Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość iwcia10
Ritta masz kategoryczny zakaz stania z boku a nakaz udzielania się! Co porabiałaś na weekend?:) Grania moj mąż mial takie zwątpienie po 3 inseminacji, ja z kolei od razu szukałam kliniki z rzadowym in vitro. Przejdzie mu, moj mnie pchał do przodu po pierwszym transferze gdy mówiłam ze nie ma chyba sensu. Minie troche czasu i ochłonie do kolejnej próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ojej ale masz tego trochę;) cóż musisz wierzyć że pomoże;) też miałam dawkę taką jak ty..75 a w weekend 100. Dr.M.tak mi przepisał i pomogło. Miałam 3,2 a po 2 tyg. spadło do 1,65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia moja dobra duszko;)już czekam na zdjęcie Szymusia;) Grania mój M. jest bardzo silny psychicznie ale zawsze po 0 becie miał załamanie. Chociaż to on pcha mnie do przodu,to on walczy o każde podejście. Jednak 0 wynik to zawsze stres. Dlatego Grania musisz być wyrozumiała dla M. i będzie wszystko dobrze za chwilę. Na szczęście macie mrozaki więc walka nadal trwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope.....więcej już tego nie miałaś? Rita na fotki jeszcze czas, jak tam huśtawka? moja pięknie moknie, nawet nie mam kiedy na niej posiedzieć bo jak nie zimno to pada. Ale mam zgageeee feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Grania przykro mi:((:**tak liczylam,ze sie uda.. ale masz po co wracac:** Ja transfer mam o 10.30...pytalam sie o zel to mi pow ze mam z dr M pogadac wiec sama jestem ciekawa co zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nawet nie bedziesz wiedzieć kiedy a ten miesiąc tak szybko minie i będa fotki;) Huśtawka stoi i moknie sobie ale bujam się jak przestaje padać;) Teraz składają już drugi dzień altankę i mam już dość gotowania,pieczenia i robienia kaw;) ale dobrze że praca posuwa się naprzód;) są efekty karmienia.....domek coraz ładniejszy...jutro ma być już gotowy podobno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z katowic
Drogie panie żona po Liutienie plamki czy to normalne? ? Po autobusie było ok? Też taka c mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 3 dni po i. Vitro, beta 94 tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, byliscie juz na usg? wydaje mi sie, ze bete powinniscie sprawdzic trzy razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jestem czytam Was ale bardziej udzielam się na FB. ja czekam na @ i zapisuje się na histeroskopie a później zaczynamy pierwsze podejście☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Ten autobus to o lutinus chodzi? Jezeli plami to ja bym udała sie do lekarza. Tydzien temu beta byla 94 ale przy plamieniu chyba nalezy ją sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope dies last
Ritta no to w takim razie stosuje naprzemiennie może to coś da. Iwcia nie wiem czy te wszystkie suplementy w czymś mi pomagają ale co tam :) Gość może to niewielkie plamienie nie ma większego znaczenia, ale zawsze może iść to w dobrą jak i złą stronę. Moim zdaniem warto zrobić beta HCG, chociaż jeśli będzie dużo wyższe niż to 90 to tak naprawdę nie macie jak porównać wyniku, trzeba by za dwa dni zrobić kolejną. Może warto zadzwonić do lekarza i dopytać Moich kariotypów dalej nie ma.... :( pisze, że badanie jest w trakcie wykonywania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betę sprawdziliśmy cztery razy i za każdym razem Rosła. Tak chodziło o Putin psa żona brała i nie miała pl zmień a teraz Ma, jutro żonę idzie na kolejne badanie bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na usg idziemy w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne żeby beta odpowiednio przyrastała, a jak macie usg to pewnie zona się dowie skąd te plamienia. Ani ani jak betka? Dziewczyny a jak IwonaDP coś wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Witajcie dziewczyny, troszkę poczytałam i widzę że niektóre z was korzystały z gyncentrum w Katowicach przy wyborze kliniki invitro. Ja mam wizytę 6 lipca , jestem 6 miesięcy po laparo, stymulowana clo, od 2 lat się staramy o dzidzię. Napiszcie mi proszę, jak przebiegała wasza pierwsza wizyta w gyncentrum ? czy zostałyście zakwalifikowane podczas pierwszej wizyty czy później ? Gyncentrum jako jedyna klinika życzy sobie 200,00 zł za wizytę kwalifikacyjną ( w innych ośrodkach jest darmowa) , dlatego się pytam. Jak długo czekałyście na "wezwanie" :) ?. