Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iwcia, siedze grzecznie jak kura nioska :-D nawet robie "koko" co jakis czas ;-) Z etgo co licze to transfer moze byc w srode, a moze czwartek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam transwer po 3 dniach od punkcji. Kurcze ale mnie ciągnie skóra na brzuchu, pewnie wlasnie rosnie a skory juz brak;) kobity dajcie jakis lek na celulit bo nigdy nie mialam a teraz to jakis horror; ( czytalam ze najlepszy jest peeling z fusów kawy+cynamon+oliwa z oliwek..robiła któraś z Was to kiedys? Od jutra kawa idzie na moje uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa zawiera kofeine-bedzie pobudzac krazenie, cynamon delikatnie rozgrzewac, a oilwa nawilzac skore, calkiem dobry sklad :-) Jezeli chodzi o napiecie skory to swietna jest oliwka Hipp, jako jedyna na naszym rynku w skladzie ma same naturalne olejki plus zapach, reszta jest na bazie cieklej parafiny niestety. Smaruj brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruje wlasnie oliwkami, mam tez balsam na rozstepy ktorych jeszcze nie mam ale jakos oliwka mi najbardziej pasuje. Rano jade na krew i mocz a potem z wynikiem do lekarza, ostatnio zle policzylam ile przytylam bo na wadze zobaczylam 64 a mam 61 w butach takze mam +7 do przodu a nie +10 jak pisalam;) no to jeszcze nie mam tak źle chyba;) glodna jestem a juz dzisiaj jesc nie moge tylko migdaly wcinam na zgage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość,najmocniej przepraszam,że musiałaś czekać na moją odpowiedź. M brał wcześniej leki takie jak maca, salfazin, żeńszeń, koenzym q10 i l'karnitynę. Wyniki właściwie sie nie poprawiły,a tu po prostu szok! Jak teraz po becie,wyjdzie że nie zaszliśmy kupujemy profertil na trzy miesiące :) Kwiat i beePositive - wierzę że się uda :* Widzę że miałyście udane weekendy ;) Moim mottem ostatnio stało się "Nie ma rzeczy niemożliwych,niektóre są tylko trudniejsze do wykonania" I tego się trzymam :) Grania trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Grania trzymam kciuki za jutrsejsza kwalifikacje. Oby wszystko bylo jak należy. ;) Fifaszku napewno pieknie tych jajek tam masz. I beedzie z czego wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Iwcia wlasnie duzo ludzi zachwala oliwkę wiec pewnie dlatego nie masz rozstepow :) no i waga tez elegancko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się tak dziś rozstroiłam... strasznie :( Teraz na niczym nie mogę się skupić. Ktoś mi ciągle odradza Gyncentrum. W ogóle odradza wszystkie kliniki na Śląsku. Wychodzi z tego, że jak nie Białystok i Warszawa, to nie ma co się napinać. I ja już to tyle razy analizowałam i w zasadzie tyle razy podjęłam decyzję, że nie stać mnie na dojeżdżanie... Ale wałkowanie tematu ur******* we mnie takie straszne wątpliwości i strach... A do tego potem nakręcam się, bo wy też mówicie, że różowo w Gyn nie jest. I sama nie wiem co mam ze sobą zrobić. Jestem taka zmęczona myśleniem, że aż mi się odechciewa starać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja bym Ci akurat Gyn nie odradzala bo mi pomogli, leki drogie są czy tu czy gdzie indziej. W Gyn dziewczyny do inseminacji jie braly zastrzykow a ja juz w Bytomiu u bardzo zachwalanego lekarza bralam Puregon ktory u mnie kosztowal ponad 400 zl na zamowienie a w Bytomiu kupowalammpo 299zl, takze gdzie jie bedziesz lekarz decyduje indywidualnie o przyoadku. Ja sobie Gyn akurat ogólnie chwale a tasmowka jest wszędzie. U dr P nigdy nie byłam krocej niz 20 min na wizycie a teraz u nowego lekarza gdzie bylam przyjela 7 osob w ciagu 40 minut..to jest tasmowo co?;) i wizyta 150 zl czyli jeszcze drozej. Ja bylam chwile dluzej bo nowa a tak to moment i nastepna..a lekarz bardzo chwalony na necie jak i w calej okolicy i widzisz..wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.. a i sama mi powiedziala ze Gyn z tego co wie ma lepsze wyniki itd niz Prowita takze ja bym na Twoim miejscu sie nie zastanawiala zresztą zobacz ile nas juz jest tutaj z brzuszkami, jeszcze byly Ancia i drugiej nie pamietam bo juz teraz chyba urodzila takze