Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Vicky to trzymam kciuki za jutrzejszą bete:-) oby ten rok rozpocząl się szczęśliwie:-D Ninka masz zaplanowaną cc czy rodzisz naturalnie? Przypomnij mi to będzie dziewczynka czy chlopiec? To nam sie tyle nowych dzieciaczkow pojawi juz niedlugo :-) super!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami jeszcze mi się przypomnialo pytanie do Ciebie:-) masz juz tą wit D w normie? Jak dlugo bralas i jakie dawki tej wit? Bo ja tez mialam niedobor ale potem odstawilam d witum forte i musze znowu zacząc :-) tylko nie wiem jaką dawke.. Powiedzcie co jeszcze warto lykac? Procz kwasu foliowego? Zeby byc w 100% gotową na transfer :-) boje sie tej ostatniej szansy:-( i rozumie jakie Wy teraz macie stresy zeby sie udalo.. Catarina nie chcialabys jednak umowic sie do dr M, powiesz mu co ta Cz odwala za teksty.. zaufanie do lekarza to podstawa.. a ta Cz to juz mysli ile kasy straci od lipca bo malo kogo bedzie stac na prywatne podejscie:-( przykre to ale prawdziwe Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny w Nowym Roku:) Linka ja zrobiłam badanie witaminy D w środę wynik dopiero odbiorę we wtorek przy kolejnej wizycie więc się okaże co i jak....ja biorę witaminę D od 3 miesięcy dawka 2000 1 tabletka dziennie...do tego kwas foliowy i inofem 2x dziennie piję... xxx Catarina,Sil czy Wam teraz pobierali krew na wirusologie? ja ostatnio miałam pobraną w kwietniu a jest ważna pół roku...sama musiałam się o to upomnieć aby mi to zrobili ponownie...mi i mojemu M.... xxx Izuś dzięki za info co do lodu przed zastrzykiem...od wczoraj biore menopur+gonal i strasznie mnie bolało...dzisiaj spróbuje z lodem:) xxx Catarina denerwuję mnie ta dr CZ może rzeczywiście spróbuj się umówić na następną wizytę do dr M....w sumie przy pierwszej stymulacji jak chodziłam na początku do dr Cz ....to jak mi nie pasowało w dany dzień do dr Cz to bez problemu mnie zapisali do dr M...i od tego czasu już chodzę cały czas do dr M.... xxx Ja się dzisiaj popatrzyłam na małe dzieci...od kuzynek od M....fajnie tak popatrzeć jak inne tulą swoje dzieci w ramionach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami mi dr M kazał od 1ds odstawić inofem! Wirusologi nie miałam teraz myślę że jutro mogą mi ją pobrać. Ja lykam takie tabletki dla kobiet starających się i w ciąży, chyba femibion to się nazywa, to kompleks witamin, już z kwasem foliowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i wy bedziecie za niedlugo tulily swoje maluchy... :) szanse sa przeciez duze... nie wiem jak catarina ale mala u ciebie ostatnio drgnelo, czyli da sie! Tylko to nie byl ten zarodek... sil- ty mialas tylko jedna szanse. Mnie za pierwszym razem tez sie nie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Sylwia nie wiem czy to dobrze ,że jednak coś drgnęło czy nie?:( ehh nie ma co myśleć...poczekamy zobaczymy...ale wiem,ze dla mnie teraz to będzie bardzo stresujący czas:( już bym to chciała mieć za sobą:( xxx Vicky 3mam już kciuki za jutrzejszą betę;) oby Nowy rok na forum zaczął się pozytywnie!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze dobrze kochana. To przykre doswiadczenie ale jak wiele lekarzy mowi- skoro byla ciaza biochemiczna tzn ze sie da i teraz trzeba isc po ten wlasciwy zarodeczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :-* to tez sie zaopatrze w taki zestaw witamin :-) Sylwia a Ty jaki masz termin? Jakos w wakacje co? :-) I kto teraz rodzi najpierw Ninka potem zaraz Fif a kto potem? Bo troche brzuszkow jest :-D i oby tak dalej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby na 01.08 ale beda jaja jak urodze w lipcu. Kropek bedzie z lipca, mama z lipca i dwoje mojego rodzenstwa tez z lipca, pol rodziny z lipca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie np dr P powiedziala, zeby nie brac takich witamin, ze przed i w I trym mam brac tylko kwas foliowy i witamine d 2000jednostek. Ale wiadomo, kazdy robi jak uwaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dr M powiedział, jak zapytałam jak się przygotować, że mam brać kwas foliowy i wytaminy dla kobiet starających się... więc wybrałam takie leki co brała akurat moja bratowa. A o inofem zapytałam dr M w poniedziałem smsowo, bo nie pamiętałam, czy mam odstawiać leki czy dopiero przed transferem i odpisał, że mam odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Linkaa28 u mnie będzie dziewczynka, a poród sn się szykuje. Już bym chciała urodzić, ciąża to cudowny czas ale końcówka jest dość ciężka (przynajmniej w moim przypadku). Jednak życzę każdej z Was dzidziusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oby ten 2016 był tym szczęśliwym :) i aby wszystkim spełniło się to NAJWIĘKSZE MARZENIE. Samych dodatnich bet Wam życzę. I spokoju ducha. I uśmiechu. I cierpliwości w dążeniu do celu. I już niebawem odgłosów gaworzenia małych szkrabów :) Trzymam za Was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzis byc o 9 w gyncentrum, nasza 4 IUI...jak nigdy mam stresa, pol nocy nie spalam ak bolaly mnie jajniki i tak sie stresowalam...powtarzam sobie jak mantre ze bedzie dobrze ale cialo i umysl sa