Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

A po zatym zalamana to moze byc pogoda a nie ty Hoop my kobiety jestesmy silne bo jak nie my to kto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kwiat za pocieszenie. Z tym tsh to w gyn mówią ze jak jest w normie czyli aż do 4 to niby jest ok. A każdy inny endokrynolog mówi ze 1 lub 1.5 to maksymalny poziom przy staraniach. Juz sama nie wiem w dodatku odkąd zaczęłam stymulację głowa mi pęka :/. Jeste ciekawa co tym kariotypem pewnie jak dostali moja krew to się wszyscy zbiegli i tam patrzą z niedowierzaniem co to za fenomenalny przypadek... juz mnie nic nie zdziwi mi nawet wyszło zapalenie wątroby typu C w gyn. Całe szczęście ze dalsze badania wykluczyły zapalenie wątroby. Może te moj***adanie robi inna osoba niż u M i może dlatego jeszcze nie ma wyniku oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Hope nie załamuj się. Kochana Twój Nick zobowiązuje. Napewno wynik kariotypu niedługo będzie jak robiłaś w tym samym czasie co Twój M jak robiłaś w Krakowie to zadzwoń powiedzą ci lub na maila wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Hope tylko się cieszyć nigdy nie zachowujesz na zapalenie wątroby typu c Masz antygeny jakiś pozytyw trzeba wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldzia robiłam w Katowicach na Mikołowskiej ale oni chyba nie robią tego badania u siebie na miejscu tylko wysyłają gdzieś. Zobaczę jak jutro nie będzie to chyba sobie do nich zadzwonię. Miałam się nie stresować a znów się wkurzam.... wrwrwr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Hope to zadzwoń i zapytaj. Ja niestety jechałam do Krakowa i czekałam miesiąc babka wysłała mailem i listem i nie mów że jesteś fenomenalnym przypadkiem bo to ja nim jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Hope nie stresuj się :) Do ciężkiego przypadku na pewno bardzo dużo Ci brakuje :) Wszystko będzie dobrze. Co do bolącego jednego jajnika...to że boli tylko z jednej strony nie znaczy, że druga nie pracuje :) Mnie bolał prawy nawet przed usg dr. Cz powiedziałam, że chyba naprodukowałam duzo po tej stronie a się okazało, że więcej i większe było po lewej stronie więc tym też się nie stresuj :) Grania powodzenia jutro:) Ja wyniki tez pewnie koło 16 będe miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to ja dzisiaj na kaffe stawiam kawke ;) no to dzis mamy wielki dzien dziewczyny trzymam mOcno i to bardzo mocno kciuki za was pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymać kciuki dziś będzie wynik bety i dziś dzień taty nie zapomnieć. Już stoję i czekam naotwarcie laboratorium a potem do pracy i0wynik odbiorę o 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę kawke:) lejeee od rana strasznie u mnie. Stresujący dzien dzisiaj i dopiero wyniki pozniej dziewczyny mają. Sil kciuki rowniez za wizytę, Gość za inseminacje...ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny 3mam mocno kciuki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie też leje od rana. Ja tez bardzo trzymam kciuki za betki:-) Hope byłam nie dawno u nowej endokrynolog i coś mi tam tłumaczyła ze dobrze miec wynik w okolicy 1 ale przy naturalnych staraniach, do in vitro dobrze jak jest w normie takze nic się nie bój będzie dobrze. Jak u mnie wyszło ze jestem w ciąży miałam tsh ok 8. Mi tez Cz mówiła ze jak się podaje zarodki to tsh przeważnie wzrasta. Wazne ze to kontrolujesz i bierzesz leki a najwyzej zmienisz dawkę euthyroxu :-) Sil pisz jak będziesz po wizycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy ale ja jestem nietomna przy takiej pogodzie. Czekam na fryzjerke bo mi pasemka ma robic ale gdybym wiedziała że tak bede senna to bym ją przełożyła na inny dzien bo nie marze o niczym innym niż powrót pod kolderke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka u Ciebie dzisiaj na stronie pue dalej nie widnieją te L4? Ja to co wczoraj zniosłam to mam już dzisiaj wyswietlone ale za to z 18 maja nadal nie mam daty do wyplaty wprowadzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Witam, ja również trzymam kciuki za piękne betki i inseminacje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzien-caly dzien ma tak padac...masakra. siedze i nawet przebrac mi sie nie chcialo, nie mowiac o sprzataniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u nas tez pogoda barowa...ja wróciłam z badań, jem śniadanko i wracam do łóżka bo zasypiam. Makabra jakaś. Dziewczyny powodzenia dzisiaj:) Iwcia zrób sobie śliczna pasemka żeby Szymusiowi się podobalo;) Ritta gdzie jesteś? Odezwij się. Tasia? ?? Halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania trzymaj się cieplutko i wracaj po dzieciaczki. Chyba pocieszać Cię nie ma sensu bo musisz sama to przełknąć i walczyc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Grania przykro mi, ściskam Cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki;) czytam co się u was dzieje ale stoję z boku;) Moje trzy mamuśki lipcowe czekam na bobaski i na informację kiedy cc;) Bimbałka daj znać czy jest córeczka;) Nowe staraczki też trzymam za was mocno kciuki i witam was na tym magicznym forum;) Grania bardo,bardzo mi przykro;)głowa do góry i ruszaj do dalszej walki Sil zaczynasz walka dzisiaj chyba już koniec anty? Iwona trztmaj się dzielnie;)maleństwo jest silne i da radę;) Ani jaki wynik u ciebie? Hope nie stresuj się tym tsh;) bierzesz rano o tej samej porze leki? a masz też witaminę D do tego? pewnie stymulacja tak rozbiła tą tarczycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania strasznie mi przykro, trzymaj się kochana i walczymy dalej. Ritta tak dziennie o tej samej porze. Dodatkowo dzisiaj zmieniam dawke z 75 będę brała naprzemiennie 100/75 może to coś polepszy. Jak ci napisze co ja suplementuje to padniesz ;). Rano euthyrox. Koło południa 4000 witaminy D, 2 kapsułki kwasów omega 3, 1 kapsułkę witaminy K2 Mk7, przed kolacja witamina C 1000, kwas foliowy 800, witamina b12, żelazo. To by było na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×