Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ładne opóźnienie mają te posty gdy ma się zacząć nowa strona. Jakis szampan i torcik do kawy by się przydal bo to juz 200 stron:) ja zaczęłam tutaj swoją przygodę na pierwszej stronie i mam nadzieje ze dotrzymam dotąd az kazda z Was nie wyjdzie mi tu z brzuszkiem:) Malisia ja mialam luteine przympierwszym transwerze, mi okropnie wyplywala po jakims czasie i strasznie szczypalo, nie wiedzialam ze trzeba do tego brac te paleczki mlekowe. Przed 2 transwerem bralam kilka dni luteine bo pozwolil mi dr M ale po transwerze juz mi wypisal lutinus. Pierwsze dni fajnie mi sie wchłanial ale potem tez wyplywal niczym tsunami rano. Dr P mi mowila ze ile organizm potrzebuje tyle sie wchlonie a ze potem wyplywa to normalne. Elusiowo no to się zaczelo;) wymioty tez masz czy same mdłości? Mnie dlugo to meczylo, czasem tez nie dalam rady wyjsc z domu ale da sie przeżyć wazne ze dzidzia to powoduje:) Fifaszek czy Ty dzisiaj robisz wirtualna kawę? To ja poproszę do wyrka bo wstac mi sie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Iwcia, czyli może dopiero się zacznie, póki co nic nie wypływa. A kawkę to i ja poproszę, może postawi mnie na nogi - całą noc nie spałam bo moja dzidziulka 40 stopni gorączki i juz myślałam, że na pogotowie pojedziemy. I jak tu spokojnie leżeć i się nie stresować. Positive pamiętaj, że my tu czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Ja właśnie jestem w drodze do Warszawy. Wyjeżdżam na weekend k może więc nie będę myślała ile jeszcze czasu do wtorku :) Z racji tego że kawy nie pijam, popijam z wami poranną herbatkę :) Be positive czekam z niecierpliwością na wynik bety :) Fifaszek trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ;)pewnie kawka już wypita a ja szaleję już w kuchni i na ogrodzie. Positive czekam na dobrą wiadomość. Fifaszek powodzenia,żeby jajeczka były już duże ci zyczę Malisa luteinę miałam po 1 transferze i to był obłęd no i trzeba brać te pałeczki mlekowe. Bo ja do teraz czyściłam organizm po tych wszystkich progesteronach sztucznych. Teraz już wiem że razem z luteiną,lutinusem itd trzeba brać osłonę i już;)a co do sono to masz rację jest okropne!!!bbrrrr Iwcia śniłas mi się dzisiaj...normalnie miałaś cc i taki cudowny był twój Szymuś jak go pokazałaś. Cholerka stałam za szybą z brzuszkiem i oglądałam twoje cc. Ja to mam sny;) Elusiowo dasz radę z wymiotami. Jeszcze troszkę ;) No i świętujemy 200 stron. Obiecałam sobie że już tu nie zajrzę po 200 stronach jeżeli nie będę miała światełka w tunelu. Ale lekkie świeci to nadal zaglądam ;)żeby tak zostało ;)ale to forum jest tak szczęsliwe i wierzę ze każda z nas będzie wózek kupować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil to wupoczywaj i trochę odstresuj sie od tego wszystkiego, mi jyz tez jakis urlop by sie przydal praktycznie od ponad roku ciagle leki, stres, jak nie inseminacje i czekanie potem in vitro i juz bardzo bym chciala zmienic chociaz na kilka dni otoczenie żeby odpoczac ale teraz to juz w ogole nie ma mowy;) ja dostaje jakiegos chwilowego świra na punkcie porodu:) tak sie zaczelam bac ze nie macie pojecia;) moze za chwile mi to przejdzie bo obłęd normalnie;) Ritta darlam się w tym snie? Oby byl taki sam w rzeczywistości..Ty stojaca za szybą z brzuszkiem:)Fifaszek produkuj tam te jajeczka do jutrzejszego usg a Ty skoro juz masz córcie to potem obys miała jeszcze o 2 jajeczka wiecej ale juz pod sercem:) Malisia bidulko faktycznie nie masz nawet jak odpocząć po transwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Czesc dziewczyny musze troche nadrobic w czytaniu bo neta nie bylo u mnie przez pare dni BePositiv trzymam mocno kciuki za twoja bete oby ten dzien byl szczesliwy dla ciebie jak i dla mnie bo ja tez dzisiaj bylam oddac krew i tez czekam na bete z niecierpliwoscia tak sie boje jak nie wiem co wynik mam miec dopiero po 14tej ;) czy ja tez moge dostac linka do kalendarza moj link to basia841109@interia.pl pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za betujace i za wizyty bo tyle tu nas jest ze nie zdolalam was wszystkich zapamietac ;) Iwcia fajnie ze juz ogladasz wozki i zycze powodzenia w dokonywaniu wyboru ;) jak kogos pomylilam to zgory przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kwiat, Positive 3mam mocno kciuki za Wasze betki:))) Od razu napiszcie jak bedziecie miec wynik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zapomniałam nawet że Kwiat jeszcze betuje:) no to podwojne kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Wszystkiego