Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hej Kochane:) Po pierwsze żebym nie zapomniała Milasia dla nas sobota była dobrym dniem wiec pomysł ze dla Was tez:) Lutinus drogi to fakt ale my mamy od początku wiec chyba rzeczywiście skuteczny. My też dzięki pożyczce mogliśmy sobie na leczenie pozwolić bo oszczędności juz dawno się skończyły. No ale cel...:) Ja też mam kawkę i pije z Wami:) Iwcia ja raczej z fb nie skorzysta bo mieszkam w małej miejscowości i nie chce się stresować. Ja będę tutaj jak będziecie chciały to piszcie na kafe, z zdjęcie mogę Ci przesłać na maila;) Zresztą many dostać jakieś materiały o krwi pepowinowej meilem wiec jak będziecie zainteresowane to mogę przesłać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania to fajnie Wam się tydzień zacznie od punkcji:) pewnie będzie więcej pęcherzyków skoro już teraz jest 6. Kciuki zacisniete:) Iwcia ja też chciałam dziś iść do kościoła ale nie wiem jak będzie bo na procesje nie dam rady a potem to zależy od pogody. Po tych ostatnich dusznościach wole nie ryzykować. I znowu mi ręce cierpną i palce bóle przy zginaniu:( A z notatek później lub jutro napisze co polecaja w szkole bo mam to w sypialni a M śpi. Wczoraj skończył prace na około domu i w domu po 1 w nocy wiec niech sobie biedaczek odpocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta 15
To ja tez kawke wypije no i torcika do tego. My już po kościółku. Nie idę na procesje bo mam lekką depresję .....Malinka nie wiem czy nam się uda być w ciąży ale ja chce o tej krwi na maila. Grania będzie dobrze. Jeszcze chwila i bedziesz w ciąży. Malisia sobota jest twoja!! Myśl tylko pozytywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka może kiedyś się przekonasz :) Naprawdę jesteśmy tajne a jak założysz sobie lipne konto to nikt do ciebie nie dojdzie :) Grania trzymam kciuki za stymulację i punkcję, Malisia za ciebie również. Ritta nie bądź pesymistką, będzie dobrze. Mi wczoraj IwonaPD napisała, że ich też na urea leczyli, 7 dniową kurację przeprowadzili i nawet w Gyn nie sprawdzali czy pozbyli się patogenu... Może więc we wtorek dr M uzna że możemy już podejść do stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta jak tylko dostane te inf. to napisze Wam i wtedy podacie maila:) Tylko proszę mi się nie smucić, o żadnej depresji nie chce tu słyszeć. Ruszyliśmy do przodu po tylu niepowodzenia wiec proszę się pozytywnie nastawić ok? Sil nie mowie ze nigdy a to ze fajne jesteście to już wiem:) tylko juz raz dołączyłam do takiej grupy a potem przed każdym wpisem się zastanawiałam jakie to może mieć konsekwencje. A tu pisze wszystko tak jak jest:) no ale zobaczymy, pewnie jak zostawcie mnie sama to nie będę miała wyjścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja już po kościele. W sobotę nam wizytę malisia może się spotkamy ☺. Już wiem na co są te nowe zastrzyki na to żeby jaja nie piekły za szybko. Nie mogła tak powiedzieć. No nic ja to nam taką cierpliwość w sobie ostatnio że się nie poznaje. Ja rozmawiałam z mężem i stwierdziliśmy że jak lekarz przepisze lutinius to będę go brała. Drogi ale kredyt już wzięliśmy może starczy. Zaufam lekarzom i tyle niechce się stresować że będę musiała z lekarzami walczyć o tańszy lek . Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta 15
