Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Ninka31
Dziękuję :-) każdej z Was życzę tego szczęścia w ramionach. Mamy Emilke :-) Poród sn był okrutny, ale nie będę opisywać bo nie chce straszyć. Jak się uda mieć drugiego dzidziusia to tylko cc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Ja już po wizycie...w sumie mam 10 pęcherzyków od 11-13mm Kolejna wizyta teoretycznie w sobotę...ale mam w czwartek zadzwonić aby dr M zerknął na wyniki z dzisiaj..jak estradiol rośnie...martwi mnie trochę progesteron...:(ale dr M powiedział,że wszystko się może jeszcze zmienić...że to pozostałości po gonopeptylu...ehh zobaczymy:( xxx Sil czyli masz tak jak sobie wyliczyłaś:) 3mam kciuki i nic się nie martw estradiol masz super:):)Mi powiedział punkcja poniedziałek,wtorek..no chyba ,że teraz w sobotę okaże się... xxx Vicky piękna ta Twoja historia...troszkę się naczekaliście-ale macie podwójnie to wynagrodzone:)jak po wizycie?:) xxx Alessa w czwartek wizytę masz u dr M?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i odebrałam wyniki witamina D mam 29 a norma od 30 do 100 TSH za to mi spadło 0,47 aż się przeraziłam ale dr M powiedział,że jest jak najbardziej okey i leki dalej mam brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi tak u dr M. Mi nie powiedział ile kuleczki mają mm :( Który Ty masz dzisiaj dzień stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam 6ds...byłam jego ostatnią pacjentka więc miał czas i odpowiedział mi na wszystkie moje pytania hihi:) xxx ja wolę jechać w czwartek na wizytę do dr M niż w sobotę do tej dr Cz...;/ no ale kurde zobaczymy....muszę przeczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami chyba nie powinnam, ale ci zazdroszczę. Wiem, że do ciąży wystarczy jedna komórka. Ale to jest mega dołujące, jak wyniki są takie poniżej wszystkiego :( Mam dziś jakiś płaczliwy dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny mam pytanie czy wiecie już może kto będzie miał dyzur z lekarzy w sobotę w gyncentrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil dobrze wiesz,że nie ilość się liczy a jakość!!! dr M sam mi to mówił-wiem,że masz 1000 myśli ale już nic w stanie nie jesteśmy zrobić...:( każdy organizm jest inny.....musisz wierzyć a zadręczaj się teraz tak bo to nic nie da:(:** 3mam kciuki -jesteś pierwsza w drodze po upragnione szczęście:) Na którą masz punkcję na 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami to ładny wynik, ja mam wizyte dopiero 7.01 ale gonal biore jeden dzien pózniej za tobą, wiec wszystko w normie, czuję pracę moich jajników, wieczorami czuje sie gorzej ale i tak nie jest tragicznie, jakie miałas TSH ? i co bierzesz zeby spadło? ja miałam ostatnio tz 18.12 tsh 2.29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicki, Sil ma rację bo interesuje mnie jak wyglada powrot po mrozaczki w programie. Ile Cie wynioslo wszystko? Ja mam 3 zamrozone i na obecna chwile nie mam pojecia co robic. Co by nie bylo mam już krasnoludka i to jest najwazniejsze. Jak nam bedzie pisane gdzies tam na gorze miec drugiego to bede szczesliwa a jesli nie to tez będę. Życzę kazdej z Was lada moment maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami89- bedzie dobrze, najwazniejsze ze Tsh spadlo, vitaminka D fajniutka oj ja cos czuje ze ty piekne jajeczka zniesiesz i wszystko bedzi prima sort, Dziewczyny macie racje z pieniedzmi...to na pol roku czyli polowa z 2015 ale dla mnie to i tak za malo- niestety pewnie lista rezerwowa sie nie zalapie wiec pozostanie komercyjne. Aha mam 2 pytania 1) potrzebuje zebyscie polecily mi cos oslonowo po luteinie- biore ja i boje sie ze znow bedzie jakas infekcja. Moze macie cos oslonowego 2) nie kumam jednej rzeczy. Podchodzac z rzadowego macie znizke na leki ( choc i tak kosztuja krocie) podchodzac komercyjnie znizka jest tez??? Na innym forum spotkalam sie z opinia, ze komercyjne do 40 roku zycia ma znizke a powyzej juz leki pelnoplatne. Pomoze mi to ktos zrozumiec? Robie wlasnie sernik na zimno- wiec jutro kazda jest zaproszona na poranno kawke i serniczek ( a co tam ...dbajmy o nasze bioderka i pupki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem małami... Ale myśli mam dziś straszne. Koszmar to dla mnie jest. Dobrze, że rodzinie nic nie mówiłam, bo by się teraz wszyscy dopytywali i byłoby jeszcze gorzej. W sobotę na pewno nie ma dr M. Ale powiedziano mi dziś, że dopiero