Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Lalenka to może jeszcze z tym programem zależy od oddziału, bo w Katowicach i mi i koleżance powiedzieli że nie rejestrują nowych osób. Ja też po laparoskopii/histeroskopii/badaniach/stymulacjach w Angeliusie. Teraz żałuję, że tyle czasu straciliśmy. W sumie poza słabszą morfologią nasienia, małymi przejściami z tarczycą i moim panikowaniem nic nam nie dolega :) W GYN jestem zadowolona, że nie marnujemy już czasu. Od razu leki na stymulację i iui. Poza tym mieszkam bardzo blisko i nie trzeba się tłuc w korkach na Ligotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja miałam laparoskopię i histero za jednym razem w Provicie na nfz. Jeden dzień na oddziale i na drugi dzień do domu. L4 dostałam 7 dni. Super opieka tam była i warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info, a kariotypy na NFZ ktoś robił na Śląsku? Jak tak, to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalenka
Koko, ja byłam o 17 tam, ale nic nie pytałam w rejestracji czy rejestrują czy nie, poprostu poszlam na wizytę i tam powiedziałam po co przyszłam i dr M. Kazał nas po wizycie zarejestrować zmienili nam teczkę z zielonej na czerwona cokolwiek to znaczy mamy donieść badania jak będzie ok powiedział ze do dwóch miesięcy powinniśmy podejść.. Zobaczymy co będzie za długo z tym zwlekalismy ale bałam się też tego myślałam że się uda. A teraz, jak decyzja juz jest to może nie być funduszy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil kariotypy na nfz to ciężko jak obdzwaniałam w kwietniu to terminy były na wrzesień albo i później a na wynik tez czekasz chyba ok 30 dni roboczych więc my robiliśmy w katowicach na mikołowskiej płaciłam ok 380 zł to było najtaniej gdzie znalazłam i tez mozna z dnia na dzień tam podjechac ale spróbowac zawsze mozesz a nóż jakiś termin znajdziesz na nfz w ktrótkim czasie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linkaa to dzięki za info, jak ty w kwietniu miałaś czekać 5 miesięcy, to ja wątpię, by teraz było lepiej... A to też trochę zachodu, załatwić skierowania dla naszej dwójki i potem znaleźć placówkę, która ma najszybciej terminy... Skoro już sobie prawie histero załatwiłam, to za te kariotypy zapłacę. W końcu potem jeszcze min 30 dni roboczych czekania na wynik jest... Mi powoli rozkręca się @... w sumie już taki śluz przed @ miałam w czwartek popołudniu. A leki odstawiłam wczoraj po wizycie dopiero. Jakbym faktycznie dziś zrobiła bete, to bym nawet na nią jechać nie musiała, bo @ pojawiłby się wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_Sb przytulam Cię :( Nie poddawaj się, kiedyś się uda. Ja miałam histero razem z laparo tego samego dnia poszłam d domu i miałam tygodnie L4, ale to raczej ze względu na laparoskopię, więc nie odpowiem Ci. Małami to nie będziemy razem szły. Ja mam długi protokół. Koko a nie możecie podejść od razu do in-vitro. My też się przenieśliśmy z Angeliusa z tego powodu ale od razu z nastawieniem na in-vitro. W Angeliusie leczyliśmy się 2 lata i mieliśmy 3 iui. Rozumiem co czujesz, moment przenosin był bardzo stresujący i bałam się tego, że będzie tak sam jak w Angeliusie, że nie będzie kasy (a można się przenieść raz, rejestrowaliśmy się już w Angeliusie). Ale udało się. Ale my od razu startujemy. Różyczka, Rozumiem co czujesz :( powtórz to badanie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie, jesteśmy już ostatecznie zakwalifikowani. Mam długi protokół, więc od razu po antykoncepcji zaczynam Gonapeptyl a potem Menopur z czymś jeszcze (nie wiem z czym chyba Gonal). Może któraś miała długi protokół albo Menopur z czymś innym i mi podpowie. Chciałam się zorientować po cenach w aptece. Cieszę się, że to już!! :) Wychodzi mi z obliczeń, że pobranie albo transfer może wypaść w moje urodziny. Musi się udać ten najlepszy w życiu prezent urodzinowy! Miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil nam dała skierowanie na nfz dr Cz powiedziała ze jak znajdziemy gdzieś do 3 m-cy to warto poczekac ale nie było szans z tymi terminami. Troche to kosztuje no ale my juz tyle kasy wydajemy ze juz po czasie przestałam liczyc te koszta:-( ehh tyle czekałaś na@ po tabletkach a teraz ta małpa od razu przyszła... głowa do góry w końcu będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dziewczyny na krótkim protokole z menopurem zwykle miały własnie gonal. To jak długo powinien u ciebie trwać długi protokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_Sb właśnie mi się wydaje, że to był Gonal. Dzięki za podpowiedź. Kończę tabletki 5 sierpnia potem 14 dni Gonapeptyl i 10-14 dni stymulacji. W sumie wyjdzie 1,5 miesiąca od pierwszej antykoncepcyjnej do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Linkaa no widzisz właśnie tak z malpą jest... Ja się w sumie cieszę, że już jest, bo szybciej wszystko minie.... Czyli mogłam wczoraj dr M poprosić o skierowanie... Ale czy tyle miesięcy czekania a potem jeszcze czekanie na wynik ma sens? W sumie zdecydowaliśmy się na prywatne badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Czesc dziewczyny witam nowe kolezanki;) Malinka i Catarina gratuluje wam z okazji zostania juz rodzicami zycze zdrowka ;) Sil takmi przykro wiem co czujesz ale nie poddawaj sie wszystko bedzie ok nie bierz ze mnie przykladu kochana ..... Iwcia to teraz czekamy na ciebie jak urodzisz ;) trzymajcie sie dziewczyny trzymam mocno kciuki za was a jak kogos pominelam to zgory przepraszam pozdrawiam was goraca ;) jeszcze sie odezwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze 4 tyg i tez będę mamusia. Zosienka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. .witam nowe kolezanki i na wstepie życzę wszystkim powodzenia:)Ja mialam ostatnią wizyte właśnie, d dimery mam bardzo wysokie co mnie osobiscie przeraza,ale skoro lekarz mówi że podczas cc nic mi nie grozi a potem je będziemy zbijac to nie zostaje mi nic innego jak jej zaufać. Gdyby nie szła na urlop juz by mnie ciała w nast tygodniu ale mam na nia grzecznie poczekac do 11.08. Gdyby się coś działo wczesniej walić prosto do szpitala bo tą cesarke mam mieć dopiero w 39 tc i 2 dniu. Takze za tydzień idę po moje dzieciątko:) trochę się martwię żeby wszystko poszło dobrze ale co ma byc to będzie nic nie zmienie. Zosienka a Ty jak się czujesz? Przed spaniem mialam jakis spory skurcz ale juz sie nie powtórzył także alarm odwolany:) nie odpuszczajcie dziewczyny dopoki macie siły, checi i mozliwosci finansowe bo ja tez mialam chwile zwatpienia a teraz tą istotke jeszcze nie zobaczylam a już kocham najbardziej na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że dzidziuś nie musi być na zewnątrz żeby go pokochać z całego serca, mój był ze mną kilka chwil, a zdążyłam przywyknąć do myśli, że rozwija się we mnie życie... Mam nadzieję że kolejne podejście będzie bardziej udane :) póki co zostały mi 4 dni do urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binuś
Cześć dziewczyny iwcia wszystko będzie dobrze :-) tylko się nie stresuj jesteś już na ostatniej prostej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, czy któraś miała problemy z zaśnięciem po stymulacji ? Mąż mi wmawia, że to hormony. Budzę się w nocy i potem nie mogę spać. Melisę piję. Coś psychika chyba siada, jak wy się czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko to pewnie stres robi swoje ze nie mozesz spać:-) A ja mam pytanie do dziewczyn które brały kiedykolwiek chorobowe z gync co jest na pieczątce? Pisze klinika niepłodności czy samo gyncentrum?? Będę wdzięczna za odpowiedź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Nie pisze klinika niepłodności. Witam może dziewczyny fajnie że jesteście w nami. Trzymam kciuki za wasze starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest wpisane klinika nieplodnosci, linka ja brałam L4 od rodzinnego a potem od państwowego gin bo u mnie zaraz szef by kopal na necie co to za pieczatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Witam nowe koleżanki i 3mam za Was kciuki:*:* Linka ja brałam l4 po transferze i na pieczątce jest GyncentrumClinic.. Jak tam samopoczucia? Iwcia jak Tobie to teraz zleci...już zaniedługo będziecie w trójkę....ahh cudne uczucie;):) a ja nadal czekam na @ i już mie to zaczyna wkurzać....dzisiaj mam 4 dzień od odstawienia tabletek...i jak zawsze u mnie musi być pod górkę:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp :-) małami tak to jest z tą małpą ale w końcu przyjdzie;-) ja mam jeszcze AŻ 8 antyków i w czwartek wizytę. Miałam umówioną na piątek ale ze nie ma dr M to ide dzień wcześniej, ja się tylko modle zeby dr M nie poszedł na urlop przez najblizsze tygodnie bo to byłby dramat:-P Iwcia właśnie tego się obawiam a ludzie potrafią być wredni ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa jeszcze jedno w razie gdyby jednak się okazało ze dr M będzie na urlopie do kogo mozna isc na usg w trakcie stymulacji oprócz dr Cz? Dr Piekarz? Chyba zaczynam panikowac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosieńka pochwal się będzie synuś czy córeczka? Jakie wybraliście imię? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami zrób sobie grzanca z wina, gorąca kąpiel i przytulanko z mężem, może akurat to coś da. Wiem że czekasz bo chciałabyś wcelowac w urlop. Linka dlatego wolalam brac L4 od rodzinnego a przynajmniej na początku bo u mnie dookola wszyscy by wiedzieli gdybym miała pieczątkę z Gyn. Najpierw by bylo dlaczego jeżdżę aż do Katowic a potem sprawdzanie co to za klinika. Co innego gdybym robiła w wiekszej firmie ale pracujemy tylko z koleżanką takze wiadomo;) ja w sumie zawsze bralam wolne na te dni, na L4 poszlam w 10 tc. Poszlam do swojego rodzinnego i szczerze powiedziałam o co chodzi, że jestem po in vitro a nie chce pieczatki mieć z kliniki i dała mi bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia czuje się dobrze. Choć upały dokuczają. 10 kg przytyłam ale i tak czuję się jak wielorybek :) czekam na ten wielki dzień. Już nie mogę się doczekać. Wszystko przygotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×