Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Długim protokołem idziemy, to są jakieś zastrzyki na wyciszenie. W aptece na dole w Gyn, aż pytalam panią czy na pewno do mnie mówi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czekamy na @ jutro mam ostatnie antyki i pierwsze zastrzyki. Musimy endo wyciszyć trochę i ostro zaatakować jak to dr stwierdził. Długi chyba ze względu na moje amh, ale jak czytałam jest skuteczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe super miejmy nadzieję że potem też nie będą za drogie te leki..:/..a pytałaś się czy można rozłożyć w czase te próby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny. Catarina - bardzo szybko podchodzicie do tego trzeciego transferu - nie obawiasz się, że organizm może gorzej znieść taką stymulację? Pamiętam, że obie miałyśmy coś koło 15 komórek. Dziewczyny czy, wg Was, menopur nie jest słabszym stymulatorem niż gonal? Ja odnoszę takie wrażenie, oczywiście tylko po swojej stymulacji, że na samym gonalu komórek była podobna ilość ale jednak więcej było dojrzałych i kilka dotrwało do piątej doby. Miałam także ciążę biochemiczną - a te po miksie gonalu i menopuru były tak słabe, że z 6 zapłodniły się tylko 2 i zaprzestały rozwoju już w drugiej dobie. Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahia...a ja chciałam wizytę przełożyć do dr.K. ale ona też na urlopie jest :/..ta dr Cz nie jest mi na rękę wogóle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek raz dziennie masz brać ten zastrzyk?będziesz chodziła do pracy normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allesa troche sie boje ale, przed sama stymulacja 10 marca mam mieć histeroskopie i streching endo do tego wlew i intralipidu, podobno po takich zabiegach oni mają bardzo dobre wyniki. no co ma byc to bedzie, tak miałam 15 komórek pobranych podobno w invimedzie to normalka ze pacjętki maja 1 cykl przerwy bo juz tam pytałam nie wiem moze jak szybko bedzie klolerjna stymulacja to akurat komórki beda lepszej jakości... trzeba zaufac komus catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz dziennie mam brać. Nie pytałam czy można te procedury rozłożyć w czasie, ale wcześniej jakąś dziewczyna pisała, że mamy na to 2 lata. Podejrzewam, że reszta leków będzie dużo droższa. Narazie l4 nie planuję brać. A Ty będziesz brała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja w każdym razie trzymam kciuki hehehe :) Ja osobiście chciałabym jeszcze zrobić ten immunofenotyp - będę dzwonić do Provity. Pamiętam, że przy tej ciąży biochemicznej miałam mega ogromne skurcze macicy - wtedy jeszcze nie wiedziałam, że można brać no spę - może gdyby mi ktoś powiedział skończyłoby się to inaczej :( Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a bralyscie encorton i estrofen? Nienajlepiej się poi nich czuję i zastanawiam się czy ktoś też tak miał? To moje pierwsze próby z hormonami więc chyba wszystko możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 zlotych to jest cena po refundacji bez niej byloby prawie 400 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil Kochana - ja znowu do Ciebie :) W jakich dniach cyklu najlepiej wykonać ten test - szukam po necie i szukam co to jest ten drugi etap a internety mają wiele różnych etapów i zgłupiałam. Pozdrawiam i dziękuję za wcześniejsze odpowiedzi. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja cały czas kombinuje z kąd kase wziąść...jak nie załatwimy to weźmiemy sobie jedną próbe tylko ..:(..tez nie bede chyba raczej bramła l 4 bo po co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak miałam tak jak pisała Catrina - jak mnie zapisała , to parę dni później zgodnie z rozmową potwierdzilam , a ona przesłała mi wczesniehj listę badań i druk wniosku do Gyn, jak poteierdzilam złożenie wniosku to napisała mi maila żebym napisała który mam dzień cyklu bo wizytę ustalają zawsze w ok 20 dnia, Super Joafer :) z tym Wroclawiem - a lepsze ma opinie niz Wawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a powiedz