Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

My mieliśmy już wypisane dokumenty i założoną czerwoną teczkę, ale czerwona była w zielonej, dr M powiedział, że dopiero jak przypisze leki stymulujące, to może oficjalnie nas dodać do programu, więc drżałam, czy się dostaniemy, bo z kasą w klinikach to różnie bywa... linkaa też miałam nadzieję, że może razem podchodzić będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Kochane moje, sorki, że dopiero teraz ale nawet na fb mało pisałam bo ja u siebie w pracy nie mogę tel używać a że cały dzień próbowałam się dodzwonić do położnej to już miałam stresa, żeby mnie kto nie przyłapal, bo bym bez premii chodziła :/ A więc beta 24, dziewczyny mówią, że nie jest źle więc uznaję, że jest dobrze :) Trochę się boje kolejnej weryfikacji, obym tak długo znów czekać nie musiała na wynik :) Denerwowałam się strasznie jak ju powiedziały, że wynik jest a nie chciały powiedzieć jaki. Byłam zła i smutna i jakby nie to, że w pracy byłam to bym się popłakała bo niewiele brakowało a później przed 20 jak się dodzwooniłam to trzy razy pytałam o wynik, ja po prostu nie wierzyłam...bardzo szczęśliwa jestem. Grania kochana jeszcze raz mocno Cię tule i obyś jak najszybciej wróciła po maluszka...któraś z nowych dziewczyn pytała o kwalifikacje, ja byłam na jednej wizyciezapłaciłam chyba 150 zł bo bez usg i na następnej już miałam kwalifikacje i już nic nie płaciłam, badania też na nfz tylko musiałam w swoim zakresie tsh zrobić ale to chyba 22 zł to luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry spiochy;) Dzisiaj kolejny wazny dzien...transwerek i punkcje? Jakieś wizyty jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-) w końcu u mnie słoneczko świeci:-) trzymam kciuki za punkcje i transfer! Ani ani to jutro powtarzasz bete? Oby pięknie rosła jeszcze raz gratulacje;-) mamy kolejną mamuśke:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ani, kiedy beta? Chyba wypada zrobic jutro, z takim sposobem przynajmniej sie spotkalam :-) Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :). Kariotyp odebrany również prawidłowy :) ufff od razu lepiej. Byłam dzisiaj na USG, szaleństwa nie ma, na prawym jakieś 5 jajek a na lewym ciężko było stwierdzić, 1 na pewno tam był. Dalej mam rozpisane leki, dzisiaj dołączam Cetrotide i w sobotę kolejne USG. Tak bym chciała żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope do punkcji jeszcze więcej będzie jajek grzecznie wysiaduj i będzie dobrze:-) a powiedz mi konsultowałaś z lek tą twoją liste tabletek które bierzesz? Bo troche tego masz:-) jesz tez orzechy brazylijskie? Są wskazane przy naszej niedoczynności, a co powiedział lekarz na Twoje tsh? Pisze lekarz bo nie pamiętam czy chodzisz do dr Cz czy M :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Ja dziewczyny mam umówioną wizytę na 6 lipca. Badania mam ale z przed pól roku , tak samo badanie nasienia. Jestem 5 miesięcy po laparoskopii diagnostycznej i sprawdzaniu jajowodów. Dlatego pytam o sposób w jaki kwalifikują :/ Pzdr Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta ja mialam badania ze stycznia a do Gc jechalam w lipcu i dr M nic mi nie kazal na nowo robic takze tez powinnas miec uznane jako aktualne. Hope kurko niosko, zobaczysz do soboty ile jajec bedziesz miala ladnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hej dziewczyny ja juz czekam za chwilke maja mnie wolac...l4 mam do piatku i zel bede miala podany;) bez problemu sie zgodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami to super;-) trzymamy kciuki a Ty odpoczywaj i niczym się nie stresuj:-) musi się udac!!! A masz lutinus czy luteine? Ja sie cały czas zastanawiam czy moze ten lutinus nie brac bo moze lepszy :-( ale te koszty ehh myśle i myśle i nic nie wymyśle:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
no to spróbujemy :). My mamy potwierdzone leczenie 2 lata w tym 6 miesięcy z clo , później miałam robioną laparo i znowu 6 miesięc z clo. Więc mam nadzieję że się uda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ja chodzę do dr M. Pytałam się go dzisiaj co z tym moim tsh, przy 75 jest na poziomie 3 i czy mogę brać naprzemiennie 75/100 powiedział ze jak najbardziej i wypisał receptę. Właśnie z tym selenem to tak nie do końca jest przy niedoczynności jedni zalecają inni nie. Przy pierwszym transferze jadłam orzechy ale tym razem nie. Te suplementy można brać wiec o to się nie martwię. Iwcia ja wątpię że coś tam jeszcze urośnie ja mam amh na poziomie 1.5 :/ wiec tak chyba już średnio, zresztą widzę po miesiączkach które trwają 3 dni.. i raczej do obfitych nie należą. Mój zegar biologiczny juz się wypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Dziewczyny czy to nie zly znak ze mnie piersi wczoraj przestaly bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami potem lez i