Sil na te bakterie to po kuracji mało który lekarz zleca powtórne badania. Jak jest robiona czystość pochwy to aż do wyleczenia robi się badania. Ja też czekam na uero i cytologie. Może po niedzieli będą wyniki. Malinka też mam tego fb ale jakoś nie mam przekonania. Wolę to forum. Na fb fajnie ho możemy popatrzec na zdjecia ale jakoś tak wydaje mi się ze wszyscy to zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania to dobrze ze masz cierpliwość, na pewno Ci sie przyda jak bedziesz czekac na bete a pozniej na kruszynke:) Ritta no to ciesze się ze tu będziesz zaglądała:) U nas słoneczko wylania się zza chmur wiec może się wypogodzi. Dziś dzień lenistwa:) a wieczorem goście. Ritta to kiedy kolejna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tez tu bede zagladac ;) ja nie moge dojsc do siebie bo katar mi zatkal ucho i wszystko mnie denerwuje a w sobote mam wesele tak mi nie na reke ze hej nie chce mi sie nawet isc najlepiej zostalabym w domu ;) jeszcze na dodatek denerwuje mnie brzuch bo po ostatnim transferze przytylo mi sie i mi to przeszkadza wygladam jak pilka do kosza ;) mezowi to nie przeszkadza i sie ze mnie smieje ;) u mnie pogoda super slonce swieci i jestesmy po kawce ;) a teraz ide szykowac obiad zupe grzybowa i kluski slaskie z sosem;) a wy co gotujecie ;)a zapomnialam w srode mam wizyte u dr Cz na 16 ta ;)jupi w koncu jade nie moge sie doczekac co mi powie ;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj kościół odpadl, chyba ze wieczorem ale na obecna chwile zle sie czuje. Chyba w takie pogody juz do porodu bedzie ciezko. Malinka jak co to jest moj meil i poproszę fotki malenstwa, brzuszka mamci itd:) madzia10madzia@interia.eu wszystko bez spacji jak co bo kiedys juz tutaj wpisywalam meila to mi przerwy zrobilo. Mam krótszego meila ale w tamtym mam swoje dane a ze należę do tajniaczek;) to dam tego stworzonego;)Bimbalka nam uciekla, ani tu ani na fb jej nie widac.....ja mam zupkę warzywna od wczoraj a na szybko robie ziemniaki, schab i mizerie. Teraz u mnie bez wymyslania przy garnkach bo sił brak na wyczyny kuchenne. Pogoda śliczna, jutro odbieram wózek i juz sie nie moge doczekac normalnie. Ritta mi tez sie wydaje ze na fb i tak caly swiat czyta to co tam pisze i jeszcze wiedza ze to ja;) my 35+ juz chyba tak mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
Właśnie zastanawiam się jak dr P w gyncentrum? :) Bo na necie ma mało opinii, mało o niej słychać, więc wybrałam dr Mercika. A może by tak dr P? :) cechuje się takim samym profesjonalizmem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka z tych dziewczyn co sa tutaj i u niej były, chyba nie ma zadnej zeby jej nie chwalila. Na znany lekarz ma 17 opini a tylko 1 negatywna a to bardzo malo. Idz na jedna wizytę i sama sie przekonasz jaka jest roznica w wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia wyślę tylko najpierw musi M mi zrobić sesję; ) hi hi hi coś poszukam ale nie obiecuje ze dziś bo z Wami pisze z komórki a musiałabym laptopa włączyć. Jutro już na bank;) U nas dziś bez obiadu tzn został wczorajszy chłodnik. Wieczorkiem będą goście to planujemy grillowanie jak to w Polsce;) Hak kiedyś pytałam o leczenie niepłodności s Gyn to tylko mówili o dr M i dr Cz. Może teraz się zmieniło i dr P tez leczy. Tylko czy ona jest endokrynologiem? Generalnie dziewczyny ja polecaja z Iwcia na czele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy sie dr M jest dobrym specjalistą, ja dr P porównuje do tej drugiej nie do niego. Malisia chyba do pierwszego transweru chodzila od poczatku do dr P i z tego co pisze tez byla zadowolona. Powiem Ci ze ja teraz bylam na pierwszej wizycie u siebie tutaj i nie narzekam rowniez ale przywyklam do dlugich wizyt bo okolo 30 minut trzyma dr P i teraz gdy bylam okolo 10 minut to jakos tak mialam wrazenie że to wszystko za szybko trwalo. To ja i tak z tej kolejki bylam najdluzej w srodku bo to pierwsza wizyta a dziewczyny wchodzily i wychodzily jak u dr Cz co 3 minuty. Tylko ze teraz ta moja przynajmniej w tak krotkim czasie i tak wszystko Ci tlumaczy ze jie wychodzisz zielona. Mi jeszcze na nerce cos znalazła i po porodzie musze z tym cos