Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość nikita2809
Przepraszam za podwójną odpowiedź, ale przez parę minut mimo przeładowywania strony jej nie widziałam i myślałam, że się nie pojawi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja mam na 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutinus juz odstawiam mam wybrac opakowanie do konca zostalo mi 10 tab. To od dzis juz po 1 mam brac a jak odstawie lutinus to potem duphaston odstawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil po Twoim wpisie teraz kojarzę jak to było... to już rok minął więc się nie dziwcie. Rzeczywiście na wynik chlamydii czekała się tak długo, ale oni już w połowie tej hodowli mają wstępny wynik. I wiem że u mnie po tym wstępnym wyniku wiadomo już było conieco i mogłam do inseminacji przystąpić. Przepraszam że tak późno Ci to piszę, ale zupełnie zapomniałam. Nikita co do objawów po transferze to mogą być jak u Iwci albo nie jak u mnie :) jedyne co ja miałam to plamienie implantacyje, związane oczywiście z paniką... więc gdyby w 6-7 dobie po transferze coś takiego Ci się pojawiło jednorazowo, w niedużej ilości możesz już trochę więcej niż do tej pory czuć się mamą :) ja się modliłam o to plamienie, o jakiś znak że się udało :) i wymodliłam, śmieję się :) a tak to zupełnie żadnych objawów, poza lekiem że chyba okres dostanę.. NIkita bierz ten Lactovaginal, na godzine przed Lutinusem. Naprawdę nawet się nie zorientujesz jak będzie już za późno... a potem dopiero będzie . Wiem , bo sama to zaniedbałam, potem już grzecznie brałam do końca. Jak zapytasz lekarza to Ci od razu powie żebyś sobie kupiła, sami od siebie o tym nie mówią. Ja miałam podawane dwudniowe zarodki i w 10 dpt już było wiadomo :) Do tych 12 dni co każą zrobić betę wliczyłam właśnie te dwudniowe zarodki hehe tak sobie to wytłumaczyłam! Zawsze to było szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie to że nikt Wam wcześniej, na etapie staranie nie kazał zrobić tych badań toksoplazomozy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Catarina, jestem właśnie w 6 dpt i na razie żadnego plamienia nie mam (a właśnie przed chwilą aż z ciekawości zerknęłam, w pracy przy biurku hehe), ale slyszałam, że też nie zawsze kobiety w ciąży je mają. Teraz to mnie nastraszyłaś trochę, że nic osłonowego nie biorę, ale gdyby nie Wy to skąd miałabym wiedzieć? To znaczy że ta Luteina/Lutinus obniżają florę bakteryjną? Chyba serio zacznę dziś sobie wkładać ;] Hehe Catarina nieźle sobie policzyłaś te dni do tej bety, ja chyba poczekam jednak te 12 dni, wolę dłużej się łudzić, ale mieć bardziej wiarygodny wynik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina5567 dzięki za info, trochę mnie uspokoiłaś. W zasadzie te 21 dni roboczych wychodzi w 7 dc mojego, teraz więc chwytam się nadziei, że może tuż przed nowym cyklem coś będą wiedzieć i będą mogli jakoś działać. tasia1989 mojemu hsb wyszło 3% leukocytów w nasieniu, a to świadczy o infekcji lub innym gów... Sami poszliśmy na posiew bo wyczytaliśmy, że najczęstszą przyczyną są bakterie. Ale stety/niestety posiew wyszedł mu czysty. Dr M mówi że tak się zdarza, nawet jak bakterie są, dlatego mnie zrobił posiew bo jest dokładniejszy. Przy czym te leukocyty mogą również świadczyć o jakichś problemach np. genetycznych mojego hsb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo mi lekarz mowil zebym nawet jak bede cos robic w ziemi typu plewic, dotykac trawe itd mam potem zawsze bardzo dokladnie myc rece bo zwierzaki tam sikaja i moge sie zarazic takze uwazaj bo masz działkę. No i wiesz ze nawet nie mozesz sprobowac surowego miesa? Ani deczko mi powiedzial lekarz, takze golabki czy mielone doprawiam na oko;) trzeba na to uwazac bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak jak Iwci ,Pani aptekarka zaproponowała coś osłonowego jak kupowałam Lutinus. Potem nasze dziewczyny pisały na forum, a no kolejnej wizycie zapytałam dr Cz i jak najbardziej zaleciła brać. Wiesz o tym że Lutinus najtaniej kupić w Bytomiu na Olipiskiej , czy poszukać na necie, że ogólnie u nas w aptece na dole,przepłacałyśmy ? Nie zawsze występuje to plamienie, z naszych ciężarówek tylko ja miałam. A wiecie co.... w niedziele idę na sesję z brzuszkiem :) mamcia jest fotografem, nie daruje mi :) ale sam też się cieszę :) znów cyrk w wannie przy goleniu i pedikiurze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) pogoda nie nastraja :) M wrócił z nocki i kazał mi iść do fryzjera, ;) wiec jako posłuszna żona, polecialam po nową fryzurę ;) Sil , tez jestem z Gliwic :) Jak myślicie iść na betę jutro? Inseminacje miałam 11.05 i @powinnam mieć 24. Nie wiem czy czekać i mieć nadzieję, czy zrobić już betę, bo o niczym innym nie myślę :) Duphaston, wzięłam z pominięciem jednej dawki w końcu :) IwonaPD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Catarina, wiem, że przepłacałam, ale jak potrzebowałam na już to musiałam tam na dole kupić. Pytałam w jednej z tanich aptek to nie mieli, a jak zadzwoniła do hurtowni Farmacol to też nie mieli, a ostatnio było u nich po 190 zł, więc jeszcze drożej. Widziałam w necie po 120 zł więc jakbym musiała jeszcze kupić to tam kupię, choć teraz raczej będę się upierać przy Luteinie. Mnie ta aptekarka też proponowała osłonowo Provag probiotyk, ale myślałam, że to na ten antybiotyk. Biorę go, on też działa na florę bakteryjną pochwy, może dlatego jeszcze nic mnie nie swędzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaPD a gdzie dokładnie mieszkasz? Dziewczyny, a czy któraś z was robiła badanie na Chlamydię z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona betę zrob wtedy kiefy Ci coś w srodku podpowie:) ja bym akurat leciała zrobic bo jestem z tych niecierpliwych. Że moj M mnie nie wysle do fryzjera tylko nawet gdy mam juz 4 cm odrost mówi że nic nie widać. .pewnie mu kasy szkoda!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
cześć dziewczyny:) trochę mnie tu nie było ale nadrobiłam zaległości... U mnie wszystko w porządku dzidziuś się rozwija (dzisiaj nieźle się ruszał na USG) to już 11 tc, też zaczynam odstawiać lutinus (na reszcie nadszedł ten czas). Mam pytanko u kogo byłyście na prenatalnych bo mnie przypisali do dr Babuli któraś z Was była u niego??? Iwcia Ty piszesz że chodzisz do ZUSu bo ja nadal na zwolnieniu przez mdłości i wymioty. Czy coś trzeba wypisywać czy to firma załatwia??? Co do probiotyku to ja biorę od początku provag i mam wszystko ok a można go brać doustnie. Pozdrawiam wszystkich w ten zimny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka wazne że dzidziuś się prawidłowo rozwija i wszystko dobrze:) jak Twoj szef zatrudnia powyzej 20 osob to wszystko zalatwia firma, Ty wynagrodzenie dostajesz wtedy tak jak dostawałas w terminie i od szefa. U mnie jest inaczej, L4 gdy zaniose do pracy, szef daje ksiegowej, ta wysyla do Zusu i to trwa 2 tyg a Zus od momentu dostarczenia L4 ma miesiac na wypłatę. Dlatego ja sama zanosze do Zusu zwolnienia bo szybciej to trwa, na zwolnieniu z 2 strony szef wpisuje..Zatrudniona nadal, daje pieczątkę z podpisem i wpisuje date kiedy dalas mu do podbicia L4 zanim zaniesiesz do Zusu. A ..i ja mam wyplacane od L4 do L4 czyli za 27 dni nie za caly miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil,mieszkałam na sikorniku od małego,teraz mieszkamy z M od czterech lat na sośnicy,na oś Żeromskiego :) Iwcia,sama się wyślij ;) Mnie M wysłał,bo stwierdził że więcej mam siwego jak koloru ;) W pon z ciekawości zrobiłam sobie test ciążowy,ale jedna kreska :/ Pójdę może jutro na tą betę,tylko muszę zapytać czy mam rano łyknąć euthyrox (bo nie wiem czy to ma jakiś wpływ) Chciałabym już wiedzieć a jednocześnie się boję :P Moja mama codziennie dzwoni pytać jak się czuję :) Wczoraj umówiłam się z koleżanką i przez pomyłkę napisałam smsa "jestem" do mojej siostry,zamiast do koleżanki. Zaraz siostra dzwoniła,czy już u lekarza byłam. Ja nie wiem o co jej chodzi,więc mi mówi że smsa dostała i z wrażenia dostała mini zawału ;) Popadają mi na serce nim zrobię