mi całą dokumentację z gyn ci dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope niewiem czy lepsze opinię nam po prostu bliżej jest do Wrocławia a wiem że maja bardzo dobrego lekarza dr gizler ma dobre opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer ta informacja była na FB Stowarzyszenia Nasz Bocian https://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Nasz.Bocian/posts/10153370750918342 (post z 4.02. godzina 19:18) Joafer we Wro mają miejsca? Poważnie? Nigdzie nie pisali, że do Wro też przyjmują. Super. smutasek85 ja do dr M idę w środę, ginapeptyl powinnam zacząć w poniedziałek, 7.03 czyli będzie między nami tylko kilka dni różnicy :) Teraz będziesz przez 14 dni przyjmowała ten środek a potem zacznie się standardowa stymulacja. Mi wychodzi, że ja powinnam mieć punkcję ok końca marca a ok 1-4.04 transfer Allessa wg mnie skutki menopuru i gonalu są różne u różnych pacjentek. Jedna lepiej reaguje na to, druga na to. U mnie przy gonalu było kilka dużych komórek, ale fatalny estradiol mi wychodził. Przy połączeniu komórki były większe, estradiol dość wysoki, ale komórki niedojrzałe... Allessa immunofenotyp należy wykonać w II fazie cyklu, przy czym oni te fazy trochę inaczej liczą. To powinno być po 15 dc, ja miałam w 21 dc i dr Janosz powiedziała, że to najlepszy termin. Jak tam zadzwonisz się zapisać, to one same ustalą tak termin, by to było w odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy strona przeskakuje czy zeżarło mi posta. S**t. Allessa II faza po po 15 dc aż do końca, oni tak to liczą. Ja miałam w 21 dc i powiedzieli mi, że to najlepszy czas. Zresztą jak zadzwonisz to one ci same powiedzą, kiedy masz przyjść (jak podasz który dc masz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby to komus pomoglo to moja znajoma miala teraz ostatnie mrozaki podane, znowu sie nie udalo ale dr rozpisal jej juz kolejna stymulacje. 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer z Gyn mi dali kserokopię wyników badań 70 gr za stronę - nawet na tym zarabiają :) i ksero z pieczątką lekarza kartoteki gdzie lekarz zapusywal wszystkie wizyty - masakra, mało z tego wynika i dużo nieuzupelnionych miejsc jest, jak byłam wcześniej w Novomedice to tam byl pelen komputerowy opis, oczywiscie trzeba wystapic z wnioskuem o udostepnienie dokunentacji - Dorciak bo o tym zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina - a Ty będziesz płacić za scratching endometrium? Bo właśnie czytam, że niby tak jak embrioglue w programie MZ jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz smutasku ja nie lubie sie prosić każdy wie w jakiej jesteśmy sytuacji ale niestety...nie komentuje..po prostu każdy patrzy na swoją du..jak miałam załamanie psychiczne każdy obiecał że pomoże przyszło co do czego nie mamy nikogo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wiem że muszę zbadać zarodki bo coś z nimi jest nie Hallo są skoro za pierwszym razem i za drugim umarły w czwartej dobie. A wiesz naczym to badanie polega. I czy w razie w można to jakoś wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gyn można wziąść program z możliwością spłacania w ratach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam scratching endometrium jest w programie ale połączony z histeroskopia i intralipdem wychodzi 1600 zł catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil... super, że tylko kilka dni różnicy :-) Aniu... tak to właśnie jest z rodziną, częściej obcy człowiek Ci pomoże :-). Dlatego ja mojej nie mówię, bo pomóc nie pomogą a pewnie komentować by chcieli. Trzymam kciuki, żebyście znaleźli rozwiązanie. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer niestety nie wiem :( ale z tego co czytalam i nawet była o tym mowa w jednym z odcinków filmu o in vitro to mogą zbadać komórkę lub zarodek bez jego uszkodzenia i na tej podstawie ocenić co może być przyczyna, nie wiem jaki jest koszt :( i chyba robią to przy stymulacji kiedy komórek i zarodków jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×