Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gosciu dziękuję że mi napisałaś o twojej przykrej sprawie z dzieciństwa..:( podziwiam cie jestes silna kobieta ..od 4lat staracie sie o adopcje czy o naturalna ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita ja lutinus bralam kiedy uwazalam, nawet nie wiedzialam o jakims odstępie 8 godzin. Mam prace na dwie zmiany i o ktorej mi zapasowalo o trj godzinie go podawalam. Przyznam sie ze kilka razy nawet zapomnialam. Moim zdaniem to nie jest az tak wazne, my te leki bierzemy zapobiegawczo, inne kobiety nie biora nic bie mowiac juz nawet o tych ktore nie wiedzą ze są w ciąży. Nic sie nie martw, ja aplikowalam go tak jak mi sie przypominalo. A Wy macie na rozpisce ze go trzeba brac co 8h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Dokładnie tak jest napisane Iwcia :) Ewela, Iwcia miałyście krwawienie imlantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do naginania na kase to dr cz jest niepobita w czasach przesylania zlecen do apteki jak poprosilam ja o recepte bo wyczytalam na forum ze w bytomiu jest znacznie taniej to caly wywiad zrobila, a czemu recepta a gdzie taniej i foch, dr m jak dla mnie jest wg mnie pod tym wzgledem o wiele lepszy, prosisz o recepte to wypisuje nie komentuje, w zwiazku z tym ze lecze sie juz troche i niestety dalej bez efektu, juz pare razy mi sie zdarzylo ze nie liczyl za wizyte, czytalam tez na forum ze jak dziewczyna powiedziala ze nie stac jej na histeroskopie, to polecil jej szpital i tez nie robil problemu, natomiast z forum mozna wyczytac pare dziewczyn ktore mialy zlecona histero w gyn przez dr cz bo sa polipy a poteM bylo czysto ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L4 mozna dostać już od 1 dnia stymulacji. Potem możecie wybrać, albo 2 tyg od punkcji albo od transferu. Jeśli chcecie dłużej poleżeć, to lepiej w trakcie stymulacji wziąć i potem po transferze. Dorciak ja mam 2.03 o 10:45 wizytę u dr M. Co do immunofenotypu to faktycznie robi go tylko Provita. Gync robi profil limfocytarny 10 zł tańszy ale w nim nie ma tylu wskaźników. Co do leków, to ja się do końca nie zgodzę. Bierzemy progresteron, bo nasz organizm nie zszedł w naturalną ciążę i sam go nie wytwarza. Oczywiście może zacząć, ale raczej musi się nauczyć być w ciąży. Już fragmin to jest bardziej profilaktycznie brany. Mnie też zdarzały się przypadki opóźnienia bo coś mi wypadło, albo zapomniałam. Ale raczej lekko do takich opóźnień bym nie podchodzila. Pamiętajcie, że wiele zależy od was. Chcecie mieć potem do siebie żal? A i jeszcze ból piersi po transferze i przed beta. Piersi bolą właśnie od progresteronu, który podajemy sobie w formie lutinusu/luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik nie podeszłam bo nie bylam pewna..nie chciałam do obcej podejsc :) ja juz pisalam ze jestem czarownicą i tak mnie tknęło ze Ty to Ty no i racje mialam..a po za tym zaraz mnie doktor zawołał. U mnie szalu nie ma..jest tylko 6 pęcherzyków..jeszcze małe ( co wizytę dostaję receptę i jeszcze leki) i prawdopodobnie punkcja w środę. Jutro musze jechac na podglądanie. Dredzik bo Ty dojeżdżałaś pociągiem. Jak sie z pkp dostać do gyn? Mogę pieszo? Czy daleko? Nie mam kierowcy i chyba jutro czeka mnie wycieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podpisałam się...lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika najprościej chyba będzie tak: bezpośrednio z dworca (ul. chyba 1go maja) jedzie tramwaj nr 11, wysiadasz na przystanku "dąb, huta jakaś tam" przechodzisz przez ulicę (musisz się trochę cofnąć na przejście) i potem w prawo do gyn, ale to już będziesz widziała. Pieszo też można, ale to dość daleko jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita ja nie mialam plamienia implatacyjnego.. joafer czekam na pozytywna bede dzis !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia , nie nakłaniaj dziewczyn do lekceważenia sprawy progesteronu. Przy " crio" na cyklu sztucznym ( nie ma owulacji) , cały progesteron pochodzi z suplementacji . W tych "sprawach" lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Joaferv3mam kciuki;** o ktorej idziesz na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika kochana moja szkoda, że się nie poznałyśmy. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja. Co do jazdy pociągiem i drogi do Gyn to pieszo idę 15 minut i myślę, że nie ma sensu jechać środkami komunikacji. Wychodzisz z dworca PKP idziesz prosto do tej nowej galerii , skręcasz w lewo. Przechodzisz koło dworca PKS i potem dochodzisz do ul. Chorzowskiej mając spodek po prawej stronie i skręcasz w lewo w stronę Galerii Silesia. i już długa prosta. Nic się nie martw jajcami, jeszcze nadgonią i będą idealne. Joafer od rana myślę o Tobie ....daj znać jak się czujesz i o której jedziesz :) Zizia jak się czujesz ? Leżakujesz? Mój M. nic mi nie pozwala robić, nawet brwi chcałam sobie wyregulować, bo zarośnięte jak busz to zabronił bo to może powodowac jakieś drania nerwowe i Bąblom może sie to nie spodobać....o matko...nie poznaję Męża...chleb mi piecze od rana i ciasto drożdżowe .Gdzie on kuchnie zawsze omijał szerokim łukiem. i cały czas ogląda zdjęcie USG z kropkami. Cudownej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik i Zizia odpoczywajcie tak co będą wysokie bety za 10 dni :-) Joafer bylas juz na badaniu? Daj znac, trzymam mocno kciuki za Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka dziekuję a wsparcie...już sama nie wiem, czy mam leżeć czy trochę chodzić aby było ok. Wiem, że nie ma reguły ale nie chcę sobie wyrzucać, że zrobiłam coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dredzik,ziziak teraz bedzie okey zobaczycie;))) Dredzik musisz byc wspaniala kobieta tak bardzo bym chciala z Toba pogadac bo duzo nas laczy dot naszych M;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia1981
hej dziewczynki trzymam za was kciuki ja mam punkcje we wtorek na 8 :) jest kilka bardzo ładnych pecherzyków a reszta musi nadgonić do wtorku dostałam jeszcze gonal 150 ,a co do tego pikania zizia takka kochan wszysyc slyszeli zastanaiwali sie czy to ktos ma punkcje i jaks aparatura tak pika :)))))))), trzymam za was kciuki dredzik twojego męża tez koajrzę tak ogólnie to jak siedziałam wpoczekalni to widziałam was wszytkie m:) z tego jka sie opisujecie jeśli chodzi o wygląd ja jestem drobna blondynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...tak tak to był on..taki wyysoki z brodą..pozdrowiłam..niestety nie miałam okazji zobaczyć Twojego M..ale pozdrów Go również:) Na tej rozpisce z gyn jest żeby brac lutinus co 8 godz..wiec ja biorę 5-13-21 do tego fragmin rano..wit d, folik, zamur co 12 godz Ja leżakuje od wczoraj..czasem wstanę i się przejdę..ale ogólnie nic nie robię, mąż skacze koło mnie..tu kolacyjka..tu herbatka..ale wstaje co jakiś czas..zeby sie przejść..pogadać z kims..ale maml4 na dni...nie chce sobie potem wypominać jakby co...aczkolwiek szlag mnie juz trafia bo juz jestem tydzien na l4 ( przeziębiłam sie i chciałam sie wykurować) a i zapodałam sobie dzis nospe i relanium..pozdrawiam i trzymam kciuki za Was dziewczynki:) ps. Kicia to trzymamy kciuki!! ja zawsze narobię duzo hałasu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam trzymam kciuki joafer dredzik gadaj do brzuszka małami jak u Ciebie, co dalej macie jakis wspólny plan z M. dziewczynki szybki i skuteczny sposób na wywołanie @ winko i przytulanie juz było a ja nadal czekam na tą małpę Zizia_a czy tez byłaś na forum z gyn na naszym bocianie bo tam jest jedna osoba z podobnym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia1981
Basik 33 pewnie się będziemy widziały trzymam kciuki bedzie dobrze :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki dziewczynki za bety, punkcje, transfery. Fajnie że się poznajcie w Gyn ja też poznałam kilka osób a niektóre w nich już są mamusiami. To że tak powiem trochę wcześniejsze pokolenie, was już nie poznam ale bardzo wam kibicuję. Starajcie się myśleć pozytywnie i wierzyć że się uda. Ja przy pierwszym transferze miałam podejście że to taka próba i mało komu się udaje ale przy drugim już miało się udać i się udało. Miałam takie marzenie, plan żeby nie musieć drugi raz się stymulować. Wy dużo już wytrzymałyście i należy wam się już sukces. Nie mam pojęcia o badaniach o których piszecie... Matko jakie to wszystko trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia1981
Basik 33 to pewnie się będziemy widziały będzie dobrze :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
dziewczyny czy w programie 2+1 można rozłożyć sobie te 3 próby w czasie( np na cały rok) czy trzeba je od razu po kolei zrobić bo nie ma tego w umowie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat napisalam jak ja bralam lutinus, nie mialam rozpiski ze mam go brac co 8h tylko ze trzy razy dziennie i to wszystko. Teraz w ogole sporo z tego co dziewczyny piszą się pozmieniało, relanium mi tez nikt nie proponowal. Fragmin jedna polozna kazala mi brac rano, druga wieczorem i badz tu mądry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunshine dzieki za link do wywiadu , zeby moc go odczytac trzeba wkleic go w goole . potem sie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
Cześć Dziewczyny :) u mnie w końcu zaczyna się coś dziać. Dzisiaj zaczynam stymulację menopur dawka 175. W piątek pierwsze podglądanie. Strasznie się boje co to będzie. Joafer czekam na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×