Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

małamii super że masz @ teraz już z górki;) a byłaś w Gyn? albo sama nadeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Mała mi to dobrze ze obyło się bez wywoływania :) Ja jutro mam prenatalne oby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byłam w gyn u dr Cz- nic nie miałam -zrobiła mi USG i powiedziała,że zaczynam powoli krwawić.... Noi przyjechałam do domu to się rozkręciła... dr Cz bardzo miła,chciałam jej powiedzieć co i jak to ona wie,że mam miesiąc przerwy itp-wszystko wiedziała...pow,że blastocysta jest dobrej jakości teraz tylko oby się zagnieździł... Za tydzień już się umówiłam do dr M::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka będzie dobrze;)napisz zaraz po wizycie;)az nie chce się wierzyć że już masz jutro prenentalne;) jeszcze chwilka i będziesz myśleć o porodzie. A ja nadal w lesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Lenka który masz tydzień ciąży? Kto robił Ci prenatalne? Ja mam tydzień 12 i jutro jadę do dr Ilskiego. Jak odstawiasz lutinus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta Ty też zaraz zaczynasz i będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mamy zaplanowane,że zaczynamy ale czy damy radę to się okaże. Ale bardzo się ciesze że ty juz tak daleko jesteś;) pamiętam jak czekałyśmy na betę i coś u ciebie zaskoczyło! dobrze że tak szybko podeszłaś do nastepnej próby. Ciekawe czy jutro już będzie wiadomo jaka płeć?? Jakoś widzę dziewczynkę u ciebie . A ty co czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami w końcu :) teraz kolejny krok do przodu.Bimbałka pisz jutro od razu po wizycie jak tam maleństwo się zachowywało:)wszystko będzie dobrze nic się nie martw....Ritta jeszcze troszkę i wychodzisz z tego lasu także ciiiii bo po tyłku wychłostamy;) a naszego pana rodynka poprosimy o info jesli jeszcze tutaj jest co mu powiedzieli w GC na temat lutinusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta na płeć jeszcze troszkę czasu,mi na pierwszych prenatalnych powiedziała ze 51% dziewczynka;) a na kolejnym usg już siusiaka zobaczyłam:) Malinka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie problemy z tym lutinusem może dlatego ze teraz chyba Prolutex przepisują. Tak wyczytałam może w GynC też zaczna. chociaz luteina też jest pewnie okey. Przepisują w innych klinikach i kobiety są w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylka 159 Podobno można u nich na miejscu kupić zastrzyk i po usg podadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Oj chce żeby było zdrowe a czy chłopiec czy dziewczynka to nie ważne choć chciałabym dziewczynkę ;) Ten prolutex brałam i złe wspomnienia mam. mega gule na udach połowa mi wyciekała spod skory i nie dało się dotknąć w tym miejscu. Nawet od piżamy był straszny ból. No i potem nie miałam okresu przez 2 tygodnie wrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak nas już dużo super :) tak jak pisałam iwcia wszystkie czytające piszcie :) witam mężczyznę :) napisz co ci powiedzieli w gyn bo kurcze ten lutinius mnie przeraża liczyłam jednak że może będę kupować w bytomiu lub Krakowie a tu dupa :/ ja jutro mam punkcję trzymajcie kciuki wszyscy :) troche mnie i męża stras ogrania ale już w zasadzie nie mamy wpływu co będzie dalej oby było dużo komórek wszystkie się zapłodniły podzieliły i były mrożaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiam u Bimbałki siusiaka ;) będzie synuś mamusi...masz zachcianki na kwaśne? ja wtryniałam ogórasy kiszone i co 2 dni ogorkowa....no i na zmiane ze słodyczami ktore wcinam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania i Ani ani jutro bądźcie kury nioski i pokażcie jakie jajca wyhodowałyście piękne:) Bimbałka Ty będziesz miała pewnie łezki w oczach na prenatalnych bo maleństwo będzie już w miarę fajnie widać i będzie zdrowiutkie nic się nie martw:) Catarina i Malinka też chyba jutro oglądają swoje maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka a to miałaś prolutex? i takie objawy okropne;)teraz dużo o nim piszą ostatnio. A w Czechach podobno jest dużo tańszy. Właśnie najważniejsze zeby było maleństwo zdrowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania nawet gdyby była to prawda ze tego lutinusu od stycznia juz nie ma to pewnie w aptece w GC mają spore zapasy i zeby się go pozbyć będą nadal wypisywać...tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Bimbałka ja skończyłam lutinus w 13 tygodniu, dr P odstawiła mi go stopniowo najpierw tydzień 3x1 potem tydzień 2x1 i 5 dni 1x1 i koniec:) został mi tylko duphostan. Ja byłam u dr Babuli, bardzo fajny wszystko posprawdzał i opisał więc jest zadowolona. Teraz mam 14 tc. U Ciebie też będzie wszystko dobrze i zobaczysz jak już się rusza:) bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno w gyn na dole go mają pewnie cały magazyn ale on jest taki drogiiii myślałam że gdzieś taniej uda mi się kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia pamiętam ze karpia jadłaś na początku nawet meża do sklepu w nocy wysyłałaś;)takie konkretne smaki miałaś od początku;) Grania zapytaj o luteine;) fif chyba ją ma i udało się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro nioski zniosą jajeczka. Dziewczyny trzymajcie się;) żeby było dużo dobrych jajeczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkkk karp to był chyba przez cały tydzień dzień w dzień:)a potem zupa ogórkowa do ktorej teraz mam chyba chwilowe obrzydzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze męczy mnie temat mrożenia oocytów (komórek jajowych) jak będę miała nadmiar. Szkoda mi trochę oddać do adopcji jak nie wiem czy się uda a to zawsze nasza kasa na stymulację poszła i samo obciążanie organizmu hormonami. Wyczytałam że można zamrozić nadmiar i wykorzystać po programie rządowym już pełnopłatnie. Z drugiej strony mrożenie wyczytałam w gyn od 550 zł a może być więcej więc troche kasy kosztuje. Któraś z was pisała że ma zamrożone napisz proszę ile płaciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Nie mam zachcianek wcale ;) na nic nie mam smaka jem normalnie to co zwykle :) nawet na śledziki mi ochota przeszła a uwielbiam wiec nie wiem co myśleć. Prolutex miałam zamiast luteiny po jednym z transferów bo mnie luteina uczula i od razu mam grzybki :( Ja Duphastonu nie mam wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Co do lutinusa to w gyn mają ciągle dostawy bo rozmawiałam z panią i tak mówiła. Tylko nie chciała powiedzieć skąd skoro w całej Polsce go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×