Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

a jak piszemy o kosztach to podam liste do mojej stymulacji;) menopur - 1630 zł puregon -1371 zł encorton - 41 zł cetrolide - 393 zł puregon - 685 zł ovitrelle - 100 zł ufff ;) to było pierwsze podejście ;) i do tego 10 kg więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiura86
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek dr Piekarz jest bardzo fajna, nic sie nie martw. Poszlam do niej na pierwszą wizyte po transwerze i juz zostałam. Kwoty ogromne no ale jak czlowiek tyle się staral i się udalo a lekarz kazal brać takie leki no to sie kupowało. Potem już jak byłam splukana to pytałam dr P o luteine ale w trakcie brania lutinusu już mi nie pozwolila. Teraz jestem też splukana bo przyjscie tego szkraba tez nie mało kosztuje;) a jeszcze gady z zusu mi wstrzymali moją strasznie wysoką wypłatę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiurek powinnaś pójść do tego pierwszego lekarza po wypis z kartoteki z okresu kiedy zgłaszałaś że nie możesz zajść. W ten sposób będziesz miała udokumentowane 2 lata leczenia (jesteś przed 35 rż więc tyle potrzebujesz, albo stwierdzoną przyczynę niepłodności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurek86
Sil- znalazłam na stronie kliniki bocian info ze jeżeli jest to niepłodność idiopatyczna to oprócz kartoteki i badań to powinnam tez przebyć 3-6 inseminacji zeby sie zakwalifikować i już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, dopytacie na wizycie, ale z tego co ja wiem, to jak leczysz się 2 lata i nikt nie stwierdza wyraźnej przyczyny, to już więcej robić nie musisz i myślę, że to w poniedziałek usłyszysz. Ale na pewno potrzebujesz wypis za potw oryg. z kartoteki od twojego gina, i do tego poprzedniego też bym poszła po wypis. Mój mi jeszcze extra napisał zaświadczenie, że leczę się od tega a tego dnia do teraz - bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam zaswiadczenia od ginekologa, wystarczyl wypis ze szpitala z droznosci jajowodow, nawet nie mialam ksera kartoteki z leczenia i dr M powiedzial ze droznosc juz liczy jako leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mój lekarz powiedział, ze różne kliniki różne rzeczy chcą. W Invimedzie tylko to zaświadczenie ich zainteresowało szczerze powiedziawszy. Dr M wziął i zaświadczenie i kartotekę, ale już wypisu i wyniku laparoskopii sobie nie wziął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurek86
Tyle ze ja miałam robiona drożność jakiś rok temu i początkiem tego roku drugi raz wiec chyba u mnie to nie wystarczy bo minął od tych badań zbyt krotki czas. Wszystkiego sie dowiem na wizycie, ale nie ukrywam ze jak jeszcze początkiem roku miałam watpliwości czy w ogóle chce mieć dzieci tak teraz nie mogę sie doczekać całej procedury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurek86
A tak w ogóle to skąd jesteście dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek ja mialam droznosc z 06.2013 a wizyta w Gyn 07.2014. Wazne zebys miala juz rok wczesniej datę bo musisz mieć rok leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie są warunki w rządówce: a) czynnik jajowodowy: - u pacjentek z trwałym uszkodzeniem jajowodów, - u pacjentek zdyskwalifikowanych z powodu braku szansy na powodzenie leczenia operacyjnego niepłodności, - u pacjentek z upośledzoną funkcją jajowodów przy zachowanej drożności lub po nieskutecznej operacji mikrochirurgicznej; b) czynnik jajnikowy niepłodności: brak ciąży po co najmniej sześciu cyklach farmakologicznej indukcji jajeczkowania; c) endometrioza: - I, II stopień, tak jak w lit. d, - III, IV stopień, tak jak w lit. a; d) niepłodność niewyjaśnionego pochodzenia (idiopatyczna): - u kobiet do ukończenia 35 roku życia, jeżeli trwa dłużej niż 24 miesiące, - u kobiet powyżej 35 roku życia, jeżeli trwa dłużej niż 12 miesięcy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz... dlatego Kasiurka potrzebuje pójść po zaświadczenie do gina i najlepiej wypis z kartoteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurek86
Może sie kiedyś spotkamy na wizycie w Katowicach :) wszystkiego sie dowiem w pon. Rano i dam znać co i jak :) fajnie ze otwarli oddział w bb bo przynajmniej mam kawałek do lekarza a do Katowic na same zabiegi zajechać to już nie problem. Zastanawiam sie czy wasi faceci mogli byc podczas podawania zapłodnionej komórki? Jakoś chciałabym zeby chociaż w momencie zapłodnienia mógł przy mnie byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiurek no my się czasem spotykamy podczas wizyt, wymieniamy się informacjami o tym kiedy która wizytę ma i jak coś to mrugamy do siebie w recepcji, a potem podnosimy się na sile przed gabinetami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiura86
Jak bede jechała do kat na wizytę to dam znać :) A tak powiem Wam ze jeszcze nie byłam na wizycie a już myśle jak urządzić pokój dla dzidziusia :) zastanawiam sie czy można w metodzie invitro zaplanować płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiura86
A tak z ciekawości to dlaczego bierzecie antyki? Wyciszenie przed stymulacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiurek tak, na wyciszenie. I nie, raczej płci nie zaplanujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiura86
.... Znowu koniec strony? Męczące to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiura86
A tak w ogóle to nigdy nie myślałam ze bede podchodziła do invitro. Zawsze myślałam ze to mnie nie będzie dotyczyło. Nie mam z tym problemów a moja rodzina na szczęście nie jest " nawiedzona" ( przepraszam za określenie) pod względem religijnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem z BB i nie ma tak wesoło bo nie zawsze na wizyty mogą cie przyjąć w Bielsku wiec musisz np. na USG jechać do kato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam piękne plany. Do 30 rż miałam mieć już dzidzię albo dwie. I załamałam się w 30 urodzuny jak się okazało, że nic z moich planów nie wyszło. Ale że mnie IVF czeka to już wiedziałam z rok wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×