Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Nika, miałam 2 dni przerwy, w sobote punkcje, we wtorek transfer. Aniu ja bym wybrala albo Gyn albo Novum w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita trzymam kciuki i nie zazdroszczę tych dwóch dni czekania...ale będzie przyrost. Trzeba w to wierzyć. Tymczasem baw się dobrze u teściów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizia Ty masz jakies mrozaki? Bo z tego wszystkiego to nie pamiętam. Dni mi sie ciągną jak guma do żucia...czytam książkę ks. Jana Kaczkowskiego " Grunt pod nogami" i polecam wszystkim. Daje kopa. Wiem, że sporo z Was nie wierzy ... Ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizia_a
Nikita gratuluje!! Trzymam kciuki za przyrost!!! Dajesz nadzieje!! Dredzik ja nie mam żadnych mrozakow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane! Dobrze że jeszcze mam nadzieję, bo nie wiem jakbym wytrzymala te urodziny... siedzi tu rodzina męża z dwójką dzieci w tym jednym 3 miesiecznym to wiecie jaki panuje temat, monotematyczna dyskusja, juz tym rzygam :/ Ciezko to wytrzymac, ten widok, te gadki... gdyby nie nadzieja ze może się uda to bym nie wytrzymała tego psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
nikita trzymaj sie tez nie znosze takich monotematycznych rozmów ,są grubym nietaktem ze strony świezo upieczonych mamuś ,ale one oczywiście nic złego w tym nie widzą .staraj sie nie słuchac siedż i towrzyszim poprostu .cięzkie sa takie sytuacje bo ludzie to skrajni egoiści i myśla o sobie nie zwracaja uwagi na to że niektórych tematow się nie ciągnie do obrzygania bo nie wszyscy lubią dzieci a inna częśc ich nie ma i ma z tym problem trzeba miec troche inteligencji idąc do ludzi ,trzymam kciuki nie poddawaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita myślę że pomalutku możesz się cieszyć , wytrzymaj dzisiaj 0 srtesu i olej te dyskusje dasz radę , niedługo dałączysz do tej rodzinnej grupy tematycznej będzie dobrze najważniejsze że dzisiejszy wynik daje nam wszystkim nadzieję. Pozatym rozpoczynasz dobrą passę w tym m-cu następna Zizia i Dredzik tak bardzo bym chciała we wtorek przeczytac również u was przynajmniej takie wyniki bety.Brak jakichkolwiek objawów to również dobra informacja, bo ja boję się że u mnie na implantację to jeszcze było za wsześnie tym bardziej że teraz już tylko czysty Luteinus.odp jeśli chodzi o mocz jest idealnie żółty.Do wczoraj jeszcze ciągnął, bolał mnie lewy jajnik o teraz kompletnie nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita ja ci gratuluję. Beta nie jest bardzo wysoka, ale też nie jest niska. W 10 dpt powinna być 2 cyfrowa ale często jest jednocyfrowa i co 48h przyrasta 2krotnie, a to znaczy ze co 1 dzień ok 1krotnie. Jakbyś wczoraj miała 8, to też byśmy się cieszyły a przyrost byłby idealny. W poniedziałek powtórka? Trzymam kciuki. You make my day Nikita :) Oby marzec była własnie tak szczęśliwy i przeniosło się to potem na kwiecień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wsparcie, masz rację Kicia, wprawdzie oni nie wiedzę o naszych problemach ale tesciowie wiedzą, wiec mogliby przestać sie rozplywac a zachwytach... ech, tylko Wy takie rzeczy rozumiecie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizia w żadnym wypadku nie zabieraj sie za te OKNA !!! Sezon pozytywnych bet rozpoczęty więc ani się waż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moje posty zawsze muszą trafiać na przeskakującą stronę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia1981
Ludzie sa wredni zlośliwi nie daj sie wpędzić w kozi róg .dlawłasnego dobra nikomu procz nakblizszych nie mow o ciazy po co potem naslucjasz sie kretynskich pytan jak tam ciaza po co ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" pipi777" , z tego co piszą na stronie "kliniki bocian", kwalifikują do badań klinicznych pary z nadmierną czynnością skurczową , czyli będą testować leki zmniejszające czynność skurczową macicy. Po drugie"gonal" nie działa na przysadkę , tylko na gonady żeńskie , czyli jajniki , więc nie może "on "uszkadzać przysadki mózgowej. Na blokowanie przysadki bierzecie inne leki. Przeczytałam cały ten temat "komu pomogli " i nikt nie pisał tu o uszkodzonej przysadce, pewnie przeczytałaś "coś" na ten temat na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Nikita: Dla podtrzymania pozytywnej nadziei: Moja znajoma, którą wspierałam: - zarodek 3 dniowy - 12 dpt beta 24 - 14 dpt beta 64 - 17/18dpt beta 572 i jest córka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ania609" poczytaj o klinice "Artemida" w Białymstoku , są w pierwszej trójce , jeśli chodzi o skuteczność in vitro (wiem ,że mają bardzo dobrych embriologów), oraz cena za ICSI to niecałe 4000 . Inne rzeczy związane z in vitro też mają w niskich cenach. Na ich stronie internetowej masz cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Nikita: Dla podtrzymania pozytywnej nadziei: Moja znajoma, którą wspierałam: - zarodek 3 dniowy - 12 dpt beta 24 - 14 dpt beta 64 - 17/18dpt beta 572 i jest córka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki moje kochane, bardzo mnie wspieracie, nie wiem co bym zrobiła bez Was o tego forum :) Myślę że tak czy inaczej przełamałam złą passę! :) Nie martwcie sie zatem bo teraz każda z Was na wiosne będzie się cieszyć pozytywną beta! :) Żeby Was pocieszyc to nie mialam ani plamienia implantacyjnego, ani zadnych objawow. Cycki bolaly mnie tylko na poczatku i jakos od 6-7 dnia bolal mnie brzuch i plecy ale tylko kilka godzin i potem nic. Także nie ma sie co stresować, każda jest inna z nas! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, a u Ciebie jak samopoczucie , masz jakieś objawy, kiedy zamierzasz powiedzieć reszcie rodziny ? Dzieki za słowa otuchy ale tak strasznie boję się że ten zabarwiony śluz to moja śnieżynka .Tak bardzo chce mi się płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
wiem, że wkurzające jest słuchanie i patrzenie jak inni wpadają w zachwyt na widok małych dzieci, ale ja tam podchodzę do tego w ten sposób, że po 1- gdyby inni wiedzieli, że mamy taki problem to pewnie by się inaczej zachowali, a że nie wiedzą, to nie zdają sobie z tego sprawy, twoi teściowie nie mogą ze względu na Ciebie nie zwracać uwagi na malucha, bo wyjdą przed innymi niewtajemniczonymi na nieczułych czy jakiś dziwnych, a po 2- skąd wiesz czy osoby, które tak się cieszą swoim nowonarodzonym dzieckiem sami nie starali się o niego kilka lat, a teraz po prostu bardzo się cieszą. Jest tyle osób wokół nas, które mają taki problem, że nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy... trzeba odpuścić, albo wszystkich poinformować, a temat będzie załatwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita, wynik nie jest 0 więc ciesz się jest super, a w poniedziałek będzie jeszcze lepiej , jestem pewna że w poniedziałek będziemy podziwiać kolejny dobry początek nowego życia. Już teraz jest dobrze więc myśl tylko pozytywnie. Ja już Ci Gratuluję wielka buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
kasiurek nie sadze żeby iformowanie wszytkich dookola bylo dobrym pomyslem raczej nie ,żyjemy w takim a nie innnym kraju i wiele osób które tego nie przeszło nie zrozumie cie poprostu ,a po co caleosiedlema potem wiedzieco twoich problemach ,to fakt jest mnóstwo soó ktoremaja problemy z posiadaniem dziecka ale sie do tego ie przyznaja ,jest to ciezki temat ososba ktorama naturalne dziecko albo i kilka i z tak zwanej wpadki NIGDY cie nie zrozumie spojrzy na ciebie ztylko z politowaniem i to wszytko byla tu jedna forumowiczka nie pamietam nicku poinformowala rodzne bo chciala wsparcia i zby bcyc okwobz i co jka przszlo co do czego rodzina powiedzila jej sory .nieplodnosc nie jest tematem do rozpowiadania bo malo kto ciezrozmie to jest tak jak znowotworem fakt chroba inna ale cerpienie poodobne i co osoba zdrowa ma zrozumiec tego cierpiaceo na nowwotor ahah jestem radiologiem z wykszalcenia i poznalam juzperfidnosc ludzi i wiem ze nie warto za duzo mowicnie i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
nikita ja stoje po twojej stronie i każdy powienien miec troche inteligencji emocjonalnej umiec zachowac sie wtowarzystwie ,a co do tesciowej ktora rozplywala sie nad maluchem dobze mozna jakis czas ale nie ranic do tego innych dookola ,tymbardziej ze to urodzinki nikity tak zrozumialam to na niej powinna skupic sie uwaga nie na dziecku ..żyjemy w kraju katolickim a in vitro to bee i feee wedlug wiekszosci wiec PO CO komus opowiadac nic to nie da nikicia trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