odpoczywaj bo masz maluszka juz w brzuszku:) Ani ani nie martw się bo bol piersi w takich poczatkach to sprawa naszyk lekow, potem Cie zaczną boleć ciązowo. Gość z Katowic byliscie z tym plamieniem u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Hej kobietki ;)u was też tak zimno?;) chyba jesień się zbliża;) Malamii masz juz bobaska w brzuszku;)?? dbaj bardzo o niego;) Hope zauważyłam że dr.M. za bardzo nie przejmuje się tsh jezeli jest tak do 4. Iwcia jak huśtawka? Miesiąc temu miałam laparoskopie i wczoraj zauważyłam że mi drucik z brzuszka wystaje;) myślałam cały czas ze to jakiś strupek...no i jakoś tak sobie w wannie jak się namoczyło...patrzę a to nici z szewków;)ja to mam zawsze coś;) normalnie a lekarz na urlopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Witam wszystkie forumowiczki ja już po jak wyszłam to myślałam że się przewrocie tak mi się w głowie kręciło a jajnik to mnie do tej pory boli. W której dobie mialyscie transfer zarodków? Wszystkie hodowli wam do takiej samej doby czy do różnych dob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Mnie lekarz chce podać zarodki np. w trzeciej dobie, zamrozić w czwartej i piątej. Osobiście uważam że to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta u mnie sloneczko swieci i sterta prania suszy sie dopóki nie pada. Hustawka stoi ale dzisiaj myje okno i kuchnie takze troche czasu na bujanie mi brakuje;) Aldza ile pobrali Ci komorek? Ja i Catarina mialysmy podane w 3 dobie, zamrozone mam z 5 doby blastusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ja juz jestem po .... leze i odpoczywam do piatku mam l4 wiec zamierzam nic nie robic:) teraz najdluzsze 10dni przede mna:( dr M pow ze wszystko ok mam czekac i sie modlic... Aldza ile Ci pobrali komorek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już po inseminacji.Wczoraj nic nie pisałam bo byłam zła.Mąż miał o połowę mniej plemników niż 2 tyg temu ale mimo to zdecydowaliśmy się.Podobno szanse małe ale warto wierzyć w cuda.Zabieg niebolesny ale średnio przyjemny. Gratuluję dziewczynom którym ostatnio powiodło się zajść ale nie pamiętam jeszcze waszych imion. Za pozostałe po transferach trzymam kciuki. Pozdrawiam wszystkie. U mnie teraz 14 dni czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam zastrzyk ovitrelle na 24 godziny przed inseminacją. Już następnego dnia test owulacyjny pozytywny i do tej pory mocna gruba kreska.Nawet dziś 20 godzin po inseminacji testowałam i nadal pozytywny. Czy nie za wcześnie miałam inseminację? Może dopiero teraz będzie ta owulacja.Kiedy test owulacyjny powinien mi wyjść negatywny ? Chyba że Ovitrelle fałszuje wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ze to wina zastrzyku, mi dr powiedzial zebym testu ciazowego nie robila wcześniej niz po 10 dniach bo zastrzyk pokaze 2 kreski i faktycznie, od 6 dnia robilam test kazdego dnia i byly 2 krechy. Potem niestety zaczęło wskazywac tylko 1 i pozbylam się zludzen mimo ze wiedzialam ze test jest falszowany to po cichu wierzylam że jednak te 2 krechy zostana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślałam że to chyba zastrzyk fałszuje bo kreska jest tak mocna jakby namalowana pisakiem. A czy po inseminacji też odczuwałaś potworną senność. Wczoraj zasnęłam tak szybko a dziś od rana ledwo żyję.Usypiam na siedząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
15 komórek. Hmmm po transferze zero estrofemu i encortonu. Na estrofemie mi nie zależy Ale encorton ponoć dobry dama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro o 8.30 punkcja i boję się... małami na ile dni dostałaś to l4 na 10 do testowania? aldza jak się czujesz, bolało? ani_ani gratuluję, znowu pozytywna wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ja mam tylko na3dni bo tak chcialam w sumiedr M tez pow ze tyle wystarczy bo jak sie ma zagniezdzic to w tych dniach.. ale Ty po punkcji mozesz sobie wziasc na dluzej:)w sumie on sie Ciebie zapyta na ile chcesz:) Aldza super-duzo naprodukowalas:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
zarówno po ovitrelle jak i po pregnylu przez około 10 dni może wyjść pozytywny test ciążowy. Wiem bo nieraz przerabiałam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Catarina99 uspili mnie i nic nie czułam ale do tej pory w głowie mi się kręci. Dostałam ketanol w kroplowce i jakąś tabletkę bo mnie tak strasznie bolał prawy jajnik. Ale nie bój się nawet nie plamie boli jak siadam lub wstaje ale to normalne. W której dobie będziesz mieć transferowane? Do mnie mają dzwonić jutro ile się zaplodnilo i co robimy dalej bo ja to uparta jestem i nikt nie wie do końca co dalej robimy. Ale lekarz mnie dziś zaskoczył że bez estrofem i encortonu? Co myślicie kobitki? mała mi ty po transferze to super i powodzenia:-)ilu dniowe miałaś dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×