Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Grania, Elusiowo mocno trzymamy kciuki a Wy zaciskacie uda;) Elusiowo nie rozumiem czego Ci braknie? lutinusu? ja ostatnio gdy bylam panstwowo u ginekologa to pytała sie czy wypisac mi na jakies leki recepte czy mi starczy do wizyty w Gyn, ale wczesniej kiedys mąż jechał do dr M po recepty. Hopeeee gdzie nam ucieklas? MalaMi tez za chwilę betuje a cos jej nie widać. Anciaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Elusiowo wydaje mi się ze bez problemu wypiszą Ci receptę jak zadzwonisz i potem tylko odebrać z rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki to w poniedziałek zadzwonię i po pracy odbiorę z silezji mam blisko bo jutro to nie zdarzenie po pracy. Nic dziewczyny mykam spać jutro mam na rano niby dziś miałam wolne po nocke ale nic nie spałam. To narazie i miłego wieczoru dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to elusiowo śpij dobrze a jutro żeby w pracy szybko minęło i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo mi nie chcieli wypisać wczesniej recepty. Dzwonilam zeby mi wystawili a mąż odbierze i sie nie zgodzili. Maz musial pojechac i wejść osobiscie do dr M i ten dopiero wtedy mu wypisał. Watpie zeby Ci wypisali wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Catarina to to nie był siusiak? :D Właśnie czytam o wpływie acardu na zagniezdzanie bo dr Cz. kiedyś mówiła ze mogę sobie brać ale zapomniałam o tym całkiem. No i okazuje się ze zwiększa szanse w przypadku różnych przeciwciał i nie tylko. Ja nie robiłam żadnej immunologii bo lekarze mówili że to pic na wode. Bralyscie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie brałam, ale skoro może zwiększyć szansę to bierz to kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Tylko ze tu pojawia się problem bo dr kazał mi być nie na lekach i 10 dc usg i ja bym sobie od 2 dc juz brała ten acard tylko ze jak po usg się okaże że robimy od razu histero to już odpada bo na 10 dni przed zabiegami się zaprzestaje brania acardu. No i bądź tu babo mądra. Ale wyczytałam ze zwiększa skuteczność zagniezdzania aż do 70% w połączeniu z heparyna (fragminem). Iwcia a pamiętasz mniej więcej w którym dniu robili Ci histero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam o ile pamiętam w 12dc, na stronie Gyn jest napisane, że robi się miedzy 8 a 12dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zacznij sobie brać po histeroskopi. Wiem że bylam z lekka zaskoczona że zaraz po histero podchodzilam do punkcji bo wcześniej wyczytałam że powinno się robic dopiero po upływie okolo miesiąca, no ale lekarze wiedzą lepiej niż wujek google;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No nic zobaczymy, na razie czekam na @ mam nadzieje ze nie trzeba będzie wywoływać i sam niedługo przyjdzie. Dobranoc dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Bimbałka ja acard brałam od następnego dnia po punkcji, a kolejnego dnia miałam już transfer, fragmin tak samo. Chyba łączymy się telepatycznie bo ja wczoraj wieczorem też myślałam o Hope a na forum nie wchodziłam;) Grania, Elusiowo trzymam kciuki żeby Wam się powiodło. Co do recepty to ja kiedyś dzwoniłam i czekała na mnie, raz odbierali Rodzice a raz szwagier, były gotowe i nie było z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) no to chyba zależy na jaką dziewczynę się trafi na recepcji bo mi nie chcieli wczesniej wypisac. Ja przy garach od rana, krokieciki z pieczarkami robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia mniam, mniam jak juz zrobisz to nas poczęstuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po szybkich zakupach i sprzątaniu a teraz obiadek i wieczorem idziemy na bal. To musze odpocząć i się wyszykować. Ciekawe jak tam AnciaS czy robiła sikańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zrobiłam, ale coś mi nie smakuje ;) Ancia pewnie zrobiła sikacze i zszokowana 2 kreskami:) kobito napisz co wyszło bo my tu czekamy!;) U mnie dzisiaj znowu wiosenka, pralka nie nadąży prac..mam jakiegos fisia ns punkcie prania, co chwilę bym prala a potem słucham od M kazania ile to zuzywamy we 2 wody i prądu;) Grania udanej imprezki...chciałam iść do kina na 50 twarzy G, ale oczywiście miejsc nie ma a moj M na tym filmie to by pewnie mi marudzil że nudy. W sumie dzisiaj czytalam opinie to niby lipa, przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ja juz na jutro mam