Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Nie książki tylko kciuki ;) pisze z telefonu i byki robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive i kwiat jestem w wami buziaki. Positive Dobry plan wracaj szybko po śnieżynkę. Walczymy dalej dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście chodziło mi o menopur a nie menopauze - uwielbiam pisać z telefonu :) Dzielne jesteście dziewczyny - wielki buziak :*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive , Kwiat przykro mi:(:( 3majcie się :) Jesteście bardzo dzielne:*:* Iwcia jak tam po wizycie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positiv, pamietaj że aby dojsc na szczyt trzeba iść pod górkę takze nastepne podejscie i sie uda. Ja juz po wizycie, dr fajna wszystko pytała gdzie, jak, co i powiedziala mi ze z tego co ona wie Gyn ma dobre wyniki w in vitro. Łozysko wysoko położone i sie zdziwila ze mialam nisko takze czeski film ale wazne ze jest wysoko:) maluch wazy 930 gram, machal rączkami i ładnie mnie kopał na usg. Polozony główka do dołu, ale juz mam problem rozwiazany bo bedzie cc. Zadecydowała i nie muszę się zastanawiac, w pon musze rano zrobic mocz,krew i z wynikiem jechac tylko nomi po L4 od poniedzialku. A mi znalazla jakaś szpare w nerce na 1.5cm, jak nie urok to sraczka. Niby to nic groznego ale musze poszukac u wujka Googla bo mi to spokoju nie da. Wazne ze maluch rośnie prawidłowo az mi ulzylo. Aaaa i mam sobie zalatwic sprawe poloznej ktora przychodzi po porodzie do domu bo skoro w innym miescie rodze to musze zglosic u siebie ze chce polozna. Nawet na to nie wpadlam a faktycznie przeciez trzeba. Kurcze setna strona nie byla szczesliwa dla naszych betujacych i 200 setna rowniez nie jest, ale bedzie dobrze i sie uda trzeba walczyc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia super ze z maluchem wszystko w porządku i ze rosnie jak nalezy :D no i oczywiscie ze lozysko wrocilo na swoje miejsce ;) dziewczyny jak Iwcia bedzie nam pisała o pierwszym zębie synusia to my bedziemy plotkowac o tym jak duże sa nasze okruszki!!! będzie dobrze ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positiv tak mi przykro ale my staraczki tak latwo sie niepoddamy iwcia super wiadomosc maluch rosnie jak na drozdzach :) a ja wlasnie wrocilam z 2 dzieci do domu bedziemy z mezem nianczyc przez caly weekend w domu zabralam ich od szwagierki bo im obiecalismy jak beda grzeczni to ich wezniemy do siebie i tak wiec zrobilismy a ijeszcze bylismy u 2ej szwagierki zobaczyc nastepne pszczolki dzis spedzilam mily wieczor z nimi pozdrawiam i zycze milej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka zmykaj na L4 skoro Cię wyganiaja;) w domku to w domku, kiedy czujesz potrzebe kladziesz się itd. Kwiat trenuj trenuj z dzieciaczkami bo Ciebie tez to czeka:) a ja juz naczytalam sie o plamie na nerce i mam dosyc..wiecej nie czytam ho sie stresuje a dzisiaj dr mi powiedziala ze zero stresu bo jest najgorszy w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Fisaszek a będziesz pytać o ten zel/klej do transferu? Positive i Kwiat bardzo mi przykro :( Liczyłam na plusy u was ale nie poddajemy się i walczymy dale :) My was wspieramy ;)) i będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Bimbałka to uciekaj na l4 :) Teraz możesz leżec ile tylko chcesz spać do południa, jeść co chcesz i ile chcesz...ale masz superaśno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, skoro wstałam to robię dzisiaj wirtualną kawe..takze wstawac i to juz bo sama pić jej nie zamierzam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja piję z tobą, równocześnie starając się wyprostować włosy, których wczoraj nie wysuszyłam. W hotelu w pokoju mam dwa gniazdka, miałam do wyboru - naładować telefon albo wysuszyć włosy, wybór był wtedy prosty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja kawusie poproszę. kolejna noc nieprzespana, znów wysoka gorączka nie do zbicia u małej. Kurcze czuję, że nic z tego nie będzie bo mało, że ciągle w stresie to i mnie coś bierze. A od trzech dni juz nie piłam herbatki z czystka (to tez zgapilam z forum :) ). Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja mam chyba z włosami to samo. Ni to proste ni do konca pokrecone, gdy nie pougniatam zeby byly loki lub nie wyprostuje calkowicie to na glowie msm siano s z mokrymi jak się położę to jskies kongo nie do ogarnięcia!) Teraz jeszcze doszedł z 3 cm odrost feeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia czasem jest odwrotnie jak dziewczyny na forach pisza, jedne leżą plackiem i się nie uda a drugie wlasnie zasuwaja w pracy czy przy dzieciach i wynik pozytywny. Ciezko to zrozumiec czasem od czego konkretnie zalezy powodzenie..ja za drugim razem leżałam, nie wiem czy to pomoglo ale raczej nie zaszkodziło. Co bedzie to bedzie wiadomo ze przy dzieciaczku jest ciezej lezec i nic nie robić, trzymamy kciuki żeby za kilka dni byla ładna beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja chceeeee kawe :-) ale mam stresiora! chce dzisiaj zapytac o Embryoglue, mam nadzije, ze wyjdzie.Dam znac po wizycie. Tomek juz dzisij na spiaco