nikita dobrze ze beta jest dwucyfrowa i ze nie masz żadnych plamien basik 33 twoje plamienia tez moga byc efektem luteiny jesli ja bierzesz albo implantacja nie martw sie kochana ta AKUPUNKTURA zrobila swoje bedzie ok pani anestezjolog nawet ci mowla ze bedzie ok ze akupunktura ci pomoze :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, urodziny na szczęście teścia ;) u mnie dość dużo osób wie, rodzina tylko najblizsza, ale kilkoro przyjaciół no i niestety cala moja 11osoba firemka. Na szczęście mnie wspierają np i moge dzieki temu sie urwac na usg czy cos, ale minus taki ze jak się nie uda to tyle osób ile wie o tym ze sie staraliscie, tylu musisz poinformowac o porażce i to jest trudne. Basik, ty się nic nie przejmuj, bo to bardzo dobry znak takie plamienie, to oznacza ze zarodki sie wgryzaja! :) ja bym się cieszyla i pamiętam ze ciagle tego wypatrywalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Gośćiu za radę..musimy wybrać coś bliżej ..bo mąż ma taką prace że ciężko z wolnym ..;/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ja nie mowię o rozpowiadaniu. Tak szczerze mówiąc to nawet moi rodzice nie wiedza, ale to bardziej dlatego żeby sie nie martwili. U mnie wiedza tylko najbliższe koleżanki i tyle. Tez sie wkurzalam kiedyś jak rodzice ciagle pytali kiedy będziemy mieć dzieci, bratowa pytała itd. A ja z maską na twarzy odpowiadałam ze jak przyjdzie czas. Na początku sie wkurzalam, ale potem uświadomiłam siebie ze oni nie zdają sobie sprawy ze swojego zachowania bono niczym nie wiedza. To jak ja mogę mieć do nich pretensje.... A może po prostu jestem gruboskórna i cieżko mnie zranić, albo za bardzo umiem sobie wszystko logicznie wytłumaczyć, co w zasadzie dużo mi daje bo potem sie tyle nie wkurzam :) nikita odpuść bo wkurzanie Ci nic nie da, nie zmieni kompletnie niczego, a tylko Doda Ci zmarszczek mimicznych :) a tego nie chcemy. Już możesz odpuścić bo za 9 mcy Ty będziesz najszczęśliwszą mamą na świecie i będziesz sie każdemu chwaliła swoim dzieckiem i pewnie nieraz Ciebie ktoś będzie odbierał w sposób o jakim teraz Ty piszesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest takiego ta nadmierna czynność skurczowa ? jak ją zdiagnozować? to nawet jakbyśmy chcieli przystąpić do tego programu to by mnie nie zakwalifikowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia masz mnóstwo racji, wiem ze swojego doświadczenia że "zdrowy chorego nie zrozumie" u mnie siostra dowiedziała się przez przypadek tzn.mamy wspólnego lekarza rodzinnego,a ta zamiast zachować tajemnicę lekarską zapytała się jej czy nam się już to in vitro udało i że ona na naszym miejscu w moim wieku by tak nie ryzykowała.Po czym "kochana siostrzyczka" rozpowiedziała po rodzinie i się zaczęło zwłaszcza że u mnie nawet tata jest przeciwny takim procedurą , wiec chcieliśmy to zachować dla siebie -przez lekarkę niewyszło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za słowa wsparcia jednak bardzo się boję że ten zabarwiony śluz to jednak efekt "wysiłku " przy zaparciach bo zauważyłam to plamienie jakieś 15-20 min po wyjściu z toalety, Jakaś iskierka że to implementacja jest ale z przewagą, że jednak nic z tego i te plamki to moja kropeczka .Przepraszam że tak się powtarzam ale dla mnie teraz to koszmar i nie wiem jak wytrzymam do bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
basik 33 własnie o to mi chodzilo ze powiedzilas osobie podobno zauanej jka lekarz ktora obowiazuje tajemnica zawodowa a jednak wypaplała ,wiec co dopiero do rodziny ,nie mowe ze wiekszosc wygada ,ale jedyne co takie osoby to moga wysluchac ,bo pomoc hmm ylko duchowo ja wole nikomu niemowic owszem rodice tak ale wpracy nikt nie wie i sie nie dowie ,ludzie nie sa tolerancyjni ,bo tak bo ich to nie dotyczy punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia my siedzimy wszytkie na jeden laweczce :))) itrzymam kciuki za siebie nawazajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×