Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dzien dobry w kolejny upalny dzień...u mnie juz sloneczko przebija sie przez okna, mam nadzieję że mnie dzisiaj nie wykończy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przez te upały kafe szwankuje, najpierw z długiego posta wrzucilo mi tylko dzień dobry a potem sobie go edytowałam i nadpisało mi. Ach... W każdym razie jeszcze raz. Iwcia chyba Cię goście wymeczyli skoro mnie o bete pytałaś hi hi hi. Co do ZUS to pewnie masz rację. A pismo dostałaś na stary czy nowy adres? Ciekawi mnie gdzie miałaś kontrolę. Co do nóg to u mnie podobnie, upał robi swoje. U Ciebie z upału czy skaczesz kolo gosci? Grania, Ani ani odpoczywacie? Prosze mówić do brzuszków żeby maleństwa z Wami zostały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka byli na starym adresie, musze dzisiaj tam podejść i dopytac czy dziewczyna która obecnie tam jest była akurat w domu gdy przyszli bo moze byc tak że dzwonily tylko domofonem i sobie poszly a wtedy napisze że dzwieki wyciszam gdy leżę. No i w środę na L4 podam juz adres zamieszkania ten a nie zameldowania bo jak wrócą to znowu klamkę pocaluja. Nogi mnie bolą chyba z tych 2 powodów, ale mąż stara sie jak moze by mi pomóc we wszystkim i za to mu chwała;) pytanie o betę mialo być oczywiscie do Malisi;) teraz znowu jak podam ten adres to babki pewnie wpadną jak bede wracac z zakupami albo skubac chwasty w ogródku;) jutro jak będzie w miare normalna babka zapytam kiedy mozemy zakupy dla dziecka robic skoro trzeba byc w domu, przed ciążą już mam wszystko kupić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy dzisiaj pierwszy dzień symulacji a ja taka nerwowa rano byłam ze z tych nerwów źle wbiłam (zmarnowałam jedną dawkę gonal) jak to u was było zużyłyście cały ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina nie stresuj się, policz sobie na spokojnie jaką bierzesz dawkę i czy masz na styk do wizyty, jakby brakowało Ci tej dawki to jutro zadzwoń sobie do gyn i napewno Ci jakiś lekarz wypisze recepte. Ani ani to dbaj o siebie i myśl pozytywnie bo czekamy na piękną betę za te 10dni:-) Ani ani a Ty co masz lutinus czy luteine? Sorki ze tak kazdą z Was wypytuje ale cały czas myśle co mam zrobic jak będe juz tak daleko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina99 zadzwoń do położnej i powiedz co się stało, niech do pyta lekarza. Jak przy którejs stymulacji chyba przed iui dałam sobie dwie dawki gonalu bo wydawało mi się ze źle zrobilam i dzwoniłam właśnie do położnej. Najwyżej pojedziesz wcześniej na podgląd i Ci jeszcze dopisze. A na ile dni masz gonal i kiedy masz jechać do Gyn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to dziś juz tylko niech M biega, Ty się oszczędzaj. Mam nadzieje ze jutro nie będziesz miała problemów. Wiadomo, ZUS szuka oszczednosci, ale nie poszuka na tych marmurach z których robią nowe placówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jechać w czwartek, jutro muszę się umówić. dawkę mam 150 a opakowanie 900 czyli na 6 dni stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Linkaaa chcialam luteine dostalam lutinus. Kupilam to bo co mialam zrobic ale jak dzwonilam w Klobucku po aptekach pytac czy moga to zamowic i jaka cena bo sadzilam ze bedzie nizsza niz w takiej aptece przyklinicznej to Pani oczywiscie nie wiedziala co to ale posprawdzala sklad i mowi ze to dokladnie to samo co luteina tylko luteina polska a tsmto zagraniczne wiec tknieta jej slowami zadzwoniłam do mojego ginekologa i mowie jak jest...jezu jak on sie w****il ze nas tak naciagaja...zna ten lek gdyz z wszystkimi nowinkami jest zawsze na bieżąco i nie zadnych dowodow na to ze jest skuteczniejszy od luteiny. Wyzywal ze sa naciagacze i ze mam powiedziec ze maja mi zwrocic kase hehe... Ogolnie powiedział ze mam zarzadac luteiny a jak nie to moge sobie wziasc zamiennik w aptece ale wtedy 100% platne ew recepte od lekarza rodzinnego. Teraz distalam juz druga recepte ale juz jej nie kupuje i ide do rodzinnego po recepte na to i moze da mi na ten fragmin ale to dopiero jak będzie dodatni test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani_ani a kto w ogóle przeprowadzał transfer? Bo coś mi się czuję, że spokojnie do luteiny to tylko dr M podchodzi. Dziewczyny witam tak w ogóle :) Iwcia dawaj znać co z tym ZUSem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to akurat gonalu Ci wystarczy:-) Ani ani to kurde faktycznie nas nieźle naciągają z tym lutinusem :-( boszee a wiadomo nie kazdy umie się postawic lekarzowi.. chyba trzeba mówic wprost jak Fif o ile pamiętam, ze nas nie stac i tyle! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Transfer dr Polaczek ale lutinus jeszcze dr Cz mi przepisnibymowi,ale niby pozniej jak sie upre to moze mi zmienkc...sama se zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Ja tak wlasnie powiedzialam ale sie uparl i w ten sposob zaplacilam prawie 800 zl za leki po punkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina 99 spokojnie w takim razie. W czwartek będziesz na wizycie to powiesz co i jak, najwyżej dostaniesz jeszcze receptę. Zresztą u mnie zawsze dokładali leki po monitoringu. Ani ani bądź dobrej myśli u nas tez dr Polaczek zdziałal cuda:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani_ani życzę ci siły przetrwania i mocnego Nie :) a dr Cz to wg mnie największa naciągaczka a do tego jeszcze niemiła i niesympatyczna baba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
sil nie wiem czy dr. Cz to naiągaczka bo ja od pierwszej wizyty zapłaciłam tylko za jedno badanie tsh czyli chyba 22 zł no i jedna(pierwsza) wizyta. Zawsze miła i usmiechnięta, żartuje ze mną no ale luteiny dać nie chciała, powiedziała, że lepie się wchłania i na te pierwsze dni po transferze są szalenie istotne i dlatego musze to brać a później pomyślimy o zmianie ale i tak sądzę, że naciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Mi do pierwszego transweru Cz dala luteine wlasnie a teraz mowi ze lutinus lepszy? no to szybko zmienia zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
sil nie tylko Ty;) ale u mnie parno. Tasia Najlepszego w urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia ma urodzinki?:-) to w takim razie zycze spełnienia marzeń szczególnie tego najwazniejszego;-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Radia spełnienia najskrytszego marzenia:* i dużo dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Linkaa, mam nadzieję, że teraz będzie lepiej. Już się stymulujesz, czy dopiero zaczniesz trzecią procedurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binka80
Cześć dziewczyny długo tu mnie nie było ale już powoli czas podejść 3 raz ...bardzo długo się nad tym zastanawiałam czy to w ogóle ma sens ale co tam spróbuję jeszcze raz teraz jestem na tabletkach a potem krótki protokół i znowu to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×