Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ja byłam dzis odebrać ksero badan z Gyncentrum.moje własne i te które tam robiłam u nich. pani w recepcji dala mi oryginaly a sobie zostawila ksero. Nie bylo z tym problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawianki ja jestem u dr Dworniaka , opinie o nim i o Rokickim są ogólnie dobre, malomowni tylko, myślę że taki Mercik 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa kochana dziękuję, obyś to powiedziała w dobrą godzinę! :* Ja niemal siedzę jak na szpilkach i ciągle zaglądam sobie w majty i oglądam aplikator ze wszystkich stron ;) na razie @ nie ma, ale plecki mnie trochę bolą, czasem brzuch i nie wiem czy to nie jelita ;) Boże oby sie udało ten ostatni raz, bylby idealny prezent dla tescia na urodziny w sb ;) A Ty mnie Allessa gon! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia zobacze jak teraz bedzie jak pojde za dwa tygodnie czy mi cos mniej wezmie czy normalnie bo to juz bedzie druga wizyta w tym mc. No sporo place, kurde ty to mialas super lekarza ze potrafil Ci mniej wziasc :) Imie jyz wybrane, bedzie Oliwier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
hej dziewczynki wpadam do Was się pochwalić jesteśmy po badankach prenatalnych dzieciaczki rosną zdrowo i będziemy mieli parkę chłopczyka i dziewczynkę :) jestem taka szczęśliwa.... życzę każdej z Was takiego pięknego szczęścia pod sercem bo to niesamowite uczucie.....z całych sił trzymam mocno kciuki aby każda z Was niebawem nosiła w brzuszku swój skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm..i se wykrakalam...od ponad godziny boli mnieprawy jajnik masakra..zabrałam juz nospe..boli ze chodzic nie moge..Dredzik jak moge do Ciebie npisac inaczej niz przez forum?? ps. Vicky gratuluje parki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky ale super wiadomość :) jestes naprawde mega szczęściarą :) i jeszcze parka, a ty juz masz dziewczynke, tak? Jak ma na imie? A dla parki imienia juz macie? Na kiedy masz termin? Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz po wizycie dr M bardzo ładnie się zachował życzył powodzenia i powiedział że w razie czego zawsze możemy liczyć na jego pomoc. Badania wszystkie bez problemu mu dziś panie wydały. Task więc witaj stolico i nową nadziejo4 lata starań. Problem u mnie jeden jajawód niedrożny drugi szpilkowato zwężony, Endometrioza I stopnia. 1 podejcie 03.2015 - nieudane brak mrożaków. Histeroskopia, Laparoskopia. Przebadana i mąż tez immunologicznie i genetycznie. Wszystkie badania ok. 29.12.2015 długiego protokołu.......... Beta jedno duże wielkie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Vicky super grayuluje takiego cudownego szczescia;))) Nikita mocno 3mam kciuki kiedy beta? W sobote?? Zizia dredzik bedzieciecmiec super prezencik na swoje swieto;) mocno 3mam kciuki;*** wkoncu musza byc pozytywne bety!! Ewela gratuluje serduszka:* Grania ale ten czas leci za niedlugo bedziecie mieli syneczka ze soba;))) A jak tam ani ani?? Wszystko okey?;) Sil to do dziela Kobita...ostatnia procedura i bedzie pozytywna:** Allessa jeden plus tych hormonow hihi;** jak tam sie czujesz Kochana?:) Catarina,joafer ale jestem ciekawa jak tam bedziecie miec w tej klinice;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
dziękuję dziewczynki za komplementy patrzę na zdjęcia i płaczę ze szczęścia myślę że to jakaś bajka, sen z którego się zaraz wybudzę......11 lat walki z niepłodnością lekarze nie dawali nam szans sugerowali adopcję a tu zostanę mamusią trójeczki dzieci no naprawdę nie mogę w to uwierzyć ...... helen86 - termin mam na 3 września z usg ale lekarz będzie rozwiązywał ciążę ok 36 tygodnia czyli w sierpniu tak ponoć jest przy bliźniakach i nic się nie dzieje....ufam mu i oddaje się w jego ręce...tak mam już córeczkę w maju będzie miała 2 latka ma na imię Oliwka :) co do imion podobają mi się Maja i Bartuś ale muszę to jeszcze przedyskutować z mężem czy podobają mu się moje propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
