Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

A ja wróciłam z zusu i pochodziłam trochę po sklepach. Kupilam sobie leginsy w kwiatuszki co by się mamuśka trochę odmlodzila na lato;) trampki białe i czarne i poprawilam sobie dzien taką pierdołą;) dzisiaj zreszta mam urlop na żądanie i nic nie robie, obiadu tez nie gotuje jest od wczoraj. Kładę się teraz kopytkami do góry i leżę z moją psinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo wczesnie każe Ci zrobić te krzywą cukrową. Zaleca sie między 26-28 tc. Polecam Ci wcisnąć całą cytryne a dawke podzielić na dwa kubki. Wiem że na początku może bbyć ciężko wiec nie zazdroszcze. Mnie też mulilo i sie trochę kręciło w glowie dokladnie tak jak mi pani w labolatorium powiedziała. Ale trzeba to przeżyć, nie ma to tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka dwa naleza sie na nfz dr Piekarz wypisuje skierowanie. A za trzecie jak bym chciala to 200zl kosztuje. Iwcia ja puscilam nawet cytryna niepomogla. Ale dr P powiedziala jak niedam rady to ok przezyjemy. Rano to masakra z mdlosciami i wymiotami ale zniose to najwazniejsze ze mam kruszynke juz to wczoraj tez pielegniarce mowilam co mi pobierala krew bo widziala ze juz slabo wygladam ale udalo sie niezemdlalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop na żądanie-to mi się podoba. Ja wciąż ze szmatą na mopie latam.... to co dawniej bym w godz zrobił a i nawet nie poczuła zajmuje mi yeraz ze trzy a zmęczony jestem tak jakbym pół hektara przekopała. Dłonie mi drętwieją, nogi bolą i puchną .... no i oprócz mega warstwy celulitu jeszcze dwa rozstepy i żylaki się pojawiają na udach :( nie udało się tego ominać :( nogi do wymiany :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina my to chyba razem bedziemy rodzić bo terminy nam sie chyba pokrywają..ale pierwsza idzie Malinka to mam nadzieje że da znac jak to wszystko wyglada;) ja juz tez teraz nastawilam sie na cc i chyba mniej sie tego boje. Jedni mi doradzali tak drudzy odwrotnie, zadecydowane i tyle. Ritaa gdzie Ty nam uciekłaś? Malaaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina Elusiowo ma miec teraz robioną glukoze i jeszcze raz potem bo tez sie dziwilam dlaczego tak szybko. U mnie tez teraz juz ruchy zółwia, przejdę kawalek i zadyszka jakbym w maratonie biegła. Ubrania coraz ciasniejsze ale widząc ten duży brzuszek jestem przeszczesliwa:) tyle na to czekalam ze teraz niech rosnieeee:) u mnie tez celulit niezły, robilam ten peeling z fusow kawy ale tak ufajdany jest potem prysznic ze chyba to odpuszczę sobie. Rozstępów jeszcze nie mam ale zylaki tez cos zauważam:( dlonie i nogi mi nie puchną ale bolą jak trochę postoje lub pochodzę. Elusiowo mdłości wspolczuje bo mnie tez męczyły, teraz msm okropne zgagi wieczorami, nawet migdaly nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wieczorem łyknąć duphastonu . Mam brać dwie wieczorem i zapomniałam. Jak myślicie wsiąść teraz jedną i wieczorem jedną,czy wieczorem normalnie dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Elusiowo a ile masz lat? Bo jak czytałam to powyżej 35 są na nfz a poniżej są płatne chyba że ivf jest wskazaniem do refundacji choć nigdzie tak nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwona zadzwoń najlepiej do gyn a w ulotce nie pisze? Zwykle jest tak ze w przypadku pominięte dawki jak najszybciej ja przyjąć i wieczorem juz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona o duphaston się nie obawiaj, moze wieczorem sobie normalnie polknij 2 szt. Z tego co ja się orientuje w spawie prenatalnych to tak jak Bimbalka napisała. Mnie się dr P pytala czy już mam 35przed badaniem bo wtedy mam na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Bocianie dziewczyna pyta o to samo i lekarz jej kazal brać normalnie z pominieciem tych zapomnianych. My te leki bierzemy od samego poczatku bo wiadomo ze o ciążę z in vitro trudniej i potem je bierzemy zeby nic zlego sie nie przydazylo, gdzie w naturalnej ciazy biora te leki dopiero przy plamieniu i zagrozeniu. Kolezanka o ktorej ostatnio pisalam ze sama zmienila lutinus na luteine idac do innego lekarza, pierwsze co uslyszala to po co jej lekarz przepisywal tak drogie leki i w ogole po co ma to juz brac skoro nie ma zadnego zagrozenia ciąży.. no i wszystko ten lekarz jej odstawil, takze ilu lekarzy tyle przeroznych decyzji itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwonilam sie pytac teraz i normalnie mam teraz 30 w tym miesiacu niemusimy placic. Powiedziano mi ze na nfz bede miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
