Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny lekarze z Gyncentrum nie pracują w szpitalach... Dlaczego same sobie odpowiedzcie na to pytanie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Hej Dziewczyny:) Sil, Małami dzięki :* mam tylko nadzieję że nie braknie dla mnie kasy na crio w kwietniu czy maju, mimo że to sam transfer bez stymulacji i punkcji ale czort wie co to będzie.. Teraz najważniejsze żeby Wam się udało z super komórkami no i pozytywnymi betami:-) zobaczycie że styczeń to będzie wysyp ciąż!! :-D Joafer umawiaj się do dr M i zapytaj czemu płacisz za wizyty skoro jesteś w programie, zobaczysz co Ci powie bo to nie sprawiedliwe że jedne muszą płacić a inne nie... Sylwia, Grania, Helen, Iza i reszta przyszłych mam jak się czujecie?? Kiedy macie jakieś kolejne wizyty?? Fif a Ty jak tam kochana dajesz rade w tej końcówce?? kiedy idziesz do szpitala? :-) mam nadzieję że wszystko pójdzie pomyślnie :-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Dziewczyny bardzo mocno trzymam za was kciuki. Sil menopur zle się bierze ale ze dwa dni i spokojnie ci wszystko przejdzie. Ja pierwsze wklucie musialam miec z pomoca meza bo nie umiałam wstrzyknąć sobie zawartości. Później już było lepiej. Joefar mnie też raz chcieli skasować za wizytę już po transferze ale stwierdzila Cz że to tylko konsultacja to jednak bez płacenia głupie babsko. Linka piękny plan na nowy rok. Helen ja się czuje dobrze moja kruszynka kopie wierci się ale to ma po tatusiu. nie narzekam jak mnie cos boli jestem najszczeliwsza na świecie jak sie rusza:) Jadzia zapytaj się go na wizycie czy gdzieś pracuje w szpitalu. Albo jaki szpital poleca do porodu. Zawsze poda ci taki w którym on sam ma jakies kontakty. Ja tez tak zrobilam kazali mi wybrac polozna i pytalam się swojego dr o szpital wymienil 5 mamy wybrac z mezem ktory bysmy chcieli a on na nastepnej wizycie opowie o nich. Powodzenia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki, małami jak sie czujesz po tych, zastrzykach mnie kazdy dzien boli głowa no i nie wiem czy to skutek uboczny leków czy swiąt :) ja ide na wizytę na 16,10 a ty jak masz wizytę ? sil dostałaś zwolnienie lekarskie na stymulację? prosiłaś o niego robili ci jakieś problem, jak sie dawkuje ten monopur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
joafer zgadzam się z dziewczynami, powinnaś zapytać dlaczego tak bo to nie fair! Wczoraj znów nie płaciłam i nie widziałam nigdy żeby ktoś z "czerwoną teczką" płacił za wizytę... sil mamy chyba podobną historię...po podejściu lipcowym też mieliśmy zrobić 3 miesiące przerwy...czekamy do teraz a najgorsza jest właśnie ta bezczynność :( czwarty miesiąc na tabletkach anty więc nawet na cud nie ma co liczyć, no ale zaczynamy działać i od poniedziałku 4/01 gonapeptylujemy - nie mogę sie już doczekać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile cykli przed in vitro brałyście tabletki antykoncepcyjne? byłam ostatnio u dr Cz.i mi je przepisała -powiedziała że mam brać -wizyta trwała tak krótko że nie zdążyłam dopytać o co chodzi-była strasznie zła , zero uśmiechu...chyba jest wściekła że po refundacji klinika opustoszeje zastanawia mnie czy one nie będą miały negatywnego wpływu w cyklu stymulowanym na endometrium i mimo ładnych zarodków się nic nie zagnieżdzi tzn chodzi mi o to czy ich działanie będzie też miało jakiś wpływ pomimo odstawienia przez jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
ja kończę czwarty cykl (mojej jajniki nie mogły dojść do siebie po poprzednim podejściu i dr M. zdecydował żeby stosować je bez przerwy a poza tym czekaliśmy cały czas na zielone światło) i z tego co wiem bardziej mogą pomóc niż zaszkodzić bo jajniki się wyciszą także spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Hej dziewczyny właśnie dzwoniłam do gyncentrum jestem umówiona z dr M na poniedziałek. Tylko kurde będę w trakcie okresu więc niewiem czy mi przepisze stymulację. Pani na rejestracji wyjaśniła mi kwestie płacenia za wizytę wygląda to tak. Ze id momentu stymulacji di samego transferu wizyty są bezpłatne a przed są płatne mimo że jesteśmy w programie nie ogarniam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
