2 podali mi w 3 dniu po punkcji takze niby byly silne i wynik dobry a jednak nie zostaly ze mną. Ale teraz jeden sie zadomowil takze sama juz nie wiem od czego moze zalezec niepowodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos wam powiem jak staralismy sie 6 lat temu o dzidziusia w provicie to utkwilo mi w glowie takie zapytanie od lekaza jak mi podal transfer i zapytal mnie czy pania cos boli a ja mu powiedzialam ze nie a on taka dziwna mine zrobil i pokiwal glowa to juz na tym fotelu wiedzialam ze sie nie powiedzie i tak bylo i teraz mam pytanie do was jak wam podali transfer to was odrazu cos bolalo czy dopiero pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja jak bylam po pierwszym nie udanym tranferze u dr cz i pytalam sie jej o ten klej i o nacinanie blastycozy to mi powiedziala ze to sie wykonuje wtedy jak blastycoza jest za gruba tak mi powiedziala naprawde bo to ktoras to miala robione i sie udalo wiec nie wiem od czego to zalezy ale ja sie napewno nie poddam dopoki bede miala sile i mnie nie zwolnia z pracy a chodzby mnie zwolnili to i tak bedziemy z mezem walczyc o nasze malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat mnie nic nie bolalo po transwerze, dopiero od 2-3 dnia kłucia w boku i pobolewanie podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez tak mialam ale we wtorek i srode to nawet takie parzenie czulam i takie skorcze mialam a w czoraj to poszlam zwymiotowac bo mi tak nie dobrze bylo i zle sie czulam a dzis to mnie krzyz boli i jajniki a teraz to mnie nawet posladki bola porostu starosc mnie dopadla chyba juz z tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatki powiedz mi, a w czasie gdy twój mąż się leczył z tobą coś robiono? Mój hab ma bardzo dużo leukocytów więc jest jakaś infekcja, czekamy na wyniki posiewu bo infekcja zwykle związana jest z bakteriami, obawiam się teraz jak cię czytam, że długo będzie trwać jego leczenie i że w tym czasie będziemy tylko czekać. Ja we wtorek u de M mam badanie i też posiewy będzie mi robił, bo skoro mąż ma leukocyty to i u mnie coś może być... Positive z niecierpliwością czekam na twoje wyniki, niech się okaże ze tobie się udało, mocno trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil na1spodkaniu u cz mojego meza meczyla o badania wszystko zrobil nawet te genetyczne u urologa byl nawet i urolog mu to wszystko wykryl dostal antyb i my to cz powiedzieli a ona powiedziala ze jak to invitro nie uda sie to bedzie jego meczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr cz powiedziala mi ze u mnie badania sa w pozadku i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lece się szykowac na wizytę, trochę mam cykora bo to pierwsza wizyta u kogos nowego . Mam nadzieje że lozysko sie podniosło i innych problemów nie będzie. Potem dam Wam znac na 19 mam być u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiat, przykro mi, ale cieszy mnie Twoja postawa-buziak! Positive czekamy na wyniki! Iwcia od Ciebie tez po wizytcie :-) A ja mam dzisiaj juz dosc. Moj brzuch wyglada jak kluska z dziurka, jestem zla, nieznosna w****iona i w ogole. Nawet ostatnia dawka menopuru nie chciala opuscic opakowania, a i strzykawka byla ostatnia i sie wkurzylam...Oby do jutra! Tak skonstuowali ta amp menopuru, ze powinno byc ostatnie 75, a bylo 50 i to po otwarciu ampulki, co tez bylo kombinowane. Fifaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IwonaPD Jeszcze raz zapytam czy twój mąż oprócz Profertilu brał jeszcze jakieś inne suplementy lub lekarstwa na poprawę nasienia ? Wpis o Profertilu dał nam teraz sporo nadziei i też go zakupiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki, po fontannie łez i dojściu do siebie moge napisac ze beta 0, 17. Dla formalnosci musze badanie powtorzyc oczywiscie. No i umowie sie jak najszybciej na wizyte, zeby juz w czerwcu moc mrozaczka wykorzystac. Nie pocieszajcie, juz jestem spokojna, wiem, ze dobrze zyczycie :-* :-) wszystkie zyczymy sobie tego samego i w koncu sie uda! Pozostaje jedynie znow logistyka i pogodzenie tego z praca, ale chyba bez wyzwan byloby nudno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziak Positive. Fifaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Kwiat i Positive przykro ze się tym razem nie udało:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... W takim razie nic nie dodam Positive... Wszystkie jestesmy z Toba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek przypomnialas mi, że przy pierwszym podejściu miałam dwie ostatnie ampułki menopauzy na sobotę i niedzielę ( podawałam wieczorem). Sobota wieczór M przygotowuje igłę, strzykawke a ampułka z Menopurem...pusta, na dodatek byliśmy u znajomych wiec pełna konspiracja ( bo u nas do dziś nikt nie wie) i biegiem do domu podać ampułki z niedzieli a potem całą noc glowilismy się skąd wziąć dawkę na niedzielę bo gc zamknięte i wyobraźcie sobie na jakimś forum cudem znalazłam laske, która chciała odsprzedać kilka ampułek menopuru, rano zaraz do niej pojechaliśmy no i się udało ale strachu się najadlam co nie miara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Kwiat, Positive to trzymamy książki za kolejne próby. Iwcia i jak wizyta? Ja dziś powiedziałam w pracy i od pon mam być na l4 i się nie pokazywać w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×