ok. czwartku piątku będzie wiadomo, kto ma dyżur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!! Zastanawiam się nad gyncentrum którego lekarza możecie polecić???Jeżeli chodzi o in vitro korzystacie z programu rządowego czy komercyjnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ja jestem w programie rządowym. Większość dziewczyn tu jest. Ale jest kilka, które podchodziły lub podchodzą prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję to na rządowy nie ma już co liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil myśl pozytywnie wiem ze to trudne ale pamiętasz historię Izy82 co miała7 nierozwiniętych i 3 niedojrzałe komórki. A jednak uzyskali zarodki i teraz jest w ciąży...."nigdy nie przestawaj wierzyć cuda sie zadrzają codziennie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z rządowego programu podchodziła. Sil myśl pozytywnie a bedzie dobrze. Gość nawet jak podchodzisz prywatnie to leki jak narazie sa refundowane co do wieku to nie wiem. A przy lutinusie mi pani w aptece polecila globulki hexagyn duo kazala stosować co 2-3 dni jedna globulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje i polecam lactovaginal. Wszystkie preparaty z paleczkami kwasu mlekowego. Wiec omijac iladian!! Bo takowych nie ma wiec jest nic nie warty ;) Tak komercyjnie tez leki sa refundowane z tym ze trzeba miec chyba ponizej 40 lat i AMH co najmniej 0,7. Dziewczyny bedzie dobrze!! Nie mozecie sie tak zadreczac bo w koncu wpadniecie w jakas destrukcje... ja wiem ze teraz ciezki okres dla was ale przeciez teraz jest wasza szansa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu teraz już raczej nie ma szans na rządówkę. Polecam Dr Dawida Serafina przyjmuje w Gyncentrum i w klinice w Gliwicach, i dr Mercika ale on chyba tylko w Gyncentrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wam za informacje :) A czy długo się czeka na pierwszą wizytę??? Czy musiałyście badać Kariotypy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że leki są refundowane ale od lipca może wszsytko się zmienić..... ;( Ile zapłaciłyście za leki po refundacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi trochę lepiej, jestem w domu z mężem, on mnie zawsze podnosi na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil i to jest odpowiednia postawa :)) Ja za leki do stymulacji zaplacilam 1300 zl. Mam orgazm kubkow smakowych :D wyslalam mojego P do Grycana kupil pudelko lodow kokosowych i chalwowych i jestem w niebie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr M nie ma w sobotę-sam mi to powiedział...bo jak mi zapisał,że kolejne USG w sobotę to ja od razu czy on jest...a on mówi,że nie:( i później pokombinował,że zobaczy wyniki z dzisiaj i jak będzie okey to jeszcze ewentualnie w czwartek może mnie zobaczyć... xxx Sil głowa do góry:) wiadomo to jest takie stresujące...ja już się martwie jaki estradiol z dzisiaj będę mieć-no ale zdrugiej strony to już ode mnie nie zależy...jakoś musi być... xxx Catarina ja biorę Euthyrox 25 1,5 tabletki dziennie....od roku jak badałam to aż tak niskiego nie miałam...a tu proszę....mam nadzieję,że znowu nie podskoczy do 3,3....dr M mówi,że do 2,5 to jest taka norma:) a Ty bierzesz euthyrox?(ja do tego jeszcze piłam wode ustronianka z jodem) ciekawe co dr Cz powie Ci w czwartek:) mnie też brzuch pobolewa...śluz obfity...w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biorę Eutyrox 25x2 dzienne najnizszy poziom miałam 1,8 chyba ale stres na tarczycze jest zabójczy, a ty jaki miałaś teraz poziom TSH ja najwiecej miałam 4.02 tez jestem ciekawa, licze i wyliczam ze jak wszystko bedzie ok to punkcja pn 11.01 (urodziny mojego taty)lub 12, czuję ze coś rosnie bo jajaniki mnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczęta kto dyżuruje w sobotę? Myślałam ze zawsze soboty ma Mercik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina jak zaczynałam pierwszą stymulacje miałam coś powyżej 3-bodajże 3,3....po 2 miesiącach spadło mi do 1,7 póżniej znowu po 2 miesiącach miałam 3,01....a przed drugim transferem miałam 1,37...wieć tak mi skacze....teraz co odebrałam wynik to mam 0,47....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam, że dr M zawsze jest w soboty, ale dziś mnie dziewczyny z recepcji uświadomiły, że on też czasem chce mieć wolne. Mój transfer będzie najpewniej robił dr Polacek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×