Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Jak do czwartku nie bede miala przelewu lub nie bedzie widnialo se mi przyznali to pojadę sie dowiedziec o co chodzi i popytam co w sytuacji gdy jestem na zakupach, u lekarza itd a bede miala kontrolę, czy faktycznie trzeba potem przedstawiać jakieś zaświadczenia z wizyty itd. Malinka ja to w ogole nie kojarze takich badan jakie Ty miałaś. Fajnie że w środę mam wizytę bo juz dawno nie bylam i malucha poogladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa i tak w czwartek tam będę bo nowe L4 będę zanosić. Ale to jest chore co? Chodzę do nich osobiscie z L4, widzą że jestem w ciąży i przychodzą i tak do domu mnie sprawdzic. Pewnie myślą że chodzę gdzieś dorabiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malisia, czekamy na ta twoja bardzo wysoka bete :-)Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja na fb zamiast za Malisi bete trzymac kciuki to trzymam za Twoja:):) pokićkało mi się znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia Słonko a trzymaj i za mnie, ta beta to niech będzie waga malutkiej. Dobrze ze w ZUS zalatwilas, oby Ci teraz szybko wypłacili. Ja od 1.06. Jestem na zusowskim ale jak podglądam na pue to do tej pory jeszcze nic nie wyliczyli, mają czas. Jak do końca m-ca nie dostane to tez będziemy mieć problem z kasą. Sprawdź maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
malisia13 ja też nie mam prawka, więc się nie martw :D Nie jesteś sama, mnie wszędzie mąż musi wozić :D Trzymam mocno kciuki za betę kochana. Iwcia dzięki wielkie za info o ZUSie. Uspokoiłaś mnie i teraz wiem co robić jak mi w Gyn przy punkcji będą wypisywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malinka mam bardzo mieszane uczucia, czy w stosunku do ciebie tez byla taka bezposrednia? Mie np od samego wejscia zaczela dopytywac o to co mysle o poszczegolnych lekarzach w gyn, zdziwilo mnie to. Jest taka...jakby byla znajoma, a nie lekarzem. Nie zapytala mnie nawet kiedy mialam transfer, o nic nie pytala. Z drugiej strony poszla mi na reke i nie zaplacilam z wizyte i kazala w razie czegokolwiek dzownic o kazdej porze. Ale ma takie dziwne teksty. Sam nie wiem, ona jest taka specyficzna? Czy ja ja tak odebralam?Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif no ja byłam u niej za każdym razem w Gyn, poza jedną wizytą w szpitalu. Ona jest generalnie bezpośrednia, ma np. wtrącenia o swoim życiu prywatnym, na pewno inny typ człowieka niż dr M czy Cz. Na każdej wizycie wypytuje jak się czuję, jakie mam objawy no i do tej pory za każdym razem pytała o płeć i imię (na każdej wizycie). Raz po wyjściu mój M stwierdził że nie sądził że lekarza mają tak krótką pamięć;) Już zaczęliśmy się śmiać z tej płci i imienia;) od jakiegoś czasu zapisała sobie na karcie ciąży imię dziecka i to jest akurat fajne. podczas usg często wtrąca opowieści o różnych przypadkach i szpitalu ale mnie to jakoś nie przeszkadza. Tak po zastanowieniu to może bym chciała żeby więcej mówiła podczas usg co robi i mierzy ale z drugiej strony jak wyszedł problem z wagą Malutkiej to wytłumaczyła jak to się mierzy i w sumie trzy razy sprawdzała. A u kogo byłaś tym drugim razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie trafilam do Dr Ser., a teraz jego znow nie ma i teraz to juz sama nie wiem dokladnie co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie czy chcesz chodzić do lekarza u którego w szpitalu chcesz rodzić bo jeśli tak to masz do wyboru dr Jurek (szpital w Bytomiu) lub dr Szaneckiego (szpital w Katowicach ale nie wiem który). Iwcia poleca dr Piekarz. Możesz jeszcze raz iśc do niej w Gyn i zobaczyć jak się będzie zachowywała, a jak dalej Ci nie podejdzie to możesz innych "wypróbować" tym bardziej że jesteś na początku ciązy. Mnie