jak dla mnie na nas tyle wyniki mają dobre. Fifaszek..Grania, kciukole zaciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil nie wiem czy oglądałas serial "in vitro czekajac na cud". Nagrywane bylo w jednej z wiodących klinik Novum i nie wiem czy widzislas ilu parom tam sie udalo ale dopiero rowniez za 4 a nawet chyba 7 razem a i byly takie ktore walczą dalej takze roznie to bywa i rowniez zależy od przypadku danej pary, nie tylko od kliniki. Walcz i sie nawet nie zastanawiaj:) Ja oczywiscie zamiast siknac do kubeczka rano zapomnialam i czekam az mi się znowu zachce a juz miałam byc na badaniu..jak siuram co chwile to teraz pewnie godzine bede czekac wrrrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dzień dobry wszystkim :) ja od dziś juz na L4 :) Fifaszek powodzenia na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) ja juz po pobraniu krwi zrobilam sobie 2bete i ft3i4 i tsh zostawilam tylko 90zl jak pojade po wyniki to odrazu umawiam sie na wizyte i nawet nie bede czekac na @ tylko dzwonie do nich :)jak bylam w dzisiaj w labolatorium to taka dziewczyna przed demna tez robila bhcg bladynka z odrostami sredniego wzrostu i bluzce czarnej w biale groszki nawet se pomyslalam ze to ktoras z was ale pozniej pomyslalam ze to chyba zadna z was :) zycze milego dzionka i udanych wizyt :) oj iwcia idz do lazienki posc wode i od razu za chce ci sie siku :)nasz fifaszek to chyba dzisiaj ma ta punkcje :)a ja chyba juz jutro pojde do pracy bo ja juz mam dosyc siedzenia w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Fifaszek 3mam kcuki:** Pewnie juz jestes po wszystkim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jak ja się stresuje.... całą noc nie spałam od rana już sprzątam prasuje żeby myśli odwrócić. Za chwilkę ruszam do gyn wizyta na 10.30 a fifaszek o której miał mieć punkcję może się spotkamy... trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez po badaniach, ciekawe co mi wyjdzie z moczu bo za drugim razem nawet nie oddalam 20ml ale w kolejce mnie już scisnelo i moj mocz poszedl do analizy z 3 podejscia:) pewnie będę powtarzac. Teraz wcinam bo mnie maluch tak skopal z glodu w kolejce ze caly brzuch mi podskakiwal. Powiem Wam ze te emerytki sa okropne, przyszla dziewczyna z wiekszym brzuchem niz ja i chciala wejsc bez kolejki ho nawet juz miejsc na krzeselkach nie bylo a te ja zrombaly że dostanie krzeselko i ma siedziec tak jak one a nie że sie pcha bo jest w ciazy..zgroza normalnie..Bimbalka to teraz witaj w gronie "kur domowych na L4";) ja juz 4 miesiac siedze a tak to szybko leci jakbym z miesiac byla. Kwiat ja mam odrost ale ro nie bylam ja;) Fifaszek dzisiaj robi za kure nioske, ciekawe ile jajek tam zniesie;) Bimbalka rodzinka juz wie o ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania spokojnie bo Was zakwalifikuja:) Nie pamietam o ktorej mial miec Fifaszek ale ma ciemne wlosy za ucho a rozpoznasz ja po jej ukochanym tak jak mi kazala szukac u niego kolczyka w uchu;) ja ich na parkingu wyczailam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki iwcia :) to będę się rozglądać za nią i jej facetem :) boje się że nas jeszcze nie zakwalifikują :( ale ja zawsze panikara jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny ja dzis bylam na badaniach ale dupa pokula mi tylko rece nic niepobrala bo gdzie sie wkula nic nielecialo. I musze jutro na badania jechac do gyn. W gyn nigdy niemaja problemu. Przez caly tydzien chodzilam i tez niemogla pobrac niby laboratorium w szpitalu a tu dupa jeszcze dzis miala pretensje ze znowu przyszlam jak wiem ze ciezko mi pobrac krew.. Nic czeka mnie jutro badanie w gyn. A w czwartek wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Grania na pewno się uda :) Iwcia u nas tylko rodzice wiedzą no i wszyscy u mnie w pracy :/ jedna z osób obdzwonila wszystkich z newsem wrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Kiedy założyli wam kartę ciąży bo ja jutro mam już 9 tydz i dalej nie mam :( chce w tym tyg jeszcze iść u siebie i zapisać się do gina na nfz. A w gyn będę do konca leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Poczytawszy