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam, Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Ani ani pisz jaki masz wynik! Gratuluje:-) kurcze jutro zakładam fikcyjny fb i do Was dołączam;-) tutaj wszystkie info z opóźnieniem.. heh:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężu swojej zony mi dr P kazala w momencie pojawienia się czerwonej krwi udac sie do najbliższego szpitala także miejcie to na uwadze. Może to plamienie jest chwilowe od zmiany leku? A tak poza tym mamy nowe nazwy lutinusa;) hmmmm autobus i putin psa brzmi niezle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka to Ci napisze ze wynik 23 bo Ani ani jest w pracy i nie ma jak pisac...ale maz ma prezent na dzień ojca:) Edyta my jestesmy tutaj wszyscy w Gyn C. U mnie wszystko trwalo okolo 2 miesiecy od pierwszej wizyty do pierwszego transweru takze szybko. Wczesniej mialam w innym miejscu 3 inseminacje, do Gc pojechalam z wszystkimi badaniami jakie mialam i z wypisem ze szpitala z droznosci jajowodow. Dr M powiedzial ze pspiery ktore mamy wystarcza do zakwalifikowania i na nast wizycie zostalismy oficjalnie zakwalifikowani. Potem juz było z gorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dzięki:-) Witam Edyta na pierwszą wizytę nie czeka się długo myśle ze gdybyś jutro zadzwoniła to jeszcze w czerwcu któryś z lekarzy Cię przyjmie a co do kwalifikacji to zalezy czy masz jakieś badania juz zrobione ale tez jakoś długo się nie czeka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Gość z katowic wg mnie nie można samemu zmienić lutinusa na luteine niby dawka ta sama a wchłanianie słabsze. Mi pozwolili dopiero w 3 miesiacu przejsc. Dzwon do dr i dołoży wam duphaston jak nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Ani ani gratulacje, kolejna mamusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Edytko my tez dlugo nie czekalismy na kwalifikacje bo mielismy wczesniej badania wiekszosci porobione :) ani ani jeszcze raz gratulacje kochana :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten lutinus lekarz zmienił czy Wy sami? Bo mi dr P w trakcie tez nie pozwolila na zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami Ty jutro transwerek tak? Aldza i Catarina punkcja? kto jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
hej dziewczyny, ja oczywiście już po wizycie. Sorki, że piszę dopiero teraz, ale musiałam odwiedzić ojców dwóch :) Jeśli chodzi o wizytę, to ZAKWALIFIKOWALIŚMY SIĘ :) Ritta, jeszcze 6 cholernych tabletek antyków mi zostało, bleee, więc pod koniec następnego tygodnia powinnam zacząć stymulację. Dostałam tylko gonal, w dawce dziennej 150. Potem zrobiili nam badania krwi (mi i małżowi) pytałam dr M o kilka spraw: 1. żel - zdecyduje w trakcie stymulacji, 2. acard, wino, kwas omega - mogę co najwyżej kwas. dr M powiedział ABSOLUTNIE ŻADNEGO ALKOHOLU podczas stymulacji. Podchodzimy do IMSI i mamy krótki protokół z antagonistą. Edyta_GYN - ja zostałam dziś zakwalifikowana po 2 miesiącach wizyt, ale przed kwalifikacją musieliśmy zrobić kilka badań z poza programu i trochę czekaliśmy na wyniki, przegapiliśmy przez to jeden cykl, który ostatecznie skończył się antykami. Są dziewczyny zakwalifikowane na 1 wizycie. Gyn w cenniku ma 200 zł, ale zwykle płaci się 80 - za usg zrobione na wizycie. A jak zostaniesz na 1 wizycie zakwalifikowana to nic nie płacisz, bo wizyta kwalifikacyjna jest darmowa. Lekarz kwalifikuje cię dopiero w momencie, gdy rozlisuje ci stymulację. Takie są przepisy, jeśli nie przypisał ci leków, albo nie możesz ich zaczać brać od najbliższego cyklu, to zajmujesz miejsce w programie tych, którzy spełniają wszystkie wymogi programu. Jeśli masz zrobione wszystkie badania i są one aktualne i masz potwerdzoną historię choroby (poniżej 35 rż 2 lata lub potwierdzone badanie z którego wynika przyczyna niepłodności) to cię pewnie od ręki zakwalifikują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil myślałam ze juz byliście wcześniej zakwalifikowani:-) to fajnie ze stymulacja tuz tuz myślałam ze będziemy równo ale jak Ty będziesz czekac na bete to ja pewnie dopiero na transfer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×