kupione bilety na Greya wiec jak będziecie chciały to wam napisze czy warto ale oczywiście to subiektywna ocena. Koleżanka wczoraj już była ale umówiliśmy się że nic nie napisze co z poniedziałek w pracy będziemy miały miejsce czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Grania udanej zabawy :) Ja idę na Greya w tygodniu z koleżankami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania to napisz czy warto bo ja bym sobie skoczyła we wtorek..no o ile wersja kinowa to nie faktycznie lipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na 100% jeszcze pewne nie jest czy będzie chłopczyk, "chyba widziałam siusiak" to jeszcze za wcześnie. Co do Graya to ja w połowie książki wymiękłam, wszystkie kobitki się dziwią ;-/ dla mnie to "jedno wielkie pier..." ;) u mnie dziś też cudaśnie i nawet w końcu jestem na chodzie :) jupi!!! udanych walentynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pozdrawiam każda z was ja juz po pracy, a mąż popołudniu w pracy świetne walentynki ale nic ja wypoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki, ja po usg ostatecznie u dr Piekorz, bo mega obsuwa u dr Cz byla. I wiesci takie sobie: jeden pecherzyk pekl, a z drugiego zrobila sie torbiel na 3cm. Jesli nie bedzie ciazy i sie nie wchlonie to jeden cykl na antykoncepcji bede musiala przeczekac oh yeah..biednemu wiatr w oczy :-P I biore dupthaston zamiast lutinusa , nie wiem dlaczego, ale ok :-) poczekamy zobaczymy. I faktycznie, co u Anci?? :-) To zycze wszystkim romantycznego wiecz a co :-D ♥ Moj M dal sie namowic na koncert, wiec korzystam :-) do uslyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki jestem, jestem :) Też o was myślę i staram się czytać wasze poczynania. W tym czytaniu już się zakręciłam totalnie bo widzę, że mamy nowe koleżanki :). Muszę sobie zrobić ściągę, która jest na jakim etapie ;) A u mnie sprawa wygląda tak, beta spadła do 0,1 - i umówiłam się na wizytę do dr M. Jestem już po wizycie, lekarz bardzo sympatyczny i chyba już u niego zostanę. Mam przygotowanie do crio, od 2 dc łykam sobie raz dziennie encorton i dwa razy dziennie estrofem. W 9,10 dc mam się zgłosić na badanie, jak będzie ładne endometrium to będziemy działać dalej. Tego stretchingu w sumie nie robiliśmy bo nie wiedziałam jak przyjdzie miesiączka, czy nie jest już za późno. W sumie doktor wspomniał o tym, ale potem powiedział, że z drugiej strony się udało. Więc na razie bez tego :) Zobaczymy co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie pewnie baluja na walentynki ;) a ja leżę z bólem głowy i podbrzusza:( Dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
A ja nadal czekam na @ wczoraj w nocy miałam straszne skurcze 2nospy trochę pomogły ale @nie widać. Mam straszny ból i opuchniecie cyca tak jak zawsze więc powinno przyjść mam nadzieje bez leków. W sumie dziś dopiero drugi dzień po odstawieniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope jak dobrze że jesteś :) już się martwiłyśmy :) to na kiedy planowany transfer chyba już niedługo? Bimbałka na pewno dostaniesz okres troche cierpliwości Ja już po balu było fajnie :) a teraz wybieramy się na 50 twarzy Greya :) ciekawe jaki będzie ten film. A wy dziewczyny jak walentynkujecie dalej? Jak tam AnsiaS nic nie pisze. Jak tam reszta jakieś objawy sukcesów już macie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziedziewczyny:) w końcu dostałam się do lapka. W sobote miałam powtórzyć badania no ale było tyle ludzi że jasna cholera:| więc na pobranie zaś jadę jutro:/ z ciekawości zrobiłam wczoraj jeszcze jeden test, wyszła co prawda druga kreska ale nadal taka jasna a na domiar tego po godzinie nie uwierzycie ale wyszła trzecia kreska!!:P:P nie wiem jak to możliwe ale śmieszne w każdym bądź razie. Wiem że może przesadzam ale jutro zrobie jeszcze jeden test dla pewności bo troche sie martwie ze ta druga kresk taka blada:( Bimbałka dr Cz policiła Ci acard na zagniezdzanie zarodka? MI acard poleciła jak powiedziałam jej że wychodzą mi krwiaki i siniaki na nogach z clostylb..:/ Iwcia.. a ta rozbita fiolka no coż chyba tak miało być:P ale rozczarowanie było wielkie:O A co do greya.. ksiązki był dla mnie nawet ok choć przejawiały w pewnym momencie strzanie "prostacki" jezyk no ale czego sie spodziewac:P a na film wybiore sie z ciekawosci jak to nakrecili. Ritta jak samopoczucie? Pozdrowienia ciepłe dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×