nawet takie "próby" podpowiedziały dziewczyny z rejestracji, ale jak trafiłam do dr J to juz zostaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak zrobie, mam na pt wizyte u dr Piekarz, zobaczymy co i jak.Zalezy mi na dobrym usg, bo dr S musialam prosic o wydruk z usg, tak sie spieszyl, ze powiedzial tylko "o, jest pecherzyk, ma tyle i tyle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Malinka ja pierwsze zusowskie L4 dostałam trochęęę póżno, Ty masz może inaczej bo u mnie pracują tylko 2 osoby więc ja wypłaty dostaję z zusu na konto nie przez pracodawcę. Za L4 od 14-17 maja miałam niby mieć przelew dzisiaj, od 17maja do teraz mi własnie cofneli z mojej strony pue i nie wiem o co biega bo oddawałam je razem i jeszcze tydzien temu to drugie wyliczenie też widniało a teraz do nie ma wcale. Poczekam do czwartku. Fif ja od dr P brałam fotkę z każdego usg, mówiłam jej zawsze żeby mi wydrukowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja też będe miała płacone przez ZUS bo u nas jest poniżej 20 pracowników, no i i wiem że na pierwsza wypłatę czeka się dość długo:( zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Kto w Gyn wykonuje inseminacje i którego lekarza polecacie gdybym miała wybór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Hej kobietki;)chwilkę mnie nie było a tyle się dzieje. Malisia i jak wynik..daj znac;) Iwcia co za beznadzieja z tym zusem. Tam gdzie trzeba to nie ma kontroli. Ale dobrze że wyjaśniłaś i pewnie szybko oddadzą ci kasę. A jak się czujesz? kopniaczki są? chyba masz wizyt w tym tygodniu? Malinka nic się nie martw wagą malutkiej;) ma jeszcze czas żeby podrosnąć;) Tasia miałaś urodziny ...po czasie ale szczere życzenia spełnienia najskrytszych marzeń;) Fif super że jest maleństwo a kiedy wizyta serduszkowa? nie stresuj się i dbaj o siebie i kropkę;) Grania i Ani jak samopoczucie? jeszcze kilka dni i będziecie już "legalne kobietki w ciązy" Bimbałka co u ciebie? brzuszek już rośnie? Pozdrowienia dla całej reszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Chyba każdy wykonuje, a wydaje mi sie ze sama i tak nie bedziesz w stanie sobie wybrac kto bedzie Ci robił w danym dniu. Cale przygotowanie moze Ci robic np dr Cz a inseminacje dr M lub odwrotnie, na to chyba nie mamy wpływu. Mozesz sobie wybrac lekarza prowadzącego ale potem sami informuja kto bedzie wykonywał ins lub in vitro. Ja polecam dr M i dr P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Dziękuje dziewczyny za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Moj szkrab od piątku pyta gdzie ciocia Ritta?! także Proszę nas na weekendy nie zaniedbywac;) tak, mam wizytę w środę i juz delikatnego cykora. Ciekawe czy Malisia juz nma wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Iwcia tylko bez paniki bo wszystko jest dobrze;)no ciekawe jak nasza betująca;) W weekendy na takich wysokich obrotach jesteśmy że nie mam nawet kiedy właczyć laptopa;) Byłam dzisiaj w Lidlu bo nawet podobały mi się sukienki z reklamy. i dość ładne były na żywo. Ale przecież ludzie jak sępy...wszystko pomieszane,rozpakowane;) totalna demolka;)nigdy więcej!! a chciałam tylko jedna sukieneczkę bo tak mi dupka urosła że żal mi kasy na jakieś drogie ciuchy;) ale cóż nie dla mnie taka walka w sklepie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to świetnie! Czyli nie można sobie wybrać jednego lekarza i do niego chodzić tylko tak co wizytę komu innemu d**e pokazywać. To się muszę psychicznie nastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co radzicie jeść i pić na kilka dni przed inseminacją ? Podobno orzechy brazylijskie, ananasy ? i coś czytałam o winie czerwonym ale nie wiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Malisiaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×