Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

małami jesteśmy z tobą, nie martw sie musi być dobrze. Ja wierzę że się uda tylko musisz być cierpliwa tak to jest z tym leczeniem uczy cierpliwości i pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Czesc dziewczyny i powodzenia przy transwerze. Malami kiedys bedziesz mamą zobaczysz, kazda z nas ma chyba zapisany swoj czas. Zobacz na Bimbalke, ostatnie podejscie, jakies dziesięć transerow i teraz tuli malenstwo a tez wszystko zapowiadalo sie na to ze nie bedzie mamą. Widze Cie na tych krzeselkach zawsze jak Cie czytam , pamietasz jak sie obserwowaliśmy czy to my?;) glowka do gory bo na Ciebie przyjdzie czas. Ktos pytal o ten klej? Wlasnie Bimbalka przy ostatniej probie go miala i nacinanie otoczki. Czy akurat to pomoglo to nie wiem ale nie zaszkodzilo. Takie chore to wszystko ze czasem posiadanie dziecka zalezy również od finansow...znam parę ktora nawet nie stac na podejscie rządowe a strasznie chcą dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki:** jesteście Kochane:* xxx Catarina,Alessa jesteście już po? dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Jestem już w domu mam ze sobą dwa kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami89-bedzie dobrze:-) silna mama to i dzieci beda silne, choćby jeden ale ten, waśnie ten:-) Ja tam wierze ze embriolodzy w Gyn stana na wysokości zadania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Catarina to teraz odpoczywaj jak najwięcej :* Asia trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą bete chyba nic nie pomyliłam i jutro idziesz tak?:) Małami zadzwonili z laba? Sil tak jak mówisz czas pokaże czasem brak objawów to też dobry objaw... do wtorku szybko czas zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to super-teraz dbaj o Was:* Linka nie dzwonili z labo już sama nie wiem czy to dobrze czy źle....(może jednak ruszyły,że nie dzwonili?) jutro zadzwonię się zapytać... xxx Asia 3mam kciuki za jutrzejszą betę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolsss9
nie rozumiem, w czym jest problem. Mieli zakwalifikowane pacjentki, to trzymali dla nich te fundusze! Jak mieli potem to niby wg Ciebie rozliczać? Przecież z dotacji musisz się potem rozliczyć, wykazać na co przeznaczyłaś itp. Skoro mieli dziewczyny zapisane w budżecie to już nie mogli brać nowych, bo skąd wzieli by pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami pewnie zapomnieli.. no zadzwoń sobie jutro a ja dalej trzymam kciuki za Twoje maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dziewczyny trzymam kciuki za owocne transfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia bedziesz jutro u serfera?:* Trzymam kciuczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc z 20.05- nie, jutro jade do gyncentrum na bete. Dr serfera bede widziec w przyszlym tygodniu. Dzieki za kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Witam dziewczyny o tak wczesnej porze :-) ja juz po malym sniadaniu. Asia trzymam kciuki za dzisiejsza bete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Asia powodzenia 3mam kciuki:**o ktorej masz miec wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja od wczoraj mam problemy z podrażnieniem okolic intymnych. Masakra. Allessa czekamy na info od ciebie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Sil ja przy lutinusie uzywalam globulek Hexagyn duo i dobry jest płyn ginekologiczny łagodzący Lactacyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skontaktowałam się z dr M, kazał mi zażywać Pimafucin na receptę więc mój mąż jedzie do GynC po receptę i mi wykupi ten lek. Napisałam mu na karteczce, by ten płyn też mi kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc straszydła :-) Mam dwa kropki i bardzo zle sie czuje po tej kroplówce, chyba lekko goraczkuje i bardzo mnie wzdelo. Odnosze wrażenie ze zarodki mi podane byly bardzo slabe ale i tak walcze. Chcialabym aby sie udalo:-( Asia jak beta? Sil Ty w poniedziałek? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa dobrze, że się odezwałaś, bo już się martwiłam. Super, że dali ci dwa zarodki. Ja po intralipidzie źle się czułam przez 5 dni. Od wczoraj objawy czucia się jak kapeć minęły, zaczęły się problemy z infekcją pochwy za to... Ja testuję we wtorek kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
dziewczyny a mozna wziac kroplowke w dniu punkcji??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
dziewczyny a mozna wziac kroplowke w dniu punckji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela mi dr M powiedział że powinna być pomiędzy. Myślę, że mogliby ją podać zaraz po punkcji, ale... oni czekają na wyniki to jej punkcji, a co będzie z komórkami wiedzą dopiero tak naprawdę następnego dnia. Ty sama możesz nie nadawać się do transferu... ja bym chyba poczekała do następnego dnia, albo jak Catarina, wzięłabym przed samym transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Hej dziewczyny Allessa dbaj teraz o siebie i wypoczuwaj ile sie da:) To nie wiedziałam że można wziąć ten intralipid w dniu transferu, Catarina Ty miałaś tak? to jest fajne rozwiązanie bo jak sie ma daleko do gyn to lepiej za jednym jechaniem ;) Asia masz już wynik?? czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny.... Alessa Kochana:) bądż pozytywnie nastawiona jak w dniu punkcji:):) maluszki zostaną z Tobą:) teraz odpoczywaj ile się da:** xxx Asia czekamy na info:) xxx Sil dobrze,że skontaktowałaś się z dr M - mam nadzieję,że to co Ci przepisał pomoże....bo to rzeczywiście nie przyjemna sprawa:( xxx Mąż dzwonił do labolatorium bo ja już miałam drgawki na samą myśl....jak na razie w poniedziałek jest przygotowany 1 zarodek do mrożenia....klasy:dobrej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje ksiezniczki:-) Dziekuje za dobre zyczenia to naprawde daje wiare i sile:-) Niestety te bitwe znow przegralismy, to nie byl nasz czas:-(((( Teraz ide sobie troche poplakac, potem wypije dobre wino...ale od poniedzialku wracam do gry. Moze bitwe przegralismy ale wojna trwa i ja nie zamierzam jej przegrac. Moze czas zmienic strategie i czas przejsc do planu B? Sciskam was kochane i dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Asia jestem pelna podziwu dla TWOJEJ postawy :-) jest w Tobie taki duch walki i zapal , ze tylko pozazdroscic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×