Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

o jeb iwcia, masakra... Mam nadzieję, że twój hsb nie odziedziczył po niej takich dziwnych akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie rację w tym kalendarzem tyle siedziałam przy kompie nawet myślałam że muszę tam wpisać i zapomniałam. Jutro uzupełnię wszystko bo dziś już komp wyłączony a na tel to nie wiem jak wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam pod szybki prysznic, jak już nie wrócę to kolorowych snów:) ale pewnie zobaczę co tu piszecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil moj M to zupelne przeciwienstwo, zawsze żartujemy sobie ze on chyba musi byc adoptowany bo nie mozliwe zeby tak sie roznili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniłam kalendarz ☺. Hmmm w sumie to chyba moja teściowa nie jest jgorsza. Ma nas w d***e nie pamięta chyba gdzie mieszkamy odkąd jesteśmy 5 lat małżeństwem to zadzwoniła do mnie 3 razy zawsze spytać co ma kupić komuś na prezent ale głupich akcji nie robi i przykrości też nie robi. Faworyzuje innych ale już to mam gdzieś. koniec tematu teściowych. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczyny ;) ale sie dzisiaj rozpisalyscie o tych tesciowach ze hej;) ja mam bardzo dobra tesciowa nie mam na co nazekac tez ostatnio mi sie pytala czemu sie nie leczymy (bo wie otym ze my nie mozemy miec dzieci ) nawet mi powiedziala o adopcji zeby wziasc dziecko i tez beda je kochac jak swoje az sie poplakalam i musialam stanac autem bo bylam po nia w pracy :) a teraz jak my sie wzieli do leczenia to jej nie powiedzialam ze sie staramy bo sie wstydzilam a tym bardziej ze mam juz za soba dwa nie udane transfery :( no i jeszcze dzis sie dowiedzialam ze meza siostra jest wciazy :) to moj maz przez cala droge do mnie sie nie odzywal bo sie zalam a ja dopiero w domu mu powiedzialam ze nam tez sie uda i to beda blizniaki:) to nawet nic mi nie powiedzial i poszedl spac :) ale sie rozpisalam na tym tel ze hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranocka dziewczyny, trzymajcie jutro za mnie kciuki, może nie będzie tak źle na tej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobranoc dziewczyny trzymam mocno kciuki za wasze jutrzejsze wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w takim razie mogłabym prosić linka do naszego kalendarza i jakieś hasło czy co tam trzeba ;) anulkagr@interia.pl Jutro raczej się nie spotkamy bo widzę, że wizyty mamy o różnych porach. Dobranoc kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Kwiat na pewno będą te bliźniaki :) Trzeba wierzyć :) I dalej walczyć!!! Uda się :) Fif jutro powtarzasz bete tak? Grania ja jutr zaczynam zastrzyki i w sb wizyta tylko jeszcze nie mam ustalonej godziny. Mam nadzieje, że pięknie Ci te jajca urosną :) Sil trzymam kciuki za wizytę. Dziewczyny chciałam zapytać czy jak juz jest beta dodatnia to można już do swojego ginekologa wrócić czy trzeba dalej tam jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny ja odprawiłam m do pracy byłam z psem na dworze bo już spać nie mogę. Pogoda ładna u mnie już zaczyna słoneczko świecić cieplutko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, trzymam kciuki za wizyty i ladna betę Fif. U mnie tez fajna pogoda sie robini niech juz taka zostanie na dluuuugoooo. Ani ani na poczatku trzeba chodzic do GC, dr P mi mówiła że dziewczyny przechodza do siebie gdy kończą brac leki czyli praktycznie pierwszy trymestr jest u nich. Ja tak nawet wolalam bo jak miedzy czasie chodziłam rowniez do siebie do ginekologa to widac bylo ze nie wie za wiele o fragminie i lutinusie i wszystko sie mnie pytala, a czemu tyle a do kiedy itd. Dr P mi nawet to mówiła, że nie wszyscy maja kontakt z tymi lekami i potem jest ptoblem jak je zmniejszac, przepisywac itd. Musisz sobie później zapytać:) mi dr P odpowiadala i jezdzilam do niej dlugo, teraz dopiero mialam wizyte u nowego lekarza u siebie, ale porownujac to jednak dr P wiecej mi tlumaczyla. Ale u tej rodze w szpitalu i niby to ona ma mi cc robić takze zostaje juz u niej bo mi ja kilku znajomych polecilo. No i mam blizej bo ok 20 km a nie jakies 70. Dzisiaj zabieram się za pranie ubranek a potem prasowanko bo juz chyba pora;) nogi mi siadają gdy za dlugo stoje dlatego musze rozlozyc to potem na raty. Elusiowo malego masz psiaka czy większego? Moj jeszcze śpi:) o tyle mam dobrze że długo rano lezy i nie trzeba z nim tak wczesnie wychodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki z kawa :-) Jade na beta, a pozniej na odebranie umowy z laboratorium. I wiecie, niestety zalapalam cos, mimo, ze biore oslonowe, kurka wodna. Co mialyscie na to przepisywane, moze mam w domku. Jak nie, bede musiala isc