Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ja miałam szaro różową kurtkę sportową i granatową bluzkę i szarą torebkę. Po mnie do gabitetu położnej podeszła para. A potem chyba jeszcze jedna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil przy pierwszej procedurze gdzie miałam 5 dojrzałych komórek to w 5ds mój E2 wynosił 100, a w drugiej prodecurze gdzie miałam pobranych 9 komórek w tym 6 dojrzałych w 6ds mój E2 wynosił 150 więc TY masz o dużo dużo lepsze wyniki dzisiaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 z tego 12 dojrzalych. Ale tobie 12 nie potrzebnych wiec nawet jakby moje wyniki podzielic na pol to masz jak na teraz e2 ladny :) kochana jest duzo lepiej niz ostatnio badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam, że na jedną dojrzałą komórkę przypada ok 200 E2. I że E2 powinno się podwajać ale nie wiem czy codziennie czy co 2 dzień. Ale są wypadki, że dziewczyny dochodzą do E2 nawet wysokości prawie 7 tyś. Ja tam tyle nie potrzebuję, ale jakbym doszła do ok 2000 tysi na finale to bym się cieszyła. Chciałabym móc decydować o komórkach poza 6 które idą do zapłodnienia, bo bym zamroziła niezapłodnione. Ale jak uda się 6 zapłodnić, to będę wniebowzięta. EDIT: Widzę Sylwia, że też pisałaś o tym E2 wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie podwoilo sie po 2 dniach :) choc i z e2 roznie bywa bo mielismy laske na innym forum z estradiolem prawie 5000 a finalnie miala chyba tylko 8 dojrzalych komorek- malo jak na taki estradiol a byly tez takie teraz nawdt pare dni temu miala w provicie punkcje dziewczyna z e2 niecale 600 a ma 6 komorek dojrzalych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio miałam punkcję przy 450, przyrost był cały czas mały, za wolny. Mam nadzieję, że teraz odpowiednio przyrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny niewiecie jak tam Vicky83 miała dziś betę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Sil nie zamartwiaj się z tym E2 to nie jest tak do końca - ja do punkcji podeszłam z wynikiem 98 a wyciągnęli ze mnie 16 komórek w tym 11 dojrzałych. Wszystkie sześć w programie się zapłodniły i podano mi dwie blastocysty, które przetrwały do mrożenia (z racji OHSS nie miałam świeżego transferu). Ja także mam we wtorek wizytę - pierwsze podglądanie, gdyż będzie do 5 dzień stymulacji. Musimy myśleć pozytywnie - już i tak nic nie zmienimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja nie jestem normalna i nie miewam owulacji - stąd decyzja o in vitro. Nawet dr M. był zszokowany moimi wynikami - do ostatniej chwili byliśmy pewni, że przy tak niskim E2 wszystkie pęcherzyki będą puste - ale na szczęście nie były. Organizm ludzki to jedna wielka tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogóle nie mam pojęcia jakie miałam wyniki przy poprzedniej próbie.... musze zapytać nastepnym razem. powiedzcie o co mam pytać? małami upomnij sie o tą wirusologie dla ciebie i twojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja się ostatnio upomniałam jak byłam na wizycie....i mi pobrali krew mi i mojemu M:) xxx Ja przy drugiej punkcji miałam E2 ok 700 i pobrano mi 9 komórek w tym 6 dojrzałych...więc niewiem od czego to zależy... xxx No właśnie Vicky jak tam? daj znać Kochana:* xxx Ja też mam we wtorek wizytę:)Alessa a Ty czym się teraz stymulujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizytę w czwartek 7.01. czyli w 7 ds ale ja biore ten gonal wieczorem czyli bede tak naprawdę po 6 dawkach leku. o co mam pytać o estradiol, i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina w kliniece powinno się być godzinę wcześniej by oddać krew (tak jest wpisane