Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ritta potem dam fotke jak M pojdzie do pracy bo teraz tak z doskoku wchodzę na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaki masz kolor wózka? chyba ci smutno,że nie możesz pojezdzić wózkiem???? Oj Iwcia jeszcze się najezdzisz za ok 2 miesiące. Daj jakąs fotkę na fb wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ritta - czuje się ok- nie wiem czy to dobrze. ...ale jestem na siebie wściekła - wszędzie mówi się i pisze, żeby w dniu transferu i kilka dni po nim, nie używać niczego co pachnie ( perfumy, mydła, szampony itp.) Oczywiście starałam się i nawet M nie pozwoliłam użyć perfum, nawet włosy i ciało mylam w żelu dzidziulki - bezzapachowym. A dzisiaj zorientowałam się, że wkladki higieniczne których używam pachna gorzej niż perfumy - jak mogłam tego wcześniej nie zauważyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia ja też chcę taki tylko z wielkimi kołami tyle ze nam do samochodów nie wejdzie no ale to nic ;) głowa mi pęka od wczoraj wieczora na te zmiany pogody. Wow a to potwierdzone ze Fif ma 2 bobasy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie potwierdzone ale wszystkie trzymamy kciuki ;) Mam nadzieję, że już dziś się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
W końcu by się przydały bliźniaki na forum :) Fif powodzenia na wizycie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak racja będą blizniaki przecież na forum u Fif;) zapomniałam;) Malisia nie panikuj...nic nie zaszkodzi...zmień na wszelki wypadek te wkładki;)tylko pozytywne myślenie może doprowadzić do szczęśliwej bety;) i tego sie musimy trzymać przez najbliższe dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia u nas w poradni k nie ma usg tylko jest w głównej przychodni i czeka się ok 3 tyg i inny lekarz robi. No chyba ze ta dr by mi w szpitalu robiła. Wczoraj miałam usg w szpitalu a dziś tylko to skierowanie dała. No i wczoraj mi morfologie i mocz jeszcze badali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia pewnie zamiast obiad gotować to jezdzi wózkiem po mieszkaniu;) Bimbalka no z dużymi kołami też są fajne;)ale ja chce biały może być z koszykiem;) taki retro;)chyba dla lalki sobie kupię;)bo jakoś już w nic nie wierzę;)będę was pocieszać i trzymać kciuki za wasze szczęscie;)chociaż mam jeszcze ciagle nadzieję że podejdziemy około sierpnia trzeci raz;)i że to będzie strzał w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta - będzie dobrze, wierzę, że Wam się uda. Jak juz pisałam z nudów czytam wszystko i trafiłam na bloga o niepłodności - Krótki blog - w zakładkach "wasze historie" są tak "beznadziejne" przypadki , że w głowie się nie mieści a w wielu przypadkach jednak się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Malisia masz rację sa bardzo beznadziejne przypadki i się udaje. Trzeba wierzyć w cuda i tyle. Nadal wierzę. Czekam na wyniki badań i mam nadzieję że nie będę musiała nic leczyć;)bo jak człowiek nie bada się z 12 lat to jakoś funkcjonuje,a potem nagle okazuje się ze można mieć tyle rzeczy do wyleczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IwonaPD Pytam Ciebie bo niedawno miałaś inseminacje. Jakie badania musiał wykonać twój mąż ? Byliśmy na wizycie ale nie zapamiętałam a na kartce nie mamy zapisane. Pamiętam, że na muskowiscydozę i chlamydie ? nie jestem właśnie pewna :/ jak jest się w gabinecie to niby wie się wszystko a jak się wychodzi to pustka w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ritta!!! pozytywne myślenie pamiętasz?;) jak co to już wstawiłam fotkę wózka, mi się najlepiej podobają te Adamexa co Malinka ma,no ale mój portfel juz tego nie udźwignął ;) teraz gdy kupiłam to się dowiedziałam, że na wózek dziadki dadzą no ale juz za późno teraz. Mi się też marzył taki jaśniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
to przed IUI też trzeba robić jakieś badania? no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka ja miałam w Bytomiu przed inseminacja badania wraz z meżęm za ponad 1300 zł, tylko juz do in vitro nie musiałam nic robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta czy Ty chcesz być kolejną osobą którą odwiedzimy i po gołej wystrzelamy??? No bo jak nie to proszę tu zaraz o buźkę uśmiechniętą!!! Iwcia fajny ten Wasz wózek:) :) :) dobrze że o mnie pamiętasz i na kafe tez co nieco pokazujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Malinka brzusio miałaś mi posłać i fotkę krolewny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Iwcia kasa się przyda na inne rzeczy. Wózek pojezdzi i kupisz pewnie parasolkę;)Lepiej nie przepłacać;) Malinka ja i tak wolę być tutaj. Na tym fb to już jakieś barany piszą durne wiadomości;)musze chyba go zamknąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta bo musisz w ustawieniach dać że tylko znajomi moga oglądać co tam masz i pisac do Ciebie:) ja tez nie jestem pewna czy mam wszystko dobrze ustawione dlatego nawet swojej fotki nie daje bo cholewka wie kto mi tam potem bedzie wlaził. Dopóki nie masz danych i fotki to sie nie martw...jestes tajniara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę pochodzić z psiakem, wózek zostawiam w domu zeby nie bylo że szurnieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia wyślę tylko od piątku do niedzieli nie było M w domu i nie miał mi kto fotki zrobić:( mam nadzieję że nadrobię to na dniach, obiecuję wysłać:) Ja dlatego fb nie zakładam żeby się nie stresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia tak na "zywo" to wózek jeszcze ładniejszy niż na tych wszystkich fotkach;)a fotelik jaki słodziutki;)a nie będziesz się darła bo będzie cc przecież;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja też chce fotki;) muszę się napatrzeć zeby coś zaskoczyło;) Ufff mam wszystko okey te badania,cytologie też. Juz nie mam czego szukać dlaczego się nie udaje. co się dało to zbadane. Czyli trzeba próbować ..byle do lipca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny proszę o pomoc. Który lekarz jest lepszy na badania prenatalne. Dr Szwaczka czy Augustyniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×