Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanie co wiecie o klinice invimed we Wrocławiu?która z Was się tam przenosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
ewela... ❤ super wiadomość Sil... bardzo się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil wspaniała wiadomość! Teraz to czas będzie gnał nieubłaganie. Sama dokładnie pamiętam ten czas. A teraz czekam na betę. Trzymam kciuki Kochana. Joafer jak się trzymasz moja kochana? Gotowa do walki? Czyli Warszawa? To będą Bąble ze stolicy:) Malami a co u Was? Jak Ty się trzymasz? Jestem z Tobą całym sercem. Zizia jak leżakowanie? Mnie cycki nie bolą...nie wiem czy to dobrze...ach...buziaki moje Wojowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer w mailu z Wawy masz napisane badania które można wykonać na 1 wizycie na NFZ i badania, które musisz zrobić przed wizytą. Jak będziesz jechała do Gyn złożyć wniosek o zmianę realizatora i wniosek o wydanie kartoteki i dokumentacji to w ramach wizyty (1 po becie jest w ramach programu) może Ci zrobić wymaz i cytologie łącznie za 70 zl, ja wolałam tam niz isc gdzies indziej do gina - zalezalo mi na czasie, ja mieszkam koło Katowic jakieś 15 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
dzieki Hope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik a ile placilas za akupunkture w Gyn i kto Ci ja robił? Czy to się robi w jakiejś fazie cyklu czy wszystko jedno? Ile razy trzeba? Raz? Ja byłam dzisiaj u tego immunologa w Będzinie na NFZ - młody lekarz, zainteresoeany pacjentem ,szczegółowo mnie o wszystko wypytal, przejrzał wyniki badań i okazało się , ze u mnie przyczyna może być choroba zakrzepowa - mój brat ma ja genetycznie - zlecil mi badania , powiedział że zaczniemy od trombofilii i mutacji genu MTHFR - jakiś punkt zaczepienia, dziwił się też ze ginekolodzy w wywiadach nie pytali o choroby zakrzepowo-zatorowe w rodzinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za akupunkturę płaciłam 160zł i wykonuje ją dochodząca p Dr anestezjolog, to była akupunktura do transferu wykonywana 2 razy na różne punkty przed i po transferze odrazu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Basik a ktoś Ci to zlecil czy sama pytalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope jak nazywa się dr u którego byłaś w Będzinie ja też idę ale 10.03 :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dr Krzysztofa G.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer to super, że udało Ci się z Warszawą!!! Nowi lekarze, nowe spojrzenie, tym razem musi sie udać!!! Ewela gratulacje kochana, super wieści. Jaj byś szukała lekarza na prenatalne to polecam dr Dawida z gyn, naprawdę świetny lekarz, którego nie trzeba ciagnąć za język tylko wszystko dokładnie mówi i pokazuje na monitorze i bez problemu odpowiada na wszystkie pytania. Tylko do niego przynajmniej za moich czasów były duże kolejki i trzeba było sie umawiać duzo wczesniej. Ja sobie załatwiłam skierowanie od mojego gina i ze względu na wiek powyżej 35 lat miałam za darmo na NFZ. Ja jutro mam podgladanko, 9 dzień stymulacji. Mam nadzieje, ze jajka rosną bo poprzednio zawsze czułam mega ból jajników a teraz nic. Trzymajcie kciuki:) Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope gdy byłam na punkcji to dziewczyna też brała tą akupunkturę stąd moja wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Czesc dziewczyny :) Joafer ja tez mam enfometrioze 3 albo nawet 4 stopnia i juz mialam 5 operacjii i wiem ze ta nasza endo ma wpływ na jakos komorek, tego ze naturalnie nam sie nieudało bo albo nie bylo owulacji co mc albo niepekaly pecherzyki i torbiel sie robila. Ja mialam dwie stymulacje i tez nigdy mi sie nic niezamroziło gdzie przy drugiej stymulacji mialam 14 pecherzykow z czego 6 zaplodnili i 2 mi podali a z tamtych 4 ładnych i tak nic niezarozili, wiec mysle ze po dwoch stymulacjCh zadnych mrozakow niemam to cos w tym musi byc a z tych dwoch jeden u mnie zostal i jestem juz pod koniec 8 mc i jest wsxystko oki :) A tak to wlasnie po dzisiejszej wizycie wszystko oki maly wazy okolo 2.2kg i za dwa tyg.juz kolejna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