w karcie stymulacji). Wówczas już na wizycie są wyniki. Wszystkie badania, ktre wykonywano ci w trakcie in vitro rządowego masz prawo odebrać. Jak powiesz w rejestracji, że nie odbierałaś wyników badania krwi z poprzedniej procedury, to oni ci wszystko wydrukują. To twoj***adania, powinnaś mieć kopie w domu. Ja mam w domu wszystkie te papierki. Ja dziś mam 6 ds, we storej będzie 9 ds. Myślę, że dr M kazał mi przyjść we wtorek, bo ma nadzieję, że punkcja będzie w czwartek. Ja przynajmniej mam taką nadzieję, że on też ma taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zwykle mam wizyty na ok 9 rano, a leki biorę po 7mej, to prawie jakbym miała poprzedni dzień stymulacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Joafer E2 to estradiol Sil myslisz ze juz w czwartek bedziesz miala punkcje? Ostatnio w ktorym dniu mialas? Ja tez prosze o ksero badan...wole miec wszystko pod kontrola:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio miałam w 13 ds ale dr M powiedział że to już była przeciagnieta stymulacja. Teraz we wtorek będzie 9 ds, w czwartek 11 ds. No może punkcje jeszcze w sobotę zrobić, bo jak nie ustalimy jej we wtorek to innego wyjścia nie będzie. Mam po prostu nadzieję na ten czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil jeszcze moze byc punkcja w piątek i wtedy podają Ci 3 dniowe zarodki w poniedzialek.. ale mam nadzieję, ze pójdzie po Twojej myśli i bedzie to czwartek:-) Vicky jak beta? Fif jestes juz w szpitalu czy jeszcze masz kilka dni? :-) Ninka trzymam kciuki za szybki poród sn:-) tutaj na forum to chyba jestes pierwsza albo 2 bo reszta to same cc :-) Stawiam kawe w ten mroźny dzien i zostaje dzis w lózku ;-) a co mi tam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linkaa mi chodzi o to, że on nie będzie miał mnie już kiedy przebadać. W środę maja nieczynne, 2 dni wcześniej musi mi przypisać ovitrelle. Kazał mi przyjść we wtorek. Teraz jeszcze ewentualnie zamiast ustalać punkcje na czwartek może mi kazać w czwartek przyjść. Wtedy punkcję będę miała w sobotę i transfer w poniedziałek lub wtorek. Fif została jeszcze w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil no faktycznie zupelnie mi ta wolna sroda wypadla z glowy:-) to pewnie bedzie tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic pozostaje czekać. Mam nadzieję, że Estradiol ładnie przyrasta i jak we wtorej zjawię się u dr M to on choć raz będzie ze mnie zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na tvn style o 15.25 leci in vitro- szczęscie z probówki 1 odcinek jakby ktoras chciala oglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
linkaa - kochana pojechałam rano na betę do DIAGNOSTYKI i okazało się ze laboratorium było nieczynne oj jaka byłam zła mróz taki a ja pocałowałam klamkę a nic na stronie żadnej informacji nie umieścili!!!!!także czekam do jutra zrobię w Gyncentrum to już będzie mój 15 DPT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky - masakra. Czyli czekamy do jutra. Allessa czyli mamy identyczne dawki. Jak się czujesz? Kiedy masz wizytę w GynC? Ja dziś mam 7ds, 8 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky biedna :-( to oby to czekanie wynagrodzil Ci jutrzejszy wynik:-* 15 dpt to sie naczekalas!! Nie pokusilo Cie zeby zrobic test? :-) trzymam dalej kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w domku zostajemy do 7.01, a cc 14 lub 15 zalezy jak postawnowia, o ile chlopaki dotrzymaja tyle w brzuszku ;-) Poki co szyjka 2,2, czyli skraca sie, ale fizjologicznie i reszta tez ok. Tylko bardzo sie na siebie pchaja, wiec moga odejsc wody. Fif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×