joafer a ty jakim idziesz protokołem jak juz bedziesz miała @ to nic raczej ci nie przepisze nie mogłaś sie umówic na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina wcześniej miałam długi ale trwał tylko dwa tygodnie bez antyków. Więc już sama niewiem pogubilam się bo od dr Cz.nic nie można się dowiedzieć. Tzn ze jak będę miała okres to mi nic nie przepisze nawet na drugi cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem moim zdaniem nie bo nawet antki musisz zacząć brać od 1dc, wiec moze być za pózno....:( a jak byłaby to stymulacja do krótkiego protokołu to od 2 dc musisz zacząć brac leki. jabym nie ryzkowała tylko sie umawiała na wizytę jeszcze teraz, chyba ze ci nie zależy i mozesz poczekać kolejny miesiąc , kiedy masz dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Ja mam podobnie jak sil i Ciociakachna pierwsza probe mialam w lipcu mialo byc trzy miesiące przerwy a czekam do teraz no ale dzis ruszylam z gonapeptylem dr M powiedzial mi ze mam sie umówić na kontrole 13 /14 dzien ale zapytalam co jak bedzie weekend a on na to ze sobota moze byc a jak by co to 12dzien tez moze byc szybko policzylam i wstepnie umowilam sie na 9 stycznia mimo ze to 12 dzien ale mnie pili i nie chce marnować czasu problem jest taki ze jeszcze nie wiedza kto w ta bedzie mam dzwonić sie dopytać wiec powiedzialam na recepcji ze jak bedzie tylko dr CZ to poczekam do poniedziałku będzie to 14dzien brania gonapeptylu ale jak mam miec wizyte u dr CZ to wole poczekac sil catarina malami wy juz wtedy bedziecie kolo punkcji mam nadzieje ze nam sie wszystkim uda po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki wizyta jutro mam nadzieję że się uda bo okres mam dostać jutro albo czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że dr M mnie przyjemnie jak nie jestem jego pacjentka niechce już do dr Cz chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina99 ja przy pierwszej stymulacji miałam antyki od 3 dc, dr M mówił, że można opakowanie rozpocząć nawet w 6 dc, ale już później raczej nie. No ale trzeba potem wybrać całe 21 tabletek (choć mam na ten temat swoje zdanie). Ja na antykach byłam od początku września do teraz, 4 opakowania. Masakra. A miałam nadzieję, że w przerwie może naturalnie spróbujemy. Tylko dr M obawiał się że coś może mi się w macicy pojawić i wolał bym była na antykach w tym czasie. Więc grzecznie posłuchałam. Catarina jak już pisałam ci mam L4 na stymulację, żadnych problemów z nim nie było, tylko musiałam się po nie zjawić w 1 dniu rozpoczęcia stymulacji. Menopur miesza się mniej więcej tak jak cetrotide. Tylko trzeba mieć extra strzykawki kupione. Ja dziś się czuję już lepiej, ale jeszcze nie fenomenalnie. Ale to tak ogólnie całocielnie że tak powiem. Może to od @, sama nie wiem czy od stymulacji. Ale @ już się kończy to może jutro już będę wiedzieć co na mnie tak dziwnie wpływa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer przyjmnie cie tylko moze byc tak ze na nastepną wizytę kaze zapisać do dr Cz. mi tak zrobił. ale wazne zeby ci przepisał leki zebyś zaczeła stymulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde mam nadzieję że tak nie będzie i będę już chodzić do dr M. A powiedzcie mi od czego to jest zależne ile cykli bierze się antyki. Czy doktor za każdym razem wypisuje. Bo ja poprzednio miałam długi protokół i nie miałam antyków. Sama stymulacja trwała 14 dni. I wogole od czego to zależy że on każe brać te antyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Joafer dobrze, że idziesz jutro - nie odpuszczaj... Ja drugi dzień czekam na @ - kurde niech już przyjdzie :) Co u Sylwii? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny-koniec roku więc w pracy nawał...nawet nie miałam jak Was poczytać w ciągu dnia:( xxx joafer super,że się zapisałaś na jutro:) nie kumam tych zapłat za wizyty...naprawdę...ja od kwietnia jak jestem w programie nie płaciłam ani złotówki... xxx Sil ciekawe oby był dr M w sobotę...bo kurde mnie też dr Cz przeraża...teraz też mogłabym chodzić do niej bo przyjmuję popołudniu...ale wolę wziąść urlop w pracy i jechać do dr M;) Myśmy też z M zawsze kombinowali z tym menopurem....parę razy i jest do opanowania:) gonal wiadomo wygodniejszy:) xxx Catarina ja mam wizytę jutro o 13:50 ajj już się boję....co mi teraz przepisze itp....:( Mnie strasznie boli podbrzusze...i co dzień zastrzyk coraz bardziej boli...ale nie narzekam...zaciskam zęby i cieszę się ,że mogę te zastrzyki sobie robić...jeszcze 2 gonopeptylu i potem ciąg dalszy... xxx ajj dziewczyny dużo nas będzie w tym styczniu:) super:)razem raźniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami też sie zastanawiam co mi przepisze, i czy wogóle coś przepisze, bo nie wyobrażam sobie zeby mnie mogła teraz odesłać z kwitkiem, duzo nas i bedzie dobrze muszą sie tu pojawić nowe mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet tak nie mów...bo ja sobie nie wyobrażam żeby nas odesłał bez niczego...mam nadzieję,że nasze jajniki są wporzo i mogą kontynuować prawidłową stymulację...:) xxx ahh ja już tak marzę o tym dziecku:( tak bardzo bym chciała aby tu każda pisała tylko dobre wiadomości:) z wysokimi betami itp... Beznadziejnie jest urządzać swój dom patrząc na pokój,który nadal będzie pusty:(:(:( Już sie sama zastanawiam czy ta moja ostatni beta,która nagle spadła to dobrze czy źle:( boję się kolejnej straty:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia30
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi w sprawie dr Serafina. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dość sceptyczna teraz jestem. Narazie nie czuję, by coś w jajnikach się działo. Mam tylko takie ciągle dziwne uczucie w jamie brzusznej. Nic nie związane z jajnikami... Przeraża mnie myśl, że ze stymulacji będą nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) Ja dziś byłam na wizycie aby rozpisać stymulację (podchodzimy prywatnie) okazało się ze został torbiel z zeszłego cyklu a byłam tak nastawiona ; (( Dostałam antki które mam zacząć brać od pierwszego dnia miesiączki, a obawiam się ze @ przyjdzie później przez ten cykl bezowylacyjny:( wiecie może czy trzeba brać całe 21 tabl.czy można mniej gdy torbiel wcześniej zniknie? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalecenia lekarzy są takie, by brać całe opakowanie antyków :( Niestety nie wiem po ilu dniach wchłania się torbiel. chyba czasem może to trwać dłużej nić jeden cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil_sb nawet mnie nie strasz że potrwa to dłużej. ..juz teraz byłam załamana strata kolejnego cyklu :(( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu trzymam kciuki, by to jak najkrócej trwało. Wiem jak dewastujący dla pary jest okres bezczynnego czekania. Sama ostatnio przeczekałam prawie 6 miesięcy. 4 na antykach właśnie po to, by uniknąć niespodzianek, gdy przyjdzie czas na stymulację. A i tak gdy szłam na usg byłam przerażona, że może coś tam się zalęgło. Zwykle wystarcza miesięczna kuracja, ale chyba lepiej jej nie skracać. Może co innego bym ci poradziła, gdyby tylko kazali ci wyciszyć jajniki przed stymulacją. Ale jak coś tam jest... chyba lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś cisza :) To ja stawiam kawę. Niedługo zadzwonię do GynC dowiedzieć się, kto w sobotę dyżuruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sil oby byl dr M:)) Ja juz sie stresuje przed dzisiejsza wizyta:(( Wczoraj podbrzusze mnie tak mocno bolalo juz niewiem czy ze stresu czy co:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_sb kawe poprosze:-) malami trzymam kciuki za twoja dzisiejsza wizyte, pewnie w gyncentrum dzis beda pustki, choc kto wie moze juz zaczyna sie wir dalszych symulacji. my dzis mamy podglad usg i jak bedzie ok to moze jutro IUI, dzis ogladalam swoj notes na 2015 rok-na pierwszej stronie 1 stycznia mam wielki swoj wpis"to bedzie piekny rok...wierze w to" niestety teraz moge juz powiedziec...ze nie byl, moje marzenie pozostaje nadal marzeniem. Oj zycze wam i sobie zeby nowy rok przyniosl nam nowe szanse i nadzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×