betę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona ja całe życie mieszkałam w Sośnicy na Wiślanej, potem pierwsze lata małżeństwa w Centrum Gliwic obok Forum, a potem do Świętochłowic wyemigrowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona na sikanca za wczesnie, mi tez nie wskazal a za 2 dni juz byla betka. Po moich inseminacjach i transwerze też mialam w kółko tel od siostry i mamy bo tylko one wiedzialy, czasem juz mialam dosyć bo zawsze oczywiscie negatywne wiadomości musialam im przekazywac. Ale po 2 transferze byl płacz z dwoch stron sluchawki:) tylko tym razem ze szczescia:) idz na beteni bedziesz juz wiedziala co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze, leze po pracy, wcinam ananaska, glaszcze brzuch. Jej jak ten czas sie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje kruszynki dalej sie dziela, dzownilam do laba, wszystkie w klasie A, wiec mam malutka nadzieje, ze cos zamroza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu ale mnie nastraszylyscie ta toksoplazmoza - ja nigdy tego nie robiłam :/ Widziałam, że rano rozmawialyscie o embryoglue - wiecie, że byłam pierwsza pacjentka w gyn na której to medium wypróbowali, dzięki temu placilam wtedy tylko 100zl a teraz już 350 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil,to miałybyśmy do siebie rzut kamieniem,bo ja na Przyszłości w ostatnim wieżowcu :) Iwcia,wiem że za wcześnie ale ciekawość wzięła górę ;) Też mam powoli po uszy tych telefonów,bo się boję co się będzie działo kiedy beta będzie pozytywna :P Jutro idę rano na betę,mam przyjść przed 18.00 to będą miały podgląd na wynik :) leki mam wziąć normalnie przed badaniem :) Fifaszek,leż dzielnie obłóż się ananasem ;) Oni sami mrożą,czy musisz za to jakoś dodatkowo płacić? Bo nie wiem jak to dokładnie wygląda. Pozwalają im się dalej dzielić i kiedy je będą mrozili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie niecierpliwie waszymi betami, jak swoja. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tyle nas tu jest że jest co czytać a strony przeskakują co chwilkę :) Iwona fajną masz rodzinke hahah :) dobrze że kibicują w wspierają choć czasmi kibicowanie może być męczące ..... u mnie nikt nie wie na jakim etapie leczenia jesteśmy rodzince moi i małe grono znajomych 4 osoby wiedzą że mamy problem i się badamy .... ale nikt nie wie o 3 nieudanych inseminacjach i o tym że już niedługo in vitro.... :) to będzie taka nasza mała tajemnica. Ja czekam na okres i zaczynam ale to chyba dopiero za tydzień w sobotę dostanę. Mam pytanie co jak wychoduję więcej jajeczek a niechcę oddać do adopcji? mogą je zamrozić dla mnie? Fif super że tak ładnie się dzielą twoje kruszynki :) mrożaczki to powód do radości. To jutro trzymamy kciuki za 2 bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia najlepsze to ze ja zawsze wszystko myje uwazam niemam kota a tu lipa;zobacze co w poniedzialek mi powie lekarka bo nie jest duzo przekroczone no ale jest drP powiedziala ze lepiej wczesnie niz pozniej ze mam byc spokojna bo pewnie dostane antybiotyk na to i do konca ciazy bede musiala go brac. Noo ale latwo sie nieprzejmowac ahh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Fifaszek niech sie dzielą a potem ładnie rosną w mamusi;) Malisia czyli byłaś testerka i powiodło sie wtedy, Bimbałce tez może akurat to pomogło to teraz czas na Fif:) kobitki jutro trzymam kciukiiii. Malisia toksoplazma jest ważna w ciszy, teraz gdy byłam na pierwszej wizycie u lekarza od razu pytał o wynik tokso, potem nie wiem czy nie trzeba zrobic jeszcze raz? Iwona z zarodkami do mrożenia czekają przeważnie do piątej doby az uzyskają stadium blastocysty, czasem jak sa słabsze i boja sie ze nie dotrwają do 5 doby mrożą wcześniej.My w refundacji za mrożenie nie płacimy, ale juz od lipca 2016 samemu trzeba opłacać zamrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Iwona jeśli jesteś w programie to do końca czerwca 2016 mnożenie jest za darmo. A mroza ok 5 dnia. Ja mam w 5 i 6 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×