Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Polly3322
Asia kurcze no przykro mi ze sie nie udalo ja dzis mam jakiegos dola dlaczego my mamy caly czas pod górkę coraz czesciej mysle ze moj czas nie nadejdzie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tulę mocno. Ja jestem pełna obaw co do mojej bety, jak zamykam oczy, to widzę to wielkie zero i zaraz mi oczy łzawią. Wiem, jak ciężko ci musiało być patrzeć na taki wynik. Tulę cię z całych sił i wierzę, że w końcu się uda. Że w końcu ujrzysz na kartce upragniony wynik. Małami ciebie tulę nawet bardziej, bo ci się mój własny koszmar spełnił, a przecież komórka musi jeszcze do mrożenia dotrwać, a potem tyle przed nią. Jestem z tobą kochana. W końcu i dla nas zaświeci słońce. Musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Obiecalam ze odezwe sie po prenatalnych. Ja po prenatalnych, na 70% mamy córusie, ZDROWA!!! Akurat smacznie spala na usg :) Ma juz 6 cm, serdunio bije 168 ud/min, kosc nosowa jest, lozysko na tylniej scianie. Trisomia 21: 1:7319 Trisomia 18: <1:20000 Trisomia 13: <1:20000 Wszystko w porzadku- odetchnelismy z taka ulga!!!!!!! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia przykro mi:( Małami a co z pozostałymi? dalej obserwują czy już nie? :( dobrze że jest jeden TEN JEDEN :* głowa do góry choć wiem że ciężko.. Sylwia najważniejsze że dzidzia zdrowa:) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia przykro mi ale widze ze twarda z ciebie kobieta buziaki na otarcie łez i walcz dalej. Mała widze ze zarodek walczy wiec bedzie silny zobaczysz przytulam i wierze ze bedzie dobrze. Sylwia super ze wszystko ok. Wow szybko ci podali płeć mi dopiero w 20 tyg. Zawsze moze jeszcze cos wyrosnac. Ja swojego dr pytalam sie na drugich prenatalnych czy napewno nic wiecej nie wyroslo stwierdzil ze nie i sie zaczol smiac. Milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka tamte jeszcze obserwuję...na razie nie zakończyli ich hodowli.... Znowu czekanie do poniedziałku....zobaczymy ...jak nie to pozostaje nam adopcja czegokolwiek:( xxx Sylwia super,że córeczka:) ważne,że wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia przykro mi. Wiem co czujesz. Ale musi się w końcu udać wierzymy w to wszystkie. W powiedz mi miałaś ten klej albo kroplowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia przykro mi. Wiem co czujesz. Ale musi się w końcu udać wierzymy w to wszystkie. W powiedz mi miałaś ten klej albo kroplowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale tu cisza. Ja w nocy zażyłam pimafucin, noc przespałam a dziś jest już prawie dobrze :) Catarina co tam u ciebie? Allessa jak się czujesz? Małami dajesz radę? Trzymasz się jakoś? Asia nie upiłaś się za bardzo? Trzymasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Joafer, dobrze to napisałaś, że coraz bliżej, coraz bliżej upragnionego szczęścia :) <> grania i jak wrażenia ze szkoły? <> Catarina trzymam kciuki za kropki! Aż mi puchną! Teraz relaksik i pozytywne nastawienie. Dbaj o Waszą Trójeczkę :) <> Asia bardzo mi przykro, ściskam Cię z całych sił. To bardzo dobrze, że się nie poddajesz, że będziesz dalej walczyć i wygrasz! Jaki masz teraz plan? <> Małamii ja wierzę, że się uda i będzie Maluszek czekał na Ciebie, aż będziesz mogła go zabrać. Też nie trać wiary w swoje Kropki, które teraz dzielnie walczą. Mam nadzieję, że będzie więcej niż ten jeden. Chociaż to pewnie właśnie ten jeden będzie TYM szczęśliwym :) <> Allessa mam nadzieję, że dziś już masz lepsze samopoczucie. Dlaczego złej jakości, co mówił dr? Trzymam kciuki za Waszą Trójkę :) Musi teraz się udać i już nie mogę się doczekać bety. Wypoczywaj i dbaj o Was. <> Polly takiemu myśleniu mówimy N I E ! ! Każdej czas nadejdzie! <> Sil proszę wizualizować 105 :) i nie płakać bez powodu ;P <> Sylwia SUPER SUPER!!! Najważniejsze, że wszystko dobrze i że możesz odetchnąć. Harce podejrzysz następnym razem :) Zjedz coś słodkiego na godzinę, pół przed badaniem to się powinna obudzić. Moja właśnie fika po śniadanku :D <> U mnie nic nowego, przedwczoraj byłam na fitnessie dla ciężarnych a wczoraj w aquaparku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dziewczyny :-) chłopcy Fif są kochani. Ja dzisiaj odpoczywam, wczoraj ten pogrzeb najbardziej przejmujący był moment jak najmłodszy syn cioci (15 lat) czytał podziękowania w imieniu swojej mamy, nie sposób było nie płakać :-( więc nie polezalam wczoraj bardzo. Sil powiedz mi masz przypisany duphaston? Allessa jak u ciebie widziałam cie na korytarzu i ze rozmawiałas coś z dr M. Małami jak się czujesz kochana musisz wierzyć widzisz jak to jest ja miałam takie dobre wyniki i co też nie wyszło idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny... ehh Catarina współczuję takiego