najlepszego z okazji 200strony moje Kochaniutkie! To dla nas świeci dzis słoneczko :) Rita to nasz plan dnia wyglada identycznie. W tym tyg mam szał na rabarbar, na przemian ciasta i kompoty. Ogrodeczek tez coraz bardziej zielony :) dzis robilam krzywa cukrowa, dodalam cytryny i to naprawde sie sprawdza.Male mdlosci ale do przezycia, biorac pod uwage że budzi mnie mega głód a ja rano bez śniadania nie wyjde z domu.Elusiowo pij zimna wode malymi lyczkami jak zaczyna Cie mdlic albo goraca herbate z imbirem-spora iloscia.Wszystkie leki antywymiotne są na bazie imbiru. To naprawdę baaardzo pomaga.Dobrze by bylo zebys miala cos przy lozku i zaraz po przebudzeniu nie wychodzac z lozka zjadla.Te mdlosci to dzieki spadkowi cukru. Takze probuj moze ci spasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Positiv kwiat kciuki zaciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze bety!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Catarina sproboje. Iwcia mam mdłości i wymioty. Dziś jeszcze z psiakiem na 17 do weterynarza jedziemy bo jakaś brodawka mu się koło oka zrobiła,byliśmy wczoraj w silezji w tej przychodni ale było już późno i na dziś nas umówili. Ale nasz częściej to nie kleszcz ani inny robal zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj psiak to znowu łapie kleszcze, juz mam płyn i obroże na nie ale i tak jakiegoś złapie. Jeszcze na zęby musze mu coś kupic bo coś mu z dzioba jedzie ostatnio;) tak juz do mnie się przyczepił że na krok mnie nie odstepuje, czasem aż mi działa na nerwy bo jak tylko sie położę to juz wskakuje do mnie albo siedzi i gapi sie przez pół godziny:) kobitki dawać te wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia ja jeszcze czekam nie dlugo jade po nie a potem do meza do pracy aby mu powidziec jaki jest wynik ale czuje cos ze znowu sie rozczaruje ;( a na dodatek boli mnie krzyz i troche jajniki jak na @ a ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki dziewczyny!!! Grania,dopiero odczytałam mejla. Przepraszam :) Już wysłałam hasło i login :) Kwiat,Tobie też wysłałam mejla :) Kurcze nie sądziłam,że będę czekać na cudzą betę ;) Czekam razem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymają w napięciu co?;) też vo chwile zaglądam czy juz napisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja tez co pol godziny zagladam a te malpiszony nic sobie z tego nie robia! ;) Rąk potrzebuje! A kciukami mam zajete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
No gwiazdy... pisać pisać!!! Zaraz prace zaczynam i tez kciuki są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina pamietam jak dziś nasze betowanie:) tez było napiecie, ja robilam 3 grudnia pierwsza a 5 druga razem z Tobą:) boszeeee jak się cieszę że juz mam to za soba bo stres jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Hej kobity:) ale mam zaległości na forum a tylko kilka dni nie zaglądałam.. Positive i Kwiat jak beta??? juz nie trzymajcie nas dłuzej w niepewności;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy, czekamy.... ja tez zaglądam co chwilke... forum uzależnia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi teraz babka z rejestracji od lekarza do ktorego mialam isc pierwszy raz w poniedzialek dzwoni ze w poniedzialek nie moze mnie przyjac i w czwartek dopiero....wrrrr..a ja mam L4 po ktore bylam wczoraj tylko do poniedzialku..no to dzisiaj na 19 mam podjechac, dobrze ze maz zadzwonil po urlop bo nie wiem co bym zrobila. Teraz nie wiem jak to zrobic z tym L4, jak mi wystawi od wczoraj to tamtego chyba nie oddam i nic sie nie stanie co? Zawsze cosssss.....Bety kobitki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Hej kobiety a wiec moja beta ujemna 0.100 mam powturzyc jeszcze w poniedzialek ale dla mnie to bez sensu bo i tak mam wynik ujemny poprzedni byl wyzszy no coz co mnie nie zabije to mnie wzmocni i tak przyposzczalam ze tak bedzie wiec pozdrawiam i nie bede sie poddawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi kwiatuszku, ale podoba mi się Twoje podejście, że się nie poddajesz i walczysz dalej. Powodzenia. A może lepiej jeszcze powtórz ta betę w poniedziałek. Który to był dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat nie poddawaj się, predzej czy pozniej sie uda. Przypomnij mi Ty masz mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat84 - biedna :( Następnym razem na pewno się uda :) Mogę podpytać, jakie nieprawidłowości stwierdzono u twojego męża i jakie leczenie zastosowano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×