na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif ja mialam jakiś lek na recepte tylko, moze w aptece babka sama cos doradzi jesli powiesz ze jestes w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) noooo i prosze o tym nie zapominac!;) mi nawet w aptece na opryszczke nie chciala nic sama dac jak powiedzialam ze w ciąży jestem;) moze nie rejestruj sie tylko jadac na bete wejdz na minute do gabinetu i zapytaj co możesz kupic bo tak to Cie raczej nie skusuja za wizyte chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia błagam !!! nie wychowuj mamisynka, ja właśnie takiego mam i to jest tragedia :P a o teściowej to się nawet nie wypowiadam bo na samą myśl mnie trzepie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) powodzenia na wizytach. Fif trzymam kciuki:) U nas tez piękny dzień się zapowiada, tym bardziej że już nie idę do pracy, trochę w domu tylko zrobię i ewentualnie z doskoku na parę godzin od czasu do czasu pójdę, oczywiście jak będzie tego wymagała sytuacja;) Iwcia ale Ty jeszcze nie maleństwa ciuszki pierzesz? An-ani tak jak pisała Iwcia do końca brania leków wskazane chodzić do Gyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia zapytaj lekarza o lek cyclo3 fort na te nogi. Mnie dr J kazała brać i nie narzekam, poprawiają krążenie. hej Tasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Dostałam @ :D takze dzis również mogę wpisać do kalendarza moja wizytę ;) fif powodzenia! Daj znac jak tylko cos bedziesz wiedzieć! Powodzenia wszystkim badajacym i srawdzajacym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka juz ubranka chce prac od malucha...za wczesnie jeszcze?? Ja je ciągle przekladam, rozkładam, cacam itp takze jak wypiore moze juz nie bede ich dotykac co?;) sorki ale nie moge się na nie nagapic;) moze wozek za szybko zamówiłam bo jeszcze w tym tygodniu z nim na spacer wyrusze;) tasia maminsynek musi być bo mi go jakas kobitka zabierze a tak to bedzie przy mamusi caly czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
czesc staraczki i mamusie :) Piękna dzisiaj pogoda, więc wyskakujcie na słońce nałapać Wit D. U mnie @ w końcu przyszła, więc zaczynam antyki, a M od 10tego będzie na wspomagaczach od androloga i odliczamy czas do wrzesnia :) Nadzieja mi wróciła po sukcesie Fifaszka. A co do teściów- widze, że moi nie najgorszi w tym towarzystwie ;), niestety prawicowo mocno pie...nięci i wybrali nam Dudę i odradzaja In vitro. Proszę o dostep do kalendarza: ohmygspot2@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, poczekam z tym praniem ale proszek dla dzieci i plyn stoi w pogotowiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny tyle teraz z Was zaczyna i niech kazdej uda sie od razu oczywiscie. Anka moja mama jest bardzo wierzaca ja juz az tak bardzo nie, tez nie wiedzialam jak przyjmie wiadomosc o in vitro ale nic sie nie wtracala. Powiedziala ze to nasza decyzja i jesli to pomoże nam w byciu rodzicami to ona sie cieszy. Potem puscilam rodzicom na yt na czym to w ogole polega bo nawet nie wiedzieli na czym to sie opiera a wiedzialam ze jak usłyszą ze to dziecko z probowki to beda mieli przeróżne wyobrazenia. Jak tylko lecial jakis program o in vitro dzwonilam zeby ogladali i teraz wiem ze popieraja to wszystko w 100%. Ogladali kazdy odcinek"in vitro czekajac na cud"i wiem że nawet poplakiwali patrzac na te biedne pary ile trzeba sily, determinacji zeby mieć dzidziusia. I teraz chyba lepiej rozumieja co my przeszlismy dlatego strasznie sie cieszą i juz nie moga doczekac na wnusia:) mysle ze wlasnie takim ludziom starszej daty trzeba to wszystko pokazac, opowiedziec i wtedy moze beda w stanie zrozumiec bo nie wiem czy gdyby mnie nie dotyczyl problem in vitro to moja mama nie reagowala by na to jak wiekszosc ludzi ktorym ksiadz w kosciele tlucze do glowy ze to zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja planuje pranie na początku lipca żeby wszystko było pachnące:) A jaki środki kupiłaś? Ja Lovele, a koleżanka używa jepa. Co do wiary to my jesteśmy wierzący ale nie jesteśmy fanatykami, ja się nie przejmuję co kościół mówi w tej kwestii, nikomu nie robimy krzywdy, a nasze dziecko jest zrodzone z naszej miłości tylko troszkę mu trzeba było pomóc żeby mogło być z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Cos mnie mnie chciało tutaj wpuścić z godzine, juz myślałam ze mnie poblokowali;) Fiffff beta juz jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Iwcia ja mam małego kundelka rok mu minął w styczniu. Ja to gotuje dziś kalafior, a mężowi robie bigos z młodej kapusty bo tak mnie prosił noo to mu powiedziałam ze dziś mu ugotuje a potem pewnie pojedziemy na ogrodek bo piękna pogoda na lezaczku pod parasolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×