przeciw mnie...trzymajcie kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia to Ty chodzisz do doktor Piekarz, a nie do doktora Serafina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i Asia powodzenia:) pewnie już jesteś po:):) 3mam kciuki-teraz się nie stresuj i odpoczywaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami na ostatniej wizycie nie maiałam robionej wirusologii ale dr Cz. kazała sprawdzic kiedy była ostatania i powinnam miec robioną 7.01. na kolejnej wizycie tak sie umówiłam nimi. kłucie całkiem spoko ja wczoraj wieczorem zaczełam gonal, i całą noc i teraz łeb mi pęka nie wiem czy to cisnienie czy skutek uboczny leku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Asiu... powodzenia na iui , też byłam dzisiaj w klinice. Inseminacje mam w poniedziałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Byłam zestresowania i zaś zapomniałam położnej zapytać o wirusologię. Mam wizytę 5.01 kolejną, na 12:00. Pojadę oddać krew rano, żeby wyniki były na wizytę, to zapytam o tę wirusologię, czy nie trzeba odświeżyć badań. Na wizycie... nie było zachwycająco. Dr M nie mógł się dostać do prawego jajnika, w lewym zmierzył 3 komórki. Mi się wydawało, że tam było coś więcej, ale jak zapytałam dr M, to zrobił przegląd poprzedniej procedury, powiedział, że były 2 i 2 niedojrzałe i że teraz jest kilka komórek, może będzie lepiej niż poprzednio. To może mnie załamało. Nie popłakałam się u niego, ale wiem już że może być zaś źle. Myślałam, że dołoży mi leki, ale nie - zostawił wszystko tak jak było - 75 menopuru i 75 gonalu. Musiałam dokupić menopur - tym razem za 110 zł za dawkę a nie 25... Kolejna wizyta jak pisałam we wtorek. Od jutra cetrotide. Byłam taka zestresowana, że jak wyszłam to tylko receptę odebrałam. Zapomniałam się zapisać na wtorek. No i wyników krwi jeszcze nie było. Po zakupach wróciłam do GynC, okazało się że dziewczyny same mnie umówiły i miały dzwonić, od razu odebrałam wyniki badań. Mam E2 404,9 i Progresteron 0,726. Poprzednio Estradiol w 6 ds wynosił u mnie 189,4. Więc teraz chyba jest lepiej... Ostatnio dr M powiedział, że wynik końcowy był taki zły bo E2 było tak niskie i nie przyrastało tak jak powinno... Czy wy dziewczyny macie gdzieś zapisane, jakie miałyście wyniki przy udanej stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek85, sil_sb pewnie gdzies minelysmy sie w gyncentrum dzis(mialam oliwkowy odplaskowy zakiet wiec wygladalam jak neon swietlny...malami dzieki za zyczenia-poslucham twej rady i juz nie bede sie stresowac. . Boze ile ludzi bylo dzis w gyncentrum...moj maz byl w szoku, zreszta nie jednym bo wiekssy mu zafundowalam jak zaprosilam go do gabinetu i byl ze mna w czasie IUI:-))) rozmawialam z dr mercikiem na temat programu rzadowego i tak jak myslalysmy osoby z listy rezerwowej nie maja zadnej szansy na program ...no to nas Pisiory zalatwily:-((( teraz lezakujemy i modlimy sie o powodzenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, Smutasek, a gdzie siedziałyście w poczekalni? Ja siedziałam w 3 rzędzie krzeseł, tam gdzie jest wieszak na kurtki. Miałam sportową kurtkę - różowo - szarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_sb ja siedziałam na tych fotelach na przeciwko gabinetu nr 6. Dużo ludzi dzisiaj było. Asiu... to samo usłyszałam od dr M, że na rządowe nie mamy już szans. Ale narazie mamy myśleć o inseminacji a nie o in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil masz fajny estradiol jak na 6 ds....ja sprawdzałam swoje poprzednie wyniki to w 6 ds miałam strasznie niski estradiol...:(:( już się teraz boję...co zaś u mnie wyniknie.... Wiesz to dopiero początek stymulacji pęcherzyki zawsze się biorą za siebie pod koniec stymulacji...wiem,że się stresujesz i martwisz bo ja mam to samo:( ale musimy zaufać dr M....bo inaczej zwariujemy:(:( xxx Asia teraz odpoczywaj:)i 3mamy kciuki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami to jaki miałaś ten E2? Asia a ktoś się ciebie pytał czy u czekasz do położnej? Bo siedziała tam sama dziewczyna i ja j pytałam, czy jest w kolejce. Wtedy byłam sama, była 9:05. Potem przyszedł mój mąż w czarnej kurtce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami odpoczywam, odpoczywam. Dziewczyny wy tez sie nie stresujcie, bedzie ok:-) od wczoraj czytzm forum od pierwszej strony i Robie notatki co i jak wiec jak ktos bedzie mial pytania a watek byl wczesniej to moze uda mi sie pomoc. Dziewczyny ja siedzialam najpierw kolo wodopoju( tak moj maz nazywa te wielkie baniaki na wode pitna) a poxniej w srodkowym rzedzie...tyle bylo ludzi ze nie sposob spamietac- wiem ze na bialych fotelach siedziala jakas para, sylb nie to nie mnie pytalas sie o polozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_sb to mnie się pytałaś :-) jaki miałaś kolor bluzki? Bo 2 dziewczyny się pytały jak tam siedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko raz awaryjnie bylam u S a tak jestem u P. Sil juz widze ze jest lepiej bo na kazda dojrzala komorke przypada ok 200 jednostek e2. Ja w 6 ds mialam e2 750 a dwa dni pozniej juz 1500 takze i Tobie skoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×