robic chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritta a kiedy robiłaś badanie na urea? Ja na wynik czekałam dokładnie 10 dni, ale na wyniku okazało się, że próbkę przekazali do labu 3 dni po jej oddaniu i po 5 dniach był wynik, tylko sobie jeszcze 2 dni poczekali żeby je do Gyn przekazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka wizyta dopiero jak zrobimy badania. bo wszystkie już mają rok i trzeba nowe. poczekam na ta ueroplazme i jak bedzie okey to w sobotę za tydzień jedziemy zrobic te wszystkie inne łącznie z seminogramem;)no i trzeba jeszcze uzbierać na leki. podobno ma być ok1200 zł. to nie ma tak tragicznie;) Ja dzisiaj nie gotuję tylko grilla robią;) Iwcia teraz upały zaczną ci bardzo już przeszkadzać....dobrze że jestes taka szczuplutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka do niedzieli masz czas z fotkami;) ja moze jak trochę się ochłodzi to tez jakiegoś grila rozpale, ogolnie to nic mi sie nie chce. Mi tez mówili ze tylko dr M i dr Cz sa od nieplodnosci a Malisie do transweru prowadzila dr P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
No właśnie czytałam o niej troszeczkę, ale myślę stereotypowo trochę i zaznaczam niesprawiedliwie. Bo myślę sobie- powtarzam głupio! że jest młoda, może niedoświadczona, i np dr M zajmie się tematem profesjonalniej niż dr P... :\ dr Cz w ogole nie biorę pod uwagę :P tak czy inaczej dopiero 18 mam wizytę pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta 15
Sil badanie robiłam w poniedziałek i pewnie będą po niedzieli. Nie spieszy mi się bo @ mam teraz czyli dostanę jeszcze w czerwcu raz bo mam bardzo regularne co 28 zbieram. A mamy plan żeby symulacje robic w sierpniu czyli jeszcze długo długo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
swoją drogą od czego to zależy że provita już dawno nie kwalifikuje do ivf a gyncentrum nie ma kolejek?o.O mniej ludzi chętnych w gyn? Długo po kwalifikacji czekałyście na pierwszy transfer? :) w ogóle skąd jesteście? :) Ja z Gliwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylka jak już cię zakwalifikują to musisz od razu podejść do stymulacji, na tym to polega, wcześniej możesz być co najwyżej zarejestrowana. Provita ma najlepszą opinię na Śląsku, myślę że kolejka to się u nich od początku programu zbierała i że środków z nowych funduszy nie wystarcza dla zapisanych... Invimed z kolei dostał bardzo mało środków więc szybko się im skończyły. Gyn. dostało spoto (ponad 3 mln o ile pamiętam) (Pro chyba 5 mln a Ivi chyba 700 tyś). Po prostu w Gyn jeszcze się nie wyczerpały ale nie oznacza to że się niedługo nie skończą... codziennie kogoś kwalifikują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka ja mieszkam teraz w Świętochłowicach, ale przeprowadziłam się tu 3 lata temuz Gliwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
No to znając moje szczęście, jakby przyszło co do mojej kolejki to braknie kasy :D I powiedzmy w czerwcu stymulują w lipcu jest już transfer? myślę też nad tym programem, ale kompletnie jestem zielona w temacie in vitro http://www.gyncentrum.pl/artykuly/87-program-2-1-wyzsza-skutecznosc.html czy to dobra oferta? Czy do tego trzeba doliczyć jeszcze jakieś koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylka stymulacja zaczyna sie w 2 dniu cyklu i trwa do ok 14 dc, jest punkcja i 2-3 dni później transfer. Jeśli w czerwcu zaczęłabyś stymulację to ok 2 tyg później jest transfer. Ja nie jestem przed rządkówką, a nie płaciłam nigdy za procedurę, nie wiem więc jak to wygląda, ale myślę, że musisz do tego kosztu doliczyć jeszcze koszt leków, czyli od 1-4 tyś na stymulację... No i potem, jak zajdziesz w ciążę, to leki aż do 12 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×