przeżycia:( ale teraz odpoczywaj i dbaj o Was:) dr M wogóle coś Wam mówił podczas transferu? xxx a ja jakoś się 3mie -modlę się tylko aby jutro mi coś zamrozili:( bo jak nie to już nie wiem co ze sobą zrobię...:( xxx Wy się teraz dziewczyny nie stresujcie....pokoleji będą same wysokie bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina pogrzeb to bardzo trudne przeżycie. Staraj się za wiele o tym nie myśleć i staraj się zrelaksować. <> małamii jutro na pewno coś zamrożą nie myśl co by było gdyby bo teraz liczą się maluszki, które walczą i za nie wszystkie forumowiczki mocno ściskają kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Asia jest mi strasznie przykro - cieszę się, że masz plan B. Catarina trzymaj się dziołcha. MałaMi - na pewno będą mrozaki, trzymam mocno kciuki. Iza - z moich 15 komorek tylko 7 okazało się dojrzałych a z 6 zapłodniły się tylko 2. Co prawda klasy A ale na drugą dobę były tak samo rozwinięte jak w trzeciej, kiedy mi je podano. Niestety od początku miałam takie złe przeczucia co do tej stymulacji - znosiłam ją bardzo źle, jak sama widzisz efekty również nie były powalające. Dbam o siebie, robię wszystko aby się udało ale czuję, tak jak przeczuwałam wcześniej, że to nie jest ten transfer. Zastanawiam się co dalej - co prawda ja mam dopiero drugie podejście ale chyba nikt nie wierzy, że gync zaproponuje mi trzecie w maju? Na pewno nie będzie już kasy. Pozdrawiam! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa nie wygląda to jakoś bardzo kolorowo ale nie trać wiary w swoje kruszynki. Co powiedział dr na temat rozwinięcia zarodków? W brzuszku mają inne warunki O WIELE WIELE LEPSZE i tam śmigną. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr nie powiedział za wiele (zwyczajowo:)) ale nie miał szczęśliwej miny. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Alessa Kochana nie mysl negatywnie...bo w brzuszku u mamusi to zupelnie inaczej:**kiedy planujwcie betowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina nie mam duphastonu, a ty dostałaś? Allessa ja o planie B i III symulacji rozmawiałam z dr M. Standardowo trzeba czekać 3 cykle to to wychodzi w tej chwili okolice połowy kwietnia. Przynajmniej mi. Ja jestem umówiona do dr M na piątek. Albo przyjdę ze szczęśliwymi wieściami, albo po plan B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wrócił mi świąd po 17 godzinach od poprzedniej tabletki, czyli zaczynam liczyć czas do pójścia spać, by wziąć kolejną globułkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi ja betuje w przyszly poniedziałek. Sil a myslisz ze w kwietniu bedzie jeszcze kasa? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Mogę się tylko trzymać tego co powiedział mi dr M. A po moim wyniku punkcji (to już drugi tragiczny wynik) powiedział, że zrobi wszystko by w razie konieczności zastosowania III stymulacji, kasa była. Jasne, że może się coś przyplątać, może coś nie pójść tak, jak powinno. Ale ... zobaczymy. Jeśli pieniądze im się zaraz skończą, to wezmę pożyczkę i podejdę komercyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak mam zrobi żeby w stopce bylo moje imię i historia...niewiem gdzie to się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz być zalogowanym użytkownikiem, wówczas wchodzisz do swojego profilu(górny prawy róg i tam jest "Edytuj swój profil" i tam to można wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jak bedziecie kiedys mialy czas to povzytajcie sobie o rozszczepie miesni brzucha po ciazy. Dopiero dowiedzialam sie o tym wczoraj ale to bardzo cenna informacja jak juz urodzicie a brzuszek nie bedzie chcial sie pomniejszac. Ja zrobilam na to test i raczej mnie to dziadostwo zlapalo, dla upewnienia sie musze isc do lekarza bo robilam brzuszki a wtym momencie bym nie mogla bo wtedy brzuch sie powieksza i robi przepuklina. Szkoda ze lekarze nas nie informują o takich rzeczach. Trzymam za Was kciuki! Moj krasnal ma chore migdalki i gorączki nawet po 40 stopni:( od dzisiaj antybiotyk i mam nadzieje ze cos sie polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jak bedziecie kiedys mialy czas to povzytajcie sobie o rozszczepie miesni brzucha po ciazy. Dopiero dowiedzialam sie o tym wczoraj ale to bardzo cenna informacja jak juz urodzicie a brzuszek nie bedzie chcial sie pomniejszac. Ja zrobilam na to test i raczej mnie to dziadostwo zlapalo, dla upewnienia sie musze isc do lekarza bo robilam brzuszki a wtym momencie bym nie mogla bo wtedy brzuch sie powieksza i robi przepuklina. Szkoda ze lekarze nas nie informują o takich rzeczach. Trzymam za Was kciuki! Moj krasnal ma chore migdalki i gorączki nawet po 40 stopni:( od dzisiaj antybiotyk i mam nadzieje ze cos sie polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×