Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ja już po wizycie księdza. Mogę się spokojnie rozebrać i spokojnie odpacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam na 10. Dzisiaj podczas pobierania krwi położna odebrała telefon i przekazywała info o becie - już drugiej. Byłam taka zazdrosna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Sil jakosc a nie tylko ilosc. Kiedys ktos tutaj mial sporo jajc a potem chyba jedno przetrwalo a byl też przypadek jednego ktore ocalalo i ciaza takze nie martw sie jeszcze bo to loteria. Wyobrazam sobie ze ciagle myslisz jak sie rozwoja ale nic juz soe nie zmieni tylko trzeba pozytywnie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Vicky a jak Twoja beta kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Kochane Beta prawie 5000 tysięcy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vicky gratuluję super!! :))) Sil wierzę w Twojego kropka całym sercem myślę że jeszcze nam wszystkim pokaże !!! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki super:-) na forum byly juz blizniaki, o ile pamietam 2 chlopcow- potrzebne sa 2 dziewczynki:-))) zycze ci tego z calego serca:-) zreszta niewazne jaka plec - wazne zeby bylo zdrowe:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Nie dziekuje jestescie kochane jestem bardzo szczesliwa a zarazem bardzo sie boje bo wiem ze ciaze blizniakowe sa bardziej ciezsze do donoszenia ale musze wierzyc ze bedzie dobrze! We wtorek wizyta u dr M moze wtedy sie juz okaze czy jedno czy dwa malenstwa :-). Wszystko jedno tak samo bede kochac ale chcialabym wiedziec :-). Najwazniejsze byleby zdrowe :-) Za Was ogromne kciuki i powodzonka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky piękna beta. Asia - na forum mamy dwie pary bliżniąt - chłopcy urodzą się na dniach, a parka od Lilii przyjdzie na świat w kwietniu-maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Asia7707 - kochana stawiasz wyrok na mojego męża hihihi jakby byly dwie dziewczynki i w domku dwie cztery kobietki i jeden chlop oooooooo byloby ciekawie hihihihi żartuje oczywiscie bede sie cieszyla z kazdej płci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) nikt tu dziś kawy nie stawia ? To ja postawię :) już jestem po fragminie i lutinusie :) żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil_b kawke biore..po ścianach chodze bez kawusi:-) Faktycznie 2 pary bliżniąt mamy na forum...ale trojaczków nie mamy:-0 swoją drogą moa koleżanka mieszkająca za granica ma trojaczki z invitro....To jest dopiero praca:-) zamarzyła mi sie taka trójeczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
hej dziewczyny, mogę się dołączyć do kawy? :) taka dwójka to opcja idealna, ja bym się nie obraziła :) przy okazji było Wam coś po gonapeptylu? od wczoraj boli mnie głowa i myślę, czy to to... aaaa i Sil znam przypadek gdzie z pierwszego ivf były w sumie 4 transfery i nic, z drugiego tylko jeden jedyny rodzynek... dziś ma na imię Zosia i kończy 3 miesiące także głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) to ja też szybko pije kawe z Wami i do pracy... na szczęście jest piąteczek:) Sil czekamy na same dobre wieści z labo i oby te 3 godz na kroplówce szybko Ci minęły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieję, że kawa ode mnie wam smakuję. Podaję co chcecie -po turecku, espresso, cappucino, inkę, anatola, rozpuszczalną czy z cykorią. Ja też mam nadzieję, że te 3 godziny dziś szybko zlecą i że coś dadzą. Czeka mnie też poważna rozmowa z dr M. Oby tylko on był skłonny do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil to ja poproszę zwykłą tylko z mlekiem haha :) Ale na poważnie wypiłam kubek kakao i juz jest dobrze :) Vicki super wynik teraz tylko do wtorku. Sil oby te 3 godz szybko zleciały. Sylwia a ty nie miałaś wczoraj badań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry prosze o herbatkę, od kilku dni nie moge na kawę patrzeć jak zawsze kawę uwielbiałam i wypijałam litrami, mój ekspres jest teraz bezrobotny :) jajaniki bolą ale juz wiem ze tam sporo rośnie i chyba ten ból jest niunikniony.... sil trzymaj sie mysli ze kropek da radę, tez myslę o tym intralipidzie wczoraj mi dr Cz powiedziała ze mozna ją wziąć przed transferem w tym samym dniu małami jak samopoczucie na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Dawno mnie tu nie było, tzn dawno nic nie pisałam, bo czytam w miarę regularnie :) Ale też nie było specjalnie o czym pisać, dopiero od wczoraj czuję, że powoli włączam się do gry ;) Tzn. dopiero mi wczoraj dr M przepisał antyki, a okres przyjdzie ok wtorku. Także powoli, powoli ale do przodu ;) Vicky gratuluję pięknej ciąży!! Cudownie! Niech się maleństwo/maleństwa rozwijają :) Dziewczyny stymulujące się - jestem z Wami duchowo :) Sil kochana, wierzę, że twoja komóreczka będzie najwyższej jakości, także czekam dziś na dobre wieści! :) Ja oczywiście jestem pełna obaw, bo to ostatni raz... Jeszcze mój małż jest chory oczywiście, jakoś od świąt i się nie może pozbyć kaszlu. Dziś go chcę w końcu (na siłę) wyciągnąć do lekarza, oby na tym dyżurze był ktoś w miarę kompetentny. On ma takie słabe zdrowie, że praktycznie przed każdym transferem choruje :/ A potem mamy taki wynik a nie inny. Myślałam,że choć ta wit. D3 pomoże ale chyba pomogła tylko w moim przypadku bo się jeszcze nie zaraziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i spytałam dr M czy w moim przypadku warto wziąć Intralipid i poweidzial, że jak najbardziej, więc też się szykuje, choć to niemały koszt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sil 3mam kciuki:** Nikita fajnie ze sie odezwalas:)i powoli zaczynasz:)) Catarina ja juz dwa razy sie stymulowalam i bylo okey teraz niewiem co sie dzieje...bo mam takie bole podbrzusza...ale trzeba zcierpiec...licze ze w pon bede miala ta punkcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonili z GynC, komórka się zapłodniła i dzieli się bardzo ładnie, ale nie zapytałam jak... Transfer jutro na 8:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Sil super!!! trzymam kciuki!!! mnie też dr M. polecił intralipid więc spróbujemy... może w połączeniu z super glue da radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wam pisałam, ale w badaniach które czytałam intralipid miał 50% skuteczność. Mam nadzieję, że to będzie wystarczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50% to bardzo duzo, trzeba podnosić szanse, jesli jest taka mozliwośc, ja tez jestem prawie zdecydowana na tą kropłówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
kurde Dziewczyny, ale ze mnie tępa strzała :( właśnie się zorientowałam, że wizyta którą mam umówioną wypada w 15 a nie 14 dzień brania gonapeptylu (poniedziałek 18/01) więc powinnam do dr M. iśc w sobotę i teraz się boję, że go nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×