Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Yossari82
A biorę Lutinus. Plus oczywiście kochany Fragmin i kwas foliowy. Od pozytywnej bety jeszcze Duphaston po jednej tabletce 3x dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z info podawanego na FB Naszego Bociana INVIMED Warszawa w zeszłym tygodniu znalazł jeszcze dodatkowych 50 miejsc w rządówce... więc może spokojnie będą łapać wszystkie nieloty z GynC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yossari,,bardzo Ci gratuluję! :) Rzeczywiście miałyśmy te same zarodki podane i ten sam problem z plemnikami (u Ciebie niby mniej ale to u nas w sumie bardziej zawiodły). Wiek chyba też mamy ten sam bo ja jestem rocznik 82 :) Różnica między nami tylko taka, że Ty masz idealną betę i piękny przyrost a u mnie od początku kiepsko to wyglądało... Życzę Ci dalszych sukcesów, przez 9 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ale mi dzisiaj zlecił badania hormonów , bo od kiedy jestem w rzadowce to mi tego nie robili ( nie liczac estradiolu i progesteronu), a powiedział że przy moim AMH to ważne i trzeba to regularnie monitorować - a nie są to przecież jakieś kosmiczne badania tylko podstawowe , napisal też mi informację do immunologa o badaniach które uznał za konieczne , ale oczywiście mi ich nie przepisał sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, hormony to chyba powinni nam badać bez problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny słyszałyście może jakie opinie ma prowita jesli chodzi o skuteczność in vitro? - bo ja juz gyn... nie wierze i jeszcze jedno pytanie czy podczas stymulacji przy in vitro lekarze w gyn...modyfikują dawki leków i cos zmieniają? czy badają poziom hormonów LH,Prg ,estradiol po 14 dniowym zażywaniu gonapeptylu?i czy podczas stymulacji owulacji zmniejszają wam poziom gonapeptylu do połowy czo dalej dawka 0,1? i czy dają wam podwójna dawkę ovitrelle ? pytam bo rozważamy też inne kliniki , a nie chce się negatywnie rozczarować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yosari masz piękną betę i teraz tylko dbaj o siebie i sporo odpoczywaj. Ciążę lekarz zawsze bedzie Ci liczyl od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Ja mialam trzy terminy bo na usg pozniej wychodzi roznie ale kazdy lekarz liczy od dnia miesiaczki. O normy laboratorium sie nie martw, ja mialam dopiero jakies dziwne. Pierwszą betę mialam 32 a babka przez telefon mi powiedziala ze mam jakąś dziwna betę na ich.normy. Jak widzisz wszystko bylo ok a moj szkrab spi wlasnie obok mnie. Powodzenia jutro dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a gdzie siedziałaś? Ja miałam na 18:25 i siedziałam na tych krzesłach w środku trzymałam na kolanach kurtkę i brązową torebkę. Byłam sama. Sil E2 mam 219,7 a norma laboratorium 12,5-166 to chyba szału nie ma :( badanie robiłam w 6 ds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil dr M też mi nie chciał zbadać prolaktyny czy jest ok - a biore od 2 lat eutyrox na jej obniżenie i w XII 2015 jak u niego byłam i zasugerowałam żeby to zbadać bo był z tym problem to powiedział ze ok, ale zastrzegl ze na mój koszt , bo nie jest to refundowane, ja się cieszę że udało nam się zakwalifikować do rzadowki i ze nie płacimy za procedurę, ale czy to oznacza że mogą nas tak traktować ? Ze nigdy się nie wie co jeszcze zleca i za ile? Jak czytam o badaniach za jedyne 200-300 zł to wiem , ze to i tak kropla w morzu i tych badań w takiej cenie jest tyle, ze tysiące idą na to :( Czy to jest leczenie niepłodności czy tylko sucha procedura stymulacja-punkcja-transfer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku roku pisałam do ministerstwa z zapytaniem czy wejście w życie nowej ustawy zmieniło cos odnośnie badań wymaganych do ivf i czy badania jakie robiłam rok, dwa lata temu sa wazne np. toxo, różyczka, chlamydia. Nika A to ważniejsza cześć odpowiedzi jaka otrzymałam: Pragnę uprzejmie wyjaśnić, że to wyłącznie lekarz decyduje, które badania są ważne. Jeżeli zleci ich powtórzenie, a z medycznego punktu widzenia, będą to badania niezbędne do przeprowadzenia procedury- ich koszt powinien zostać pokryty w ramach programu. Z poważaniem (-) Dagmara Korbasińska Dyrektor Departamentu Matki i Dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita przykro mi bardzo ale masz mrożaczki które są bardzo silne a teraz organizm zaskoczył więc będzie dobrze trzeba wierzyć. Yosari beta super gratuluję. Nic tylko się cieszyć i możesz zrobić sobie jeszcze betę. Trzymam kciuki za was dziewczyny wierzę że już niebawem będziecie wszystkie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maniofranio moim zdaniem nie powinnaś sugerować sie normami, gdyz normalnie dojrzewa jeden pęcherzyk, a tu podczas stymulacji mamy kilka i na kazdy dojrzały pęcherzyk na koniec stymulacji powinno przypadać minimum 200-300 jednostek estradiolu. Jesli Twoje pecherzyki rosna i estradiol rosnie to powinnaś sie cieszyć. Ja w 7 dniu stymulacji miałam tez cos koło 200. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yossari gratulacje i oby beta pięknie rosła!!!! Sił dzieki za info odnośnie intralipidu. Chyba go jutro wezmę, bo nie chce myślec co by było gdyby.... A wiecie moze jak to wyglada gdybyma chciala go wziąć w provicie (bo pisaliście ze tam podwójna dawka za ta sama cenę)? Czy potrzebuje jakies skierowanie, czy musze sie umówić z wyprzedzeniem, czy komus kto nigdy sie u nich nie leczył normalnie zaaplikuja? Na jakich zasadach mozna u nich skorzystać z intralipidu? Plisss dajcie znać jesli ktoś cos wie. Gdyby ktoś potrzebował podaje namiary gdzie mozna uzyskać info odnośnie programu Departament Matki i Dziecka mail: dep-md@mz.gov.pl tel: (22) 530 03 83 fax: (22) 530 03 94 Ja nie dzwoniłam bo nie miałam nic pilnego, ale wiem ze udzielają informacji bez problemów. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość  Klee
Allessa, na owulację mogę Ci polecić zioła ojca Sroki nr 3 (skład i sposób zaparzania znajdziesz bez problemu w internecie). Pije się je raz dziennie wieczorem. Ja kupuję zioła w sklepie zielarskim, wszystko sama mieszam, koszt to ok. 35 zł i wychodzą z tego 3 duże słoiki. Można też kupić gotowe mieszanki np. na Allegro, ale tam nie ma pewności co jest w środku. Też mam PCOS i zanim zaczęłam pić te zioła to miałam problemy z owulacją (były rzadko), a po tej herbacie mam owulację praktycznie co miesiąc (wiem, bo cały czas leczę się w Gync. i mam co miesiąc monitoring) - z tym że piję podwójną dawkę (2 łyżeczki na kubek), bo normalna dawka (1 łyżeczka) dla mnie akurat była za słaba. Trzeba tylko pamiętać, że te zioła pije się w I fazie cyklu, do owulacji tylko - po owulacji się odstawia, bo niektóre z tych ziół mogą działać poronnie. Wg mnie powinnaś spróbować, mi pomogło na owulację, więc może Tobie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Askakrak ja miałam tylko krótkie protokoły. Ale nigdy mi lekarz dawki leków nie zmienił, nawet po podgladanku jak mruczał ze strasznie słabo jajka mi rosną. Takie dawki jak miałam od początku stymulacji brałam do konca, przedłużył mi tylko stymulacje o dzień czy dwa dłużej niż początkowo mówił. Allessa a Ty nawet po wywołaniu okresu orgametilem czy duphastonem go nie masz? Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope, mam pytanie jakie te badania immunologiczne zlecił Ci dr Dworniak? Ogólnie dużo masz zrobić badań jeszcze. My też czekamy na telefon z Warszawy. Dobranoc. Będę jutro trzymała kciuki za betujące. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeszcze jedno szybkie pytanie. Czy ktos kupował ostatnio luteinę 200 i w jakiej cenie? Jutro będziemy mieć tu dwie piękne bety, zizia i dredzik jutro wasz dzień!!! Dla mnie tez jutro chwila prawdy.... jajcobranie :) zobaczymy ile tam wysiedzialam tych jajec. :) :) :) Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12345...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizia powodzenia dziś i oby to byl niezapomniany dzień! Kobitki wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet i spełnienia tego jednego, najważniejszego marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziolszki 3mie mocno kciuki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Lena
Joafer ja robiłam w testDNA i kariotypy i trombofilie. Na wynik kariotypu tak 3 tyg czekaliśmy, a trombofilie mieliśmy już po 5 dniach. Koleżanka też się zdecydowała i mówiła, że zaoferowali jej pakiet (te 2 badania razem). Za trombofilie z rozmowa z genetykiem łącznie zapłaciliśmy 443 zł. Nie było mnie tu pare godzin, a już 3 nowe strony :) Nikita trzymam kciuki za Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Zizia i Dredzik trzymam kciuki z całych sił za bety!! uda się dziewczyny:) Nikita brak słów:( trzymaj się dzielnie, na szczęście masz aż 3 mrożaki więc spore szanse:-* popłacz sobie i wracaj do walki! powodzenia dziewczyny na punkcjach, transferach i wszystkich wizytach tych w gyn i w stolicy :) no i Najlepszego na to nasze dzisiejsze święto:P dziś nic nie robimy tylko świętujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Yossari dziękujemy za iskierkę nadziei! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Zizia, Dredzik - trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik Zizia życzę Wam najszczęśliwszego Dnia Kobiet :* trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik Zizia życzę Wam najszczęśliwszego Dnia Kobiet :* trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ucina posty- wszystkiego dobrego szaraczki z okazji Dnia Kobiet Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×