Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Brak mi słów i nadziei :( Dredzik Zizia ...nie tak miało być. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny strasznie mi przykro ostatnio zauważyłam że nikomu się nie udaje w gyn.. zajść w ciążę może zmienili embriologów , którzy się dopiero douczają ?- bo sukces in vitro zależy w równym stopniu od naszych komórek i pracy laboratorium.... szłyście długim protokołem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
$^&*@^$&*#^&*$@^#&*^$ MAC JA PRDLE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Dredzik i Zizia bardzo mi przykro :( Dziewczyny ktora teraz betuje? Bo niestety niepamietam, chyba ze przerwa jest teraz z betami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
NIE WIERZE!!!!! NOSZ k***a mac co to sie dzieje ;((( Dziewczynki 3majcie sie:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro dziewczyny...Masakra po prostu z tymi betami :/któraś z nas się pytała w gyn jakiś czas temu czy zmienili się embriolodzy i niby nie....jak to mozna sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie moze jak wyglada przy prywatnym podejsciu do in vitro jak zostaną zarodki ...chodzi mi czy w tedy od Nowa trzeba płacić ta cała procedurę czy tylko za criotransfer?(tak to się nazywa?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dredzik Zuzia......strasznie mi przykro....przytulam mocno trzymajcie się kochane .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może liczą , że po nieudanych rządowych in vitro pary zdecydują się na komercyjne np. 2+1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze w kinie można sobie popłakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
ja pytałam ostatnio przed drugi transferem położnej to powiedziała ze sie nie zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
q***a mać co to jest?nie wierzę w tak nieszczesliwy ciąg zdarzeń, co tam sie dzieje? dredzik, zizia tulę mocno dziewczyny, hope mosze podać link do tego bloga co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik :( Zizia :( to takie wszystko niesprawiedliwe... ahhh szkoda gadać co to się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
dziewczyny sprzdam Lutinus jedno całe opakowanie w drugim 16 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak ja od 2 dc mam zacząć brać antyki, które mi przepisał, Dziewczy nie oceniajcie zle Gyn pod względem embriologow, niektórym się udaje - od stycznia 3 bety pozytywne na 15 - niestety przy in vitro takie są statystyki :( , a na forum nie ma przeciez wszystkich pacjentek, winy doszukiwalabym się raczej w braku czasu dla pacjenta i braku pkompeksowej diagnostyki - mnie dopiero teraz po 2 protokolach wyszły możliwe problemy genetyczne, bo żaden lekarz nie przeprowadził właściwie wywiadu rodzinnego, jakbym sama zainspirowana Waszymi uwagami nie poszla do immunologa, to pewnie dalej stalabym w miejscu :( dr M jak rozpisywal mi stymulacje to na szybko przejrzał tylko moja kartoteke, a teraz jak mam do niej dostęp to wiem ze jest bardzo lakoniczna i niekompletna, z resztą same wiecie jak to wygląda :( ze same szukamy, pytamy :( wkq... mnie to już wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny totalna dupa w tym gyn... Mało, że nie szukają za bardzo przyczyny naszych problemów, to samo inv też się ciągle nie udaje... :-( Dwa dni temu moja Siostra (sporo starsza) urodziła drugą Córeczkę - w obie ciąże zaszła bez najmniejszego problemu... Życzę jej oczywiście wszystkiego najlepszego, ale same wiecie co przeżywam... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo mocno tulę. Bardzo mocne. Jedyne pocieszenie, że beta choć odrobinę drgnęła. To dobry znak. Ja bym betę powtórzyła, skoro wynik nie był <0,1. Anies - przy prywatnym powrót po zamrożony oznacza opłatę za transfer, ale już nie za zabieg in vitro (4500 zł) bo to już zostało wykonane. Co innego, jak zamrozisz niezapłodnione komórki, wówczas trzeba płacić za zapłodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope masz racje my teraz tez do genetyka jedziemy nie podejde do trzeciego transferu dopóki nie znajdą przyczyny tych obumarłych zarodków...... bo uwazam ze to nie ma sensu ..... wiec znowu badania badania i raz jeszcze badania... i masz racje my same siedzimy czytamy i same podopwiadamy lekarzą co mozna by było zrobic... ja mam mnóstwo badan zrobionych immunologicznych i wątpię ze dr M do nich zajrzał . mam nadzieje ze Warszawa bedzie miała inne podejscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje! Razem z moim M. dziękujemy Wam za wsparcie i zrozumienie! Teraz Was proszę napiszcie mi jak wygląda przygotowanie do criotransferu? Mamy jednego Malucha zamrożonego i co się bierze? I czy mogę go zabrać np. w maju lub czerwcu? Malami wiem, że Ty miałaś. Co brałaś? I już sama nie wiem czy powtarzać betę i kiedy jechać do Gyn na wizytę aby dr M. coś wymyślił. Nie wiem na co sie badać ...sil brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik ja jestem teraz przygotowywana do crio na cyklu naturalnym 14 dnia miałam usg czyli wczoraj jutro znowu idę jak pecherzyk będzie duży to ovitrelle i potem zaś usg jak pęknie to liczą ile dni ma zarodek mój ma 3 wiec w 3 dniu będzie transfer :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze nie ma znaczenia czy podchodzimy komercyjnie czy rzadowo ( ja mam 2+1)..po prostu w tych klinikach nie ma to znaczenia..Traktuja tasmowo kazda z nas....licząc na to ze podejdziemy kolejny raz..chociaz jednak myslalam ze sie troszke postaraja...zostało mi jeszcze jedno podejscie wiec mysle ze spprobuje sie troszke pobadac..polecacie jakiegos immunologa?genetyka?albo coa takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o immunologa to ja z czystym sumieniem polecam dr Janosz - przyjmuje w Provicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dredzik Kochans ja bralam od 2dc encorton i estrofem pozniej 9-10 dzien usg i 5 dni przed crio bralam lutinus a dzien przed crio zastrzyk fragmin:) 3mam kciuki za Was macie jednego malucha noi masz komoreczki zamrozone;** Zizis to byla Twoja druga procedura? Masz jakies mrozaczki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulę mocno dziewczyny :( ale powtórzcie betę jeszcze.... coś drgnęło jednak. lepiej się upewnić.. nie wiem ja bym tak zrobiła. ehh jakie to wszystko niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety 2 procedura i niestety nie mam mrozaczków..nie potrafię wychodowac nic oprócz 2 -4 komórek z których tylko dwie sa dobre;/ Sil chodzi Ci o dr Iwone Janosz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi przykro:( dredzik ja po pierwszym transwerze pojechalam po @ na wizyte i Czerw. mi powiedziala ze gdybym przyjechała wczesniej mogłabym podejsc od razu po mrozaczki. Podeszlam w kolejnym miesiacu i sie udalo a miesiac odpoczynku bardzo dobrze mi zrobil. Do crio bralam encorton i estrofem tabletki, potem fragmin i lutinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
zizia kiedy podchodzisz do trzeciego transfer****ce ci tylko powiedziec ze w maju maju kasy nie beda mieli tak mi dr M powedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×