zupelnie mi robil zastrzyk, juz nie mam Menopuru, wiec mam nadzijee, ze juz nie bedzie trzeba. Iwcia to Twoje łozysko to jakas fatamorgana :-) I ja mam wlosy, ktore, labo prostuja, albo ugniatam, wiec najgorsze z mozliwych, jak chce sie jakos wygladac to trzeba sie nameczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie nie gosc tylko Fifaszek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość=Fifaszek:) juz pamietamy;) Obys tam miała dzisiaj dorodne jajka jak nie jeden murzynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif to już jakaś tradycja, że gościa udajesz. Sama jesteś fatamorgana :D Ja jestem w Warszawie na Tarach Książki, zaraz zmywam się z hotelu na Stadion a potem na zwiedzanie. Wczoraj małż przeciągnął mnie po Wawie piechotą - niemal 10 km zrobiliśmy, nie wiem jak dziś będę chodzić na tych targach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek u mnie od poczatku Fatamorgany;) polip, łozysko a teraz jakaś plama czy szpara w nerce..strach się bać co na następnej wizycie sie dowiem;) jeszcze troche to powiedzą że pisiorka mam;) sil zwiedzaj, zwiedzaj i miłe wspomnienia zachowaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, to juz chyba po sposobie piania mozna poznac ;-) Moje dziecie zrobilo mi tosta, normalnie wypas :-)Oczywiscie do Waszej kawki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty:) ja nie mam problemu z wlosami bo ja mam proste wlosy:) no dzieciaki z mezem pojechaly do sklepu a potem na plac zabaw narazie bede miec spokoj i biore sie za sprzatanie i pranie a portem za obiad :) ja dopiero teraz pije kawke jak ktos jeszcze nie pil to zapraszam:)be positiv kochana jak sie czujesz:) pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie. Wychodowalam sporo komorek, przy mnie naliczyl 8 w jednym jajniku. Drugi mam tak blisko macicy, ze malo widac. Dzisiaj zatem Ovitrelle w poniedzilek 8.30 punkcja. Ahhhhhh obawialam sie tych 4 komorek, ale dr powiedzial, ze on mi mowil o tych duzych, ze malych nie mierzy :-) Wszytsko wiem i byle do poniedzialku. A wiec koszty stymulacji protokol krotki z antagonista Menopur, Gonal, Cetroide, Ovitrelle 550+260+110 to 920 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Fifaszek 8 to dużo, tylko się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dziewczyny...czy tu kiedys bedzie spokoj na tym forum... wiecznie coś. Człowiek aż puchnie od tych emocji. Ale najważniejsze ze pozytywne nastawienie nikogoa nie opuszcza. Iwcia odetchnelam z ulga po Twojej wizycie. Brawo dla mamci ktora jak widać musiała sie oszczędzać tak jak jej kazano i wytrwała. Czemu zdecydowalyscie o cc? Na jakiej podstawie? Ja wciaz nie zdrowa... i właśnie któraś z koleżanek przypomniala mi o czysyku, zapomnialam o nim. Od tyg juz boli mnie ucho,ale tylko nocą. Dzis jednak doszedl migdal...nie chce do lekarza.... :( taka rozbita jestem caly czas. Czlowiek tak o siebie dba a tu i tak cos sie przyplata... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dziewczyny...czy tu kiedys bedzie spokoj na tym forum... wiecznie coś. Człowiek aż puchnie od tych emocji. Ale najważniejsze ze pozytywne nastawienie nikogoa nie opuszcza. Iwcia odetchnelam z ulga po Twojej wizycie. Brawo dla mamci ktora jak widać musiała sie oszczędzać tak jak jej kazano i wytrwała. Czemu zdecydowalyscie o cc? Na jakiej podstawie? Ja wciaz nie zdrowa... i właśnie któraś z koleżanek przypomniala mi o czysyku, zapomnialam o nim. Od tyg juz boli mnie ucho,ale tylko nocą. Dzis jednak doszedl migdal...nie chce do lekarza.... :( taka rozbita jestem caly czas. Czlowiek tak o siebie dba a tu i tak cos sie przyplata... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia co Ci polecil wet na smrodek psiaka z pyska? My ostatnio usuwalismy kamien i nawet jednego zeba. Dostal paste w takim plynie-oczywiscie cyrk przy myciu... ale dalej mu jedzie! Zbieram opinie wiec napisz co Wam polecono. Malinka, zapomnialam podziekowac za nazwe leku i porady. Bede korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek ale duzo wychodowalas komoreczek bardzo sie ciesze wiec zaciskam kciukole i zycze powodzenia przy punkcji:) catarina a na co jest ten czystek czy jak to tam sie zwie odp mi prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Fifaszek a pytałaś o ten żel? Ładnie wyprodukowałaś tych jajec ;) Teraz trzymam kciuki za punkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek 8 to ładnie a do poniedzialku jeszcze inne podrosną. Catarina mnie na szczescie jakies przeziebienia itp nie biorą jeszcze, może idz do lekarza coś Ci da i szybciej przejdzie? Ja ogolnie czuje sie dobrze, popołudniami wcale nie śpię tylko lezakuje. Za to rano wczesnie sie budze i potem juz zasnąć nie mogę. Co do decyzji o cc od razu mi powiedziala o cieciu bo bedzie mi niby ona je robić. Zapytałam czy musze to uslyszalam że tyle sie staralismy i nie bedziemy ryzykowac, takze o wiecej nawet nie pytalam bo to mi wystarczylo, wiek moze tez robi swoje ze to pierwsza ciaza i 36 lat. Nawet teraz sie ciesze ze juz wiem co mnie czeka bo wiecznie sie zastanawialam co wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×