To jak dojdę do tego etapu mam nadzieje ze dr J tez mi wpisze skierowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka niepamietam juz co mialam na skierowaniu ale niewiem czy to nie dlatego ze ja mam nadcisnienie i lecze je juz od 5 lat. Bo ostatnio drP sprawdza moje cisnienie co wizyte ja jej notuje mierze trzy razy dziennie. Zapytam sie jej jutro to bede wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam cos takiego ....Badania prenatalne są na liście badań refundowanych przez Fundusz Zdrowia. Skierowanie na nie wydaje lekarz ginekolog. Jeśli kobieta nie ma wskazań do badania, ale chce je wykonać (bo np. ma 34 lata i panicznie boi się urodzenia dziecka z wadą) - musi zapłacić za nie sama. .. Czyli w Gyn pewnie wszystkim każą robic te badania i dlatego są nie płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Fifaszku super, ze tak wszystko pieknie sie udalo ;) teraz wcinaj ananaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Kurde kawalek posta mitylko dodalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jest tak: normalnie nie kazdy dostaje skierowanie na badania prenatalne. Ale u nas w Gyn i np wlasnie dr J. wpisuje w skierowaniu ze czegos tam sie dopatrzyla na usg i zsleca takie badanie, dostajesz skierowanie na 1i 2 o nic nie płacisz. Prawda jest taka, co sama pani dr powiedziala ze nie tylko po 35 rz masz ryzyko uwodzenia ciazy z wadą, w calej UE masz te badania bezpłatnie w standardzie i nie mowie tu o ciazach z in vitro tylko ogólnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Coz musze napisac reszte ;) fifaszku mam nadzieje ze za te kilka dni bedziemy razem sie tu cieszyc i w ogole ktoras z was pisala ze testuje 25 tak wiec trzyman tez kciuki...za wszystkie. Fifaszku bez problemu dali Ci ten zel i dwa zarodki? Chyba nie masz 35 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Dziewczyny w ciazy, wszystkie prowadzicie ciaze w gyn? Ile placicie za wizyty? Jestescie z Katowic czy dojezdzacie kawalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia,catarina dzięki za info :) ja mam wizytę dopiero za tydzień i jak będzie wszystko dobrze to pewnie mi już dr powie o tych badaniach. Tyle lat starań wiec powinno nie być problemu :) Co do dr P to mi ostatnio dziewczyny podały ze jest tylko w środy rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec nie bylo problemu z Embryoglue, u nas wskazaniem byl baaaaardzo slaba armia T. Z dwoma tez nie bylo problemu, a mam 30 lat, oczywiscie za embryoglue nie placilam. Spalam prawie caly dzien, maluszki w brzuchu sie wyspaly, zjadly, teraz napija sie kawy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja ostatnią wizyte w Gyn mialam miesiac temuni teraz juz bylam u lekarki ktora będzie mi robila cc bo jest ordynarorem w szpitalu gdzie bede rodzic. Dr P mi kiedys mowila ze dziewczyny ktore nie chcą dojezdzac chodzą glownie do Gyn na wizyty aż skończą brac leki a potem juz maja wizyty u siebie. Mi jest teraz wygodniej bo mam lekarza 20 km dalej a do Gyn mialam ponad 70 km, jestem z opolskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Iwcia z opolskiego? Ja planowalam w Opolu in vitro ale z racji tego iz nagle Pani w recepcji nie potrafila mi powiedziec czy maja jeszcze wolne miejsca tylko. Na wizyte za 250 zl kazała przyjechac i wtedy sie zapytac lekarza o to postanowilam do niego maila napisac i sieokazalo ze do konca roku juz nie ma miejsc. No i decyzja padla na gyn i teraz nie zaluje mimo, ze tak naprawde jeszcze nic nie zalatwilam. Ja mam do gyn ok 90 km mieszkam kawalek za Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja tez bralam pod uwagę Opole bo mam blizej i w razie czego lepszy dojazd pociągiem czy autobusem, ale gdy poczytalam opinie dziewczyn o tej klinice to sobie opuściłam. Ja gdy jezdzilam do dr P to była tylko w srody, w czwartki w Bielsku mówiła ze jest , najwyrazniej się coś pozmienialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Elusiowo no tak pomieszałam coś bo w kalendarzu mam ze w czwartek i piątek jest od 7 do 13:40. Ale ja mogę tylko po południu wiec poszłam do dr J. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas21
Dr P przyjmuje rowniez poniedzialki i wtorki w oddziale w Bielsku Bialej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem spod Czestochowy a że nie wyobrażam sobie by rodzić nigdzie w okolicy i w ogóle oddać ptowadzenie ciąży komukolwiek zostaje do konca w Gyn u dr J. Porod też bedzie u niej, w Bytomiu, chcialam tam rodzić tak czy siak. Wizyty są raz w miesiacu i placimy 130zl z usg. W Czewie koleżanki opowiadały że u znachorów płaciły nawet do 200zl a przy porodzie i tak nie zawsze byli... pod koniec ciąży wizyty sa ponoć częściej. Mój to 28tc a dalej jestem w Gyn tylko raz w miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×