Wasze odpowiedzi postanowiłam, że ten nieszczęsny Lutinus będę brała tak jak biorę (rano i w południe) aż potwierdzę ciąże (oby) a potem powiem kategorycznie że tylko Luteina wchodzi w grę bo mnie nie stać :/ W maju i czerwcu mam 3 wesela, w tym jedno jako świadkowa i 3 panieńskie, także koszty straszne :| Fifaszek trzymam kciuki za jajeczka i za ich zapłodnienia, stres przy czekaniu na telefon z laba jest straszny. Teraz staram się nie stresować, ale myśli o tym, że mogłabym być w ciąży nie chcą mnie opuścić, śnią mi się powiększone cycki (hehe), a dziś śnił mi się wynik hcg 60 ;) Ech to czekanie jest dobijające, wolałabym wiedzieć tak lub nie ;) Dziewczyny Was też ten zastrzyk z Fragminu tak bolał? Ja za każdym razem rano przeżywam katusze, ta igła chyba tępa w ogóle jest no i już mam siniaki wokół ;| No nic, miłego słonecznego dzionka dziewczynki! P.S. Was też trzepało jak słuchaliście wczorajszej wypowiedzi Dudy na temat in vitro? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
cześć Dziewczyny, witam w ten słoneczny poranek. Czy dobrze kojarze, że trzymamy dziś kciuki za Fifaszka? Mam pytanie do dziewczyn po nieudanym transferze: czy druga miesiączka (nastepna po transferze) wystapiła u Was normalnie? ja dostałam @ już 9 dpt, a teraz mija 26dc i zero obajwów zwiastujących przyjście @ (a zawsze mam mocne objawy). Boje się, że mi się cykl rozregulował od tego wszystkiego, a miałam teraz zacząc brac antyki zeby w lipcu podejść do drugiej procedury. I drugie pytanie: czy każda z Was dostała po transferze Encorton i Estrofem? bo ja tych dwóch lekównie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Anka skakanka ja te leki miałam zawsze chyba już przed transferem. W każdym razie estrofem zawsze przed bo on był na wzrost endometrium. Teraz miałam idealne endo wiec nie musiałam go brać wcale. Encorton jest sterydem który ma zapobiec odrzuceniu zarodka przez organizm i biorę go do dziś tylko juz 5mg a nie 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnkaSkakanka ja po 1 nie udanym transferze mialam normalnie miesiaczke mosialam troche poczekac bo nie wiedzialam kiedy mam dostac a jak przyszla to przechodzilam lagodnie bo ja to od razu biore 2szt iboprom i szklanke koli pije i mi przechodzi a teraz po 2 nie udanym kriotransferze czekam na @ bo mam dostac 20 maja z moich obliczen :)a te leki to ja dostalam dopiero przy 2im kriotransferze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo moze ona Ci zle sie wbijala? Mi kiedys najwięcej to 3 podejscia robila ale w koncu pobrala. Bimbalka ja mam założona w 9tc, jak co to teraz sie upomnij na wizycie. Nikita o wczorajszej wypowiedzi przyszlego Prezydenta to sie nawet nie wypowiadam bo nie trawie jego partii a jego poglady to juz znam.Z dwojga złego juz wolę tego obecnego niz Kaczynskiego w masce Dudy. Nikita fragmin jest ogólnie jakis najgorszy z tych zastrzykow, wbijaj szybko igle nie powoli wtedy mniej boli a siniaki to będą ja jakis czas tez miałam kilka. Encorton i estrofem bralam przed 2 transwerem i kilka tygodni po a po nieudanym transwerze mialam opoznienie w @ jakies chybaw tyg i bardzo bolesna@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Fifaszek...jak tam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie jesteśmy zakwalifikowani :) od następnego cyklu zaczynam stymulcję :) mam menopur 75 i gonal 75. Widziałam fifaszka ale ona nie wie że ją widziałam po mężu poznałam ale czekał sam a potem jak ja wchodziłam do położnej do wychodzili. Super że jesteśmy zakwalifikowani teraz idziemy na spacerek a potem mam plan okna myć ;) miłego dzionka czekam na wieści od fifaszka ile tam jajeczek pobrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp. dziewczyny. Właśnie się zastanawiam czy nie powinnam porposić o ten Encorton nast. razem. Czyli Iwcia @ opóźniona tez się przydarza. Właśnie się tego boję, że organizm po tej całej stymulacji i lekach potransferowych się rozreguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Jak tam po wizytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×