helen86 - właśnie doczytałam że będzie Oliwier hihihi kawaler dla mojej Oliwki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky tak moze byc kawalerem dla twojej córeczki, pasowali by Oliwier i Oliwia :) Iwcia bede chciala i tak sie nastawiam na porod sn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny licze na Wasza pomoc, podczytuje Was codziennie teraz musze sie poradzic. Jutro zaczynam stymulacje i chodzi o intralipid mam mozliwosc podania sobie go nie w gync mozecie napisac czy ktoras z Was tak robila wydaje mi sie ze jedna dziewczyna sama sobie podawala.. Mozecie mi powiedziec ile ml Wam podawano i jaki %? Kiedy go najlepiej wziac po punkcji? Lecze sie u dr M ale na pierwsze podgladanie ide w sr do dr Piekarz nie wiem czy z nia gadac czy czekac na M i czy wogole gadac ze mam mozliwosc wlewu poza nimi jestesmy w prog 2+1 tak wiec zawsze troche mniej kasy wydamy... Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Monika - kochana ja też sama sobie podawałam wystarczy 200 ml roztworu 20% możesz dzień wcześniej sobie podać najlepiej będzie. pamiętaj tylko żeby tak ustawić żeby bardzo powolutku schodziło dosłownie co jakiś czas ponieważ roztwór jest dość gęsty .powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jakąś w tym programie za 10tys w invimedzie po pierwsze i tak nie dostanę się do programu bo Amh nie może przekroczyć 6 a ja mam ponad 8 po drugi jak pierwsza próba sie nie uda to za transfer zarodk przy 2 próbie trzeba zapłacić 1800 zl i oczywiście mrożenie 1300zl..jakas Klontwa nad nami jest :(i co To robic; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę brać na własną rękę mam w domu 500 ml 20% idę w czwartek do immunologia i będę go pytać ile podać czy 100 ml jak w gyn czy 200 ml jak w provicie..w gyn podają dzień przed transferem Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie co to za badanie KIR? MADZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen bardzo ładne imię :) ja jestem po wizycie wszystko jest w porządku mały rośnie ładnie już ma 1820g i bardzo długie nogi ;) szyjka długa, tylko ból pleców w łopatkach mi doskwiera ale trzeba to wytrzymać gdzieś mały na nerw uciska i może skrzywienie kręgosłupa wychodzi. Vicky super że będzie parka i że wszystko jest dobrze to najważniejsze. dziewczyny trzymajcie się ciepło i myślcie pozytywnie uda się wam trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi777
Czesc Dziewczyny, jestem duchem i sercem z Wami, ale nie piszę, bo u nas na razie przerwa. Mam jeden zarodek i miałam w tym cyklu podchodzić do crio, ale przemyslelismy to i najpierw postanowiliśmy zrobić badania immunologiczne, poczekać na wyniki, wdrożyć leczenie jeśli będzie konieczne i dopiero transfer. Boję się, ze ta trzecia stymulacja się nie powiedzie, więc chcę spróbować wszystkiego. Zmieniliśmy też immunologa, poszliśmy do dr J z prowity, bo ona zleca głównie badania pod kątem zespołu antyfosfolipidowego, trombofilii, immunofenotyp, a to jeszcze da się leczyć. Allo mlr badać nie będę, bo nie warto, nawet gdyby wyszło źle, to na szczepienia limfocytami i wylewy z immunoglobin nigdy się nie zdecyduję. Madzia, co do kosztów, to nam dr M powiedział w październiku, ze ok. 11 tys. Wydaliśmy 12.600 razem z lekami (w tym lutinus), więc nastaw się na więcej. Ściskam Was wszystkie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki mam pytanie : Czy jak zdecyduje sie na klej a mam dwa zarodki to place x2 za klej? Nie wiem czy warto to pierwsza próba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia jak sie cos dowiesZ to napisz prosze ile tego Ci kazal podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... kiedy teraz idziesz do lekarza? Najgorzej jak czas goni a kasy brakuje i nie wiadomo skąd wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kochana to jest najgorsze myślałam że może w tym invimedzie ale dupa...jak zwykle wszystko jest do du..;( w poniedziałek mam wizyte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze co mi ta lekarka w pon.powie...smutasek a jak masz ten długi protokół to najpierw biezesz te leki za 6 zł przez jaki okres czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że jak się pogada z lekarzem ogólnym to przepisze tą kroplówke intralipid? Spora oszczędność jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... przez 14 dni biorę zastrzyki. A co później to nie wiem i jakie tego koszty będą też nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami jesteś tu jeszcze z nami? Bo mam pytanie kochana... Kiedy ty zaczęłaś stymulacje w długim protokole? w 14 czy 15 dniu przyjmowania gonapeptylu? Catarina a ty? A reszta dziewczyn po długim protokole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×