hope catarina pytanko wam dr M powiedziałze kasy juz dla was zabraknie.... na kolejne podejście czy poprostu tak do Warszawy sie przeosicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helen a ty wkoncu wyleczyłas tąendometrioze ze ci sie udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer jak byłam i niego teraz to od razu powiedział , ze trzeba czekać 3 miesiące, bo ma bardzo dużo pacjentek, ale od razu zaznaczył że nie może mi zagwarantować 3 podejścia, bo nie są w stanie przewidzieć ile zostanie środków, jak zapytałam czy 2 m przerwy wystarczą, to powiedział że tak, ale w Gyn będę musiała czekać min 3 bo nie zaczną stymulacji bez gwarancji ze ja skończą , a dopiero w maju coś będzie wiadomo ile zostało kasy, jak mu powiedziałam o Wawie to powiedział ze on nawet by się nie zastanawiał skoro tam mi dają gwarancję i ze może zmiana dobrze mi zrobi, inne podejście itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer kochana endometriozy nie da sie wyleczyć. U mojej mamy zdiagnozowali ją dopiero teraz a urodzila naturalnie 6 dzieci hmm ciekawe. Można ją uśpić i usuwać jej ogniska nic więcej. Helen dużego już masz chłopaczka super. od 8 miesiaca wizyty są częściej? Bo mnie sie strasznie dłużą te 4 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Joafer endo nie da sie wyleczyc nigdy to juz jest choroba na całe zycie a bynajmnie do klimakterium,mozna jedynie ją podleczyc albo laparoskopią wycinając ogniska endo ale to jest na jakis czas bo przy kazdym okresie powstają nowe,albo jedynymu tabletkami jakie są to vissane one są naprawde skuteczne, ja przed pierwszym podejsciem brałam bez przerwy 20 miesięcy zeby sie tam te ogniska podleczyły i niewiem czy robiłaś sobie markera CA125? bo jego wynik tez wskazuje na intensywnosc choroby. Ja po tych 20 mc zeszłam do narmy która jest od 0-35 a przed braniem miałam bardzo zaawansowaną bo miała wynik 335 po zapaleniu całej miednicy mniejszej a wczesniej nieschodził mi nawet po laparoskopiach i zawsze miałam kolo 100-110 wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinie chyba powiedziała dr Cz, że nie wie co będzie w kwietniu. Powiem wam że dziś tam nie było żadnej napinki. W zeszłym roku już we wrześniu mi powiedzieli, że kasa im się kończy i że w październiku już stymulacji nie będzie. Czyli wiedzieli z miesięcznym wyprzedzeniem. Dziś normalnie wypisywał dr M protokoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HOPE a ty miałaś jakieś badania imunologiczne zrobione, czy poszłaś tylko z tą morfologią z rozmazem i i tym proteinogramem? catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
Basik 33 dzis juz ok wczoraj wieczorem jak zeszlo znieczulenie to czułam ostro ale zjadłam ibuprom i dzisiaj już jest ok coś tam czuje jeszcze a ty dbaj o siebie trzymam kciuki za twoja blastusie . Ja nie brałam l4 wiec dzisiaj już do pracy poszłam mam duża rsgeneracje organizmu wczoraj nawet po punkci a mialam ja robiona jako ostatnia jako pierwsza doszŁam do siebie anestezjolog mi pow ze silna dziewczyna ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
Dziewczyny napiszcie mi co znaczy znacznik zgłoś pisze z telefonu i przez pomyłke kliknął mi sie ten przycisk któraś wie co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joafer ja byłam na wziycie po negatywnej becie, i dr Cz kazała mi zrobic te badania imunologiczne , i isc do immunologa a potem przyjsc w maju wiec ja juz wiedziałam ze napewno nie bedzie dla mnie kasy jak ona ma takie podejscie, i celowo odciaga w czasie wizyte. catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiecie mi co więcej na temat invimedu we Wroclawiu?....kto się tam przenosi?między stymulacjami ile powinno być przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Baśka ja miałam zawsze co 4 tyg. od 31 tc raz co 3 tyg. dzisiaj koncze 34 tc. i teraz co dwa, niby fajnie choc widzisz w marcu jak nieurodze to wyjda mi 3 wizyty plus jakies badania z krwi,witaminy i jeszcze dzisiaj mi pobierał na te paciorkowce,to naprawde tyle kasy idzie na to ze masakra,dobrze ze juz mam dla malego wszystko kupione bo jednak przy naszych realiach to wszystko jest bardzo drogie,ale oczywiscie kopniaczki w brzuchu mi wszytsko wynagradzają jeszcze jak go zobacze,przytule to juz bede,jestem,bede w siudmym niebie :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia napisz mi proszę cos o punkcji w gyn. Bo mam jutro a bardzo sie boję.. Zle znoszę narkozę i boje sie bólu.. Czy rozmawiałaś z lekarzem przed i po? Dostałaś jakąś receptę? Jakies ogólne wrażenia i ile mialas jajek :). A wiesz może jak długo spałaś..? Taki stres mnie złapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
Gość co do punkcji nie masz się czego bać pani anestezjolog baaardzo miła i pomocna a znieczulenie jest któtkie zaśniesz na kilkanaście minut nic złego po punkcji dostaniesz liste z lekami jakie maszwykupić w zaleznosci czy bedziesz miala transfer za kilka dni czy odlozony jesli odlozony to tylko antybiotyk tak jak ja bo mam wysoki progesteron jesli transfer po kilku dniach do antybiotyku fragmin kwas foliowy .nie martw się nic strasznego .dasz sobie rade po punkcji lezysz jeszcze z 20 minut az dojdziesz do siebie i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
Gość a co do bólu dostaniesz kroplówke z lekiem przeciwbólowym nic cie noe bedzie bolało nie martw sie ja tez zle znosze ból i nic mnie nie bolało a co do komorek to mialm 7 a co dalej dowoem sie za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci Kicia :* jakos mi stres odjęłaś :) musi byc dobrze.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×